07 September 2024 |
Girls Under 7 League |
07/09/24 08:45
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/09/24 09:20
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/09/24 09:20
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/09/24 09:55
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
07/09/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/09/24 10:30
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/09/24 11:05
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/09/24 11:05
|
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/09/24 11:40
|
NORTH EAST SKILLS PURPLES
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
07/09/24 09:55
|
DEERNESS VALLEY LIONESSES
v
SHOTTON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/09/24 11:40
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
CONSETT AFC STEELERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/09/24 12:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
07/09/24 08:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
v
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/09/24 08:45
|
SHOTTON COLTS GIRLS
v
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/09/24 09:40
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
07/09/24 09:40
|
CONSETT LIONESSES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/09/24 10:35
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
07/09/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/09/24 12:25
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/09/24 12:25
|
LEON FC GIRLS
v
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
07/09/24 10:35
|
LEAM RANGERS
v
BOLDON CA GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 10:35
|
WHICKHAM AFC GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 11:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 11:30
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
v
JARROW FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
07/09/24 08:45
|
HILDA PARK GALACTICOS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 08:45
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 09:40
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 10:35
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
HEBBURN TOWN GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
07/09/24 11:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 12:25
|
JARROW FC YOUTH YELLOWS
v
CLS AMAZON DIAMONDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 12:25
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 12:25
|
SEAHAM REDSTAR GIRLS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 12:25
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
07/09/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
07/09/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
v
JARROW LIONESSES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
07/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
07/09/24 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
07/09/24 09:00
|
CHESTER TOWN LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
CONSETT AFC WILDCATS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
07/09/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH A 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
PETERLEE TOWN GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
v
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
VALLEY ROAD COMMUNITY PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
07/09/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
HERRINGTON FC GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
07/09/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
WASHINGTON FC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
07/09/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
CLS AMAZON JAGUARS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:00
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
BOLDON CA GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
07/09/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
07/09/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
07/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
WASHINGTON FC WILDCATS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
07/09/24 10:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:50
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
07/09/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
07/09/24 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
BIRTLEY TOWN TORNADOES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
v
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
07/09/24 11:20
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
A Non affiliated Official
|
Girls Under 12 9v9 Division 2 |
07/09/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
v
CHESTER LE STREET AMAZONS AMIGOS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
07/09/24 09:30
|
SEATON CAREW GAZELLES
v
DURHAM UNITED LIONESSES
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
07/09/24 10:10
|
CONSETT AFC STEELERS GIRLS
v
GREATHAM YOUTH GREATHAM GIRLS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
07/09/24 10:10
|
WASHINGTON JUNIORS
v
DEERNESS VALLEY LEOPARDS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
07/09/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
CLEVELAND HALL GIRLS YELLOWS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
07/09/24 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
07/09/24 09:00
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
07/09/24 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
07/09/24 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
07/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
07/09/24 12:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
07/09/24 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
CONSETT AFC PANTHERS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
07/09/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
BELMONT UNITED ROBINS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
07/09/24 09:15
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
07/09/24 10:30
|
KILLINGWORTH REDS
v
WASHINGTON FC TIGERS
AMBERLEY PARK
|
|
07/09/24 10:30
|
ROKER RANGERS
v
Whickham Fellside Fire
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
07/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
SUNDERLAND WEST END GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
07/09/24 10:10
|
CLEGWELL FC GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
Girls Under 14 Premier Division |
07/09/24 09:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
07/09/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
07/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
DEERNESS VALLEY PANTHERS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
07/09/24 09:00
|
SHOTTON COLTS GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
07/09/24 10:45
|
BEAMISH THUNDER
v
CHESTER TOWN PANTHERS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
Girls Under 14 Division 1 |
07/09/24 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
DARLINGTON TOWN FC
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
07/09/24 10:00
|
CHESTER TOWN SAPPHIRES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
07/09/24 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
LONGFIELD SPORTS ACADEMY 11V11
|
|
07/09/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
TIBS FC
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
07/09/24 11:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION GIRLS
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
A Non affiliated Official
|
Girls Under 14 Division 2 |
07/09/24 09:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
v
COXHOE UNITED LIONESSES
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11 U13 U14
|
|
07/09/24 10:00
|
CONSETT AFC JAGUARS
v
BELMONT UNITED BLUEJAYS
CONSETT AFC 11V11
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
CLEVELAND HALL GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
07/09/24 10:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
07/09/24 10:00
|
NEWCASTLE DYNAMO FC
v
DEERNESS VALLEY FC Dragons
WHICKHAM SCHOOL AND SPORTS COLLEGE
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
v
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS GIRLS
NUNTHORPE ACADEMY (SCHOOL),
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 12:00
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH COBRAS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 15 Premier Division |
07/09/24 09:30
|
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
HIGH WHITWORTH PLAYING FIELDS
|
|
07/09/24 09:30
|
DARLINGTON FC
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
07/09/24 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB LIONESSES
v
STOCKTON TOWN YOUTH U15 GIRLS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 12:00
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
07/09/24 12:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
VELOCITY DIAMONDS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
A Non affiliated Official
|
Girls Under 15 Division 1 |
07/09/24 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
BLACKWELL MEADOWS
|
|
07/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB GIRLS
v
FELLING MAGPIES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 3
|
|
07/09/24 10:30
|
SOUTH MOOR GIRLS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
07/09/24 11:00
|
CONSETT AFC PUMAS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CONSETT AFC 11V11
|
|
07/09/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
07/09/24 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
07/09/24 10:00
|
T.I.B.S
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
CONYERS SCHOOL
|
|
07/09/24 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
v
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
07/09/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
FELLING MAGPIES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
07/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
07/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
07/09/24 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
JARROW FC VIKINGS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
A Non affiliated Official
|
Under 7 Blue Division |
07/09/24 08:45
|
CHILTON JUNIORS
v
CROOK TOWN MAGPIES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
SOUTH MOOR JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 08:45
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS ROYALS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
07/09/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
AJX BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
CHESTER LE STREET UNITED JETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:20
|
WASHINGTON ATHLETIC BARCA
v
CONSETT AFC JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Orange Division |
07/09/24 09:20
|
CROOK TOWN YOUTH FALCONS
v
SEABURN JUNIORS PURPLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
CONSETT AFC JUNIORS GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
HERRINGTON FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:20
|
WASHINGTON UNITED INTER WHITE
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:55
|
DARLINGTON RA JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:55
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
AJX MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
07/09/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS
v
SCJ GABBIADINI
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:55
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HAWKS
v
LEON FC GOLDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 11:05
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
07/09/24 09:55
|
BOLDON COLTS
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:55
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HERRINGTON FC GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:55
|
LEON FC WHITES
v
CONSETT AFC JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 09:55
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
VELOCITY RAPTORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
07/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 10:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
CHESTER LE STREET UNITED SONICS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
BOLDON COLTS MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 10:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
HERRINGTON FC WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
07/09/24 10:30
|
HARTON and WESTOE JUNIORS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 10:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WASHINGTON UNITED NAVY INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 11:05
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
Whickham Fellside U7 Yellows
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 11:05
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
WINLATON VIKINGS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Purple Division |
07/09/24 11:05
|
COXHOE UNITED CUBS
v
CHESTER TOWN TIGERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 11:05
|
HARTON and WESTOE YELLOWS
v
HETTON JUNIORS INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 11:05
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
CONSETT AFC JUNIORS WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 11:05
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
VELOCITY FALCONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 11:05
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Brown Division |
07/09/24 11:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED LIONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 11:40
|
LEAM RANGERS GREENS
v
WASHINGTON NSG COBRAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 11:40
|
LEON FC BLUES
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
NEW FERENS PARK 3G
|
|
07/09/24 11:40
|
WITTON PARK TASC PLAMEIRAS
v
ESCOMB FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
07/09/24 08:45
|
DURHAM FC
v
WASHINGTON FC LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 08:45
|
HETTON JUNIORS INTER
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
07/09/24 08:45
|
BOLDON COLTS
v
HILDA PARK YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 08:45
|
FC HARTLEPOOL BLUES
v
WHICKHAM FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 08:45
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
HERRINGTON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 09:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
AJX FC MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 09:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
07/09/24 09:20
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 09:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
HETTON JUNIORS ROMA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
HERRINGTON FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 09:55
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
LEON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
07/09/24 09:20
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
HILDA PARK BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 09:55
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
HERRINGTON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 09:55
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
COXHOE UNITED CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 09:55
|
HARTLEPOOL FC REDS
v
PETERLEE TOWN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
07/09/24 09:55
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 09:55
|
WHITBURN PANTHERS
v
BELMONT UNITED EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 10:30
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 10:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
HARTON AND WESTOE FORZA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
07/09/24 10:30
|
CHESTER TOWN LIONS
v
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 10:30
|
LEON FC BLUES
v
BELMONT UNITED HAWKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 10:30
|
SEABURN JUNIORS FC GREENS
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:05
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
07/09/24 11:05
|
ASHBROOKE ATHLETIC
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:05
|
BROWNEY FC
v
LEAM RANGERS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:05
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
VELOCITY FC DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:05
|
CHESTER UNITED LEOPARDS
v
WILLINGTON YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:05
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
WOLVISTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:05
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
07/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
v
BIRTLEY TOWN WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:05
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:40
|
PASS SOCCER BLACKS
v
FISHBURN COMMUNITY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:40
|
WREKENTON NOU CAMP WHITES
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
07/09/24 11:40
|
FERRYHILL MINERS
v
HARTLEPOOL FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:40
|
HETTON JUNIORS GREENS
v
HETTON JUNIORS JUVENTUS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END BLUES
v
BIRTLEY TOWN GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
HORDEN CW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 11:40
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
LEON FC GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
v
WASHINGTON FC PUMAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
07/09/24 12:15
|
HARTON and WESTOE FORCE
v
DURHAM UNITED TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 12:15
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
v
PETERLEE TOWN GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 12:15
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 12:15
|
WHITELEAS DRAGONS
v
WHICKHAM FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 12:15
|
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
v
NEW DURHAM AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
07/09/24 12:15
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
PASS SOCCER BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 12:15
|
EAST DURHAM REDS TIGERS
v
EAST DURHAM BLUES TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 12:50
|
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
v
HETTON JUNIORS REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 12:50
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
FC HARTLEPOOL GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 12:50
|
WASHINGTON JUNIORS
v
LEON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/09/24 12:50
|
WHITBURN and CLEADON TIGERS
v
BEARPARK COMMUNITY COMETS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
07/09/24 08:30
|
KILLINGWORTH FC
v
HETTON JUNIORS INTER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 08:30
|
LEON FC WHITES
v
REVOLUTION GALACTICOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 08:30
|
REVOLUTION ATHLETICO
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 08:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
DURHAM FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
07/09/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
ROSEBERRY PARK
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
ESCOMB FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
WHITELEAS TITANS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
v
NORTH EAST ELITE
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
07/09/24 09:25
|
AJX FC
v
EASINGTON COLLIERY AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 09:25
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 10:20
|
LEON FC BLUES
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
WASHINGTON FC PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
07/09/24 10:20
|
CONSETT AFC BENFICA
v
LEAM RANGERS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 10:20
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
SOUTH SHIELDS GOLDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 10:20
|
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 10:20
|
SEATON CAREW COMETS
v
HERRINGTON FC GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
v
PETERLEE HELFORD YOUTH
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
07/09/24 11:15
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
SILKSWORTH YOUTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS YELLOWS
v
VELOCITY HURRICANES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 11:15
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 11:15
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 11:15
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
WASHINGTON FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 12:25
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 5 |
07/09/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 08:30
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
BELMONT UNITED FALCONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 09:25
|
GATESHEAD LJB BLUES
v
HILDA PARK
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 09:25
|
LEON FC GOLD
v
HOUGHTON ALBION LIONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
07/09/24 10:20
|
BEAMISH BOCA JUNIORS
v
CHILTON JUNIORS RAVENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 10:20
|
PETERLEE TOWN FC
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 11:15
|
REVOLUTION CATALANS
v
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 11:15
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
COXHOE UNITED BLACKS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
07/09/24 09:25
|
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
v
LEAM RANGERS WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 10:35
|
ESCOMB SAXONS
v
SHILDON AFC U9 Whites
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 12:10
|
JARROW PUMAS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 12:10
|
SHOTTON COLTS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 12:25
|
AUCKLAND MOORS UNITED
v
BELMONT UNITED EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Under 9 Division 8 |
07/09/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
DURHAM UNITED LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 08:45
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
v
SUNDERLAND RCA REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 09:40
|
NEW DURHAM WASPS
v
HERRINGTON FC
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
07/09/24 09:40
|
LEON FC BLACKS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 10:35
|
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 10:35
|
CONSETT AFC PORTO
v
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
07/09/24 09:40
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
SOUTH MOOR JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 10:35
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
JARROW JAGUARS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 11:30
|
AJX ACADEMY BARCA
v
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 11:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
DURHAM FC GATORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
07/09/24 08:45
|
HEIGHINGTON FC
v
WASHINGTON FC TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 08:45
|
JARROW FC THUNDERCATS
v
WASHINGTON UNITED SILVER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS PURPLE
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
v
CONSETT AFC LISBON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 09:40
|
HORDEN CW MILAN
v
FISHBURN COMMUNITY FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
07/09/24 10:35
|
NORTH EAST SPORTS PANTHERS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 10:35
|
WALDRIDGE PARK GLANTON
v
SILKSWORTH YOUTH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 10:35
|
WASHINGTON JUNIORS
v
SHINCLIFFE JUNIOR REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 11:30
|
HORDEN CW INTER
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 11:30
|
WHITBURN PANTHERS
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 12:10
|
CHESTER TOWN
v
HERRINGTON FC REDS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 10 Premier Division |
07/09/24 08:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
v
DARLINGTON FC YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 08:30
|
LEON FC BLUES
v
DURHAM FC REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 08:30
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
HERRINGTON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
07/09/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 09:25
|
LEON FC WHITES
v
WASHINGTON UNITED BLUE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 09:25
|
MONTAGUE YELLOWS
v
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 09:25
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
SOUTH SHIELDS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 09:25
|
WHICKHAM FC BLUES
v
SILKSWORTH YOUTH FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
07/09/24 10:20
|
AJX ATHLETICO
v
CHILTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 10:20
|
NEW DURHAM FC WASPS
v
NORTH EAST ELITE GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 10:20
|
ROSEBERRY PARK
v
FC HARTLEPOOL REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 10:20
|
SEATON CAREW PREDATORS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
07/09/24 10:20
|
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
v
SEABURN JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 11:15
|
BLAKELAW INTER
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS ORANGE
v
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 11:15
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
JARROW FC BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
07/09/24 08:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 08:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 09:40
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
JARROW FC PANTHERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/09/24 11:15
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 11:15
|
HILDA PARK
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/09/24 11:15
|
WASHINGTON UNITED
v
HOUGHTON ALBION LIONS FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
07/09/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
RUTHERFORD AFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 08:45
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
WASHINGTON FC LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
v
SHOTTON COLTS FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 08:45
|
Whickham Fellside Youth
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
DURHAM UNITED WOLVES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 09:40
|
HERRINGTON FC REDS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
07/09/24 09:25
|
NORTH EAST SKILLS WHITES
v
SUNDERLAND RCA WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/09/24 09:40
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 09:40
|
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 09:40
|
WINLATON RAIDERS
v
FELLING MAGPIES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 09:40
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
HETTON JUNIORS INTER
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
07/09/24 10:35
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
WASHINGTON FC TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 10:35
|
DURHAM WFC
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 10:35
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 11:30
|
LEON FC GOLDS
v
NORTH EAST SKILLS ORANGE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 11:30
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
v
BROWNEY FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 11:30
|
WHICKHAM FC REDS
v
WHICKHAM FC WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
07/09/24 11:30
|
LEON FC GREENS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 11:30
|
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 12:25
|
COXHOE UNITED BLUE
v
SHOTTON COLTS BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/09/24 12:25
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
07/09/24 08:30
|
CONSETT REDS
v
BELMONT UNITED FALCONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 08:45
|
HORDEN CW MARRAS
v
DURHAM FC MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 08:45
|
WHITELEAS WIZARDS
v
WASHINGTON NSG FC
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/09/24 09:40
|
CHILTON JUNIORS REDS
v
FISHBURN COMMUNITY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 09:40
|
WHITELEAS WOLVES
v
SEATON CAREW JETS FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 10 |
07/09/24 09:40
|
LJB SANTOS
v
HERRINGTON FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 10:35
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
GATESHEAD JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 10:35
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
CONSETT AFC SMELTERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 11:30
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/09/24 11:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
COXHOE UNITED BLACK
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
07/09/24 09:40
|
WHITBURN PANTHERS REDS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/09/24 10:20
|
HARTON and WESTOE GOLD
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 10:35
|
SEAHAM REDSTAR
v
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/09/24 11:15
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/09/24 11:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
07/09/24 11:30
|
KIBBLESWORTH LJB
v
BEARPARK COMMUNITY ROCKETS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
07/09/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE PANTHERS
v
ESCOMB FC VIKINGS
HARTON ACADEMY 3G
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:00
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WASHINGTON FC LIONS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
DURHAM UNITED WOLVES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
BIRTLEY TOWN
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
07/09/24 11:20
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
HETTON JUNIORS JUVE
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
07/09/24 09:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
v
SHOTTON COLTS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/09/24 09:30
|
AJX FC MADRID
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
KING JAMES I ACADEMY
|
|
07/09/24 11:00
|
SEATON CAREW TITANS
v
HILDA PARK
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
WALKER CENTRAL WHITES
v
EASINGTON CW
TYNE VIEW PRIMARY SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:00
|
WHICKHAM FC
v
AJX FC VALENCIA
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
07/09/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
HORDEN CW
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/09/24 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS REDS
v
ESCOMB SAXONS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
07/09/24 10:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
LEAM RANGERS GREENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
07/09/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:00
|
WINLATON COMETS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
07/09/24 09:00
|
Gateshead F.C. Juniors U11 s
v
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
HERRINGTON FC
BOWBURN PARK 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:20
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 12:30
|
CONSETT AFC SHOTLEY
v
WASHINGTON UNITED BLUES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 12:30
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
A Non affiliated Official
|
Under 11 9v9 Division 4 |
07/09/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
BELMONT UNITED HAWKS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
HETTON JUNIORS MILAN
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
07/09/24 10:10
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
SOUTH SHIELDS FC BLUES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
WHITBURN PANTHERS FC REDS
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
A Non affiliated Official
|
Under 11 9v9 Division 5 |
07/09/24 09:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
WASHINGTON UNITED WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
ESCOMB WARRIORS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
07/09/24 09:00
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
CLEGWELL FC HAWKS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
07/09/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
LEAM RANGERS YELLOWS
THE VENUE
|
A Non affiliated Official
|
Under 11 9v9 Division 6 |
07/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR MILAN
v
WHITELEAS WASPS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
07/09/24 10:10
|
COXHOE UNITED BLUES
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/09/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
LEON FC WHITES
v
WASHINGTON FC PUMAS
ST ANNES SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
07/09/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
v
SUNDERLAND RCA REDS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
ROKER RANGERS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
BLACKFYNE JUNIORS
v
JARROW FC BULLS
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
07/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U11
v
BEAMISH FC ROMA
KING JAMES I ACADEMY
|
|
07/09/24 10:10
|
SOUTHMOOR BLACKS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
07/09/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
COXHOE UNITED
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
07/09/24 10:30
|
EAST DURHAM BLUES
v
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
07/09/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
REVOLUTION CATALANS FC
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
KINGS ACADEMY
|
|
07/09/24 11:00
|
ROSEBERRY PARK
v
VELOCITY PREDATORS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
AJX FC ATLETICO
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
WYNYARD VILLAGE FC
v
FARRINGDON DETACHED
WYNYARD CHURCH OF ENGLAND PRIMARY SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
Under 11 9v9 Division 9 |
07/09/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
07/09/24 10:00
|
WEST RAINTON FC YOUTH
v
DEERNESS VALLEY STORM
WEST RAINTON ADVENTURE LANE
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:10
|
NEW DURHAM AFC WASPS
v
FISHBURN COMMUNITY
BOWBURN PARK 9V9
|
|
07/09/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
HORDEN CW JUNIORS MARRA
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:00
|
WINLATON COBRAS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 12:30
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
CONSETT NITRO
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
A Non affiliated Official
|
Under 11 9v9 Division 10 |
07/09/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH STRIPES
v
BELMONT UNITED FALCONS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
07/09/24 09:25
|
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
07/09/24 09:25
|
WHICKHAM FC REDS
v
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
07/09/24 11:00
|
SEAHAM UNITED
v
VELOCITY COBRAS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
v
CONSETT AFC GALAXY
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
A Non affiliated Official
|
Under 11 9v9 Division 11 |
07/09/24 08:45
|
WHITELEAS RAIDERS
v
FC HARTLEPOOL YELLOWS
TEMPLE PARK 3G
|
|
07/09/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
THORNLEY JUNIORS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
BLACKFYNE JAGUARS
v
PETERLEE TOWN FC GOLD
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
07/09/24 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
ST ANNES SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
Under 11 9v9 Division 12 |
07/09/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD
v
CRAGHEAD FC
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
FERRYHILL MINERS UNITED
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
WHITBURN and CLEADON WOLVES
v
WASHINGTON FC TIGONS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
07/09/24 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
07/09/24 08:45
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
PASS SOCCER GREENS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
NEW FORDLEY
v
EASINGTON COLLIERY CW
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
07/09/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
TEESSIDE JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
07/09/24 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
BOLDON COLTS BLUES
AMBERLEY PARK
|
|
07/09/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/09/24 13:30
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
07/09/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
07/09/24 10:10
|
PETERLEE HELFORD
v
HETTON JUNIORS LAZIO
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
07/09/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
EASINGTON ACADAMY
|
|
07/09/24 10:40
|
VELOCITY WOLVES
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
BOLDON COLTS
v
SWALWELL JUNIORS
BOLDON COMM ASSOC
|
A Non affiliated Official
|
Under 12 9v9 Division 2 |
07/09/24 09:30
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
WASHINGTON FC LIONS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
07/09/24 10:10
|
CLEVELAND HALL
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/09/24 10:30
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
THORNLEY JUNIORS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:20
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
07/09/24 11:30
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
BEAMISH FC MADRID
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
07/09/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
07/09/24 09:00
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
JARROW ST BEDES
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
07/09/24 09:35
|
VELOCITY FC LIONS
v
SUNDERLAND ROKERITES
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
07/09/24 11:20
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
07/09/24 11:20
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
07/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
07/09/24 10:00
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
07/09/24 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
WASHINGTON UNITED BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
07/09/24 12:30
|
DURHAM WFC
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
07/09/24 10:10
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
CROOK TOWN WOLVES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/09/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
EAST DURHAM
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
07/09/24 11:20
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
DURHAM FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
07/09/24 08:45
|
LEON FC BLACKS
v
WASHINGTON FC TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/09/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
WILLINGTON YOUTH BLUE
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
07/09/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
07/09/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
SHILDON AFC U12
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
07/09/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
WASHINGTON FC PUMAS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
07/09/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
HARTON AND WESTOE AVENGERS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
CLEGWELL FC KESTRELS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
07/09/24 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
SEAHAM RED STAR
v
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
07/09/24 12:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
07/09/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
FELLING MAGPIES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
07/09/24 10:00
|
AJX FC ACADEMY
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
07/09/24 10:00
|
BLACKFYNE FC
v
COXHOE UNITED BLACKS
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
07/09/24 10:30
|
COXHOE UNITED DORTMUND
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
07/09/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:40
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
07/09/24 09:00
|
VELOCITY FC ALL STARS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
07/09/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
07/09/24 11:20
|
CONSETT DRAGONS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
07/09/24 12:30
|
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
v
CRAGHEAD MILAN
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
07/09/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
07/09/24 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
WEAR UNITED
CRAGHEAD LEGION
|
|
07/09/24 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
07/09/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
FISHBURN COMMUNITY
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
07/09/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
VELOCITY VIPERS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
07/09/24 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
CONSETT WARRIORS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
07/09/24 12:30
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
HEIGHINGTON FC
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 13 Premier Division |
07/09/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
LEYBURN GROVE
|
|
07/09/24 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
07/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
LEON FC WHITES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
07/09/24 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
SHOTTON COLTS
DENTON DENE 9V9
|
|
07/09/24 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
SUNDERLAND ROKERITES
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
07/09/24 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
07/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
GREATHAM HARTLEPOOL
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
07/09/24 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
07/09/24 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
Under 13 Division 2 |
07/09/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
FELLING MAGPIES BLUES
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
07/09/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
WILLINGTON YOUTH
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
HEIGHINGTON FC
BARMOOR HUB
|
|
07/09/24 10:00
|
DARLINGTON FC
v
DURHAM FC COLTS
ST AIDANS SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
JARROW DYNAMOS BLUE
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
07/09/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 13 Division 3 |
07/09/24 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
FOUNDATION OF LIGHT
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
07/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
CLEGWELL FC
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
DURHAM WFC
v
SHILDON AFC U13
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
07/09/24 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
07/09/24 12:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
JARROW FC CRUSADERS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 4 |
07/09/24 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
07/09/24 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
VELOCITY SCORPIONS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
07/09/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
THORNLEY JUNIORS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
SWALWELL JUNIORS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
Whickham Fellside
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 13 Division 5 |
07/09/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
WHICKHAM FC WHITES
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
07/09/24 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
CHILTON
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
BIRTLEY TOWN WHITES
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:10
|
CONSETT AFC EAGLES
v
SHOTTON COLTS BLUES
CONSETT AFC 11V11
|
|
07/09/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
HETTON JUNIORS JUVE
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 6 |
07/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
07/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:10
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
LEAM RANGERS GREENS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
07/09/24 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
07/09/24 10:30
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
07/09/24 11:20
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
07/09/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
07/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
VELOCITY EAGLES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
WASHINGTON FC LYNX
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
DEERNESS VALLEY STORM
DAME MARGARET WASHINGTON
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
DURHAM UNITED PANTHERS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Division 8 |
07/09/24 09:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
PETERLEE AZULS FC
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
07/09/24 09:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
07/09/24 09:30
|
WINGATE FC
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
WINGATE WELFARE PARK
|
|
07/09/24 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
v
HILDA PARK
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
Under 13 Division 9 |
07/09/24 09:30
|
AJX FC
v
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
BISHOP BARRINGTON SCHOOL
|
|
07/09/24 09:30
|
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
v
WALDRIDGE PARK FC LIONS
STARGATE PITCHES
|
|
07/09/24 12:00
|
Whickham Fellside Youth
v
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
07/09/24 12:30
|
WEAR UNITED YELLOWS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 13 Division 10 |
07/09/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
07/09/24 09:00
|
WEAR UNITED VEDRA
v
CONSETT AFC STORM
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
07/09/24 10:00
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
WHITELEAS EAGLES
v
FISHBURN COMMUNITY
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
07/09/24 10:00
|
WHITLEAS HAWKS
v
WASHINGTON FC TIGERS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
A Non affiliated Official
|
Under 14 Premier Division |
07/09/24 09:00
|
REVOLUTION FC
v
RUTHERFORD AFC
KINGS ACADEMY
|
|
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
SILKSWORTH CW
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
07/09/24 09:30
|
LEON FC WHITES
v
BEAMISH FC
RYHOPE CW
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
v
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 14 Division 1 |
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC REDS
v
HETTON JUNIORS INTER
DAME MARGARET WASHINGTON
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
SEATON CAREW LIONS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
HORNBY PARK 11V11
|
|
07/09/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
CROOK TOWN YOUTH
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
07/09/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
DURHAM FC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
07/09/24 11:00
|
WINLATON TROJANS
v
BOLDON COLTS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 14 Division 2 |
07/09/24 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
SHILDON A.F.C U14
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
KING JAMES I ACADEMY
|
|
07/09/24 10:15
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
PASS SOCCER GREEN
*** POSTPONED: Opponents failed to tun up ***
KINGS ACADEMY
|
|
Under 14 Division 3 |
07/09/24 09:30
|
CONSETT STEEL
v
WHITBURN AND CLEADON REAL
CONSETT AFC 11V11
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
FERRAND PARK
|
|
07/09/24 10:00
|
STOCKSFIELD EAGLES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 9V9
|
|
07/09/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PP
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
A Non affiliated Official
|
Under 14 Division 4 |
07/09/24 09:00
|
PRUDHOE BLUES
v
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
EASTWOODS PARK
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
REDBY CA
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
07/09/24 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
07/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
07/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLDS
v
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
07/09/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
EAST DURHAM REDS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
07/09/24 09:00
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
NSG ATHLETIC TIGERS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
07/09/24 10:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
DURHAM UNITED FC LIONS
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
LEON FC BLUES
v
ESCOMB YOUTH
HERRINGTON BURN
|
|
07/09/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
Under 14 Division 6 |
07/09/24 09:00
|
GREATHAM FC BLUES
v
WHITELEAS SHARKS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
FARRINGDON DETACHED REDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
07/09/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
07/09/24 10:30
|
DURHAM COUNTY FC
v
ROSEBERRY PARK
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
07/09/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
Under 14 Division 7 |
07/09/24 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
WEAR UNITED FC
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
07/09/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
ROKER RANGERS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
07/09/24 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
HETTON JUNIORS ROMA
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
07/09/24 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
COXHOE UNITED
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
07/09/24 10:30
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
07/09/24 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
HETTON LYONS YOUTH
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 8 |
07/09/24 09:00
|
SWALWELL SWIFTS
v
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
CONSETT AFC BEDLAM
v
WASHINGTON UNITED NAVY
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
07/09/24 09:30
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
EASINGTON COLIERY AFC
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 3
|
|
07/09/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
v
NSG ATHLETIC PUMAS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
07/09/24 12:00
|
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
v
CATTERICK GARRISON FOOTALL CENTRE
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 14 Division 9 |
07/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
KING JAMES I ACADEMY
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
SEAHAM COAST YOUTH
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
07/09/24 10:00
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
CONSETT AFC CARNAGE
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
07/09/24 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
WILLINGTON YOUTH
KIBBLESWORTH PARK
|
|
07/09/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
WALDRIDGE PARK DUNSTON
ST HILDS SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
Under 15 Premier Division |
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
07/09/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
v
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
07/09/24 09:30
|
DARLINGTON FC
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
07/09/24 10:00
|
HILDA PARK JUNIORS
v
HURWORTH ALBION
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
07/09/24 10:30
|
WITTON PARK TASC
v
Peterlee Helford Youth U15s Black
WI
|
|
Under 15 Division 1 |
07/09/24 09:00
|
JARROW FC SHARKS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
HEDWORTHFIELD CA
|
|
07/09/24 10:00
|
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
v
LEAM RANGERS
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
07/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
HEBBURN TOWN BLUE
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:00
|
SEATON CAREW SPARTANS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
HORNBY PARK 11V11
|
|
07/09/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
07/09/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
07/09/24 09:00
|
HEIGHINGTON BOYS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
07/09/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
07/09/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
v
SHILDON AFC U15
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
07/09/24 10:30
|
GATESHEAD FC BLACKS
v
FARRINGDON DETACHED
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
07/09/24 10:30
|
SEDGEFIELD YOUTH F.C
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
SEDGEGFIELD COMM COLLEGE GRASS
|
|
07/09/24 12:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
07/09/24 09:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
CONSETT AFC JUVE
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
07/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
07/09/24 10:00
|
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
v
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
GREENSIDE SOCIAL CLUB
|
|
07/09/24 10:30
|
ESCOMB WARRIORS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
07/09/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS MADRID
v
WASHINGTON FC PUMAS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
07/09/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
SUNDERLAND CITY HORSWILL
SHOTTON PARK
|
|
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC PANTHERS
v
CLEVELAND HALL CA BLUES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
07/09/24 09:30
|
PLAINS FARM REDS
v
LEON FC WHITES
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
07/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
BYERS GREEN FC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 15 Division 5 |
07/09/24 09:00
|
CLEGWELL KESTRALS
v
GREATHAM FC WHITES
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
07/09/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
WEAR UNITED BLUES
BOWBURN PARK
|
|
07/09/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD ORANGE
v
GATESHEAD FC STRIPES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
07/09/24 10:00
|
BLAYDON FC
v
WASHINGTON UNITED BLACK
BLAYDON YOUTH & COMMUNITY CENTRE
|
|
07/09/24 10:00
|
MURTON COLLIERY YOUTH
v
WASHINGTON JUNIORS
MURTON WELFARE ENCLOSED
|
|
07/09/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 15 Division 6 |
07/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
v
PLAINS FARM BLUES
JUBILEE FIELDS
|
|
07/09/24 10:30
|
WARK WANDERERS
v
FELLING MAGPIES BLUES
WARKS SPORTS CLUB
|
|
07/09/24 11:00
|
BLACKFYNE FC
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
Under 15 Division 7 |
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
BLACKHALL MONKS FC
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
07/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
LEON FC
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
07/09/24 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
EAST DURHAM FC
DAWDON WELFARE PARK
|
|
07/09/24 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
07/09/24 10:00
|
CONSETT AFC MILAN
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
DELVES LANE FOOTBALL FIELD
|
|
07/09/24 11:30
|
CORBRIDGE UNITED
v
WASHINGTON FC TIGERS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
07/09/24 12:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
WALDRIDGE PARK NETHERTON
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 16 Premier Division |
07/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR BLUES
v
PLAINS FARM YELLOWS
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
07/09/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
STOCKSFIELD VIPERS
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
07/09/24 10:30
|
HEXHAM CELTIC
v
WEST DENTON UNITED
HEXHAM FOOTBALL CENTRE
|
|
07/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
DURHAM FC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
07/09/24 11:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
HETTON JUNIORS INTER
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
07/09/24 11:30
|
THROCKLEY MAGPIES
v
LEAM RANGERS
NEWBURN SPORTS CENTRE
|
|
Under 16 Division 2 |
07/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES WHITES
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
07/09/24 10:00
|
HETTON LYONS
v
WHICKHAM FC
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
PETERLEE EVOLUTION FC
v
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
07/09/24 11:00
|
PRUDHOE YOUTH COBRAS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
07/09/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 16 Division 3 |
07/09/24 09:00
|
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
v
HETTON JUNIORS MILAN
KING GEORGE PITCH A
|
|
07/09/24 10:30
|
JARROW WARRIORS
v
CONSETT A.F.C. AVENGERS
HEDWORTHFIELD CA
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 11:30
|
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
v
WASHINGTON UNITED BLUES
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL (ENCLOSED)
|
|
Under 16 Division 4 |
07/09/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
07/09/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
DEERNESS VALLEY STORM
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
07/09/24 10:00
|
SEAHAM HARBOUR FC
v
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
07/09/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
CONSETT AFC CANNONS
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
07/09/24 14:00
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 16 Division 5 |
07/09/24 09:30
|
CULLERCOATS RANGERS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
CULLERCOATS LINKS AVE
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
v
OUSTON EAGLES
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
07/09/24 10:00
|
STOCKSFIELD FC
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
07/09/24 10:30
|
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
v
FARRINGDON DETACHED
WEST AUCKLAND AFC
|
|
Under 16 Division 6 |
07/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
v
ESCOMB YOUTH
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 10:30
|
COXHOE UNITED
v
SOUTH TYNESIDE FC
KELLOE WELFARE GROUND
|
|
07/09/24 10:30
|
JARROW FC INTER
v
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
HEDWORTHFIELD CA
|
A Non affiliated Official
|
Under 16 Division 7 |
07/09/24 09:00
|
FOREST HALL FC
v
WALDRIDGE PARK LOMOND
EAST PALMERSVILLE SPORTS PAVILLION
|
|
07/09/24 10:30
|
BLACKFYNE FC
v
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
07/09/24 10:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
07/09/24 11:00
|
CONSETT A.F.C. WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 16 Division 8 |
07/09/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
ST HILDS SCHOOL
|
A Non affiliated Official
|
Under 17 Premier Division |
07/09/24 08:50
|
DARLINGTON QUAKERS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
ST AIDANS SCHOOL
|
|
07/09/24 10:00
|
BLYTH TOWN
v
JARROW FC KNIGHTS
BLYTH TOWN FC
|
|
07/09/24 10:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
Under 17 Division 1 |
07/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
BOLDON COLTS BARCA
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
07/09/24 10:00
|
NEWCASTLE SPORTING CLUB
v
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
KIBBLESWORTH PARK
|
|
07/09/24 10:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
CONSETT AFC FALCONS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
07/09/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED
v
SHOTTON COLTS BLUES
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 17 Division 2 |
07/09/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
v
NSG ATHLETIC COBRAS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SHILDON AFC U17
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
07/09/24 10:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
v
DALTON PARK RANGERS
SOUTHERN AREA PITCH E
|
|
07/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
v
GATESHEAD F.C. JUNIORS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
07/09/24 10:30
|
WHITELEAS ROCKETS
v
CHESTER TOWN WHITES
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 3 |
07/09/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
07/09/24 10:00
|
DARLINGTON YOUTH
v
CHESTER LE STREET TOWN
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
07/09/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
FELLING MAGPIES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 17 Division 4 |
07/09/24 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
07/09/24 10:00
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
NSG ATHLETIC TIGERS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
07/09/24 10:30
|
BEDLINGTON UNITED LOCOS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
BLYTH SPORTING CLUB
|
|
Under 18 Premier League |
07/09/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
SOUTH SHIELDS FC
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
07/09/24 10:00
|
SHILDON AFC
v
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
07/09/24 10:30
|
NORTH SHIELDS
v
CONSETT AFC STEELERS
COLLINGWOOD VIEW PLAYING FIELDS
|
|
07/09/24 11:15
|
STOCKSFIELD JUNIORS HORNETS
v
ESCOMB YOUTH
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 18 Division 1 |
07/09/24 09:00
|
BILLINGHAM UNITED WASPS
v
SACRISTON VICTORIA
SRC COLLEGE SPORTS CENTRE
|
|
07/09/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY FC
v
WILLINGTON AFC RESERVES
EASINGTON ACADAMY
|
|
07/09/24 09:00
|
PETERLEE UNITED
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
07/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR TIGERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
07/09/24 11:30
|
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
v
JARROW FC LIONS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 18 Division 2 |
07/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
v
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
SOUTHERN AREA PITCH F
|
A Non affiliated Official
|
07/09/24 09:30
|
WEST CORNFORTH YOUTH FC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
07/09/24 10:30
|
SEAHAM UNITED
v
SHOTTON COLTS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
07/09/24 12:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WHICKHAM FELLSIDE
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
07/09/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
v
SOUTH TYNESIDE FC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
A Non affiliated Official
|
09 September 2024 |
Under 7 Brown Division |
09/09/24 18:00
|
HEBBURN TOWN BLACK BARCA
v
SUNDERLAND WEST END REDS
THE VENUE
|
|
Under 13 Division 9 |
09/09/24 18:00
|
Whickham Fellside Youth
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
10 September 2024 |
Under 12 9v9 Division 4 |
10/09/24 18:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
WHITELEAS LIONS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
11 September 2024 |
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
11/09/24 18:30
|
BIRTLEY TOWN TORNADOES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
14 September 2024 |
Girls Under 7 League |
14/09/24 08:45
|
BOLDON CA GIRLS
v
CLS AMAZON GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 08:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
FC Hartlepool U7 Divas
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 09:20
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 09:20
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 09:55
|
CHESTER LE STREET UNITED
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
14/09/24 09:55
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 10:30
|
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 10:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 11:05
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 11:05
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 11:40
|
BOLDON CA GIRLS
v
NORTH EAST SKILLS PURPLES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
14/09/24 11:40
|
CONSETT AFC STEELERS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 12:15
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 12:15
|
SHOTTON COLTS
v
CLEGWELL FC
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 12:50
|
CLS AMAZONS CUBS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/09/24 12:50
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
DEERNESS VALLEY LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
14/09/24 08:45
|
BEAMISH LIONESSES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
v
SHOTTON COLTS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 09:40
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
HORDEN CW Athena’s
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
14/09/24 09:40
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 09:40
|
CONSETT LIONESSES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 10:35
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 10:35
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 10:35
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
14/09/24 11:30
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 11:30
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
v
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 11:30
|
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 12:25
|
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 12:25
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
LEON FC GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
14/09/24 10:35
|
LEAM RANGERS
v
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 11:30
|
BOLDON CA GIRLS
v
WHICKHAM AFC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 11:30
|
HARTON AND WESTOE
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 12:25
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
JARROW FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 12:25
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
14/09/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 09:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
v
HILDA PARK GALACTICOS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 09:40
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 10:35
|
GATESHEAD CLEVELAND HALL
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
14/09/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 12:25
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
JARROW FC YOUTH YELLOWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 12:25
|
CLS AMAZON DIAMONDS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 12:25
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
SEAHAM REDSTAR GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 12:25
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
14/09/24 09:00
|
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
v
WASHINGTON UNITED GIRLS
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
14/09/24 10:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
14/09/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
THE VENUE
|
|
14/09/24 11:00
|
JARROW LIONESSES
v
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
THE VENUE
|
|
14/09/24 11:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
NEW DURHAM AFC
THE VENUE
|
|
14/09/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
14/09/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
CLEVELAND HALL GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
14/09/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
14/09/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 9V9
|
|
14/09/24 10:10
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
PETERLEE TOWN GIRLS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
14/09/24 10:10
|
HERRINGTON FC GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
CHESTER TOWN LIONESSES
THE VENUE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC
v
HEBBURN TOWN GOLD
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
14/09/24 09:30
|
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
v
BISHOP AUCKLAND BLACKS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
14/09/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
FOUNDATION OF LIGHT
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
14/09/24 11:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
THE VENUE
|
|
14/09/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
14/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
14/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
14/09/24 10:10
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/09/24 10:25
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
14/09/24 11:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
14/09/24 12:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
14/09/24 10:10
|
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
14/09/24 10:15
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
14/09/24 11:10
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
BIRTLEY TOWN TORNADOES
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 2 |
14/09/24 10:10
|
WASHINGTON JUNIORS
v
WHICKHAM FELLSIDE
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 10:15
|
DURHAM UNITED LIONESSES
v
CHESTER LE STREET AMAZONS AMIGOS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
14/09/24 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS YELLOWS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 12:30
|
CONSETT AFC STEELERS GIRLS
v
DEERNESS VALLEY LEOPARDS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
14/09/24 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
14/09/24 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
14/09/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
14/09/24 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
14/09/24 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
14/09/24 12:00
|
BEAMISH LIONESSES
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
14/09/24 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
14/09/24 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
WREKENTON NOU CAMP
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
|
14/09/24 10:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
14/09/24 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CONSETT AFC PANTHERS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
14/09/24 10:30
|
BELMONT UNITED ROBINS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
14/09/24 09:15
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
14/09/24 10:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON AFC 11V11 D
|
|
14/09/24 10:30
|
JARROW HURRICANES
v
ROKER RANGERS
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
14/09/24 10:30
|
Whickham Fellside Fire
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
14/09/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
v
KILLINGWORTH REDS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
14/09/24 09:00
|
CLS AMAZON SAPPHIRES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH C
|
|
14/09/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
CLEGWELL FC GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
14/09/24 11:30
|
SEATON CAREW FC VIXENS
v
SUNDERLAND WEST END GIRLS
HORNBY PARK 11V11
|
|
Girls Under 14 Division 1 |
14/09/24 09:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
DARLINGTON TOWN FC
LAUREL AVENUE COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
14/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
CHESTER TOWN SAPPHIRES
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
14/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
14/09/24 10:30
|
TIBS FC
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
ST PATRICKS COLLEGE, BAYSDALE ROAD
|
|
14/09/24 11:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION GIRLS
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
14/09/24 12:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
v
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
14/09/24 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Girls Under 14 Division 2 |
14/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY FC Dragons
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS GIRLS
v
NEWCASTLE DYNAMO FC
ELEMENTIS RECREATIONAL GROUND
|
|
14/09/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
14/09/24 10:00
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
14/09/24 10:30
|
BELMONT UNITED BLUEJAYS
v
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
14/09/24 10:30
|
COXHOE UNITED LIONESSES
v
CONSETT AFC JAGUARS
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
14/09/24 10:30
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH COBRAS
v
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 15 Premier Division |
14/09/24 09:30
|
DARLINGTON FC
v
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
ST AIDANS SCHOOL
|
|
14/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
STOCKTON TOWN YOUTH U15 GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
14/09/24 11:30
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB LIONESSES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 3
|
|
14/09/24 12:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
BEAMISH LIONESSES
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
14/09/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON AFC 11V11 D
|
|
14/09/24 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
SOUTH MOOR GIRLS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
14/09/24 13:00
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
v
DARLINGTON YOUNG BULLS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
14/09/24 10:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
T.I.B.S
ST AIDANS SCHOOL
|
|
14/09/24 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
14/09/24 10:25
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
BORO RANGERS GIRLS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
14/09/24 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
14/09/24 11:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
14/09/24 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
DARLINGTON TOWN GIRLS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
14/09/24 11:00
|
FELLING MAGPIES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
14/09/24 12:30
|
JARROW FC VIKINGS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Girls Under 18s Central League |
14/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY TIGERS
v
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
14/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
PERKINSVILLA REC
|
|
14/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
v
VELOCITY FLAMES
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
14/09/24 09:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
NEWCASTLE EAST END
BRINKBURN CA PITCH ONE
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC ALLSTARS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
14/09/24 10:30
|
JARROW FC LASSES
v
WALLSEND GIRLS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
14/09/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
14/09/24 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
DURHAM UNITED GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Under 7 Blue Division |
14/09/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
CHILTON JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 08:45
|
CROOK TOWN MAGPIES
v
BIRTLEY TOWN GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS ROYALS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 08:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
WASHINGTON FC LIONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 08:45
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
14/09/24 08:45
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
WHITBURN PANTHERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED JETS
v
AJX BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
GATESHEAD JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:20
|
CONSETT AFC JUNIORS BLUES
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:20
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
NEW DURHAM FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
WASHINGTON ATHLETIC BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Orange Division |
14/09/24 09:20
|
CONSETT AFC JUNIORS GREENS
v
CROOK TOWN YOUTH FALCONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:20
|
HERRINGTON FC
v
DARLINGTON RA JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:20
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
HETTON JUNIORS MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:20
|
WASHINGTON UNITED INTER WHITE
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:55
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:55
|
SEABURN JUNIORS PURPLES
v
AJX MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
14/09/24 09:55
|
HEBBURN TOWN BLACK MADRID
v
NORTH EAST SPORTS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:55
|
LEON FC GOLDS
v
HARTON and WESTOE BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:55
|
PETERLEE TOWN FC
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:55
|
SCJ GABBIADINI
v
WHITBURN and CLEADON
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 09:55
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HAWKS
v
DURHAM UNITED WOLVES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
14/09/24 09:55
|
BOLDON COLTS
v
WASHINGTON FC PUMAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 10:30
|
CONSETT AFC JUNIORS REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 10:30
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 10:30
|
VELOCITY RAPTORS
v
LEON FC WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
HETTON JUNIORS ROMA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:05
|
HERRINGTON FC GREENS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
14/09/24 10:30
|
BOLDON COLTS MADRID
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
HETTON JUNIORS LAZIO
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
WITTON PARK TASC SANTOS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
BELMONT UNITED EAGLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:05
|
CHESTER LE STREET UNITED SONICS
v
SEABURN JUNIORS WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
14/09/24 11:05
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS YELLOWS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:05
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:05
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SEABURN JUNIORS YELLOW
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:05
|
WASHINGTON UNITED NAVY INTER
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Purple Division |
14/09/24 11:05
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:05
|
COXHOE UNITED CUBS
v
HARTON and WESTOE YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:40
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
LEAM RANGERS YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WHICKHAM FC BLACKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:40
|
VELOCITY FALCONS
v
SEABURN JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Brown Division |
14/09/24 11:40
|
CHESTER LE STREET UNITED LIONS
v
HILDA PARK
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:40
|
ESCOMB FC
v
LEAM RANGERS GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:40
|
HEBBURN TOWN BLACK BARCA
v
LEON FC BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
WITTON PARK TASC PLAMEIRAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
14/09/24 11:40
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
14/09/24 08:45
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
DURHAM FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 08:45
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
HETTON JUNIORS INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
WASHINGTON UNITED NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
HERRINGTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
14/09/24 08:45
|
FC HARTLEPOOL BLUES
v
BOLDON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 08:45
|
HILDA PARK YELLOWS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:20
|
HERRINGTON FC GREENS
v
HETTON JUNIORS MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:20
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:20
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:20
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
v
BEAMISH ATHLETICO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
14/09/24 09:20
|
HERRINGTON FC REDS
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:20
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
CLEGWELL FC KESTRELS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:20
|
LEON FC WHITES
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:20
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:55
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
14/09/24 09:55
|
COXHOE UNITED CUBS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:55
|
HARTLEPOOL FC REDS
v
BIRTLEY TOWN HOOPS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:55
|
HERRINGTON FC WHITES
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:55
|
HILDA PARK BLUES
v
NORTH EAST SPORTS DEVILS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:55
|
PETERLEE TOWN
v
EASINGTON COLLIERY AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 09:55
|
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
v
COXHOE UNITED COBRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
14/09/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
SUNDERLAND RCA REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 10:30
|
HARTON AND WESTOE FORZA
v
WHITBURN PANTHERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 10:30
|
HARTON AND WESTOE REAL
v
WITTON PARK TASC SANTOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
BELMONT UNITED EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
14/09/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
SEABURN JUNIORS FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:05
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
WHITBURN AND CLEADON MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:05
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
SHILDON AFC U8
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:05
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
LEON FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:05
|
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
v
CHESTER TOWN LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
14/09/24 11:05
|
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:05
|
LEAM RANGERS GREENS
v
HERRINGTON FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:05
|
WILLINGTON YOUTH
v
ASHBROOKE ATHLETIC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:05
|
WOLVISTON FC
v
CHESTER UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
BROWNEY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:40
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
14/09/24 11:40
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
BELMONT UNITED FALCONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
WREKENTON NOU CAMP WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:40
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
KIBBLESWORTH LJB
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:40
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
PASS SOCCER BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:15
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
14/09/24 11:40
|
HETTON JUNIORS GREENS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:15
|
BIRTLEY TOWN GREENS
v
FERRYHILL MINERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:15
|
HETTON JUNIORS JUVENTUS
v
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:15
|
HORDEN CW
v
SUNDERLAND WEST END BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:15
|
LEON FC GOLD
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:15
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
14/09/24 12:15
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:15
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
WHITELEAS DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:15
|
WHICKHAM FC BLUES
v
HARTON and WESTOE FORCE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:50
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
NEW DURHAM AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:50
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
14/09/24 12:50
|
BEARPARK COMMUNITY COMETS
v
CHESTER TOWN TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:50
|
EAST DURHAM BLUES TIGERS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:50
|
EAST DURHAM REDS TIGERS
v
WHITBURN and CLEADON TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:50
|
FC HARTLEPOOL GREENS
v
WASHINGTON JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:50
|
LEON FC GREENS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/09/24 12:50
|
PASS SOCCER BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
14/09/24 08:30
|
DURHAM FC
v
LEON FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 08:30
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
v
KILLINGWORTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 08:30
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
REVOLUTION ATHLETICO
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
BEAMISH RANGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
HETTON JUNIORS INTER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 08:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
NEW DURHAM AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
14/09/24 09:25
|
NORTH EAST ELITE
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 09:25
|
ROSEBERRY PARK
v
SEABURN JUNIORS WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 09:25
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
LEAM RANGERS GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
CHILTON JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 09:25
|
WHITELEAS TITANS
v
ESCOMB FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
14/09/24 10:20
|
COXHOE UNITED BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 10:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
BILLINGHAM UNITED
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
WASHINGTON UNITED NAVY
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 10:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
AJX FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 10:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
SHILDON AFC U9
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 10:20
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
LEON FC BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
14/09/24 11:15
|
BOLDON COLTS
v
SEATON CAREW COMETS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 11:15
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
CONSETT AFC BENFICA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
v
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 11:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
HERRINGTON FC GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 11:15
|
PETERLEE HELFORD YOUTH
v
DURHAM UNITED TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 11:15
|
SOUTH SHIELDS GOLDS
v
JARROW FC JAGUARS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
14/09/24 12:10
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
SEABURN JUNIORS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 12:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
SHOTTON COLTS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 12:10
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
WHICKHAM FC BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 12:10
|
VELOCITY HURRICANES
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 12:10
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
14/09/24 08:30
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 08:30
|
HILDA PARK
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC
v
HETTON JUNIORS LAZIO
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 08:45
|
LEAM RANGERS BLUES
v
LEON FC GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 09:25
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
GATESHEAD LJB BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 09:40
|
HOUGHTON ALBION LIONS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 6 |
14/09/24 09:25
|
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 09:25
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
LEON FC GREENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
REVOLUTION CATALANS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/09/24 10:20
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
CHILTON JUNIORS RAVENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
PETERLEE TOWN FC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
BEAMISH BOCA JUNIORS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
14/09/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
ESCOMB SAXONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 11:15
|
SHILDON AFC U9 Whites
v
AUCKLAND MOORS UNITED
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 11:15
|
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
v
BELMONT UNITED EAGLES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 12:10
|
LEAM RANGERS WHITES
v
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 12:10
|
SHOTTON COLTS
v
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/09/24 12:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
JARROW PUMAS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
14/09/24 08:45
|
DURHAM UNITED LIONS
v
WHITELEAS COBRAS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
NEW DURHAM WASPS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 09:40
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
v
DEERNESS VALLEY STORM
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
14/09/24 09:40
|
CONSETT AFC PORTO
v
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 09:40
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
LEON FC BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 10:35
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
LEON FC ORANGE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 10:35
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
14/09/24 10:35
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 11:30
|
DURHAM FC GATORS
v
WHITELEAS FLAMES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 11:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
AJX ACADEMY BARCA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 11:30
|
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 11:30
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
14/09/24 08:45
|
CONSETT AFC LISBON
v
JARROW FC THUNDERCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED SILVER
v
HEIGHINGTON FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 09:40
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/09/24 10:35
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 10:35
|
HORDEN CW MILAN
v
SEABURN JUNIORS PURPLE
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
14/09/24 11:30
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
HORDEN CW INTER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
WHITBURN PANTHERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 12:25
|
HERRINGTON FC REDS
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/09/24 12:25
|
SHINCLIFFE JUNIOR REDS
v
CHESTER TOWN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 12:25
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
NORTH EAST SPORTS PANTHERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 12:25
|
WALDRIDGE PARK GLANTON
v
WASHINGTON JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
14/09/24 08:30
|
DARLINGTON FC YOUTH
v
WHICKHAM FC BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 08:30
|
DURHAM FC REDS
v
HEATON STANNINGTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 08:30
|
HERRINGTON FC
v
BELMONT UNITED EAGLES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 08:30
|
SEATON CAREW ATHLETIC
v
LEON FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 08:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
SEABURN JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
14/09/24 09:25
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
WHICKHAM FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 09:25
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
ESCOMB FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
LEON FC WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 09:25
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
MONTAGUE YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
14/09/24 10:20
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
NEW DURHAM FC WASPS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
SEATON CAREW PREDATORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 10:20
|
HERRINGTON FC GREEN
v
AJX ATHLETICO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 10:20
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
CHILTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE GREENS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 10:20
|
ROSEBERRY PARK
v
NORTH EAST ELITE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
14/09/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
v
BEAMISH LIONS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 11:15
|
JARROW FC BARCA
v
LEON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
v
SEABURN JUNIORS ORANGE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
v
BLAKELAW INTER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
SILKSWORTH YOUTH REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 11:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
HETTON JUNIORS MILAN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
14/09/24 09:40
|
JARROW FC PANTHERS
v
WASHINGTON UNITED
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
HILDA PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 12:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 12:10
|
HOUGHTON ALBION LIONS FC
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
14/09/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
HERRINGTON FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 08:45
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 08:45
|
RUTHERFORD AFC
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 08:45
|
SHOTTON COLTS FC
v
Whickham Fellside Youth
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
VELOCITY BLACK CATS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 09:40
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
14/09/24 09:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WINLATON RAIDERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 09:40
|
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
v
NORTH EAST SKILLS WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 09:40
|
SUNDERLAND RCA WHITES
v
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 09:40
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 10:35
|
FELLING MAGPIES
v
WILLINGTON YOUTH
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 10:35
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
14/09/24 10:35
|
LEON FC GOLDS
v
WHICKHAM FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 10:35
|
NORTH EAST SKILLS ORANGE
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 10:35
|
WHICKHAM FC WHITES
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 11:30
|
BROWNEY FC
v
DURHAM WFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 11:30
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 11:30
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
14/09/24 11:30
|
COXHOE UNITED BLUE
v
PETERLEE HELFORD FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 11:30
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
WASHINGTON UNITED GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 12:25
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
LEON FC GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 12:25
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 12:25
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
WHITBURN AND CLEADON LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/09/24 12:25
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
14/09/24 08:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
DURHAM FC MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WHITELEAS WIZARDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 08:45
|
SEATON CAREW JETS FC WHITES
v
CONSETT REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 09:40
|
WHITELEAS WOLVES
v
CHILTON JUNIORS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 12:25
|
WASHINGTON NSG FC
v
HORDEN CW MARRAS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 10 |
14/09/24 09:40
|
LJB SANTOS
v
WHITBURN PANTHERS FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 10:35
|
CONSETT AFC SMELTERS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 10:35
|
GATESHEAD JUNIORS
v
COXHOE UNITED BLACK
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 10:35
|
HERRINGTON FC WHITES
v
SUNDERLAND RCA REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 11:30
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
14/09/24 09:40
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
SEAHAM REDSTAR
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 11:30
|
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
v
HARTON and WESTOE GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 11:30
|
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
v
HERRINGTON FC BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 12:25
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
WHITBURN PANTHERS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/09/24 12:25
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
14/09/24 12:10
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
WHICKHAM FELLSIDE MAGPIES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/09/24 12:25
|
DARLINGTON UNITED VIKINGS
v
SILKSWORTH AND HALL FARM REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
14/09/24 09:00
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
HETTON JUNIORS INTER
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
14/09/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN
v
HARTON AND WESTOE PANTHERS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
WASHINGTON UNITED NAVY
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
SUNDERLAND WEST END
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SEABURN JUNIORS WHITES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
14/09/24 09:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
v
WALKER CENTRAL WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 09:30
|
AJX FC VALENCIA
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
KING JAMES I ACADEMY
|
|
14/09/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
SEATON CAREW TITANS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
EASINGTON CW
v
WHICKHAM FC
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
HILDA PARK
v
AJX FC MADRID
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
14/09/24 09:00
|
ESCOMB SAXONS
v
SEAHAM RED STAR Youth U11
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
14/09/24 09:00
|
HORDEN CW
v
WINLATON COMETS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
14/09/24 10:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
DURHAM UNITED LIONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
TEESSIDE JUNIORS REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
HETTON JUNIORS LAZIO
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
14/09/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
NEW DURHAM AFC
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
Gateshead F.C. Juniors U11 s
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
CONSETT AFC SHOTLEY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
v
HERRINGTON FC
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
v
WILLINGTON YOUTH
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
DOWNHILL COMPLEX PITCH E 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
14/09/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
WHITBURN PANTHERS FC REDS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
14/09/24 11:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
WINLATON TITANS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
SOUTH SHIELDS FC BLUES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
14/09/24 09:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
ESCOMB WARRIORS
CLEGWELL CA 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
WASHINGTON FC TIGERS
CLEGWELL CA 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
SOUTH MOOR WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
PETERLEE TOWN FC
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
14/09/24 10:00
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
CLEVELAND HALL BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
14/09/24 08:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
SOUTH MOOR MILAN
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
BELMONT UNITED EAGLES
HARTON ACADEMY 3G
|
|
14/09/24 11:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WHICKHAM FC BLUES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
14/09/24 11:00
|
WHITELEAS WASPS
v
COXHOE UNITED BLUES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
14/09/24 12:30
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
LEON FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
14/09/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
BLACKFYNE JUNIORS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
14/09/24 09:30
|
BEAMISH FC ROMA
v
SOUTHMOOR BLACKS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 10:10
|
COXHOE UNITED
v
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
ROKER RANGERS
ST HILDS SCHOOL
|
|
14/09/24 10:30
|
JARROW FC BULLS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
JARROW KING GEORGE V PLAYING FIELDS
|
|
14/09/24 10:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
SHILDON AFC U11
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
14/09/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
14/09/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
REVOLUTION CATALANS FC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
14/09/24 11:00
|
ROSEBERRY PARK
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
VELOCITY PREDATORS
v
EAST DURHAM BLUES
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
v
WYNYARD VILLAGE FC
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
14/09/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
AJX FC ATLETICO
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
14/09/24 08:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WINLATON COBRAS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
14/09/24 09:00
|
CONSETT NITRO
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
14/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
NEW DURHAM AFC WASPS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
14/09/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
14/09/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
WEST RAINTON FC YOUTH
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
14/09/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH STRIPES
v
SEAHAM UNITED
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
14/09/24 09:25
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
14/09/24 09:25
|
VELOCITY COBRAS
v
WHICKHAM FC REDS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
14/09/24 10:05
|
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
14/09/24 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
14/09/24 10:10
|
CONSETT AFC GALAXY
v
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
14/09/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC GOLD
v
DURHAM UNITED TIGERS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
14/09/24 09:00
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
WHITELEAS RAIDERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
BLACKFYNE JAGUARS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
v
LEON FC BLACKS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
14/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL YELLOWS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
14/09/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD
v
WASHINGTON FC JAGUARS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
14/09/24 09:00
|
SOUTHMOOR REDS
v
WHITBURN and CLEADON WOLVES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
14/09/24 10:00
|
CRAGHEAD FC
v
WEAR UNITED
CRAGHEAD LEGION
|
|
14/09/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UNITED
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
14/09/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
CHESTER LE STREET TOWN
EASINGTON ACADAMY
|
|
14/09/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
KILLINGWORTH REDS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
14/09/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
14/09/24 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
14/09/24 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
NEW FORDLEY
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
14/09/24 11:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
14/09/24 11:10
|
BOLDON COLTS BLUES
v
PASS SOCCER GREENS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
14/09/24 08:30
|
VELOCITY WOLVES
v
BOLDON COLTS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
HILDA PARK YELLOWS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
BEAMISH FC JUVE
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
14/09/24 10:10
|
SWALWELL JUNIORS
v
EASINGTON COLLIERY
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
14/09/24 11:20
|
PETERLEE HELFORD
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
14/09/24 08:45
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
14/09/24 10:40
|
BEAMISH FC MADRID
v
POOLS YOUTH FC REDS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
14/09/24 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
WASHINGTON FC TIGONS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
14/09/24 11:20
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
CLEVELAND HALL
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
14/09/24 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
14/09/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
14/09/24 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
HEDWORTHFIELD CA
|
|
14/09/24 10:10
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
LEON FC REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
VELOCITY FC LIONS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
14/09/24 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
14/09/24 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
SWALWELL JUNIORS KITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
14/09/24 11:45
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
BIRTLEY TOWN
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
14/09/24 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
14/09/24 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
14/09/24 11:20
|
DURHAM WFC
v
WASHINGTON UNITED BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 11:20
|
HERRINGTON FC GREENS
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 11:20
|
HERRINGTON FC WHITES
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
14/09/24 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
GATESHEAD FC JUNIORS
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
14/09/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
DURHAM FC
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
14/09/24 09:15
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
CONSETT AFC WOLVES
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
14/09/24 10:00
|
HILDA PARK FC
v
HETTON JUNIORS MILAN
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
14/09/24 10:10
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
EAST DURHAM
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
WHITELEAS TIGERS
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
14/09/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
14/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U12
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
14/09/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
BOLDON CA GIRLS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
14/09/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUE
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
14/09/24 11:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
14/09/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
DURHAM UNITED TIGERS
CLEGWELL CA 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
ROSEBERRY PARK DRAGONS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
SUNDERLAND RCA REDS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
FELLING MAGPIES
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
14/09/24 11:00
|
SEAHAM RED STAR
v
HARTON AND WESTOE AVENGERS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
14/09/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
FELLING MAGPIES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
14/09/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
COXHOE UNITED DORTMUND
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
14/09/24 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
BLACKFYNE FC
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
14/09/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
v
COXHOE UNITED BLACKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
14/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
AJX FC ACADEMY
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
14/09/24 11:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
14/09/24 10:10
|
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
14/09/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
CRAGHEAD MILAN
CHESTER LE ST RIVERSIDE 3G
|
|
14/09/24 11:20
|
CONSETT DRAGONS
v
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
14/09/24 11:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
VELOCITY FC ALL STARS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
14/09/24 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
14/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
CONSETT WARRIORS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
14/09/24 09:35
|
VELOCITY VIPERS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
14/09/24 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
CRAGHEAD MADRID
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 13 Premier Division |
14/09/24 08:45
|
LEON FC WHITES
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
SUNDERLAND ROKERITES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
14/09/24 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
MONTAGU BLUES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
14/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
STOCKTON TOWN BLUES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
14/09/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
BEAMISH LIONS
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
14/09/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
14/09/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
HURWORTH ALBION
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
14/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
LEAM RANGERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 2 |
14/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
CLEVELAND HALL BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
v
DURHAM FC COLTS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
14/09/24 09:00
|
JARROW DYNAMOS BLUE
v
DARLINGTON FC
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
14/09/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
FC HARTLEPOOL
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 Division 3 |
14/09/24 09:00
|
CLEGWELL FC
v
PETERLEE TOWN FC
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
14/09/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
DURHAM WFC
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
14/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
14/09/24 10:10
|
JARROW FC CRUSADERS
v
JARROW YOUTH UNITED
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
14/09/24 10:30
|
BELMONT UNITED
v
DURHAM COUNTY
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
Under 13 Division 4 |
14/09/24 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
CONSETT A.F.C LIONS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
FARRINGDON RANGERS
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
SWALWELL JUNIORS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
Whickham Fellside
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
14/09/24 09:30
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 13 Division 5 |
14/09/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
14/09/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
CHILTON JUNIORS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
14/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
14/09/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
CONSETT AFC DORTMUND
WINGATE WELFARE PARK
|
|
14/09/24 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
14/09/24 12:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
CONSETT AFC EAGLES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 6 |
14/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
14/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
HETTON JUNIORS ROMA
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
14/09/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
EAST DURHAM WARRIORS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
14/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
14/09/24 11:20
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
WASHINGTON FC JAGUARS
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
Under 13 Division 7 |
14/09/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
SEATON CAREW TIGERS
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
14/09/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
RUTHERFORD AFC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
14/09/24 09:35
|
VELOCITY EAGLES
v
SOUTH SHIELDS WHITES
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
Under 13 Division 8 |
14/09/24 09:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
PETERLEE AZULS FC
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
14/09/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
VELOCITY PYTHONS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
14/09/24 10:00
|
HILDA PARK
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
WASHINGTON FC PUMAS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 13 Division 9 |
14/09/24 09:00
|
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
v
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK FC LIONS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 09:30
|
AJX FC
v
WEAR UNITED YELLOWS
BISHOP BARRINGTON SCHOOL
|
|
14/09/24 09:30
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
Whickham Fellside Youth
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
14/09/24 10:30
|
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 13 Division 10 |
14/09/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
WASHINGTON FC TIGERS
THE VENUE
|
|
14/09/24 08:50
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
CONSETT AFC STORM
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
14/09/24 09:00
|
WEAR UNITED VEDRA
v
WHITELEAS EAGLES
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
14/09/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WHITLEAS HAWKS
FISHBURN CRICKET CLUB 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
BRANDON TOP
|
|
Under 14 Premier Division |
14/09/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
v
SILKSWORTH CW
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
SEABURN JUNIORS
v
REVOLUTION FC
LEYBURN GROVE
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
SOUTH SHIELDS FC
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
14/09/24 09:30
|
BEAMISH FC
v
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/09/24 09:30
|
LEON FC WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
RYHOPE CW
|
|
Under 14 Division 1 |
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC REDS
v
SEATON CAREW LIONS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
14/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
FOUNDATION OF LIGHT
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
14/09/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
PRUDHOE BLACKS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
CROOK TOWN YOUTH
v
WINLATON TROJANS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
ST HILDS SCHOOL
|
|
14/09/24 12:00
|
DURHAM FC
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 14 Division 2 |
14/09/24 09:00
|
PASS SOCCER GREEN
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
MURTON WELFARE 9V9
|
|
14/09/24 10:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE
v
CLEVELAND HALL BLUES
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
14/09/24 10:10
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
BLACKFYNE FC
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
14/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
SHILDON A.F.C U14
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
14/09/24 10:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
REVOLUTION GALACTICOS
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
14/09/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
CONSETT STEEL
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
14/09/24 10:00
|
STOCKSFIELD EAGLES
v
RICHMONDSHIRE PP
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 9V9
|
|
14/09/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
WHITBURN AND CLEADON REAL
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
14/09/24 10:45
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 14 Division 4 |
14/09/24 09:00
|
EAST DURHAM REDS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
14/09/24 09:00
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
PRUDHOE BLUES
HARTON ACADEMY 3G
|
|
14/09/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
WASHINGTON JUNIORS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
14/09/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
v
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
Under 14 Division 5 |
14/09/24 09:00
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
14/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
LEON FC BLUES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
DEERNESS VALLEY STORM
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
14/09/24 10:15
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
ST HARTON and WESTOE VIPERS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
14/09/24 10:30
|
ESCOMB YOUTH
v
CLEGWELL FC HAWKS
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 14 Division 6 |
14/09/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
GREATHAM FC BLUES
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
14/09/24 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
14/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
WHITELEAS SHARKS
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
14/09/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
DURHAM COUNTY FC
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
14/09/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
LEON FC GOLDS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
Under 14 Division 7 |
14/09/24 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
BROWNEY GOLDS
HORDEN WELFARE PARK
|
|
14/09/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
14/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
COXHOE UNITED
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
14/09/24 09:30
|
ROKER RANGERS
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
14/09/24 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
14/09/24 13:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
PRUDHOE YELLOWS
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
Under 14 Division 8 |
14/09/24 09:00
|
SWALWELL SWIFTS
v
NSG ATHLETIC PUMAS
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
14/09/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
v
CONSETT AFC BEDLAM
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
14/09/24 10:10
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
CRAGHEAD FC
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
14/09/24 10:30
|
CATTERICK GARRISON FOOTALL CENTRE
v
EASINGTON COLIERY AFC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
14/09/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 14 Division 9 |
14/09/24 09:30
|
CONSETT AFC CARNAGE
v
FERRYHILL MINERS UTD
CONSETT AFC 11V11
|
|
14/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
SHILDON AFC U14 WHITES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
14/09/24 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
GATESHEAD FELL ORANGE
KIBBLESWORTH PARK
|
|
14/09/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
SEAHAM COAST YOUTH
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 15 Premier Division |
14/09/24 09:30
|
HURWORTH ALBION
v
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
HACSA SPORTS FIELD, 11V11
|
|
14/09/24 10:00
|
HILDA PARK JUNIORS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
Peterlee Helford Youth U15s Black
USHAW MOOR CRICKET CLUB 11V11
|
|
14/09/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
v
DARLINGTON FC
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 15 Division 1 |
14/09/24 09:00
|
JARROW FC SHARKS
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
14/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
14/09/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
v
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
RUTHERFORD AFC REDS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
HEBBURN TOWN BLUE
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
SEATON CAREW SPARTANS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
Under 15 Division 2 |
14/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
FELLING MAGPIES BLACKS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
14/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
SOUTH TYNESIDE FC
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
14/09/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
14/09/24 10:10
|
FARRINGDON DETACHED
v
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 15 Division 3 |
14/09/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
v
HEBBURN TOWN GOLD
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
NEW BIGGIN HALL
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
ESCOMB WARRIORS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
14/09/24 09:30
|
CONSETT AFC JUVE
v
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
CONSETT AFC 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
HETTON JUNIORS LAZIO
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 4 |
14/09/24 10:00
|
BYERS GREEN FC
v
PLAINS FARM REDS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
14/09/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
WASHINGTON FC PUMAS
HERRINGTON BURN
|
|
14/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
SHOTTON COLTS BLUE
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC PANTHERS
v
NORTH EAST SPORTS MADRID
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
14/09/24 11:30
|
SUNDERLAND CITY HORSWILL
v
CLEVELAND HALL CA BLUES
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
Under 15 Division 5 |
14/09/24 09:00
|
GATESHEAD FC STRIPES
v
MURTON COLLIERY YOUTH
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
14/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
BLAYDON FC
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
14/09/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
NEW DURHAM AFC
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
14/09/24 10:10
|
GREATHAM FC WHITES
v
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
14/09/24 10:30
|
PETERLEE HELFORD ORANGE
v
CLEGWELL KESTRALS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
14/09/24 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
WASHINGTON UNITED BLACK
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 15 Division 6 |
14/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS BLUES
v
WHITELEAS WARRIORS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
14/09/24 09:30
|
PLAINS FARM BLUES
v
BLACKFYNE FC
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
14/09/24 09:30
|
WINLATON KNIGHTS
v
WARK WANDERERS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
14/09/24 12:30
|
WASHINGTON FC LIONS
v
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 15 Division 7 |
14/09/24 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
CROFT SCHOOL
|
|
14/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
14/09/24 10:30
|
EAST DURHAM FC
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
14/09/24 10:30
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
LEON FC
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
14/09/24 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
DAWDON WELFARE PARK
|
|
14/09/24 12:30
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 15 Division 8 |
14/09/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
CATTERICK GARRISON FC
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
14/09/24 09:30
|
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
v
CONSETT AFC MILAN
BISHOP MIDDLEHAM LEISURE PARK
|
|
14/09/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK NETHERTON
v
CORBRIDGE UNITED
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
14/09/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
DURHAM UNITED LIONS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 16 Premier Division |
14/09/24 10:00
|
STOCKSFIELD VIPERS
v
SOUTH SHIELDS FC
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
14/09/24 10:25
|
LEAM RANGERS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
HEXHAM CELTIC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
HEXHAM FOOTBALL CENTRE
|
|
14/09/24 10:30
|
WEST DENTON UNITED
v
SOUTH MOOR BLUES
ALL SAINTS PLAYING FIELDS
|
|
14/09/24 11:00
|
PLAINS FARM YELLOWS
v
THROCKLEY MAGPIES
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
14/09/24 12:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
DURHAM FC
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Under 16 Division 2 |
14/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES WHITES
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
14/09/24 09:30
|
PRUDHOE YOUTH COBRAS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
14/09/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
14/09/24 12:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
PETERLEE EVOLUTION FC
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
14/09/24 12:00
|
WHICKHAM FC
v
SEAHAM TOWN FC
AXWELL PARK,
|
|
Under 16 Division 3 |
14/09/24 09:00
|
CONSETT A.F.C. AVENGERS
v
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
14/09/24 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDENS
v
JARROW WARRIORS
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
14/09/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
WALDRIDGE PARK WESTRAY
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
14/09/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Under 16 Division 4 |
14/09/24 09:30
|
CONSETT AFC CANNONS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
CONSETT AFC 11V11
|
|
14/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
v
SEAHAM HARBOUR FC
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
14/09/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 2
|
|
14/09/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
SHOTTON COLTS BLUES
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
Under 16 Division 5 |
14/09/24 09:00
|
OUSTON EAGLES
v
FARRINGDON DETACHED
OUSTON LANE
|
|
14/09/24 09:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
v
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
14/09/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BAYERN
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
14/09/24 10:00
|
SEATON CAREW TIGERS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
HORNBY PARK 11V11
|
|
14/09/24 10:00
|
SHILDON FC
v
CULLERCOATS RANGERS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
14/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
STOCKSFIELD FC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 16 Division 6 |
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
v
HEXHAM HAWKS FC
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
14/09/24 10:00
|
ESCOMB YOUTH
v
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
14/09/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
SOUTH TYNESIDE FC
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
14/09/24 10:30
|
COXHOE UNITED
v
ALLENDALE FC
KELLOE WELFARE GROUND
|
|
14/09/24 11:00
|
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
v
JARROW FC INTER
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 16 Division 7 |
14/09/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
BLACKFYNE FC
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK LOMOND
v
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
UGLY LANE
|
|
14/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CONSETT A.F.C. WHITES
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
14/09/24 11:00
|
SHILDON AFC U16
v
FOREST HALL FC
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
Under 16 Division 8 |
14/09/24 09:00
|
JARROW FC COBRAS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
HEDWORTHFIELD CA
|
|
14/09/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
v
NEWBIGGIN HALL JFC
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
14/09/24 10:00
|
TRIMDON UNITED JUNIORS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
TRIMDON COMMUNITY COLLEGE 11V11
|
|
Under 17 Premier Division |
14/09/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
v
DARLINGTON QUAKERS
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
14/09/24 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
v
BLYTH TOWN
SOUTHMOOR ACADEMY 11V11 PITCH B
|
|
14/09/24 14:00
|
JARROW FC KNIGHTS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 17 Division 1 |
14/09/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
NEWCASTLE SPORTING CLUB
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
14/09/24 11:00
|
CONSETT AFC FALCONS
v
FC HARTLEPOOL REDS
CONSETT AFC 11V11
|
|
14/09/24 12:00
|
WASHINGTON UNITED
v
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 17 Division 2 |
14/09/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
v
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
14/09/24 09:30
|
CHESTER TOWN WHITES
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
14/09/24 10:00
|
DALTON PARK RANGERS
v
WASHINGTON FC TIGERS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
14/09/24 10:30
|
WHITELEAS ROCKETS
v
NSG ATHLETIC COBRAS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
14/09/24 12:00
|
SHILDON AFC U17
v
WIDEOPEN WARRIORS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
Under 17 Division 3 |
14/09/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
CHESTER LE STREET TOWN
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
|
|
14/09/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
14/09/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
BLACKFYNE FC
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 11V11
|
|
14/09/24 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
HEATON HAWKS KESTRELS
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
Under 17 Division 4 |
14/09/24 10:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 1 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
DURHAM UNITED PANTHERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
v
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
14/09/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
BEDLINGTON UNITED LOCOS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
14/09/24 11:15
|
STOCKSFIELD FC
v
CRAGHEAD FC
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 18 Premier League |
14/09/24 09:30
|
CONSETT AFC STEELERS
v
SOUTH SHIELDS FC
CONSETT AFC 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SIR BOBBY ROBSON CENTRE
|
|
14/09/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
v
STOCKSFIELD JUNIORS HORNETS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
14/09/24 11:15
|
ESCOMB YOUTH
v
NORTH SHIELDS
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
Under 18 Division 1 |
14/09/24 09:00
|
BILLINGHAM UNITED WASPS
v
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
SRC COLLEGE SPORTS CENTRE
|
|
14/09/24 10:00
|
SACRISTON VICTORIA
v
SOUTH MOOR TIGERS
SACRISTON COLLIERY WELFARE FOOTBALL
|
|
14/09/24 10:00
|
WILLINGTON AFC RESERVES
v
PETERLEE UNITED
WILLINGTON AFC
|
|
14/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
14/09/24 10:30
|
JARROW FC LIONS
v
EASINGTON COLLIERY FC
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 18 Division 2 |
14/09/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
WEST CORNFORTH YOUTH FC
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
14/09/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
v
WHICKHAM FELLSIDE
SOUTHERN AREA PITCH F
|
|
14/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SEAHAM UNITED
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
14/09/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
DURHAM COUNTY FC COLTS
WINGATE WELFARE PARK
|
|
14/09/24 11:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
HARTON AND WESTOE UNITED
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
16 September 2024 |
Under 11 League Vase (First Round) |
16/09/24 18:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
BELMONT UNITED FALCONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
17 September 2024 |
Under 13 league Shield (First Round) |
17/09/24 18:30
|
SHILDON AFC U13
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
17/09/24 18:00
|
PETERLEE HELFORD
v
EASINGTON COLLIERY
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
Under 13 Division 9 |
17/09/24 18:00
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
Whickham Fellside Youth
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
18 September 2024 |
Under 12 League Shield (First Round) |
18/09/24 19:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
VELOCITY FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 13 league Shield (First Round) |
18/09/24 18:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
FARRINGDON RANGERS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
Under 13 League Vase (First Round) |
18/09/24 18:15
|
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
v
DEERNESS VALLEY STORM
STARGATE PITCHES
|
|
19 September 2024 |
Under 14s League Shield (First Round) |
19/09/24 18:15
|
EAST DURHAM REDS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
Under 11 League Vase (First Round) |
19/09/24 09:00
|
HORDEN CW JUNIORS MARRA
v
WHITBURN and CLEADON WOLVES
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
19/09/24 18:30
|
NEW DURHAM AFC WASPS
v
FERRYHILL MINERS UNITED
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
20 September 2024 |
Girls U14 League Cup (First Round) |
20/09/24 18:00
|
DEERNESS VALLEY PANTHERS
v
COXHOE UNITED LIONESSES
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
Girls U15s League Cup (First Round) |
20/09/24 18:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
HETTON JUNIORS GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Under 11 League Cup (First Round) |
20/09/24 18:30
|
AJX FC VALENCIA
v
SILKSWORTH YOUTH FC
KING JAMES I ACADEMY
|
|
21 September 2024 |
Girls Under 7 League |
21/09/24 08:45
|
FC Hartlepool U7 Divas
v
CHESTER LE STREET UNITED
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 09:20
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 09:20
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 09:55
|
CLS AMAZON GIRLS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
21/09/24 09:55
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 10:30
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 10:30
|
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 11:05
|
BEAMISH LIONESSES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 11:05
|
BOLDON CA GIRLS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 11:40
|
NORTH EAST SKILLS PURPLES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
21/09/24 11:40
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 12:15
|
DEERNESS VALLEY LIONESSES
v
CONSETT AFC STEELERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 12:50
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 12:50
|
SHOTTON COLTS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
21/09/24 13:20
|
CLEGWELL FC
v
CLS AMAZONS CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
21/09/24 08:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
21/09/24 08:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
21/09/24 08:45
|
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
21/09/24 09:40
|
BOLDON CA GIRLS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
21/09/24 09:40
|
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
v
CONSETT LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
21/09/24 10:35
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
21/09/24 10:35
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
21/09/24 10:35
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
21/09/24 11:30
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
21/09/24 12:25
|
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
21/09/24 12:25
|
LEON FC GIRLS
v
CLEVELAND HALL GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
21/09/24 10:35
|
WHICKHAM AFC GIRLS
v
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 11:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
LEAM RANGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 11:30
|
JARROW FC TIGERS
v
BOLDON CA GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 12:25
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
HARTON AND WESTOE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
21/09/24 08:45
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
v
GATESHEAD CLEVELAND HALL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 09:40
|
HILDA PARK GALACTICOS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 09:40
|
RUTHERFORD GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 10:35
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 10:35
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
21/09/24 08:45
|
JARROW FC YOUTH YELLOWS
v
CONSETT STEELERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 12:25
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 12:25
|
SEAHAM REDSTAR GIRLS
v
CLS AMAZON DIAMONDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 12:25
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
21/09/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
21/09/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
BOWBURN PARK 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
21/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
v
JARROW LIONESSES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
21/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON FOOTBALL CLUB
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
21/09/24 09:00
|
CONSETT AFC WILDCATS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
21/09/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH A 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
PETERLEE TOWN GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
21/09/24 10:10
|
CHESTER TOWN LIONESSES
v
HERRINGTON FC GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 10:10
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 11:00
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
THE VENUE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
21/09/24 09:00
|
CLS AMAZON JAGUARS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
HERMITAGE ACADEMY B1 9V9 (CHESTER)
|
|
21/09/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
DARLINGTON FC QUAKERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
21/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
21/09/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
21/09/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND BLACKS
v
WASHINGTON FC
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
21/09/24 09:00
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
21/09/24 10:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
JARROW HURRICANES
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
21/09/24 10:30
|
KILLINGWORTH REDS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
AMBERLEY PARK
|
|
21/09/24 10:30
|
ROKER RANGERS
v
RUTHERFORD AFC
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
21/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Girls Under 14 Division 1 |
21/09/24 09:00
|
CHESTER TOWN SAPPHIRES
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
21/09/24 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
21/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
21/09/24 10:30
|
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION GIRLS
LONGFIELD SPORTS ACADEMY 11V11
|
|
21/09/24 10:30
|
TIBS FC
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
ST PATRICKS COLLEGE, BAYSDALE ROAD
|
|
21/09/24 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
21/09/24 13:30
|
DARLINGTON TOWN FC
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Girls Under 14 Division 2 |
21/09/24 10:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
v
CONSETT AFC JAGUARS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
21/09/24 10:00
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
DEERNESS VALLEY FC Dragons
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
21/09/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
21/09/24 10:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
BELMONT UNITED BLUEJAYS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
21/09/24 10:00
|
NEWCASTLE DYNAMO FC
v
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
WHICKHAM SCHOOL AND SPORTS COLLEGE
|
|
Girls Under 15 Premier Division |
21/09/24 10:30
|
VELOCITY DIAMONDS
v
BEAMISH LIONESSES
DOWNHILL COMPLEX PITCH C
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
21/09/24 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS
v
RUTHERFORD AFC
BLACKWELL MEADOWS
|
|
21/09/24 11:00
|
CONSETT AFC PUMAS
v
FELLING MAGPIES
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
21/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
21/09/24 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
21/09/24 09:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
21/09/24 09:00
|
JARROW FC VIKINGS
v
DARLINGTON TOWN GIRLS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Girls Under 18s Central League |
21/09/24 09:00
|
VELOCITY FLAMES
v
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
DOWNHILL COMPLEX PITCH C
|
|
21/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
PERKINSVILLA REC
|
|
21/09/24 10:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
DEERNESS VALLEY TIGERS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
21/09/24 12:00
|
WASHINGTON FC GIRLS
v
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
21/09/24 10:00
|
WALLSEND GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
WALLSEND BOYS CLUB
|
|
21/09/24 10:30
|
BOLDON CA GIRLS
v
JARROW FC LASSES
BRINKBURN CA PITCH ONE
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
21/09/24 09:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11 U13 U14
|
|
21/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
v
MIDDLETON RANGERS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
Girls U11 League Cup (First Round) |
21/09/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GIRLS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
21/09/24 09:00
|
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
v
CONSETT AFC WILDCATS
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
21/09/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC
v
DARLINGTON FC QUAKERS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
21/09/24 10:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
21/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
FOUNDATION OF LIGHT
WASHINGTON FOOTBALL CLUB
|
|
21/09/24 11:00
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
BISHOP AUCKLAND BLACKS
THE VENUE
|
|
21/09/24 11:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
THE VENUE
|
|
Girls U12 League Cup (First Round) |
21/09/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Girls U13 League Cup (First Round) |
21/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
21/09/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
BRINKBURN CA 9V9 PITCH 3
|
|
21/09/24 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
21/09/24 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
BELMONT UNITED ROBINS
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
|
21/09/24 10:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
21/09/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls U14 League Cup (First Round) |
21/09/24 09:00
|
CHESTER TOWN SAPPHIRES
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
21/09/24 09:00
|
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
ELEMENTIS RECREATIONAL GROUND
|
|
21/09/24 09:30
|
BEAMISH THUNDER
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH COBRAS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
21/09/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
21/09/24 10:00
|
CHESTER TOWN PANTHERS
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
21/09/24 10:00
|
DARLINGTON TOWN FC
v
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
21/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
SHOTTON COLTS GIRLS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
Girls U15s League Cup (First Round) |
21/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
21/09/24 09:30
|
DARLINGTON FC
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
21/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Girls U16 League Cup (First Round) |
21/09/24 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
BORO RANGERS GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
21/09/24 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
Girls U13 Shield. (First Round) |
21/09/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END GIRLS
v
WASHINGTON FC TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
Whickham Fellside Fire
v
KILLINGWORTH REDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
21/09/24 09:15
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
Under 11 League Cup (First Round) |
21/09/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GIRLS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
21/09/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END
v
WASHINGTON FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
TEESSIDE JUNIORS REDS
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
PARKVIEW COMMUNITY ASSOCIATION 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
21/09/24 09:00
|
HARTON AND WESTOE PANTHERS
v
HERRINGTON FC
HARTON ACADEMY 3G
|
|
21/09/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
CONSETT AFC SHOTLEY
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
DURHAM UNITED WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SEAHAM RED STAR Youth U11
v
WHICKHAM FC
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
NEW DURHAM AFC
SHOTTON PARK 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
v
EASINGTON CW
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
WASHINGTON UNITED GOLD
DOWNHILL COMPLEX PITCH E 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
AJX FC MADRID
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
21/09/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
WINLATON COMETS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
WINLATON TITANS
v
BELMONT UNITED HAWKS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
21/09/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
ESCOMB SAXONS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
21/09/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
WASHINGTON UNITED NAVY
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
21/09/24 11:00
|
SEATON CAREW TITANS
v
HILDA PARK
THE VENUE
|
|
Under 12 League Cup (First Round) |
21/09/24 08:45
|
LEON FC WHITES
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
EASINGTON COLLIERY CW
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
NEW FORDLEY
v
CLEVELAND HALL
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
21/09/24 09:00
|
PASS SOCCER GREENS
v
POOLS YOUTH FC REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
SWALWELL JUNIORS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
21/09/24 11:00
|
BOLDON COLTS
v
TEESSIDE JUNIORS
THE VENUE
|
|
Under 13 League Cup (First Round) |
21/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
STOCKTON TOWN BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
21/09/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
21/09/24 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
21/09/24 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
LEON FC WHITES
DENTON DENE 9V9
|
|
21/09/24 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
21/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
21/09/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
GREATHAM HARTLEPOOL
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
UNDER 14 LEAGUE CUP (FIRST ROUND) |
21/09/24 09:30
|
WINLATON TROJANS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 15 League Cup (First Round) |
21/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
21/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
JARROW FC SHARKS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
21/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
21/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
Under 16 League Cup (First Round) |
21/09/24 09:30
|
DURHAM FC
v
FC HARTLEPOOL
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
21/09/24 10:00
|
SEATON CAREW LIONS
v
PLAINS FARM YELLOWS
HORNBY PARK 11V11
|
|
Under 17 League Cup (First Round) |
21/09/24 09:00
|
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
v
BOLDON COLTS BARCA
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
21/09/24 09:30
|
CONSETT AFC FALCONS
v
BLYTH TOWN
CONSETT AFC 11V11
|
|
21/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS
v
DARLINGTON QUAKERS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
21/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
WASHINGTON UNITED
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
21/09/24 10:00
|
NEWCASTLE SPORTING CLUB
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
WESTERHOPE COMMUNITY CENTRE,
|
|
21/09/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
Under 18 League Cup (First Round) |
21/09/24 09:00
|
BILLINGHAM UNITED WASPS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SRC COLLEGE SPORTS CENTRE
|
|
21/09/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY FC
v
ESCOMB YOUTH
EASINGTON ACADAMY
|
|
21/09/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
21/09/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
v
SOUTH MOOR TIGERS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
v
HURWORTH ALBION
SOUTHERN AREA PITCH F
|
|
21/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
21/09/24 09:30
|
CONSETT AFC STEELERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
CONSETT AFC 11V11
|
|
21/09/24 09:30
|
DURHAM COUNTY FC COLTS
v
WHICKHAM FELLSIDE
HAZELWELL CENTRE 11V11
|
|
21/09/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
JARROW FC LIONS
WINGATE WELFARE PARK
|
|
21/09/24 09:30
|
WEST CORNFORTH YOUTH FC
v
SEAHAM UNITED
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
21/09/24 10:00
|
SACRISTON VICTORIA
v
NORTH SHIELDS
SACRISTON COLLIERY WELFARE FOOTBALL
|
|
21/09/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
v
PETERLEE UNITED
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
21/09/24 10:00
|
STOCKSFIELD JUNIORS HORNETS
v
WASHINGTON FC TIGERS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
21/09/24 10:00
|
WILLINGTON AFC RESERVES
v
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
WILLINGTON AFC
|
|
21/09/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
v
SHILDON AFC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
21/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
HARTON AND WESTOE UNITED
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 11 League Shield (First Round) |
21/09/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
CLEGWELL CA 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
COXHOE UNITED BLUES
v
CLEGWELL FC HAWKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR WHITES
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SOUTH SHIELDS FC
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
WASHINGTON FC PUMAS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
ROKER RANGERS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
BEAMISH FC ROMA
v
BELMONT UNITED EAGLES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U11
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
21/09/24 09:30
|
WINLATON TITANS
v
BELMONT UNITED HAWKS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
21/09/24 10:00
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
WHITELEAS WASPS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
21/09/24 10:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
WHITBURN PANTHERS FC REDS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
21/09/24 10:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
21/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC BLUES
v
SOUTHMOOR BLACKS
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
21/09/24 11:00
|
LEON FC WHITES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
ST ANNES SCHOOL
|
|
21/09/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
JARROW FC BULLS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
Under 12 League Shield (First Round) |
21/09/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
21/09/24 08:45
|
LEON FC BLACKS
v
JARROW ST BEDES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
21/09/24 08:45
|
LEON FC REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
21/09/24 09:00
|
DURHAM WFC
v
LEAM RANGERS YELLOWS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
v
SOUTH SHIELDS BLUE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
HERRINGTON FC GREENS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
HERRINGTON FC WHITES
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
BOLDON CA GIRLS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
DURHAM FC
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
21/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U12
v
BIRTLEY TOWN
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
EAST DURHAM
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
21/09/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
WHITELEAS LIONS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
21/09/24 10:00
|
HILDA PARK FC
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
21/09/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUE
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 league Shield (First Round) |
21/09/24 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
WASHINGTON UNITED BLUE
DENE ACADEMY
|
|
21/09/24 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
21/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
CLEGWELL FC
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
21/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
JARROW FC CRUSADERS
v
CONSETT AFC EAGLES
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
WASHINGTON NSG FC
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
Whickham Fellside
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
21/09/24 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
EAST DURHAM WARRIORS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
21/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
WHICKHAM FC BLUES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
21/09/24 09:30
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
21/09/24 09:30
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
BIRTLEY TOWN WHITES
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
21/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
21/09/24 09:30
|
NORTH EAST SKILLS FC
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
21/09/24 10:00
|
DURHAM WFC
v
WASHINGTON UNITED GOLD
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
21/09/24 10:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
CHILTON JUNIORS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
21/09/24 10:00
|
LEON FC REDS
v
WHICKHAM FC WHITES
ST ANNES SCHOOL
|
|
21/09/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
21/09/24 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
BELMONT UNITED
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
Under 14s League Shield (First Round) |
21/09/24 09:00
|
GREATHAM FC BLUES
v
GREATHAM FC BLUES
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
21/09/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
RICHMONDSHIRE PP
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
STOCKSFIELD EAGLES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
ESCOMB YOUTH
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
21/09/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON REAL
v
FARRINGDON DETACHED REDS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
21/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
21/09/24 09:30
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
LEON FC BLUES
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
21/09/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
PRUDHOE BLUES
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
21/09/24 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
LEON FC GOLDS
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
21/09/24 10:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
CLEGWELL FC HAWKS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
21/09/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
GATESHEAD FC JUNIORS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
21/09/24 10:15
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
21/09/24 12:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
DEERNESS VALLEY STORM
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 15 League Shield (First Round) |
21/09/24 10:30
|
BLAYDON FC
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
Under 17s League Shield (First Round) |
21/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U17
v
BLACKFYNE FC
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
Under 11 League Vase (First Round) |
21/09/24 08:45
|
SEAHAM UNITED
v
VELOCITY COBRAS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
CONSETT NITRO
v
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
21/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
CONSETT AFC GALAXY
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
21/09/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC WASPS
v
FERRYHILL MINERS UNITED
BOWBURN PARK 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD
v
FISHBURN COMMUNITY
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
21/09/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC GOLD
v
FARRINGDON DETACHED
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
21/09/24 09:00
|
REVOLUTION CATALANS FC
v
FC HARTLEPOOL YELLOWS
KINGS ACADEMY
|
|
21/09/24 09:00
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
21/09/24 09:00
|
SOUTHMOOR REDS
v
VELOCITY PREDATORS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
21/09/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
BLACKFYNE JAGUARS
v
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
21/09/24 09:30
|
WINLATON COBRAS
v
ROSEBERRY PARK
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
21/09/24 10:00
|
AJX FC ATLETICO
v
WYNYARD VILLAGE FC
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH ONE
|
|
21/09/24 10:00
|
CRAGHEAD FC
v
WASHINGTON FC JAGUARS
CRAGHEAD LEGION
|
|
21/09/24 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
ST ANNES SCHOOL
|
|
21/09/24 10:00
|
WEST RAINTON FC YOUTH
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
WEST RAINTON ADVENTURE LANE
|
|
21/09/24 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
WHITELEAS RAIDERS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
21/09/24 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
21/09/24 11:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WILLINGTON YOUTH STRIPES
THE VENUE
|
|
Under 12s League Vase (First Round) |
21/09/24 09:00
|
AJX FC ACADEMY
v
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
v
COXHOE UNITED DORTMUND
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
21/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
LEON FC BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
VELOCITY VIPERS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
21/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
HEIGHINGTON FC
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
CRAGHEAD MILAN
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
FELLING MAGPIES
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
21/09/24 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
VELOCITY FC ALL STARS
JACK CLARK PARK
|
|
21/09/24 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
SEAHAM RED STAR
CRAGHEAD LEGION
|
|
21/09/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
CHESTER LE ST RIVERSIDE 3G
|
|
21/09/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
CLEGWELL FC KESTRELS
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
21/09/24 10:30
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
SHOTTON COLTS BLUE
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 13 League Vase (First Round) |
21/09/24 09:00
|
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
21/09/24 09:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
WALDRIDGE PARK FC LIONS
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
SEATON CAREW TIGERS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
21/09/24 09:00
|
WEAR UNITED VEDRA
v
PETERLEE TOWN GOLD
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
21/09/24 09:00
|
WEAR UNITED YELLOWS
v
WINGATE FC
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
21/09/24 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
RUTHERFORD AFC
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
21/09/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
BRANDON TOP
|
|
21/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
WEAR UNITED BLUES
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
21/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
21/09/24 10:30
|
WHITELEAS EAGLES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
21/09/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
AJX FC
THE VENUE
|
|
Under 14s League Vase (First Round) |
21/09/24 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
HETTON JUNIORS ROMA
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
21/09/24 09:00
|
COXHOE UNITED
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
21/09/24 09:00
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
21/09/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
v
ROKER RANGERS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
21/09/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
HEBBURN TOWN BLACKS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
21/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
CONSETT AFC BEDLAM
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
21/09/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
CONSETT AFC CARNAGE
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
Under 15s League Vase (First Round) |
21/09/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
WARK WANDERERS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
DURHAM UNITED LIONS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
21/09/24 09:30
|
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
BISHOP MIDDLEHAM LEISURE PARK
|
|
21/09/24 10:00
|
CATTERICK GARRISON FC
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
CATTERICK GARRISON FOOTBALL CENTRE
|
|
21/09/24 10:30
|
BLACKFYNE FC
v
ROSEBERRY PARK
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
Under 16s League Vase (First Round) |
21/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
WHITBURN PANTHERS FC
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
21/09/24 09:00
|
FOREST HALL FC
v
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
EAST PALMERSVILLE SPORTS PAVILLION
|
|
21/09/24 09:00
|
JARROW FC COBRAS
v
TRIMDON UNITED JUNIORS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
21/09/24 09:00
|
JARROW FC INTER
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
21/09/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
SHILDON AFC U16
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
21/09/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
21/09/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK LOMOND
v
BELMONT UNITED
UGLY LANE
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
21/09/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
21/09/24 09:30
|
CONSETT A.F.C. WHITES
v
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
21/09/24 10:00
|
CORBRIDGE UNITED
v
COXHOE UNITED
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
21/09/24 10:00
|
ESCOMB YOUTH
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BLACKS
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
21/09/24 10:30
|
BLACKFYNE FC
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
21/09/24 10:30
|
HEXHAM HAWKS FC
v
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
HEXHAM FOOTBALL CENTRE
|
|
Under 7 Blue Division |
21/09/24 08:45
|
BIRTLEY TOWN GREENS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 08:45
|
CHILTON JUNIORS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 08:45
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
CROOK TOWN MAGPIES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 08:45
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS ROYALS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
21/09/24 08:45
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
CHESTER LE STREET UNITED JETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:20
|
AJX BARCA
v
CONSETT AFC JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:20
|
GATESHEAD JUNIORS
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:20
|
NEW DURHAM FC
v
WASHINGTON ATHLETIC BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Orange Division |
21/09/24 09:20
|
AJX MADRID
v
CONSETT AFC JUNIORS GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:20
|
CROOK TOWN YOUTH FALCONS
v
WASHINGTON UNITED INTER WHITE
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:20
|
DARLINGTON RA JUNIORS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:55
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
SEABURN JUNIORS PURPLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:55
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
HERRINGTON FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
21/09/24 09:55
|
HARTON and WESTOE BLUES
v
DURHAM UNITED WOLVES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HAWKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:55
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
PETERLEE TOWN FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:55
|
WHITBURN and CLEADON
v
HEBBURN TOWN BLACK MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 09:55
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
LEON FC GOLDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
21/09/24 09:55
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
CONSETT AFC JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
WASHINGTON FC PUMAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 10:30
|
HERRINGTON FC GREENS
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 10:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 10:30
|
LEON FC WHITES
v
BOLDON COLTS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 12:15
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
VELOCITY RAPTORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
21/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
BELMONT UNITED EAGLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 10:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
WASHINGTON FC TIGERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 10:30
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
RUTHERFORD AFC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 10:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
BOLDON COLTS MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:05
|
HERRINGTON FC WHITES
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
21/09/24 11:05
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLDS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:05
|
HARTON and WESTOE JUNIORS
v
SEABURN JUNIORS YELLOW
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:05
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WASHINGTON FC WILDCATS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:05
|
WINLATON VIKINGS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:05
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
Whickham Fellside U7 Yellows
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Purple Division |
21/09/24 11:05
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
COXHOE UNITED CUBS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:05
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
HARTON and WESTOE YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:40
|
CONSETT AFC JUNIORS WHITES
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:40
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
CHESTER TOWN TIGERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:40
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
HETTON JUNIORS INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Brown Division |
21/09/24 11:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACKS
v
HEBBURN TOWN BLACK BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:40
|
HILDA PARK
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:40
|
LEAM RANGERS GREENS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:40
|
WASHINGTON NSG COBRAS
v
ESCOMB FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
21/09/24 11:40
|
WITTON PARK TASC PLAMEIRAS
v
LEON FC BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
21/09/24 11:40
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
LEAM RANGERS YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
DURHAM FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
WASHINGTON FC LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:40
|
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
v
REVOLUTION GALACTICOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:15
|
BEAMISH FC REAL
v
SEABURN JUNIORS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:15
|
HERRINGTON FC
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
21/09/24 09:20
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
WHICKHAM FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
BOLDON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:20
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
FC HARTLEPOOL BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:15
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
HILDA PARK YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:50
|
AJX FC MADRID
v
HERRINGTON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:50
|
BEAMISH ATHLETICO
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
21/09/24 09:20
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
LEON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:20
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:20
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
HETTON JUNIORS ROMA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
21/09/24 09:55
|
COXHOE UNITED COBRAS
v
HERRINGTON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
HARTLEPOOL FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
PETERLEE TOWN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:55
|
HILDA PARK BLUES
v
COXHOE UNITED CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS DEVILS
v
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
21/09/24 08:45
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE FORZA
v
HARTON AND WESTOE REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 08:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:55
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
21/09/24 10:30
|
CHESTER TOWN LIONS
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 10:30
|
LEON FC BLUES
v
GATESHEAD FC JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 10:30
|
SEABURN JUNIORS FC GREENS
v
WASHINGTON FC TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:05
|
SHILDON AFC U8
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:05
|
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:05
|
WHITBURN AND CLEADON MADRID
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
21/09/24 11:05
|
ASHBROOKE ATHLETIC
v
WOLVISTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:05
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
LEAM RANGERS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:05
|
CHESTER UNITED LEOPARDS
v
BROWNEY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:05
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:05
|
VELOCITY FC DRAGONS
v
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:40
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WILLINGTON YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
21/09/24 08:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 08:45
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 08:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
FISHBURN COMMUNITY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 09:55
|
WREKENTON NOU CAMP WHITES
v
BIRTLEY TOWN WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 10:30
|
PASS SOCCER BLACKS
v
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
21/09/24 11:40
|
FERRYHILL MINERS
v
HORDEN CW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:15
|
HARTLEPOOL FC WHITES
v
BIRTLEY TOWN GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:15
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
v
WASHINGTON FC PUMAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END BLUES
v
HETTON JUNIORS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:15
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
HETTON JUNIORS JUVENTUS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
21/09/24 10:30
|
HARTON and WESTOE FORCE
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 10:30
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
v
WASHINGTON FC TIGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 10:30
|
WHITELEAS DRAGONS
v
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:40
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
WHICKHAM FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 11:40
|
NEW DURHAM AFC
v
DEERNESS VALLEY STORM
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
21/09/24 12:50
|
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
v
BEARPARK COMMUNITY COMETS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:50
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
EAST DURHAM REDS TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:50
|
HETTON JUNIORS REDS
v
PASS SOCCER BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:50
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
WHITBURN and CLEADON TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 12:50
|
WASHINGTON JUNIORS
v
EAST DURHAM BLUES TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
21/09/24 13:20
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
FC HARTLEPOOL GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
21/09/24 08:30
|
BEAMISH RANGERS
v
WITTON PARK TASC SANTOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 08:30
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
v
REVOLUTION GALACTICOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 08:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
SEABURN JUNIORS REDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 08:30
|
KILLINGWORTH FC
v
WASHINGTON UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 08:30
|
REVOLUTION ATHLETICO
v
DURHAM FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
21/09/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 09:25
|
ROSEBERRY PARK
v
NORTH EAST ELITE
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 09:25
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
WHITELEAS TITANS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
v
CHILTON JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
21/09/24 10:20
|
BILLINGHAM UNITED
v
WASHINGTON FC PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 10:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
AJX FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 10:20
|
SHILDON AFC U9
v
EASINGTON COLLIERY AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
HETTON JUNIORS MILAN
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
21/09/24 09:25
|
HERRINGTON FC GREENS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 11:15
|
BOLDON COLTS
v
SOUTH SHIELDS GOLDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 11:15
|
CONSETT AFC BENFICA
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 11:15
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 11:15
|
JARROW FC JAGUARS
v
PETERLEE HELFORD YOUTH
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 11:15
|
SEATON CAREW COMETS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
21/09/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
VELOCITY HURRICANES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 12:10
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
SEABURN JUNIORS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 12:10
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 12:10
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 12:10
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
SILKSWORTH YOUTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
21/09/24 12:10
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
21/09/24 08:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
HILDA PARK
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 08:30
|
HOUGHTON ALBION LIONS
v
LEAM RANGERS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
BELMONT UNITED FALCONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 08:30
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 09:25
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
GATESHEAD LJB BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
21/09/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS RAVENS
v
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 09:25
|
LEON FC GREENS
v
REVOLUTION CATALANS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 09:25
|
PETERLEE TOWN FC
v
DURHAM UNITED WOLVES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 09:25
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
SOUTH SHIELDS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 10:20
|
BEAMISH BOCA JUNIORS
v
COXHOE UNITED BLACKS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
21/09/24 10:20
|
ESCOMB SAXONS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 10:20
|
JARROW PUMAS
v
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 10:20
|
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
v
SHOTTON COLTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 11:15
|
AUCKLAND MOORS UNITED
v
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 11:15
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
LEAM RANGERS WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
21/09/24 11:15
|
SHILDON AFC U9 Whites
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
21/09/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 08:45
|
HERRINGTON FC
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
DEERNESS VALLEY STORM
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 08:45
|
WHITELEAS COBRAS
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 09:40
|
NEW DURHAM WASPS
v
SUNDERLAND RCA REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
21/09/24 09:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 09:40
|
LEON FC BLACKS
v
CONSETT AFC PORTO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 09:40
|
LEON FC ORANGE
v
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 10:35
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
WASHINGTON FC TIGONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 10:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
21/09/24 10:35
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
DURHAM FC GATORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 11:30
|
AJX ACADEMY BARCA
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 11:30
|
JARROW JAGUARS BLUES
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
SOUTH MOOR JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
21/09/24 11:30
|
WHITELEAS FLAMES
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
21/09/24 08:45
|
HEIGHINGTON FC
v
GATESHEAD JUNIORS WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 08:45
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED SILVER
v
CONSETT AFC LISBON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 09:45
|
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
v
SEABURN JUNIORS PURPLE
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 09:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
v
HORDEN CW MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
21/09/24 10:45
|
CHESTER TOWN
v
WALDRIDGE PARK GLANTON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 11:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 11:45
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
SHINCLIFFE JUNIOR REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 11:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
HERRINGTON FC REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
21/09/24 08:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
DARLINGTON FC YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 08:30
|
DURHAM FC REDS
v
SEATON CAREW ATHLETIC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 08:30
|
LEON FC BLUES
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 08:30
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
21/09/24 09:25
|
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
LEAM RANGERS GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 09:25
|
LEON FC WHITES
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 09:25
|
MONTAGUE YELLOWS
v
SILKSWORTH YOUTH FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 09:25
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
WHICKHAM FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 09:25
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
21/09/24 10:20
|
AJX ATHLETICO
v
HETTON JUNIORS LAZIO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 10:20
|
CHILTON JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 10:20
|
HERRINGTON FC GREEN
v
NORTH EAST ELITE GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 10:20
|
NEW DURHAM FC WASPS
v
NORTH EAST ELITE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 10:20
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
v
FC HARTLEPOOL REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 10:20
|
SEATON CAREW PREDATORS
v
ROSEBERRY PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
21/09/24 11:15
|
BEAMISH LIONS
v
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 11:15
|
BLAKELAW INTER
v
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 11:15
|
HARTON AND WESTOE BLUES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 11:15
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
JARROW FC BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 11:15
|
LEON FC
v
SEABURN JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 11:15
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
SEABURN JUNIORS ORANGE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
21/09/24 12:10
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
HOUGHTON ALBION LIONS FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
v
JARROW FC PANTHERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 12:10
|
HILDA PARK
v
DURHAM UNITED TIGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
21/09/24 12:10
|
WASHINGTON UNITED
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
21/09/24 08:45
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
RUTHERFORD AFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 08:45
|
VELOCITY BLACK CATS
v
DURHAM UNITED WOLVES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 08:45
|
Whickham Fellside Youth
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 09:40
|
HERRINGTON FC REDS
v
SHOTTON COLTS FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
21/09/24 09:40
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
SUNDERLAND RCA WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 09:40
|
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
v
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 09:40
|
WINLATON RAIDERS
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 09:40
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
NORTH EAST SKILLS WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 10:35
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH
v
HETTON JUNIORS INTER
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
21/09/24 10:35
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
WHICKHAM FC WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 10:35
|
DURHAM WFC
v
NORTH EAST SKILLS ORANGE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 10:35
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
LEON FC GOLDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 11:30
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
v
WHICKHAM FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 11:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 11:30
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
BROWNEY FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
21/09/24 11:30
|
LEON FC GREENS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 12:25
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 12:25
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
COXHOE UNITED BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 12:25
|
WASHINGTON UNITED GREENS
v
PETERLEE HELFORD FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
21/09/24 12:25
|
WHITBURN AND CLEADON LIONS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
21/09/24 08:45
|
DURHAM FC MILAN
v
SEATON CAREW JETS FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 08:45
|
HORDEN CW MARRAS
v
BELMONT UNITED FALCONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 08:45
|
WHITELEAS WIZARDS
v
WHITELEAS WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 09:45
|
CONSETT REDS
v
CHILTON JUNIORS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 12:25
|
WASHINGTON NSG FC
v
FISHBURN COMMUNITY
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 10 |
21/09/24 09:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WHITBURN PANTHERS FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 10:45
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
v
LJB SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 10:45
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
v
CONSETT AFC SMELTERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 10:45
|
COXHOE UNITED BLACK
v
HERRINGTON FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 11:45
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
GATESHEAD JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
21/09/24 09:45
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
SEAHAM REDSTAR
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 11:45
|
HARTON and WESTOE GOLD
v
WITTON PARK TASC SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 11:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
v
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 12:45
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 12:45
|
WHITBURN PANTHERS REDS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
21/09/24 12:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
SUNDERLAND WEST END REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
21/09/24 12:45
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
WHICKHAM FELLSIDE MAGPIES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
21/09/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
KILLINGWORTH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
21/09/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
21/09/24 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
BOLDON COLTS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
21/09/24 08:30
|
VELOCITY WOLVES
v
HILDA PARK YELLOWS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
21/09/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
WASHINGTON FC LIONS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
21/09/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
WASHINGTON FC TIGONS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
21/09/24 09:00
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
SHOTTON PARK
|
|
21/09/24 10:40
|
BEAMISH FC MADRID
v
BELMONT UNITED HAWKS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
21/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
SUNDERLAND ROKERITES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 10:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
21/09/24 09:00
|
CONSETT AFC WOLVES
v
WHITELEAS TIGERS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
21/09/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
WASHINGTON FC PUMAS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
21/09/24 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
21/09/24 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
21/09/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
WASHINGTON FC JAGUARS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
21/09/24 10:10
|
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
v
CONSETT DRAGONS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
21/09/24 10:10
|
CONSETT WARRIORS
v
WHITBURN PANTHERS FC
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 13 Premier Division |
21/09/24 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
21/09/24 10:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
21/09/24 12:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
21/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
21/09/24 10:45
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
21/09/24 11:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 13 Division 2 |
21/09/24 09:30
|
DARLINGTON FC
v
FC HARTLEPOOL
ST AIDANS SCHOOL
|
|
21/09/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
21/09/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
ROSEBERRY PARK
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 13 Division 3 |
21/09/24 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
Under 13 Division 4 |
21/09/24 09:35
|
VELOCITY SCORPIONS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
Under 13 Division 6 |
21/09/24 11:00
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
21/09/24 09:00
|
VELOCITY EAGLES
v
SHINCLIFFE JUNIORS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
21/09/24 10:30
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
WASHINGTON FC LYNX
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 13 Division 9 |
21/09/24 10:30
|
Whickham Fellside Youth
v
COXHOE UNITED BLACKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 13 Division 10 |
21/09/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
CONSETT AFC STORM
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
21/09/24 10:00
|
WHITLEAS HAWKS
v
FISHBURN COMMUNITY
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 14 Division 1 |
21/09/24 09:30
|
SEATON CAREW LIONS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
HORNBY PARK 11V11
|
|
Under 14 Division 2 |
21/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
21/09/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
21/09/24 11:00
|
CONSETT STEEL
v
RICHMONDSHIRE PP
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 6 |
21/09/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
21/09/24 10:10
|
GREATHAM FC BLUES
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
Under 14 Division 8 |
21/09/24 09:30
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
SWALWELL SWIFTS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 3
|
|
Under 15 Division 7 |
21/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
Under 16 Premier Division |
21/09/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
LEAM RANGERS
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
21/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
21/09/24 10:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
STOCKSFIELD VIPERS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
21/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
HEXHAM CELTIC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
21/09/24 11:30
|
THROCKLEY MAGPIES
v
WEST DENTON UNITED
NEWBURN SPORTS CENTRE
|
|
Under 16 Division 2 |
21/09/24 09:00
|
SEAHAM TOWN FC
v
FELLING MAGPIES WHITES
PARKSIDE SEAHAM
|
|
21/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
HETTON LYONS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
21/09/24 09:30
|
PRUDHOE YOUTH COBRAS
v
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
21/09/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
WHICKHAM FC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
21/09/24 10:30
|
PETERLEE EVOLUTION FC
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
U16S LEAGUE SHIELDS FIRST ROUND |
21/09/24 08:45
|
FARRINGDON DETACHED
v
CONSETT A.F.C. AVENGERS
SILKSWORTH JUNIOR SCHOOL
|
|
21/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Under 17 Premier Division |
21/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
v
JARROW FC KNIGHTS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 1 |
21/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
SHOTTON COLTS BLUES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
Under 17 Division 2 |
21/09/24 09:00
|
GATESHEAD F.C. JUNIORS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
21/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
21/09/24 09:30
|
WIDEOPEN WARRIORS
v
CHESTER TOWN WHITES
LOCKEY PARK, WIDEOPEN
|
|
21/09/24 10:00
|
DALTON PARK RANGERS
v
WHITELEAS ROCKETS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
21/09/24 10:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
SOUTHERN AREA PITCH E
|
|
Under 17 Division 3 |
21/09/24 09:30
|
SILKSWORTH LIONS COAST
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
RYHOPE CW
|
|
21/09/24 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
FELLING MAGPIES
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
21/09/24 13:30
|
DARLINGTON YOUTH
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Under 17 Division 4 |
21/09/24 10:00
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
STOCKSFIELD FC
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
21/09/24 10:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 1 11V11
|
|
21/09/24 10:30
|
BEDLINGTON UNITED LOCOS
v
CRAGHEAD FC
BLYTH SPORTING CLUB
|
|
21/09/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
21/09/24 11:00
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
28 September 2024 |
Girls Under 7 League |
28/09/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 08:45
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 09:20
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CLS AMAZON GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 09:20
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 09:55
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
FC Hartlepool U7 Divas
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
28/09/24 09:55
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 11:05
|
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 11:05
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 11:40
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
NORTH EAST SKILLS PURPLES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
28/09/24 12:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
DEERNESS VALLEY LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 12:15
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 12:50
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
CLS AMAZONS CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 12:50
|
CONSETT AFC STEELERS
v
SHOTTON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
28/09/24 13:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CLEGWELL FC
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
28/09/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
v
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
28/09/24 08:45
|
HORDEN CW Athena’s
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
28/09/24 08:45
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
28/09/24 09:40
|
SHOTTON COLTS GIRLS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
28/09/24 09:40
|
BOLDON CA GIRLS
v
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
28/09/24 09:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
28/09/24 10:35
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
28/09/24 10:35
|
CONSETT LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
28/09/24 10:35
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
28/09/24 11:30
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
28/09/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
28/09/24 11:30
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
LEON FC GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
28/09/24 12:25
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
28/09/24 12:25
|
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
28/09/24 10:35
|
WHICKHAM AFC GIRLS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 11:30
|
LEAM RANGERS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 11:30
|
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
v
JARROW FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 12:25
|
BOLDON CA GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 12:25
|
HARTON AND WESTOE
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
28/09/24 08:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 09:40
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 09:40
|
RUTHERFORD GIRLS
v
HILDA PARK GALACTICOS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 09:40
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 10:35
|
HEBBURN TOWN GIRLS
v
GATESHEAD CLEVELAND HALL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
28/09/24 08:45
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 12:25
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
CLS AMAZON DIAMONDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 12:25
|
CONSETT STEELERS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 12:25
|
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 12:25
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SEAHAM REDSTAR GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
28/09/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GIRLS
v
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
28/09/24 09:00
|
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
28/09/24 11:00
|
JARROW LIONESSES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
THE VENUE
|
|
28/09/24 11:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
THE VENUE
|
|
28/09/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
v
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
28/09/24 09:00
|
CONSETT AFC WILDCATS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
28/09/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
HERRINGTON FC GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
28/09/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
PETERLEE TOWN GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
THE VENUE
|
|
28/09/24 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 11:20
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
CHESTER TOWN LIONESSES
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
28/09/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC
v
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
28/09/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
BISHOP AUCKLAND BLACKS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
28/09/24 11:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
CLS AMAZON JAGUARS
THE VENUE
|
|
28/09/24 11:00
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
HEBBURN TOWN GOLD
ST AIDANS SCHOOL
|
|
28/09/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
28/09/24 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
28/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
28/09/24 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
28/09/24 10:25
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
28/09/24 10:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
28/09/24 12:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
DARLINGTON FC QUAKERS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
28/09/24 09:00
|
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
v
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
28/09/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
28/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
28/09/24 10:45
|
BIRTLEY TOWN TORNADOES
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 11:20
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 2 |
28/09/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
v
DURHAM UNITED LIONESSES
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET AMAZONS AMIGOS
v
GREATHAM YOUTH GREATHAM GIRLS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
28/09/24 09:30
|
SEATON CAREW GAZELLES
v
DEERNESS VALLEY LEOPARDS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
28/09/24 12:30
|
CLEVELAND HALL GIRLS YELLOWS
v
WASHINGTON JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
CONSETT AFC STEELERS GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
28/09/24 09:00
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
28/09/24 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
28/09/24 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
28/09/24 10:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
28/09/24 11:50
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
28/09/24 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
DARLINGTON RA GIRLS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
CONSETT AFC PANTHERS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
28/09/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
BELMONT UNITED ROBINS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
28/09/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
WREKENTON NOU CAMP
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
28/09/24 09:15
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
Whickham Fellside Fire
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
v
WASHINGTON FC TIGERS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
KILLINGWORTH REDS
v
ROKER RANGERS
AMBERLEY PARK
|
|
28/09/24 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
RUTHERFORD AFC
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
28/09/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
28/09/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
28/09/24 10:10
|
CLEGWELL FC GIRLS
v
SEATON CAREW FC VIXENS
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
28/09/24 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
28/09/24 10:45
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
CLS AMAZON SAPPHIRES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 14 Division 1 |
28/09/24 09:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
LAUREL AVENUE COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
28/09/24 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
28/09/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION GIRLS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
28/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CHESTER TOWN SAPPHIRES
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
28/09/24 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
TIBS FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
28/09/24 10:30
|
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
v
DARLINGTON TOWN FC
LONGFIELD SPORTS ACADEMY 11V11
|
|
Girls Under 14 Division 2 |
28/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY FC Dragons
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS GIRLS
v
CLEVELAND HALL GIRLS
ELEMENTIS RECREATIONAL GROUND
|
|
28/09/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
v
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
28/09/24 10:30
|
COXHOE UNITED LIONESSES
v
BELMONT UNITED BLUEJAYS
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
28/09/24 10:30
|
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
v
CONSETT AFC JAGUARS
NUNTHORPE ACADEMY (SCHOOL),
|
|
28/09/24 10:30
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH COBRAS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
28/09/24 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
v
NEWCASTLE DYNAMO FC
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11 U13 U14
|
|
Girls Under 15 Premier Division |
28/09/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
28/09/24 10:30
|
VELOCITY DIAMONDS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
DOWNHILL COMPLEX PITCH C
|
|
28/09/24 11:00
|
DARLINGTON FC
v
STOCKTON TOWN YOUTH U15 GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
28/09/24 10:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
FELLING MAGPIES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
28/09/24 12:00
|
SOUTH MOOR GIRLS
v
DARLINGTON YOUNG BULLS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
28/09/24 13:00
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB GIRLS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
28/09/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
28/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
v
T.I.B.S
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
28/09/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
28/09/24 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
v
THORNABY GIRLS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
28/09/24 10:30
|
DARLINGTON TOWN GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
Girls Under 18s Central League |
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC GIRLS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
28/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
DEERNESS VALLEY TIGERS
PERKINSVILLA REC
|
|
28/09/24 10:30
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
SILKSWORTH JUNIOR SCHOOL
|
|
28/09/24 10:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
VELOCITY FLAMES
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
28/09/24 09:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
WASHINGTON FC ALLSTARS
BRINKBURN CA PITCH ONE
|
|
28/09/24 10:00
|
WALLSEND GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WALLSEND BOYS CLUB
|
|
28/09/24 10:30
|
NEWCASTLE EAST END
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
NEEFC SWANS RECREATION GROUND
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
28/09/24 10:00
|
DURHAM UNITED GIRLS
v
MIDDLETON RANGERS
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
28/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
28/09/24 10:00
|
STOCKTON TOWN
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
Girls U15s League Cup (First Round) |
28/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
v
CONSETT AFC PUMAS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 3
|
|
28/09/24 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB LIONESSES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
Girls U16 League Cup (First Round) |
28/09/24 09:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
28/09/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
28/09/24 09:30
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
ST AIDANS SCHOOL
|
|
Under 7 Blue Division |
28/09/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
CROOK TOWN MAGPIES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 08:45
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS ROYALS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
BIRTLEY TOWN GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 08:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
SOUTH MOOR JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
CHILTON JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
28/09/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WHITBURN PANTHERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 08:45
|
CONSETT AFC JUNIORS BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED JETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:20
|
NEW DURHAM FC
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:20
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
BIRTLEY TOWN HOOPS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:20
|
WASHINGTON ATHLETIC BARCA
v
GATESHEAD JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
AJX BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Orange Division |
28/09/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
DARLINGTON RA JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
CROOK TOWN YOUTH FALCONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:20
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:20
|
WASHINGTON UNITED INTER WHITE
v
AJX MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:55
|
CONSETT AFC JUNIORS GREENS
v
SEABURN JUNIORS PURPLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:55
|
HERRINGTON FC
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
28/09/24 09:55
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:55
|
HARTON and WESTOE BLUES
v
NORTH EAST SPORTS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:55
|
HEBBURN TOWN BLACK MADRID
v
SCJ GABBIADINI
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:55
|
LEON FC GOLDS
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 09:55
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HAWKS
v
WHITBURN and CLEADON
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
28/09/24 10:30
|
BOLDON COLTS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 10:30
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
HERRINGTON FC GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 10:30
|
VELOCITY RAPTORS
v
CONSETT AFC JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
HETTON JUNIORS ROMA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
28/09/24 10:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
WITTON PARK TASC SANTOS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 10:30
|
BOLDON COLTS MADRID
v
HERRINGTON FC WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
HETTON JUNIORS LAZIO
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SEABURN JUNIORS WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
28/09/24 11:05
|
HARTON and WESTOE JUNIORS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:05
|
SEABURN JUNIORS YELLOW
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:05
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
WASHINGTON UNITED NAVY INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:05
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:05
|
Whickham Fellside U7 Yellows
v
WINLATON VIKINGS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Purple Division |
28/09/24 11:05
|
HARTON and WESTOE YELLOWS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:05
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
WHICKHAM FC BLACKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:40
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
CONSETT AFC JUNIORS WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:40
|
COXHOE UNITED CUBS
v
SEABURN JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
VELOCITY FALCONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Brown Division |
28/09/24 11:40
|
HEBBURN TOWN BLACK BARCA
v
HILDA PARK
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:40
|
LEON FC BLUES
v
LEAM RANGERS GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
WASHINGTON NSG COBRAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:40
|
WITTON PARK TASC PLAMEIRAS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
28/09/24 11:40
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
v
CHESTER LE STREET UNITED LIONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
28/09/24 11:40
|
DURHAM FC
v
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:40
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:40
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
HERRINGTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:40
|
WASHINGTON FC LIONS
v
BEAMISH FC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:15
|
HETTON JUNIORS INTER
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
28/09/24 09:20
|
BOLDON COLTS
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:20
|
FC HARTLEPOOL BLUES
v
HETTON JUNIORS MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:15
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
BEAMISH ATHLETICO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:50
|
HILDA PARK YELLOWS
v
AJX FC MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:50
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
28/09/24 09:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
CLEGWELL FC KESTRELS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:20
|
HERRINGTON FC REDS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:20
|
LEON FC WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:55
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
28/09/24 09:55
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:55
|
COXHOE UNITED CUBS
v
NORTH EAST SPORTS DEVILS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:55
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:55
|
HARTLEPOOL FC REDS
v
COXHOE UNITED COBRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:55
|
HERRINGTON FC WHITES
v
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:55
|
PETERLEE TOWN
v
HILDA PARK BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
28/09/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
HARTON AND WESTOE FORZA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE REAL
v
WHITBURN PANTHERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 08:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
WITTON PARK TASC SANTOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 09:55
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
BELMONT UNITED EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
28/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
v
LEON FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 10:30
|
SHILDON AFC U8
v
SEABURN JUNIORS FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
CHESTER TOWN LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:05
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
WHITBURN AND CLEADON MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:05
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
BELMONT UNITED HAWKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:05
|
RUTHERFORD AFC
v
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
28/09/24 11:05
|
BROWNEY FC
v
ASHBROOKE ATHLETIC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:05
|
CHESTER UNITED LEOPARDS
v
HERRINGTON FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:05
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:05
|
LEAM RANGERS GREENS
v
VELOCITY FC DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:05
|
WOLVISTON FC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:40
|
WILLINGTON YOUTH
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
28/09/24 08:45
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 08:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
KIBBLESWORTH LJB
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
FISHBURN COMMUNITY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE
v
PASS SOCCER BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:50
|
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
v
BELMONT UNITED FALCONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
28/09/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
v
SUNDERLAND WEST END BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:15
|
HETTON JUNIORS GREENS
v
FERRYHILL MINERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:15
|
HETTON JUNIORS JUVENTUS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:15
|
HORDEN CW
v
HARTLEPOOL FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:15
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
LEON FC GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
28/09/24 10:30
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
DURHAM UNITED TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
NEW DURHAM AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 10:30
|
WHITELEAS DRAGONS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:40
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
PETERLEE TOWN GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 11:40
|
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
v
HARTON and WESTOE FORCE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
28/09/24 12:50
|
BEARPARK COMMUNITY COMETS
v
HETTON JUNIORS REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:50
|
EAST DURHAM BLUES TIGERS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:50
|
EAST DURHAM REDS TIGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:50
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
CHESTER TOWN TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 12:50
|
WHITBURN and CLEADON TIGERS
v
WASHINGTON JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
28/09/24 13:20
|
FC HARTLEPOOL GREENS
v
LEON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
28/09/24 08:30
|
DURHAM FC
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 08:30
|
LEON FC WHITES
v
BEAMISH RANGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 08:30
|
NEW DURHAM AFC
v
REVOLUTION ATHLETICO
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 08:30
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
KILLINGWORTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
WASHINGTON UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
28/09/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 09:25
|
NORTH EAST ELITE
v
SEABURN JUNIORS WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
v
LEAM RANGERS GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 09:25
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
WHITELEAS TITANS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
ESCOMB FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
28/09/24 10:20
|
AJX FC
v
LEON FC BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 10:20
|
COXHOE UNITED BLUES
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
WASHINGTON FC PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 10:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
SHILDON AFC U9
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 10:20
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
BILLINGHAM UNITED
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
28/09/24 11:15
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
CONSETT AFC BENFICA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 11:15
|
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
v
JARROW FC JAGUARS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 11:15
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
LEAM RANGERS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
v
HERRINGTON FC GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 11:15
|
PETERLEE HELFORD YOUTH
v
BOLDON COLTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 11:15
|
SOUTH SHIELDS GOLDS
v
SEATON CAREW COMETS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
28/09/24 12:10
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 12:10
|
SEABURN JUNIORS YELLOWS
v
WHICKHAM FC BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 12:10
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 12:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
WASHINGTON FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 12:10
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
28/09/24 12:10
|
VELOCITY HURRICANES
v
SHINCLIFFE JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
28/09/24 08:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 08:30
|
HILDA PARK
v
BELMONT UNITED FALCONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 08:30
|
LEAM RANGERS BLUES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC
v
HOUGHTON ALBION LIONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 09:25
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
28/09/24 09:25
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 09:25
|
LEON FC GREENS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 09:25
|
REVOLUTION CATALANS
v
PETERLEE TOWN FC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
CHILTON JUNIORS RAVENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 10:20
|
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
v
COXHOE UNITED BLACKS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
BEAMISH BOCA JUNIORS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
28/09/24 10:20
|
JARROW PUMAS
v
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 10:20
|
SHOTTON COLTS
v
BELMONT UNITED EAGLES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 10:20
|
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
v
ESCOMB SAXONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
AUCKLAND MOORS UNITED
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 11:15
|
LEAM RANGERS WHITES
v
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
28/09/24 11:15
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SHILDON AFC U9 Whites
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
28/09/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
NEW DURHAM WASPS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 08:45
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
v
WHITELEAS COBRAS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 08:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
HERRINGTON FC
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
DURHAM UNITED LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 09:40
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
28/09/24 09:40
|
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
v
LEON FC ORANGE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 09:40
|
CONSETT AFC PORTO
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 10:35
|
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 10:35
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 10:35
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
28/09/24 10:35
|
WHITELEAS FLAMES
v
AJX ACADEMY BARCA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 11:30
|
DURHAM FC GATORS
v
JARROW JAGUARS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 11:30
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 11:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
28/09/24 11:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
28/09/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
WASHINGTON UNITED SILVER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
GATESHEAD JUNIORS WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 08:45
|
HORDEN CW MILAN
v
WASHINGTON FC TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 09:45
|
CONSETT AFC LISBON
v
HEIGHINGTON FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 09:45
|
SEABURN JUNIORS PURPLE
v
JARROW FC THUNDERCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 09:45
|
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
v
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
28/09/24 10:45
|
NORTH EAST SPORTS PANTHERS
v
CHESTER TOWN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 10:45
|
WALDRIDGE PARK GLANTON
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 10:45
|
WASHINGTON JUNIORS
v
HORDEN CW INTER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 11:45
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
WHITBURN PANTHERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 11:45
|
SHINCLIFFE JUNIOR REDS
v
HERRINGTON FC REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 11:45
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
28/09/24 08:30
|
DARLINGTON FC YOUTH
v
HERRINGTON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 08:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
v
LEON FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
WHICKHAM FC BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 08:30
|
SEATON CAREW ATHLETIC
v
HEATON STANNINGTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 08:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
DURHAM FC REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
BELMONT UNITED EAGLES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
28/09/24 09:25
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
MONTAGUE YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 09:25
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
ESCOMB FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 09:25
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
WASHINGTON UNITED BLUE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 09:25
|
WHICKHAM FC BLUES
v
LEON FC WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
28/09/24 10:20
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
HERRINGTON FC GREEN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 10:20
|
NEW DURHAM FC WASPS
v
SEATON CAREW PREDATORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE GREENS
v
AJX ATHLETICO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 10:20
|
ROSEBERRY PARK
v
CHILTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
28/09/24 11:15
|
JARROW FC BARCA
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
v
BEAMISH LIONS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
v
HARTON AND WESTOE BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
HETTON JUNIORS MILAN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS ORANGE
v
LEON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 11:15
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
BLAKELAW INTER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
28/09/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 12:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 12:10
|
HOUGHTON ALBION LIONS FC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 12:10
|
JARROW FC PANTHERS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
28/09/24 12:10
|
WASHINGTON UNITED
v
HILDA PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
28/09/24 08:45
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
WASHINGTON FC LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
HERRINGTON FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 08:45
|
RUTHERFORD AFC
v
VELOCITY BLACK CATS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 08:45
|
SHOTTON COLTS FC
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 09:40
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
Whickham Fellside Youth
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
28/09/24 09:40
|
NORTH EAST SKILLS WHITES
v
WINLATON RAIDERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 09:40
|
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 09:40
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
v
WILLINGTON YOUTH
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 09:40
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 10:35
|
HETTON JUNIORS INTER
v
FELLING MAGPIES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 10:35
|
SUNDERLAND RCA WHITES
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
28/09/24 10:35
|
LEON FC GOLDS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 10:35
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 11:30
|
BROWNEY FC
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 11:30
|
NORTH EAST SKILLS ORANGE
v
WASHINGTON UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 11:30
|
WHICKHAM FC WHITES
v
WASHINGTON FC TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
28/09/24 11:30
|
PETERLEE HELFORD FC
v
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 11:30
|
WASHINGTON UNITED GREENS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 12:25
|
COXHOE UNITED BLUE
v
LEON FC GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 12:25
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 12:25
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
WHITBURN AND CLEADON LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
28/09/24 12:25
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
28/09/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY
v
HORDEN CW MARRAS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 08:45
|
SEATON CAREW JETS FC WHITES
v
BELMONT UNITED FALCONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 08:45
|
WHITELEAS WOLVES
v
WASHINGTON NSG FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 09:45
|
CHILTON JUNIORS REDS
v
DURHAM FC MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 09:45
|
CONSETT REDS
v
WHITELEAS WIZARDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 10 |
28/09/24 09:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 10:45
|
HERRINGTON FC WHITES
v
GATESHEAD JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 10:45
|
LJB SANTOS
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 10:45
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
COXHOE UNITED BLACK
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 11:45
|
CONSETT AFC SMELTERS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
28/09/24 11:45
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
HARTON and WESTOE GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 11:45
|
SEAHAM REDSTAR
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 12:45
|
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
v
WHITBURN PANTHERS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 12:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 12:45
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
28/09/24 12:45
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
KIBBLESWORTH LJB
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 12:45
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
BEARPARK COMMUNITY ROCKETS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
28/09/24 12:45
|
WHICKHAM FELLSIDE MAGPIES
v
SILKSWORTH AND HALL FARM REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
28/09/24 09:00
|
ESCOMB FC VIKINGS
v
BIRTLEY TOWN
DEAN BANK REC GROUND PITCH 1 9V9
|
|
28/09/24 10:00
|
SUNDERLAND WEST END
v
WASHINGTON FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE PANTHERS
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
HARTON ACADEMY 3G
|
|
28/09/24 11:00
|
HETTON JUNIORS INTER
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
DURHAM UNITED WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
HETTON JUNIORS ROMA
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
28/09/24 09:30
|
AJX FC MADRID
v
AJX FC VALENCIA
KING JAMES I ACADEMY
|
|
28/09/24 11:00
|
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
v
EASINGTON CW
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
HILDA PARK
v
BOLDON COLTS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
SEATON CAREW TITANS
v
SHOTTON COLTS BLUES
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
WHICKHAM FC
v
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
28/09/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
SILKSWORTH YOUTH FC
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
SEAHAM RED STAR Youth U11
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
WINLATON COMETS
v
ESCOMB SAXONS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
28/09/24 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS REDS
v
LEAM RANGERS GREENS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
28/09/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
HORDEN CW
PARKVIEW COMMUNITY ASSOCIATION 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
DURHAM UNITED LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
28/09/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WASHINGTON UNITED BLUES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
Gateshead F.C. Juniors U11 s
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
BOWBURN PARK 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
HERRINGTON FC
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
28/09/24 11:20
|
CONSETT AFC SHOTLEY
v
RUTHERFORD AFC
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
28/09/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
WHITBURN PANTHERS FC REDS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
28/09/24 09:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
HETTON JUNIORS MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
BELMONT UNITED HAWKS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
WINLATON TITANS
v
SOUTH SHIELDS FC BLUES
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
28/09/24 09:00
|
ESCOMB WARRIORS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
28/09/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
28/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR WHITES
v
CLEGWELL FC HAWKS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
28/09/24 10:10
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
LEAM RANGERS YELLOWS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
28/09/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
SOUTH MOOR MILAN
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
WHITELEAS WASPS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
28/09/24 10:10
|
COXHOE UNITED BLUES
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
LEON FC WHITES
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
THE VENUE
|
|
28/09/24 11:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
28/09/24 12:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
28/09/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
v
ROKER RANGERS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
28/09/24 09:00
|
SOUTHMOOR BLACKS
v
JARROW FC BULLS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
BEAMISH FC ROMA
v
SUNDERLAND RCA REDS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
BLACKFYNE JUNIORS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
28/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U11
v
COXHOE UNITED
KING JAMES I ACADEMY
|
|
28/09/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
BRANDON CRICKET CLUB 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
28/09/24 10:30
|
EAST DURHAM BLUES
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
28/09/24 11:00
|
AJX FC ATLETICO
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH ONE
|
|
28/09/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED
v
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
28/09/24 11:00
|
REVOLUTION CATALANS FC
v
ROSEBERRY PARK
KINGS ACADEMY
|
|
28/09/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
WYNYARD VILLAGE FC
v
VELOCITY PREDATORS
WYNYARD CHURCH OF ENGLAND PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
28/09/24 08:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CONSETT NITRO
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
28/09/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
WEST RAINTON FC YOUTH
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
DEERNESS VALLEY STORM
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
v
HORDEN CW JUNIORS MARRA
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
28/09/24 10:10
|
NEW DURHAM AFC WASPS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
BOWBURN PARK 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
WINLATON COBRAS
v
FISHBURN COMMUNITY
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
28/09/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
v
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
28/09/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
VELOCITY COBRAS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
28/09/24 09:25
|
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
v
BELMONT UNITED FALCONS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
28/09/24 09:25
|
WHICKHAM FC REDS
v
WILLINGTON YOUTH STRIPES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
28/09/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
v
SEAHAM UNITED
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
28/09/24 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
CONSETT AFC GALAXY
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
28/09/24 08:45
|
WHITELEAS RAIDERS
v
BLACKFYNE JAGUARS
TEMPLE PARK 3G
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
PETERLEE TOWN FC GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
v
DURHAM UNITED TIGERS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
28/09/24 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
ST ANNES SCHOOL
|
|
28/09/24 11:20
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
THORNLEY JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
28/09/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
WHITBURN and CLEADON WOLVES
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
28/09/24 10:10
|
PETERLEE HELFORD
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
28/09/24 11:20
|
SOUTHMOOR REDS
v
WASHINGTON FC TIGONS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
28/09/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
BOLDON COLTS BLUES
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
28/09/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
28/09/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
CHESTER LE STREET TOWN
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
28/09/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
NEW FORDLEY
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
28/09/24 11:20
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
FC HARTLEPOOL WHITES
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
28/09/24 11:20
|
PASS SOCCER GREENS
v
EASINGTON COLLIERY CW
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
28/09/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
28/09/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD
v
BOLDON COLTS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
28/09/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
VELOCITY WOLVES
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
28/09/24 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
SWALWELL JUNIORS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
28/09/24 10:10
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
28/09/24 10:40
|
BEAMISH FC JUVE
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
28/09/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
BELMONT UNITED HAWKS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
28/09/24 11:20
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
28/09/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
LEON FC REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
28/09/24 08:30
|
VELOCITY FC LIONS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
JARROW ST BEDES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 10:10
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
SUNDERLAND ROKERITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 10:10
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
28/09/24 10:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
LEAM RANGERS YELLOWS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
HERRINGTON FC WHITES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
HERRINGTON FC GREENS
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
28/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
WHITELEAS LIONS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
28/09/24 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
28/09/24 11:20
|
DURHAM WFC
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
28/09/24 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
28/09/24 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
HETTON JUNIORS MILAN
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
28/09/24 10:10
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
28/09/24 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
HILDA PARK FC
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
28/09/24 12:00
|
DURHAM FC
v
HETTON JUNIORS ROMA
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
28/09/24 12:30
|
CONSETT AFC WOLVES
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
28/09/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
SHILDON AFC U12
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
28/09/24 08:45
|
LEON FC BLACKS
v
RUTHERFORD AFC
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
WASHINGTON FC PUMAS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
BOLDON CA GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
28/09/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
CLEGWELL CA 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
28/09/24 10:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
SHOTTON COLTS BLUE
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
28/09/24 10:10
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
HARTON AND WESTOE AVENGERS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
28/09/24 11:00
|
SEAHAM RED STAR
v
SUNDERLAND RCA REDS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
28/09/24 10:00
|
AJX FC ACADEMY
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
28/09/24 10:00
|
BLACKFYNE FC
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
28/09/24 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
28/09/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
COXHOE UNITED DORTMUND
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
28/09/24 11:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
28/09/24 09:00
|
VELOCITY FC ALL STARS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
28/09/24 10:00
|
CRAGHEAD MILAN
v
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
CRAGHEAD LEGION
|
|
28/09/24 10:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
28/09/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CHESTER LE ST RIVERSIDE 3G
|
|
28/09/24 12:30
|
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
v
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
28/09/24 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
WEAR UNITED
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
CRAGHEAD MADRID
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
28/09/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
VELOCITY VIPERS
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
28/09/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
28/09/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
CONSETT WARRIORS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Premier Division |
28/09/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
LEYBURN GROVE
|
|
28/09/24 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
LEON FC WHITES
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
DENTON DENE 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
WHICKHAM FC REDS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
SHOTTON COLTS
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
28/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
28/09/24 09:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
GREATHAM HARTLEPOOL
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
28/09/24 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
WASHINGTON FC LIONS
LEYBURN GROVE
|
|
Under 13 Division 2 |
28/09/24 09:00
|
JARROW DYNAMOS BLUE
v
WILLINGTON YOUTH
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
28/09/24 10:00
|
DARLINGTON FC
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
28/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
FELLING MAGPIES BLUES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
28/09/24 12:00
|
DURHAM FC COLTS
v
HEIGHINGTON FC
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 13 Division 3 |
28/09/24 09:00
|
CLEGWELL FC
v
SHILDON AFC U13
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
28/09/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
DURHAM WFC
v
BELMONT UNITED
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
28/09/24 10:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
PETERLEE TOWN FC
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
28/09/24 10:10
|
JARROW FC CRUSADERS
v
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
28/09/24 12:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
JARROW YOUTH UNITED
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
Under 13 Division 4 |
28/09/24 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
28/09/24 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
28/09/24 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
THORNLEY JUNIORS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
WASHINGTON UNITED BLUE
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
28/09/24 09:30
|
Whickham Fellside
v
VELOCITY SCORPIONS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 13 Division 5 |
28/09/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
28/09/24 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
CONSETT AFC DORTMUND
CHILTON
|
|
28/09/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
WASHINGTON NSG FC
WINGATE WELFARE PARK
|
|
28/09/24 10:10
|
CONSETT AFC EAGLES
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
28/09/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
BIRTLEY TOWN WHITES
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
Under 13 Division 6 |
28/09/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
LEAM RANGERS GREENS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
28/09/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
28/09/24 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
FELLING MAGPIES BLACKS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
28/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
28/09/24 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
Under 13 Division 7 |
28/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
28/09/24 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
28/09/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
RUTHERFORD AFC
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
28/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
DURHAM UNITED PANTHERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
28/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
28/09/24 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
v
WINGATE FC
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
28/09/24 10:00
|
HILDA PARK
v
WEAR UNITED BLUES
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
28/09/24 10:10
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
GATESHEAD JUNIORS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
28/09/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
VELOCITY PYTHONS
BRANDON TOP
|
|
Under 13 Division 9 |
28/09/24 09:30
|
AJX FC
v
COXHOE UNITED BLACKS
BISHOP BARRINGTON SCHOOL
|
|
28/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
v
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
28/09/24 10:30
|
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
v
WALDRIDGE PARK FC LIONS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
v
WEAR UNITED YELLOWS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 13 Division 10 |
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
28/09/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WEAR UNITED VEDRA
FISHBURN CRICKET CLUB 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
WHITELEAS EAGLES
v
PETERLEE TOWN GOLD
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
WHITLEAS HAWKS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 14 Premier Division |
28/09/24 09:30
|
LEON FC WHITES
v
SEABURN JUNIORS
RYHOPE CW
|
|
28/09/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
v
BEAMISH FC
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
v
RUTHERFORD AFC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
REVOLUTION FC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
28/09/24 11:00
|
SILKSWORTH CW
v
WASHINGTON FC TIGONS
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 1 |
28/09/24 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
DURHAM FC
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
28/09/24 09:30
|
WINLATON TROJANS
v
HETTON JUNIORS INTER
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
28/09/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
28/09/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
CROOK TOWN YOUTH
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
SEATON CAREW LIONS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 14 Division 2 |
28/09/24 09:00
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
CLEVELAND HALL BLUES
KINGS ACADEMY
|
|
28/09/24 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
HYLTON COLLIERY WELFARE
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
28/09/24 10:00
|
SHILDON A.F.C U14
v
PASS SOCCER GREEN
KING JAMES I ACADEMY
|
|
28/09/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
WASHINGTON FC TIGERS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
28/09/24 10:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
28/09/24 09:30
|
CONSETT STEEL
v
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
CONSETT AFC 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WHITBURN AND CLEADON REAL
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
28/09/24 10:00
|
STOCKSFIELD EAGLES
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 9V9
|
|
28/09/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PP
v
SHOTTON COLTS
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
Under 14 Division 4 |
28/09/24 09:00
|
PRUDHOE BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
EASTWOODS PARK
|
|
28/09/24 09:00
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
HARTON ACADEMY 3G
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
REDBY CA
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
28/09/24 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
28/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLDS
v
EAST DURHAM REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
28/09/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
28/09/24 10:00
|
LEON FC BLUES
v
GATESHEAD FC JUNIORS
HERRINGTON BURN
|
|
28/09/24 10:15
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
ESCOMB YOUTH
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
28/09/24 13:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
NSG ATHLETIC TIGERS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 14 Division 6 |
28/09/24 09:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
28/09/24 09:00
|
GREATHAM FC BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
28/09/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
28/09/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
28/09/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
WHITELEAS SHARKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 14 Division 7 |
28/09/24 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
HETTON LYONS YOUTH
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
28/09/24 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
28/09/24 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
ROKER RANGERS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
28/09/24 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
HETTON JUNIORS ROMA
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
28/09/24 10:30
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
28/09/24 11:00
|
COXHOE UNITED
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
28/09/24 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
CRAGHEAD FOOTBALL CLUB
|
|
28/09/24 09:00
|
SWALWELL SWIFTS
v
CATTERICK GARRISON FOOTALL CENTRE
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
28/09/24 09:30
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
CONSETT AFC BEDLAM
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 3
|
|
28/09/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
28/09/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
v
EASINGTON COLIERY AFC
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 14 Division 9 |
28/09/24 09:00
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
CONSETT AFC CARNAGE
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
28/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
WALDRIDGE PARK DUNSTON
KING JAMES I ACADEMY
|
|
28/09/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
28/09/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
28/09/24 10:00
|
HEBBURN TOWN BLACKS
v
GATESHEAD FELL ORANGE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
KIBBLESWORTH PARK
|
|
Under 15 Premier Division |
28/09/24 09:00
|
Peterlee Helford Youth U15s Black
v
HURWORTH ALBION
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
28/09/24 09:30
|
DARLINGTON FC
v
HILDA PARK JUNIORS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
28/09/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
28/09/24 10:30
|
WITTON PARK TASC
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
WI
|
|
Under 15 Division 1 |
28/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
28/09/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC REDS
v
JARROW FC SHARKS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
28/09/24 09:30
|
SEATON CAREW SPARTANS
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
HORNBY PARK 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
28/09/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
28/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN BLUE
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
28/09/24 09:00
|
GATESHEAD FC BLACKS
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
28/09/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
28/09/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
28/09/24 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
FARRINGDON DETACHED
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
28/09/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
28/09/24 12:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
HEIGHINGTON BOYS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
28/09/24 09:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
DURHAM COUNTY FC
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
28/09/24 10:00
|
NEW BIGGIN HALL
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
GALA FIELD
|
|
28/09/24 10:00
|
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
v
ESCOMB WARRIORS
GREENSIDE SOCIAL CLUB
|
|
28/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
CONSETT AFC JUVE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
28/09/24 12:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
WASHINGTON FC WILDCATS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
Under 15 Division 4 |
28/09/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS MADRID
v
LEON FC WHITES
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON FC PANTHERS
v
SUNDERLAND CITY HORSWILL
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
28/09/24 09:30
|
PLAINS FARM REDS
v
SHOTTON COLTS BLUE
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
28/09/24 10:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
BYERS GREEN FC
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 15 Division 5 |
28/09/24 09:00
|
CLEGWELL KESTRALS
v
MURTON COLLIERY YOUTH
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
28/09/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
GATESHEAD FC STRIPES
BOWBURN PARK
|
|
28/09/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
GREATHAM FC WHITES
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
28/09/24 10:00
|
BLAYDON FC
v
WEAR UNITED BLUES
BLAYDON YOUTH & COMMUNITY CENTRE
|
|
28/09/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACK
v
WASHINGTON JUNIORS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
28/09/24 12:00
|
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
v
PETERLEE HELFORD ORANGE
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 15 Division 6 |
28/09/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
v
WARK WANDERERS
JUBILEE FIELDS
|
|
28/09/24 10:30
|
WHITELEAS WARRIORS
v
FELLING MAGPIES BLUES
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
28/09/24 11:00
|
BLACKFYNE FC
v
WASHINGTON FC LIONS
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
28/09/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
v
PLAINS FARM BLUES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 7 |
28/09/24 09:00
|
EAST DURHAM FC
v
LEON FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
28/09/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
ROSEBERRY PARK
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
28/09/24 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
28/09/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
28/09/24 12:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
28/09/24 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
28/09/24 09:00
|
VELOCITY TIGERS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
CONSETT AFC MILAN
v
DURHAM UNITED LIONS
DELVES LANE FOOTBALL FIELD
|
|
28/09/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
WALDRIDGE PARK NETHERTON
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
28/09/24 11:30
|
CORBRIDGE UNITED
v
RUTHERFORD AFC
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
Under 16 Premier Division |
28/09/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
DURHAM FC
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
28/09/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
PLAINS FARM YELLOWS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
28/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
28/09/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
THROCKLEY MAGPIES
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
28/09/24 10:30
|
WEST DENTON UNITED
v
HETTON JUNIORS INTER
ALL SAINTS PLAYING FIELDS
|
|
Under 16 Division 2 |
28/09/24 09:00
|
SEAHAM TOWN FC
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
PARKSIDE SEAHAM
|
|
28/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
PRUDHOE YOUTH COBRAS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
28/09/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
v
HETTON LYONS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
28/09/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
PETERLEE EVOLUTION FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
28/09/24 12:00
|
WHICKHAM FC
v
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
AXWELL PARK,
|
|
Under 16 Division 3 |
28/09/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK WESTRAY
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
O1
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
HETTON JUNIORS MILAN
SOUTHERN AREA PITCH D
|
|
28/09/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
CONSETT A.F.C. AVENGERS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
28/09/24 11:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
v
JARROW WARRIORS
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
Under 16 Division 4 |
28/09/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
FARRINGDON DETACHED REDS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
28/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
28/09/24 11:00
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
SEAHAM HARBOUR FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
28/09/24 14:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
DEERNESS VALLEY STORM
WITTON GILBERT
|
|
Under 16 Division 5 |
28/09/24 08:45
|
FARRINGDON DETACHED
v
CLEVELAND HALL BAYERN
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
28/09/24 09:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
28/09/24 09:30
|
CULLERCOATS RANGERS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
CULLERCOATS LINKS AVE
|
|
28/09/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
v
SEATON CAREW TIGERS
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
28/09/24 10:00
|
STOCKSFIELD FC
v
SHILDON FC
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
v
OUSTON EAGLES
WEST AUCKLAND AFC
|
|
Under 16 Division 6 |
28/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
v
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
28/09/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
JARROW FC INTER
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
28/09/24 10:30
|
HEXHAM HAWKS FC
v
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
HEXHAM FOOTBALL CENTRE
|
|
28/09/24 10:30
|
WEAR UNITED
v
COXHOE UNITED
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 16 Division 7 |
28/09/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 11V11
|
|
28/09/24 09:30
|
CONSETT A.F.C. WHITES
v
CORBRIDGE UNITED
CONSETT AFC 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
BELMONT UNITED
v
WASHINGTON FC WILDCATS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
28/09/24 10:30
|
BLACKFYNE FC
v
WALDRIDGE PARK LOMOND
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
28/09/24 10:30
|
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
v
SHILDON AFC U16
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
Under 16 Division 8 |
28/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BLACKS
v
TRIMDON UNITED JUNIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
28/09/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
v
JARROW FC COBRAS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
28/09/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 17 Premier Division |
28/09/24 08:50
|
DARLINGTON QUAKERS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
ST AIDANS SCHOOL
|
|
28/09/24 10:00
|
BLYTH TOWN
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
BLYTH TOWN FC
|
|
28/09/24 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
v
JARROW FC KNIGHTS
SOUTHMOOR ACADEMY 11V11 PITCH B
|
|
Under 17 Division 1 |
28/09/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
28/09/24 11:30
|
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
v
BOLDON COLTS BARCA
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
28/09/24 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
NEWCASTLE SPORTING CLUB
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
28/09/24 09:30
|
WIDEOPEN WARRIORS
v
GATESHEAD F.C. JUNIORS
LOCKEY PARK, WIDEOPEN
|
|
28/09/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
v
WASHINGTON FC TIGERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
28/09/24 11:00
|
SHILDON AFC U17
v
DALTON PARK RANGERS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
28/09/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
CHESTER TOWN WHITES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
28/09/24 13:00
|
WHITELEAS ROCKETS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 3 |
28/09/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
v
CHESTER LE STREET TOWN
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
HEATON HAWKS KESTRELS
v
BLACKFYNE FC
MANOR PARK SPORTS GROUND
|
|
28/09/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
DARLINGTON YOUTH
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 11V11
|
|
28/09/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
SILKSWORTH LIONS COAST
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 17 Division 4 |
28/09/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
BEDLINGTON UNITED LOCOS
v
DURHAM UNITED PANTHERS
BLYTH SPORTING CLUB
|
|
28/09/24 10:30
|
CRAGHEAD FC
v
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
28/09/24 11:15
|
STOCKSFIELD FC
v
NSG ATHLETIC TIGERS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
28/09/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 18 Premier League |
28/09/24 10:00
|
SHILDON AFC
v
STOCKSFIELD JUNIORS HORNETS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
28/09/24 10:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
28/09/24 10:30
|
NORTH SHIELDS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
COLLINGWOOD VIEW PLAYING FIELDS
|
|
28/09/24 11:00
|
CONSETT AFC STEELERS
v
ESCOMB YOUTH
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 18 Division 1 |
28/09/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY FC
v
BILLINGHAM UNITED WASPS
EASINGTON ACADAMY
|
|
28/09/24 09:00
|
SOUTH MOOR TIGERS
v
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
28/09/24 10:00
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
SACRISTON VICTORIA
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
28/09/24 10:00
|
WILLINGTON AFC RESERVES
v
JARROW FC LIONS
WILLINGTON AFC
|
|
28/09/24 10:30
|
PETERLEE UNITED
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
Under 18 Division 2 |
28/09/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
HARTON AND WESTOE UNITED
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
28/09/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
28/09/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
v
DURHAM COUNTY FC COLTS
SOUTHERN AREA PITCH F
|
|
28/09/24 12:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SHOTTON COLTS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
28/09/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
v
SEAHAM UNITED
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
05 October 2024 |
Girls Under 7 League |
05/10/24 08:45
|
BOLDON CA GIRLS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 08:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 09:20
|
CLS AMAZON GIRLS
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 09:20
|
FC Hartlepool U7 Divas
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 09:55
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
05/10/24 09:55
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 10:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 10:30
|
BOLDON CA GIRLS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 11:05
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 11:05
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 11:40
|
NORTH EAST SKILLS PURPLES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
05/10/24 12:15
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 12:15
|
SHOTTON COLTS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 12:50
|
CLS AMAZONS CUBS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 12:50
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CONSETT AFC STEELERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
05/10/24 13:20
|
CLEGWELL FC
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
05/10/24 08:45
|
BEAMISH LIONESSES
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
05/10/24 08:45
|
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
v
SHOTTON COLTS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
05/10/24 08:45
|
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
v
HORDEN CW Athena’s
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
05/10/24 09:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
05/10/24 09:40
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
05/10/24 09:40
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
05/10/24 10:35
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
05/10/24 10:35
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
CONSETT LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
05/10/24 10:35
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
05/10/24 11:30
|
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
05/10/24 11:30
|
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
v
LEON FC GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
05/10/24 11:30
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
05/10/24 12:25
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
05/10/24 12:25
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
CLEVELAND HALL GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
05/10/24 10:35
|
HARTON AND WESTOE
v
LEAM RANGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 11:30
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
v
BOLDON CA GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 11:30
|
JARROW FC TIGERS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 12:25
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 12:25
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
WHICKHAM AFC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
05/10/24 08:45
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
v
HEBBURN TOWN GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 09:40
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
HILDA PARK GALACTICOS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 09:40
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
RUTHERFORD GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 10:35
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 10:35
|
GATESHEAD CLEVELAND HALL
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
05/10/24 08:45
|
SEAHAM REDSTAR GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 12:25
|
CLS AMAZON DIAMONDS
v
CONSETT STEELERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 12:25
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 12:25
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
JARROW FC YOUTH YELLOWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
05/10/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
BOWBURN PARK 9V9
|
|
05/10/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
05/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
v
WASHINGTON UNITED GIRLS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
05/10/24 10:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
JARROW LIONESSES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
05/10/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON FOOTBALL CLUB
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
05/10/24 10:10
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
05/10/24 10:30
|
PETERLEE TOWN GIRLS
v
CONSETT AFC WILDCATS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
05/10/24 11:00
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
THE VENUE
|
|
05/10/24 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 12:30
|
CHESTER TOWN LIONESSES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 12:30
|
HERRINGTON FC GIRLS
v
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
05/10/24 09:00
|
CLS AMAZON JAGUARS
v
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
HERMITAGE ACADEMY B1 9V9 (CHESTER)
|
|
05/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
BOLDON CA GIRLS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
FOUNDATION OF LIGHT
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
05/10/24 09:30
|
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
05/10/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND BLACKS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
05/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
05/10/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
05/10/24 11:20
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
05/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
05/10/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN TORNADOES
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 10:15
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
05/10/24 11:10
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 2 |
05/10/24 09:00
|
CONSETT AFC STEELERS GIRLS
v
CLEVELAND HALL GIRLS YELLOWS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
05/10/24 09:30
|
SEATON CAREW GAZELLES
v
WHICKHAM FELLSIDE
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
05/10/24 10:10
|
WASHINGTON JUNIORS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY LEOPARDS
v
CHESTER LE STREET AMAZONS AMIGOS
SIR BOBBY ROBSON CENTRE
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
05/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
05/10/24 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
05/10/24 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
05/10/24 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
05/10/24 10:40
|
BEAMISH LIONESSES
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
05/10/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
05/10/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
CONSETT AFC PANTHERS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
05/10/24 10:10
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
BELMONT UNITED ROBINS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
05/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
05/10/24 10:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
05/10/24 09:00
|
Whickham Fellside Fire
v
KILLINGWORTH REDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
05/10/24 10:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
WASHINGTON AFC 11V11 D
|
|
05/10/24 10:30
|
JARROW HURRICANES
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
05/10/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
v
RUTHERFORD AFC
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
05/10/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END GIRLS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
05/10/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
CLS AMAZON SAPPHIRES
v
CLEGWELL FC GIRLS
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH C
|
|
05/10/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
05/10/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
SEATON CAREW FC VIXENS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
Girls Under 14 Division 1 |
05/10/24 09:00
|
CHESTER TOWN SAPPHIRES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
05/10/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
05/10/24 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
DARLINGTON TOWN FC
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
05/10/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
TIBS FC
v
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
ST PATRICKS COLLEGE, BAYSDALE ROAD
|
|
05/10/24 11:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
v
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
Girls Under 14 Division 2 |
05/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY FC Dragons
v
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
05/10/24 10:00
|
CONSETT AFC JAGUARS
v
NEWCASTLE DYNAMO FC
CONSETT AFC 11V11
|
|
05/10/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
05/10/24 10:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
COXHOE UNITED LIONESSES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
BELMONT UNITED BLUEJAYS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
05/10/24 11:30
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH COBRAS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
Girls Under 15 Premier Division |
05/10/24 09:30
|
STOCKTON TOWN YOUTH U15 GIRLS
v
BEAMISH LIONESSES
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
05/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 3
|
|
05/10/24 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB LIONESSES
v
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
05/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
DARLINGTON FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
HETTON JUNIORS GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
WASHINGTON AFC 11V11 D
|
|
05/10/24 10:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
v
SOUTH MOOR GIRLS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
05/10/24 11:30
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB GIRLS
v
RUTHERFORD AFC
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 3
|
|
05/10/24 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
CONSETT AFC PUMAS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
05/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
05/10/24 09:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
THORNABY GIRLS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
05/10/24 10:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
T.I.B.S
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
05/10/24 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS
v
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
05/10/24 10:30
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
05/10/24 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
05/10/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
05/10/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
v
WASHINGTON FC LIONESSES
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
JARROW FC VIKINGS
v
FELLING MAGPIES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Girls Under 18s Central League |
05/10/24 09:00
|
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
v
VELOCITY FLAMES
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
05/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY TIGERS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
05/10/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
05/10/24 12:00
|
WASHINGTON FC GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
05/10/24 09:00
|
JARROW FC LASSES
v
NEWCASTLE EAST END
HEDWORTHFIELD CA
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC ALLSTARS
v
WALLSEND GIRLS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
05/10/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
v
LEAM RANGERS GIRLS
RIVERSIDE COMPLEX PITCH TWO
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
05/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
v
STOCKTON TOWN
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
05/10/24 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11 U13 U14
|
|
05/10/24 10:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
DURHAM UNITED GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
Under 7 Blue Division |
05/10/24 08:45
|
BIRTLEY TOWN GREENS
v
WASHINGTON FC LIONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 08:45
|
CROOK TOWN MAGPIES
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
CHILTON JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 08:45
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 08:45
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS ROYALS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
05/10/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
CONSETT AFC JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:20
|
AJX BARCA
v
NEW DURHAM FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:20
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
WASHINGTON ATHLETIC BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:20
|
CHESTER LE STREET UNITED JETS
v
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:20
|
GATESHEAD JUNIORS
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Orange Division |
05/10/24 09:20
|
AJX MADRID
v
HETTON JUNIORS MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:20
|
DARLINGTON RA JUNIORS
v
CROOK TOWN YOUTH FALCONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:20
|
SEABURN JUNIORS PURPLES
v
WASHINGTON UNITED INTER WHITE
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:55
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
CONSETT AFC JUNIORS GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:55
|
HERRINGTON FC
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
05/10/24 09:55
|
PETERLEE TOWN FC
v
LEON FC GOLDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:55
|
SCJ GABBIADINI
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HAWKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:55
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
DURHAM UNITED WOLVES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:55
|
WHITBURN and CLEADON
v
HARTON and WESTOE BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 09:55
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
NORTH EAST SPORTS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
05/10/24 09:55
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
VELOCITY RAPTORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 10:30
|
CONSETT AFC JUNIORS REDS
v
BOLDON COLTS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 10:30
|
HERRINGTON FC GREENS
v
WASHINGTON FC PUMAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 10:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
LEON FC WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 12:15
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
05/10/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED SONICS
v
WASHINGTON FC TIGERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 10:30
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
BOLDON COLTS MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 10:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:05
|
HERRINGTON FC WHITES
v
BELMONT UNITED EAGLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
05/10/24 11:05
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLDS
v
HARTON and WESTOE JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:05
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS YELLOWS
v
Whickham Fellside U7 Yellows
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:05
|
WASHINGTON UNITED NAVY INTER
v
WASHINGTON FC WILDCATS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:05
|
WINLATON VIKINGS
v
SEABURN JUNIORS YELLOW
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:05
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Purple Division |
05/10/24 11:05
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
WHICKHAM FC BLACKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:05
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:40
|
CONSETT AFC JUNIORS WHITES
v
HARTON and WESTOE YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:40
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
CHESTER TOWN TIGERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:40
|
VELOCITY FALCONS
v
COXHOE UNITED CUBS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Brown Division |
05/10/24 11:40
|
CHESTER LE STREET UNITED LIONS
v
HEBBURN TOWN BLACK BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:40
|
ESCOMB FC
v
SUNDERLAND WEST END REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:40
|
HILDA PARK
v
WITTON PARK TASC PLAMEIRAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:40
|
LEAM RANGERS GREENS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
05/10/24 11:40
|
WASHINGTON NSG COBRAS
v
LEON FC BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
05/10/24 11:40
|
BEAMISH FC REAL
v
LEAM RANGERS YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:40
|
HERRINGTON FC
v
DURHAM FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
HETTON JUNIORS INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
REVOLUTION GALACTICOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:15
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
WASHINGTON FC LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:15
|
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
05/10/24 09:20
|
BEAMISH ATHLETICO
v
BOLDON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:20
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:15
|
AJX FC MADRID
v
FC HARTLEPOOL BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:50
|
HERRINGTON FC GREENS
v
HILDA PARK YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:50
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
v
WHICKHAM FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
05/10/24 09:20
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:20
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
LEON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:20
|
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:20
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
HERRINGTON FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:20
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
05/10/24 09:55
|
COXHOE UNITED COBRAS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:55
|
COXHOE UNITED CUBS
v
PETERLEE TOWN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:55
|
HILDA PARK BLUES
v
BIRTLEY TOWN HOOPS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS DEVILS
v
HERRINGTON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:55
|
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
v
HARTLEPOOL FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
05/10/24 08:45
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
SUNDERLAND RCA REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE FORZA
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE REAL
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 09:55
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
05/10/24 10:30
|
CHESTER TOWN LIONS
v
SHILDON AFC U8
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 10:30
|
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 10:30
|
LEON FC BLUES
v
SEABURN JUNIORS FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:05
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:05
|
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
v
WASHINGTON FC TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:05
|
WHITBURN AND CLEADON MADRID
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
05/10/24 11:05
|
ASHBROOKE ATHLETIC
v
HERRINGTON FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:05
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
CHESTER UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:05
|
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
v
LEAM RANGERS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:05
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
WOLVISTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:05
|
VELOCITY FC DRAGONS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:40
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
BROWNEY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
05/10/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 08:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
BIRTLEY TOWN WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 08:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 10:30
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 10:30
|
WREKENTON NOU CAMP WHITES
v
PASS SOCCER BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:50
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
05/10/24 11:40
|
FERRYHILL MINERS
v
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:15
|
BIRTLEY TOWN GREENS
v
HORDEN CW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:15
|
HARTLEPOOL FC WHITES
v
HETTON JUNIORS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:15
|
LEON FC GOLD
v
HETTON JUNIORS JUVENTUS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:15
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:15
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
SUNDERLAND WEST END BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
05/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 10:30
|
HARTON and WESTOE FORCE
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 10:30
|
NEW DURHAM AFC
v
WHITELEAS DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:40
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
WASHINGTON FC TIGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 11:40
|
WHICKHAM FC BLUES
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
05/10/24 12:50
|
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:50
|
HETTON JUNIORS REDS
v
EAST DURHAM REDS TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:50
|
LEON FC GREENS
v
EAST DURHAM BLUES TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:50
|
PASS SOCCER BLUES
v
BEARPARK COMMUNITY COMETS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 12:50
|
WASHINGTON JUNIORS
v
CHESTER TOWN TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
05/10/24 13:20
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
WHITBURN and CLEADON TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
05/10/24 08:30
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
v
NEW DURHAM AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 08:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
LEON FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 08:30
|
KILLINGWORTH FC
v
SEABURN JUNIORS REDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 08:30
|
REVOLUTION ATHLETICO
v
BEAMISH RANGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 08:30
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
DURHAM FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
WITTON PARK TASC SANTOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
05/10/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 09:25
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
LEAM RANGERS GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 09:25
|
ROSEBERRY PARK
v
CHILTON JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 09:25
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 09:25
|
WHITELEAS TITANS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
05/10/24 10:20
|
BILLINGHAM UNITED
v
EASINGTON COLLIERY AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 10:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
AJX FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 10:20
|
LEON FC BLUES
v
WASHINGTON UNITED NAVY
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 10:20
|
SHILDON AFC U9
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 10:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
HETTON JUNIORS MILAN
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 10:20
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
COXHOE UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
05/10/24 11:15
|
BOLDON COLTS
v
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 11:15
|
HERRINGTON FC GREENS
v
DURHAM UNITED TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 11:15
|
JARROW FC JAGUARS
v
CONSETT AFC BENFICA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 11:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 11:15
|
SEATON CAREW COMETS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 11:15
|
SOUTH SHIELDS GOLDS
v
PETERLEE HELFORD YOUTH
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
05/10/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
SHOTTON COLTS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 12:10
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SILKSWORTH YOUTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 12:10
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
VELOCITY HURRICANES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 12:10
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SEABURN JUNIORS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
05/10/24 12:10
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
05/10/24 08:30
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 08:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
HETTON JUNIORS LAZIO
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 08:30
|
HOUGHTON ALBION LIONS
v
GATESHEAD LJB BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 08:30
|
LEAM RANGERS BLUES
v
RUTHERFORD AFC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
HILDA PARK
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 09:25
|
LEON FC GOLD
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
05/10/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS RAVENS
v
LEON FC GREENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 09:25
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 09:25
|
PETERLEE TOWN FC
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
REVOLUTION CATALANS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 10:20
|
BEAMISH BOCA JUNIORS
v
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
DURHAM UNITED WOLVES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
05/10/24 10:20
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
JARROW PUMAS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 10:20
|
ESCOMB SAXONS
v
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 10:20
|
SHILDON AFC U9 Whites
v
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 11:15
|
AUCKLAND MOORS UNITED
v
LEAM RANGERS WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
05/10/24 11:15
|
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
v
SHOTTON COLTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
05/10/24 08:45
|
DURHAM UNITED LIONS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 08:45
|
HERRINGTON FC
v
DEERNESS VALLEY STORM
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 08:45
|
WHITELEAS COBRAS
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
SUNDERLAND RCA REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 09:40
|
NEW DURHAM WASPS
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
05/10/24 09:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 09:40
|
LEON FC ORANGE
v
LEON FC BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 09:40
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 10:35
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
CONSETT AFC PORTO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
05/10/24 10:35
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
AJX ACADEMY BARCA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 11:30
|
JARROW JAGUARS BLUES
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
WHITELEAS FLAMES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 11:30
|
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
05/10/24 11:30
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
DURHAM FC GATORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
05/10/24 08:45
|
CONSETT AFC LISBON
v
FISHBURN COMMUNITY FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 08:45
|
JARROW FC THUNDERCATS
v
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 08:45
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 09:45
|
GATESHEAD JUNIORS WHITES
v
HORDEN CW MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 09:45
|
HEIGHINGTON FC
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 09:45
|
WASHINGTON UNITED SILVER
v
SEABURN JUNIORS PURPLE
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
05/10/24 10:45
|
HORDEN CW INTER
v
CHESTER TOWN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 10:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
WASHINGTON JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 10:45
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
NORTH EAST SPORTS PANTHERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 11:45
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
SILKSWORTH YOUTH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 11:45
|
HERRINGTON FC REDS
v
WALDRIDGE PARK GLANTON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 11:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
SHINCLIFFE JUNIOR REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
05/10/24 08:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
SEABURN JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 08:30
|
DURHAM FC REDS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 08:30
|
HEATON STANNINGTON JUNIORS
v
DARLINGTON FC YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 08:30
|
HERRINGTON FC
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 08:30
|
LEON FC BLUES
v
WHICKHAM FC BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 08:30
|
SEATON CAREW ATHLETIC
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
05/10/24 09:25
|
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
v
LEAM RANGERS GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 09:25
|
LEON FC WHITES
v
ESCOMB FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 09:25
|
MONTAGUE YELLOWS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 09:25
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
WHICKHAM FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 09:25
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
SILKSWORTH YOUTH FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
05/10/24 10:20
|
AJX ATHLETICO
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 10:20
|
CHILTON JUNIORS
v
NEW DURHAM FC WASPS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 10:20
|
HERRINGTON FC GREEN
v
NORTH EAST ELITE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 10:20
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
ROSEBERRY PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE GREENS
v
FC HARTLEPOOL REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 10:20
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
v
SEATON CAREW PREDATORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
05/10/24 11:15
|
BEAMISH LIONS
v
SILKSWORTH YOUTH REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 11:15
|
HARTON AND WESTOE BLUES
v
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
v
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 11:15
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
SEABURN JUNIORS ORANGE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 11:15
|
LEON FC
v
BLAKELAW INTER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 11:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
SEABURN JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
05/10/24 12:10
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
JARROW FC PANTHERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
v
HILDA PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
WASHINGTON UNITED
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
05/10/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
DURHAM UNITED TIGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
05/10/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
SHOTTON COLTS FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 08:45
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
Whickham Fellside Youth
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 08:45
|
VELOCITY BLACK CATS
v
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
RUTHERFORD AFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 09:40
|
HERRINGTON FC REDS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
05/10/24 09:40
|
FELLING MAGPIES
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 09:40
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
SUNDERLAND RCA WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 09:40
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 09:40
|
WINLATON RAIDERS
v
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 10:35
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH
v
NORTH EAST SKILLS WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
05/10/24 10:35
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 10:35
|
DURHAM WFC
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 10:35
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
WHICKHAM FC WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 11:30
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
NORTH EAST SKILLS ORANGE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 11:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
LEON FC GOLDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 11:30
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
WHICKHAM FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
05/10/24 11:30
|
LEON FC GREENS
v
WASHINGTON UNITED GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 11:30
|
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 12:25
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 12:25
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
COXHOE UNITED BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 12:25
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SHOTTON COLTS BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
05/10/24 12:25
|
WHITBURN AND CLEADON LIONS
v
PETERLEE HELFORD FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
05/10/24 08:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
CHILTON JUNIORS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WHITELEAS WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 08:45
|
HORDEN CW MARRAS
v
SEATON CAREW JETS FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 09:45
|
DURHAM FC MILAN
v
WHITELEAS WIZARDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 12:25
|
WASHINGTON NSG FC
v
CONSETT REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 10 |
05/10/24 09:45
|
COXHOE UNITED BLACK
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 10:45
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
v
SUNDERLAND RCA REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 10:45
|
CONSETT AFC SMELTERS
v
LJB SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 10:45
|
GATESHEAD JUNIORS
v
WHITBURN PANTHERS FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 11:45
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
HERRINGTON FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
05/10/24 09:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
v
HARTON and WESTOE GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 11:45
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
HERRINGTON FC BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 11:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SEAHAM REDSTAR
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 12:45
|
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
v
WITTON PARK TASC SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 12:45
|
WHITBURN PANTHERS REDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
05/10/24 12:45
|
BEARPARK COMMUNITY ROCKETS
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 12:45
|
DARLINGTON UNITED VIKINGS
v
WHICKHAM FELLSIDE MAGPIES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
05/10/24 12:45
|
SILKSWORTH AND HALL FARM REDS
v
KIBBLESWORTH LJB
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
05/10/24 09:00
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
SUNDERLAND WEST END
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
05/10/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
SEABURN JUNIORS WHITES
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
ESCOMB FC VIKINGS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HARTON AND WESTOE PANTHERS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
HETTON JUNIORS JUVE
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
05/10/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
HETTON JUNIORS INTER
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
05/10/24 09:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
AJX FC MADRID
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
EASINGTON CW
v
AJX FC VALENCIA
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
HILDA PARK
SHOTTON PARK 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WALKER CENTRAL WHITES
v
SEATON CAREW TITANS
TYNE VIEW PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
05/10/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
SEAHAM RED STAR Youth U11
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
05/10/24 10:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
WINLATON COMETS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
TEESSIDE JUNIORS REDS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
05/10/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
05/10/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
ESCOMB SAXONS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
05/10/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
v
HERRINGTON FC
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
v
Gateshead F.C. Juniors U11 s
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
NEW DURHAM AFC
DOWNHILL COMPLEX PITCH E 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH
v
CONSETT AFC SHOTLEY
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
05/10/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
SOUTH SHIELDS FC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
05/10/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
WINLATON TITANS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
05/10/24 11:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WHITBURN PANTHERS FC REDS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC BLUES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
05/10/24 09:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
WASHINGTON FC TIGERS
CLEGWELL CA 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
ESCOMB WARRIORS
v
PETERLEE TOWN FC
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
05/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
CLEGWELL FC KESTRELS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
CLEVELAND HALL BLUES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
SOUTH MOOR WHITES
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
05/10/24 08:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
WASHINGTON FC PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
SOUTH MOOR MILAN
v
LEON FC WHITES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
WHICKHAM FC BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
BELMONT UNITED EAGLES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
05/10/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
COXHOE UNITED BLUES
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WHITELEAS WASPS
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
05/10/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
v
BLACKFYNE JUNIORS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
05/10/24 09:00
|
ROKER RANGERS
v
SHILDON AFC U11
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
SOUTHMOOR BLACKS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
05/10/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
JARROW FC BULLS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
05/10/24 10:10
|
COXHOE UNITED
v
BEAMISH FC ROMA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
05/10/24 10:30
|
EAST DURHAM BLUES
v
REVOLUTION CATALANS FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
05/10/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
WYNYARD VILLAGE FC
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
05/10/24 11:00
|
ROSEBERRY PARK
v
AJX FC ATLETICO
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
VELOCITY PREDATORS
v
FARRINGDON DETACHED
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
05/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
FISHBURN COMMUNITY
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
HORDEN CW JUNIORS MARRA
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
NEW DURHAM AFC WASPS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 10:00
|
WEST RAINTON FC YOUTH
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
WEST RAINTON ADVENTURE LANE
|
|
05/10/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
05/10/24 12:30
|
CONSETT NITRO
v
WINLATON COBRAS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
05/10/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH STRIPES
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
05/10/24 09:25
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
05/10/24 09:25
|
VELOCITY COBRAS
v
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
SEAHAM UNITED
v
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
v
WHICKHAM FC REDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
05/10/24 09:00
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
WHITELEAS RAIDERS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
05/10/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC GOLD
v
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
05/10/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
BLACKFYNE JAGUARS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
05/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL YELLOWS
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
05/10/24 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
LEON FC BLACKS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
05/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
WEAR UNITED
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
PETERLEE HELFORD
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
05/10/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UNITED
v
CRAGHEAD FC
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
05/10/24 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
WHITBURN and CLEADON WOLVES
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
05/10/24 09:00
|
NEW FORDLEY
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
05/10/24 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
05/10/24 10:10
|
PASS SOCCER GREENS
v
FOUNDATION OF LIGHT
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
LEON FC WHITES
EASINGTON ACADAMY
|
|
05/10/24 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
TEESSIDE JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
05/10/24 11:10
|
BOLDON COLTS BLUES
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
05/10/24 08:30
|
VELOCITY WOLVES
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY
v
HETTON JUNIORS LAZIO
EASINGTON ACADAMY
|
|
05/10/24 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
PETERLEE HELFORD
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
05/10/24 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SWALWELL JUNIORS
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
BOLDON COLTS
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
BOLDON COMM ASSOC
|
|
05/10/24 11:20
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
BEAMISH FC JUVE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
05/10/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
05/10/24 09:30
|
BEAMISH FC MADRID
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
CLEVELAND HALL
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
05/10/24 11:00
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
THORNLEY JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
05/10/24 12:30
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
POOLS YOUTH FC REDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
05/10/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
SWALWELL JUNIORS KITES
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
VELOCITY FC LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
05/10/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
BIRTLEY TOWN
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
05/10/24 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
05/10/24 10:10
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
LEON FC REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
05/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
05/10/24 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
05/10/24 11:20
|
HERRINGTON FC GREENS
v
DURHAM WFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 11:20
|
HERRINGTON FC WHITES
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
05/10/24 09:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
05/10/24 09:15
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
GATESHEAD FC JUNIORS
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
05/10/24 10:00
|
HILDA PARK FC
v
CONSETT AFC WOLVES
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
05/10/24 10:10
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
EAST DURHAM
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
05/10/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
WHITELEAS TIGERS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
05/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
DURHAM FC
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
05/10/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
CROOK TOWN WOLVES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
05/10/24 09:30
|
SHILDON AFC U12
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
05/10/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUE
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
05/10/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
LEON FC BLACKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
05/10/24 11:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WASHINGTON FC TIGERS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
05/10/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
05/10/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
CLEGWELL CA 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
FELLING MAGPIES
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
JACK CLARK PARK
|
|
05/10/24 10:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
ROSEBERRY PARK DRAGONS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
05/10/24 11:00
|
SEAHAM RED STAR
v
DURHAM UNITED TIGERS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
05/10/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
BLACKFYNE FC
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
05/10/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
COXHOE UNITED BLACKS
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
05/10/24 10:30
|
COXHOE UNITED DORTMUND
v
FELLING MAGPIES
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
05/10/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
AJX FC ACADEMY
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
05/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
05/10/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
05/10/24 11:20
|
CONSETT DRAGONS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
05/10/24 11:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
CRAGHEAD MILAN
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
05/10/24 12:30
|
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
v
VELOCITY FC ALL STARS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
05/10/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
WHITBURN PANTHERS FC
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
05/10/24 09:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
05/10/24 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
CRAGHEAD LEGION
|
|
05/10/24 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
FISHBURN COMMUNITY
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
05/10/24 10:10
|
CONSETT WARRIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
05/10/24 10:40
|
VELOCITY VIPERS
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
05/10/24 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
HEIGHINGTON FC
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 13 Premier Division |
05/10/24 08:45
|
LEON FC WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
05/10/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
LEYBURN GROVE
|
|
05/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
STOCKTON TOWN BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
WHICKHAM FC REDS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
SUNDERLAND ROKERITES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
05/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
MONTAGU BLUES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
05/10/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
SHOTTON COLTS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 1 |
05/10/24 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
EASINGTON COLLIERY AFC
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
05/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
HURWORTH ALBION
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
05/10/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
WEARSIDE REDS FC
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
05/10/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
Under 13 Division 2 |
05/10/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
JARROW DYNAMOS BLUE
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
05/10/24 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
DURHAM FC COLTS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
05/10/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
05/10/24 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
FC HARTLEPOOL
BARMOOR HUB
|
|
05/10/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
DARLINGTON FC
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 Division 3 |
05/10/24 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
JARROW YOUTH UNITED
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
05/10/24 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
SOUTH MOOR JUNIORS
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
05/10/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
CLEGWELL FC
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
05/10/24 09:00
|
JARROW FC CRUSADERS
v
BELMONT UNITED
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
05/10/24 10:00
|
DURHAM WFC
v
WHICKHAM FC BLUES
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
05/10/24 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
SHILDON AFC U13
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 13 Division 4 |
05/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
05/10/24 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
VELOCITY SCORPIONS
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
05/10/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
FARRINGDON RANGERS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
Whickham Fellside
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
05/10/24 09:30
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
SWALWELL JUNIORS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
05/10/24 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 13 Division 5 |
05/10/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
CHILTON JUNIORS
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
05/10/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
SUNDERLAND RCA GOLD
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
05/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
05/10/24 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
CONSETT AFC EAGLES
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
|
05/10/24 10:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
SHOTTON COLTS BLUES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
05/10/24 11:00
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 6 |
05/10/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
05/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
05/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
WASHINGTON FC JAGUARS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
05/10/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
05/10/24 10:10
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
05/10/24 11:20
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
EAST DURHAM WARRIORS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
05/10/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
05/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
DEERNESS VALLEY STORM
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
05/10/24 09:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
05/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
VELOCITY EAGLES
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
05/10/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
05/10/24 09:00
|
PETERLEE AZULS FC
v
WASHINGTON FC PUMAS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
05/10/24 09:00
|
VELOCITY PYTHONS
v
HILDA PARK
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
05/10/24 09:30
|
WINGATE FC
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
WINGATE WELFARE PARK
|
|
05/10/24 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
05/10/24 11:00
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
05/10/24 12:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
GATESHEAD JUNIORS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 13 Division 9 |
05/10/24 09:30
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
05/10/24 09:30
|
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
v
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
STARGATE PITCHES
|
|
05/10/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
05/10/24 10:30
|
WEAR UNITED YELLOWS
v
AJX FC
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
05/10/24 11:20
|
WALDRIDGE PARK FC LIONS
v
Whickham Fellside Youth
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 13 Division 10 |
05/10/24 08:50
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
FISHBURN COMMUNITY
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
05/10/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
WHITELEAS EAGLES
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
05/10/24 09:00
|
WEAR UNITED VEDRA
v
WHITLEAS HAWKS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
05/10/24 09:30
|
CONSETT AFC STORM
v
WASHINGTON FC TIGERS
CONSETT AFC 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
BRANDON TOP
|
|
Under 14 Premier Division |
05/10/24 09:00
|
REVOLUTION FC
v
SILKSWORTH CW
KINGS ACADEMY
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
05/10/24 09:30
|
LEON FC WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC
RYHOPE CW
|
|
05/10/24 10:00
|
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
v
SEABURN JUNIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
05/10/24 12:00
|
BEAMISH FC
v
RUTHERFORD AFC
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 14 Division 1 |
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC REDS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
05/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
BOLDON COLTS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
05/10/24 09:30
|
SEATON CAREW LIONS
v
WINLATON TROJANS
HORNBY PARK 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
CROOK TOWN YOUTH
v
PRUDHOE BLACKS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
DURHAM FC
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 14 Division 2 |
05/10/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
05/10/24 10:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
05/10/24 10:10
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SHILDON A.F.C U14
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
05/10/24 10:15
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
BLACKFYNE FC
KINGS ACADEMY
|
|
05/10/24 10:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
PASS SOCCER GREEN
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
05/10/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON REAL
v
RICHMONDSHIRE PP
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
05/10/24 10:45
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
STOCKSFIELD EAGLES
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 14 Division 4 |
05/10/24 09:00
|
EAST DURHAM REDS
v
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
05/10/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
HEBBURN TOWN GOLDS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
05/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
BROWNEY BLACKS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
05/10/24 10:30
|
REDBY CA
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
05/10/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
05/10/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
05/10/24 09:00
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
CLEGWELL FC HAWKS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
05/10/24 10:00
|
LEON FC BLUES
v
FELLING MAGPIES
HERRINGTON BURN
|
|
05/10/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
DEERNESS VALLEY STORM
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
05/10/24 10:30
|
ST HARTON and WESTOE VIPERS
v
ESCOMB YOUTH
HARTON ACADEMY 3G
|
|
05/10/24 12:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 6 |
05/10/24 09:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
ROSEBERRY PARK
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
05/10/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
GREATHAM FC BLUES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
05/10/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
05/10/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
v
DURHAM COUNTY FC
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
05/10/24 11:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
LEON FC GOLDS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
Under 14 Division 7 |
05/10/24 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
HORDEN WELFARE PARK
|
|
05/10/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
BROWNEY GOLDS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
05/10/24 09:30
|
ROKER RANGERS
v
COXHOE UNITED
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
05/10/24 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
WEAR UNITED FC
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
PRUDHOE YELLOWS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
05/10/24 13:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
HETTON JUNIORS ROMA
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
Under 14 Division 8 |
05/10/24 09:30
|
CATTERICK GARRISON FOOTALL CENTRE
v
CONSETT AFC BEDLAM
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
05/10/24 09:30
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
CRAGHEAD FC
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 3
|
|
05/10/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
v
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
05/10/24 10:10
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
SWALWELL SWIFTS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
05/10/24 10:30
|
EASINGTON COLIERY AFC
v
NSG ATHLETIC PUMAS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
Under 14 Division 9 |
05/10/24 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
GATESHEAD FELL ORANGE
KING JAMES I ACADEMY
|
|
05/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
05/10/24 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
UGLY LANE
|
|
05/10/24 10:30
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
05/10/24 11:00
|
CONSETT AFC CARNAGE
v
WILLINGTON YOUTH
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 15 Premier Division |
05/10/24 09:30
|
HURWORTH ALBION
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
HACSA SPORTS FIELD, 11V11
|
|
05/10/24 10:00
|
HILDA PARK JUNIORS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
05/10/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
v
WITTON PARK TASC
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 15 Division 1 |
05/10/24 09:00
|
JARROW FC SHARKS
v
HEBBURN TOWN BLUE
HEDWORTHFIELD CA
|
|
05/10/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
v
FC HARTLEPOOL WHITES
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
05/10/24 10:00
|
SEATON CAREW SPARTANS
v
RUTHERFORD AFC REDS
HORNBY PARK 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
LEAM RANGERS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
05/10/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
05/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
SHILDON AFC U15
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
05/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
05/10/24 10:10
|
FARRINGDON DETACHED
v
SOUTH TYNESIDE FC
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
05/10/24 10:30
|
GATESHEAD FC BLACKS
v
FELLING MAGPIES BLACKS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
05/10/24 10:30
|
SEDGEFIELD YOUTH F.C
v
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
SEDGEGFIELD COMM COLLEGE GRASS
|
|
Under 15 Division 3 |
05/10/24 09:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
NEW BIGGIN HALL
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
05/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
WASHINGTON FC WILDCATS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
05/10/24 09:30
|
CONSETT AFC JUVE
v
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
CONSETT AFC 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
WASHINGTON UNITED GOLD
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
05/10/24 10:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Under 15 Division 4 |
05/10/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
WASHINGTON FC PUMAS
SHOTTON PARK
|
|
05/10/24 09:30
|
PLAINS FARM REDS
v
CLEVELAND HALL CA BLUES
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
05/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
WASHINGTON FC PANTHERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 15 Division 5 |
05/10/24 09:00
|
CLEGWELL KESTRALS
v
NEW DURHAM AFC
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLACK
v
GATESHEAD FC STRIPES
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
05/10/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
WEAR UNITED BLUES
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
05/10/24 10:00
|
MURTON COLLIERY YOUTH
v
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
MURTON WELFARE ENCLOSED
|
|
05/10/24 10:10
|
GREATHAM FC WHITES
v
BLAYDON FC
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
05/10/24 10:30
|
PETERLEE HELFORD ORANGE
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
Under 15 Division 6 |
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
05/10/24 10:30
|
WARK WANDERERS
v
BLACKFYNE FC
WARKS SPORTS CLUB
|
|
05/10/24 11:00
|
WINLATON KNIGHTS
v
WHITELEAS WARRIORS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
05/10/24 12:30
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
LEAM RANGERS BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 7 |
05/10/24 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
BLACKHALL MONKS FC
CROFT SCHOOL
|
|
05/10/24 10:30
|
EAST DURHAM FC
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
05/10/24 10:30
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
05/10/24 12:00
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
LEON FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
05/10/24 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
WASHINGTON UNITED NAVY
DAWDON WELFARE PARK
|
|
05/10/24 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
05/10/24 09:30
|
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
v
VELOCITY TIGERS
BISHOP MIDDLEHAM LEISURE PARK
|
|
05/10/24 10:00
|
CONSETT AFC MILAN
v
CORBRIDGE UNITED
DELVES LANE FOOTBALL FIELD
|
|
05/10/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK NETHERTON
v
WASHINGTON FC TIGERS
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
05/10/24 12:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
CATTERICK GARRISON FC
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 16 Premier Division |
05/10/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SOUTH MOOR BLUES
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
05/10/24 10:00
|
STOCKSFIELD VIPERS
v
DURHAM FC
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
HEXHAM CELTIC
v
HETTON JUNIORS INTER
HEXHAM FOOTBALL CENTRE
|
|
05/10/24 10:30
|
WEST DENTON UNITED
v
LEAM RANGERS
ALL SAINTS PLAYING FIELDS
|
|
05/10/24 11:00
|
PLAINS FARM YELLOWS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
05/10/24 11:30
|
THROCKLEY MAGPIES
v
SOUTH SHIELDS FC
NEWBURN SPORTS CENTRE
|
|
Under 16 Division 2 |
05/10/24 09:00
|
PETERLEE EVOLUTION FC
v
PRUDHOE YOUTH COBRAS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
05/10/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
FELLING MAGPIES WHITES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
05/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE (TECH PITCH)
|
|
05/10/24 11:30
|
HETTON LYONS
v
SEAHAM TOWN FC
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
05/10/24 12:00
|
WHICKHAM FC
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
AXWELL PARK,
|
|
Under 16 Division 3 |
05/10/24 09:00
|
CONSETT A.F.C. AVENGERS
v
WASHINGTON UNITED BLUES
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
05/10/24 09:00
|
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
KING GEORGE PITCH A
|
|
05/10/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
05/10/24 14:00
|
JARROW WARRIORS
v
WALDRIDGE PARK WESTRAY
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 16 Division 4 |
05/10/24 09:30
|
CONSETT AFC CANNONS
v
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
CONSETT AFC 11V11
|
|
05/10/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
05/10/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
05/10/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
05/10/24 14:00
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 16 Division 5 |
05/10/24 09:30
|
CULLERCOATS RANGERS
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
CULLERCOATS LINKS AVE
|
|
05/10/24 10:00
|
SHILDON FC
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
05/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
05/10/24 11:30
|
CLEVELAND HALL BAYERN
v
OUSTON EAGLES
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
Under 16 Division 6 |
05/10/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
HEXHAM HAWKS FC
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
v
ESCOMB YOUTH
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
05/10/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
WEAR UNITED
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
05/10/24 10:30
|
JARROW FC INTER
v
ALLENDALE FC
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 16 Division 7 |
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WHITBURN PANTHERS FC
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
05/10/24 09:30
|
SHILDON AFC U16
v
WALDRIDGE PARK LOMOND
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
05/10/24 10:00
|
CORBRIDGE UNITED
v
BELMONT UNITED
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
05/10/24 10:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
05/10/24 11:00
|
CONSETT A.F.C. WHITES
v
FOREST HALL FC
CONSETT AFC 11V11
|
|
05/10/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
BLACKFYNE FC
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
Under 16 Division 8 |
05/10/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
BIRTLEY BOXING CLUB
|
|
05/10/24 10:00
|
TRIMDON UNITED JUNIORS
v
NEWBIGGIN HALL JFC
TRIMDON COMMUNITY COLLEGE 11V11
|
|
05/10/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BLACKS
v
JARROW FC COBRAS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Under 17 Premier Division |
05/10/24 08:50
|
DARLINGTON QUAKERS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
ST AIDANS SCHOOL
|
|
05/10/24 11:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
Under 17 Division 1 |
05/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
v
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
05/10/24 09:30
|
CONSETT AFC FALCONS
v
NEWCASTLE SPORTING CLUB
CONSETT AFC 11V11
|
|
05/10/24 11:15
|
BOLDON COLTS BARCA
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
05/10/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
v
SHILDON AFC U17
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
05/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
05/10/24 10:00
|
DALTON PARK RANGERS
v
WIDEOPEN WARRIORS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
05/10/24 10:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
v
CHESTER TOWN WHITES
SOUTHERN AREA PITCH E
|
|
05/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
v
WHITELEAS ROCKETS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 17 Division 3 |
05/10/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
|
|
05/10/24 10:00
|
DARLINGTON YOUTH
v
FELLING MAGPIES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 11V11
|
|
05/10/24 11:30
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
BLACKFYNE FC
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 4 |
05/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
v
DURHAM UNITED PANTHERS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
05/10/24 10:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
BEDLINGTON UNITED LOCOS
WASHINGTON HUB PITCH 1 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
STOCKSFIELD FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
05/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
v
CRAGHEAD FC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 18 Premier League |
05/10/24 10:00
|
ESCOMB YOUTH
v
SOUTH SHIELDS FC
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
05/10/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
v
CONSETT AFC STEELERS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
05/10/24 11:30
|
SHILDON AFC
v
NORTH SHIELDS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
Under 18 Division 1 |
05/10/24 09:00
|
BILLINGHAM UNITED WASPS
v
WILLINGTON AFC RESERVES
SRC COLLEGE SPORTS CENTRE
|
|
05/10/24 09:00
|
SOUTH MOOR TIGERS
v
EASINGTON COLLIERY FC
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
05/10/24 10:00
|
SACRISTON VICTORIA
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
SACRISTON COLLIERY WELFARE FOOTBALL
|
|
05/10/24 10:30
|
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
05/10/24 12:30
|
JARROW FC LIONS
v
PETERLEE UNITED
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 18 Division 2 |
05/10/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
05/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
WHICKHAM FELLSIDE
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
05/10/24 09:30
|
DURHAM COUNTY FC COLTS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
HAZELWELL CENTRE 11V11
|
|
05/10/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
WINGATE WELFARE PARK
|
|
12 October 2024 |
Girls Under 7 League |
12/10/24 08:45
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
CHESTER LE STREET UNITED
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 09:20
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 09:20
|
CLS AMAZON GIRLS
v
FC Hartlepool U7 Divas
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 09:55
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
12/10/24 09:55
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 10:30
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 10:30
|
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 11:05
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 11:05
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 11:40
|
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
v
NORTH EAST SKILLS PURPLES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
12/10/24 11:40
|
DEERNESS VALLEY LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 12:15
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
v
CLS AMAZONS CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 12:50
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 12:50
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
12/10/24 13:20
|
CONSETT AFC STEELERS
v
CLEGWELL FC
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
12/10/24 08:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
v
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
12/10/24 08:45
|
HORDEN CW Athena’s
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
12/10/24 08:45
|
SHOTTON COLTS GIRLS
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
12/10/24 09:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
12/10/24 09:40
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
12/10/24 09:40
|
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
12/10/24 10:35
|
BOLDON CA GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
12/10/24 10:35
|
CONSETT LIONESSES
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
12/10/24 10:35
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
12/10/24 11:30
|
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
v
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
12/10/24 11:30
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
12/10/24 12:25
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
12/10/24 10:35
|
JARROW FC TIGERS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 11:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 11:30
|
WHICKHAM AFC GIRLS
v
HARTON AND WESTOE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 12:25
|
LEAM RANGERS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 12:25
|
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
12/10/24 08:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 09:40
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 09:40
|
HILDA PARK GALACTICOS
v
GATESHEAD CLEVELAND HALL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 09:40
|
RUTHERFORD GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 10:35
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
HEBBURN TOWN GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
12/10/24 08:45
|
JARROW FC YOUTH YELLOWS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 12:25
|
CONSETT STEELERS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 12:25
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
CLS AMAZON DIAMONDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 12:25
|
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
v
SEAHAM REDSTAR GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 12:25
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
WASHINGTON FC WILDCATS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
12/10/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
12/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
12/10/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
12/10/24 10:10
|
NEW DURHAM AFC
v
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
BOWBURN PARK 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
THE VENUE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
12/10/24 09:00
|
CONSETT AFC WILDCATS
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
12/10/24 09:00
|
HERRINGTON FC GIRLS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH A 9V9
|
|
12/10/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
v
CHESTER TOWN LIONESSES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
THE VENUE
|
|
12/10/24 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
PETERLEE TOWN GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
12/10/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
CLS AMAZON JAGUARS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
12/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
BISHOP AUCKLAND BLACKS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
12/10/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
WASHINGTON FC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
12/10/24 11:00
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
12/10/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
12/10/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
12/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
WASHINGTON FC LIONESSES
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
12/10/24 10:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
12/10/24 11:50
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
12/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
12/10/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
v
BIRTLEY TOWN TORNADOES
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
12/10/24 10:10
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
12/10/24 10:40
|
BEAMISH LIONESSES
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 12:30
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 2 |
12/10/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
v
GREATHAM YOUTH GREATHAM GIRLS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET AMAZONS AMIGOS
v
WHICKHAM FELLSIDE
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
12/10/24 10:10
|
CLEVELAND HALL GIRLS YELLOWS
v
SEATON CAREW GAZELLES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 10:10
|
WASHINGTON JUNIORS
v
CONSETT AFC STEELERS GIRLS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 10:15
|
DURHAM UNITED LIONESSES
v
DEERNESS VALLEY LEOPARDS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
12/10/24 09:00
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
12/10/24 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
12/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
12/10/24 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
BEAMISH LIONESSES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
12/10/24 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
12/10/24 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
12/10/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
WREKENTON NOU CAMP
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
BELMONT UNITED ROBINS
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
|
12/10/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
12/10/24 12:30
|
CONSETT AFC PANTHERS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
12/10/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
12/10/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
Whickham Fellside Fire
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
12/10/24 09:15
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
12/10/24 10:30
|
KILLINGWORTH REDS
v
JARROW HURRICANES
AMBERLEY PARK
|
|
12/10/24 10:30
|
ROKER RANGERS
v
WASHINGTON FC TIGERS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
12/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
CLS AMAZON SAPPHIRES
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
12/10/24 09:00
|
CLEGWELL FC GIRLS
v
SUNDERLAND WEST END GIRLS
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
12/10/24 09:30
|
SEATON CAREW FC VIXENS
v
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
HORNBY PARK 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
12/10/24 10:45
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 14 Division 1 |
12/10/24 09:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
CHESTER TOWN SAPPHIRES
LAUREL AVENUE COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
12/10/24 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
TIBS FC
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
12/10/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
12/10/24 10:00
|
DARLINGTON TOWN FC
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
LONGFIELD SPORTS ACADEMY 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
12/10/24 11:20
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 14 Division 2 |
12/10/24 09:00
|
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
ELEMENTIS RECREATIONAL GROUND
|
|
12/10/24 09:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
v
CLEVELAND HALL GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11 U13 U14
|
|
12/10/24 10:00
|
CONSETT AFC JAGUARS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
CONSETT AFC 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
NEWCASTLE DYNAMO FC
v
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
WHICKHAM SCHOOL AND SPORTS COLLEGE
|
|
12/10/24 10:30
|
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
v
BELMONT UNITED BLUEJAYS
NUNTHORPE ACADEMY (SCHOOL),
|
|
12/10/24 10:30
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH COBRAS
v
DEERNESS VALLEY FC Dragons
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
12/10/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
v
COXHOE UNITED LIONESSES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Girls Under 15 Premier Division |
12/10/24 09:30
|
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
v
STOCKTON TOWN YOUTH U15 GIRLS
HIGH WHITWORTH PLAYING FIELDS
|
|
12/10/24 09:30
|
DARLINGTON FC
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
ST AIDANS SCHOOL
|
|
12/10/24 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB LIONESSES
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
12/10/24 12:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
12/10/24 12:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
VELOCITY DIAMONDS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
12/10/24 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS
v
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
BLACKWELL MEADOWS
|
|
12/10/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
SOUTH MOOR GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
12/10/24 11:00
|
CONSETT AFC PUMAS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB GIRLS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
12/10/24 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
12/10/24 10:00
|
T.I.B.S
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
CONYERS SCHOOL
|
|
12/10/24 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
12/10/24 10:30
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
12/10/24 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
DARLINGTON TOWN GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
12/10/24 10:30
|
JARROW FC VIKINGS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
12/10/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
FELLING MAGPIES
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
Girls Under 18s Central League |
12/10/24 09:00
|
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
v
WASHINGTON FC GIRLS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
12/10/24 10:30
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SILKSWORTH JUNIOR SCHOOL
|
|
12/10/24 10:30
|
VELOCITY FLAMES
v
DEERNESS VALLEY TIGERS
DOWNHILL COMPLEX PITCH C
|
|
12/10/24 12:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
12/10/24 10:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
JARROW FC LASSES
LEAM RANGERS FC ENCLOSED PITCH
|
|
12/10/24 10:00
|
WALLSEND GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
WALLSEND BOYS CLUB
|
|
12/10/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
v
WASHINGTON FC ALLSTARS
RIVERSIDE COMPLEX PITCH TWO
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
12/10/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
12/10/24 10:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
STOCKTON TOWN
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
12/10/24 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Under 7 Blue Division |
12/10/24 08:45
|
CHILTON JUNIORS
v
SOUTH MOOR JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
BIRTLEY TOWN GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 08:45
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS ROYALS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 08:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
EASINGTON COLLIERY AFC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
CROOK TOWN MAGPIES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
12/10/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
WHITBURN PANTHERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
CONSETT AFC JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:20
|
GATESHEAD JUNIORS
v
AJX BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
BIRTLEY TOWN HOOPS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:20
|
NEW DURHAM FC
v
CHESTER LE STREET UNITED JETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:20
|
WASHINGTON ATHLETIC BARCA
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Orange Division |
12/10/24 09:20
|
CROOK TOWN YOUTH FALCONS
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:20
|
DARLINGTON RA JUNIORS
v
AJX MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
HERRINGTON FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
SEABURN JUNIORS PURPLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:55
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:55
|
WASHINGTON UNITED INTER WHITE
v
CONSETT AFC JUNIORS GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
12/10/24 09:55
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
PETERLEE TOWN FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:55
|
HARTON and WESTOE BLUES
v
SCJ GABBIADINI
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:55
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HAWKS
v
HEBBURN TOWN BLACK MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 09:55
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
WHITBURN and CLEADON
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
12/10/24 09:55
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 10:30
|
BOLDON COLTS
v
VELOCITY RAPTORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
CONSETT AFC JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 10:30
|
LEON FC WHITES
v
HERRINGTON FC GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 10:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 12:15
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
12/10/24 10:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
CHESTER LE STREET UNITED SONICS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 10:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
HERRINGTON FC WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 10:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
SEABURN JUNIORS WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:05
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
RUTHERFORD AFC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
12/10/24 11:05
|
HARTON and WESTOE JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED NAVY INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:05
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WINLATON VIKINGS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:05
|
SEABURN JUNIORS YELLOW
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:05
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:05
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Purple Division |
12/10/24 11:05
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
SEABURN JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:05
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
CONSETT AFC JUNIORS WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:40
|
COXHOE UNITED CUBS
v
HETTON JUNIORS INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:40
|
HARTON and WESTOE YELLOWS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:40
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
VELOCITY FALCONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Brown Division |
12/10/24 11:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACKS
v
WASHINGTON NSG COBRAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:40
|
HEBBURN TOWN BLACK BARCA
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:40
|
LEAM RANGERS GREENS
v
HILDA PARK
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:40
|
LEON FC BLUES
v
ESCOMB FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
12/10/24 11:40
|
WITTON PARK TASC PLAMEIRAS
v
CHESTER LE STREET UNITED LIONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
12/10/24 11:40
|
DURHAM FC
v
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:40
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
HERRINGTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
BEAMISH FC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:40
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
SEABURN JUNIORS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:15
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:15
|
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
v
WASHINGTON UNITED NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
12/10/24 09:20
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
HETTON JUNIORS MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
AJX FC MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:20
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
BEAMISH ATHLETICO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:15
|
BOLDON COLTS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:50
|
FC HARTLEPOOL BLUES
v
HERRINGTON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:50
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
12/10/24 09:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
HETTON JUNIORS ROMA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:20
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
HERRINGTON FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:55
|
LEON FC WHITES
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
12/10/24 09:55
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
COXHOE UNITED CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:55
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:55
|
HARTLEPOOL FC REDS
v
HERRINGTON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
HILDA PARK BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
COXHOE UNITED COBRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:55
|
PETERLEE TOWN
v
NORTH EAST SPORTS DEVILS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
12/10/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
WHITBURN PANTHERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
HARTON AND WESTOE FORZA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 08:45
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
BELMONT UNITED EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
HARTON AND WESTOE REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 09:55
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
12/10/24 10:30
|
LEON FC BLUES
v
CHESTER TOWN LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 10:30
|
SEABURN JUNIORS FC GREENS
v
WHITBURN AND CLEADON MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 10:30
|
SHILDON AFC U8
v
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:05
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:05
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
v
BELMONT UNITED HAWKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:05
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
12/10/24 11:05
|
ASHBROOKE ATHLETIC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:05
|
BROWNEY FC
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:05
|
CHESTER UNITED LEOPARDS
v
VELOCITY FC DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:05
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:05
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:40
|
WOLVISTON FC
v
WILLINGTON YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
12/10/24 08:45
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
KIBBLESWORTH LJB
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 08:45
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 10:30
|
PASS SOCCER BLACKS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 10:30
|
WREKENTON NOU CAMP WHITES
v
BELMONT UNITED FALCONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:50
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE
v
FISHBURN COMMUNITY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
12/10/24 11:40
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
FERRYHILL MINERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:15
|
HETTON JUNIORS GREENS
v
BIRTLEY TOWN GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:15
|
HETTON JUNIORS JUVENTUS
v
WASHINGTON FC PUMAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END BLUES
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
LEON FC GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
v
HARTLEPOOL FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
12/10/24 10:30
|
HARTON and WESTOE FORCE
v
NEW DURHAM AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 10:30
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
v
DURHAM UNITED TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 10:30
|
WHITELEAS DRAGONS
v
PETERLEE TOWN GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:40
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
DEERNESS VALLEY STORM
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 11:40
|
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
v
WHICKHAM FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
12/10/24 12:50
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:50
|
EAST DURHAM REDS TIGERS
v
PASS SOCCER BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:50
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
HETTON JUNIORS REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:50
|
WASHINGTON JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 12:50
|
WHITBURN and CLEADON TIGERS
v
LEON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
12/10/24 13:20
|
EAST DURHAM BLUES TIGERS
v
FC HARTLEPOOL GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
12/10/24 08:30
|
BEAMISH RANGERS
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 08:30
|
DURHAM FC
v
KILLINGWORTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 08:30
|
LEON FC WHITES
v
WASHINGTON UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 08:30
|
NEW DURHAM AFC
v
REVOLUTION GALACTICOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 08:30
|
REVOLUTION ATHLETICO
v
HETTON JUNIORS INTER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 08:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
SEABURN JUNIORS REDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
12/10/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS
v
NORTH EAST ELITE
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 09:25
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
ESCOMB FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
ROSEBERRY PARK
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
v
WHITELEAS TITANS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
12/10/24 10:20
|
AJX FC
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 10:20
|
COXHOE UNITED BLUES
v
BILLINGHAM UNITED
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
WASHINGTON FC PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 10:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
EASINGTON COLLIERY AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 10:20
|
LEON FC BLUES
v
SHILDON AFC U9
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
12/10/24 11:15
|
CONSETT AFC BENFICA
v
BOLDON COLTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 11:15
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 11:15
|
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
v
SOUTH SHIELDS GOLDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 11:15
|
JARROW FC JAGUARS
v
HERRINGTON FC GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 11:15
|
PETERLEE HELFORD YOUTH
v
SEATON CAREW COMETS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
12/10/24 12:10
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
VELOCITY HURRICANES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 12:10
|
SEABURN JUNIORS YELLOWS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 12:10
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 12:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 12:10
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
12/10/24 12:10
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
WASHINGTON FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
12/10/24 08:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
HILDA PARK
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 08:30
|
GATESHEAD LJB BLUES
v
LEAM RANGERS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 08:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
BELMONT UNITED FALCONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 08:30
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
HOUGHTON ALBION LIONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 09:25
|
LEON FC GOLD
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
12/10/24 09:25
|
LEON FC GREENS
v
COXHOE UNITED BLACKS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 09:25
|
PETERLEE TOWN FC
v
CHILTON JUNIORS RAVENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 09:25
|
REVOLUTION CATALANS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 09:25
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 10:20
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
BEAMISH BOCA JUNIORS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 10:20
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
12/10/24 10:20
|
ESCOMB SAXONS
v
BELMONT UNITED EAGLES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 10:20
|
JARROW PUMAS
v
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 10:20
|
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
v
SHILDON AFC U9 Whites
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 11:15
|
SHOTTON COLTS
v
LEAM RANGERS WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 11:15
|
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
12/10/24 11:15
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
AUCKLAND MOORS UNITED
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
12/10/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
HERRINGTON FC
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
DURHAM UNITED LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 08:45
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 09:40
|
NEW DURHAM WASPS
v
WHITELEAS COBRAS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
12/10/24 09:40
|
LEON FC BLACKS
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 09:40
|
LEON FC ORANGE
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 10:35
|
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
v
WASHINGTON FC TIGONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 10:35
|
CONSETT AFC PORTO
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 10:35
|
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
12/10/24 10:35
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
SUNDERLAND WEST END REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 11:30
|
AJX ACADEMY BARCA
v
JARROW JAGUARS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 11:30
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 11:30
|
WHITELEAS FLAMES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
12/10/24 11:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
SOUTH MOOR JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
12/10/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
HEIGHINGTON FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 08:45
|
HORDEN CW MILAN
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS PURPLE
v
CONSETT AFC LISBON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 09:45
|
JARROW FC THUNDERCATS
v
WASHINGTON FC TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 09:45
|
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
v
GATESHEAD JUNIORS WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 09:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
v
WASHINGTON UNITED SILVER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
12/10/24 10:45
|
CHESTER TOWN
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 10:45
|
HORDEN CW INTER
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 10:45
|
NORTH EAST SPORTS PANTHERS
v
HERRINGTON FC REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 11:45
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
WHITBURN PANTHERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 11:45
|
WALDRIDGE PARK GLANTON
v
SHINCLIFFE JUNIOR REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 11:45
|
WASHINGTON JUNIORS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
12/10/24 08:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
v
SEATON CAREW ATHLETIC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 08:30
|
LEON FC BLUES
v
BELMONT UNITED EAGLES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
HERRINGTON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 08:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
HEATON STANNINGTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
DARLINGTON FC YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 08:30
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
DURHAM FC REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
12/10/24 09:25
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH
v
SOUTH SHIELDS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 09:25
|
LEON FC WHITES
v
MONTAGUE YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 09:25
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 09:25
|
WHICKHAM FC BLUES
v
WASHINGTON UNITED BLUE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
12/10/24 10:20
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
AJX ATHLETICO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 10:20
|
NEW DURHAM FC WASPS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE
v
NORTH EAST ELITE GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 10:20
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
v
CHILTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 10:20
|
ROSEBERRY PARK
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 10:20
|
SEATON CAREW PREDATORS
v
HERRINGTON FC GREEN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
12/10/24 11:15
|
BLAKELAW INTER
v
HETTON JUNIORS MILAN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 11:15
|
LEON FC
v
BEAMISH LIONS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
JARROW FC BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS ORANGE
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 11:15
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
HARTON AND WESTOE BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
12/10/24 12:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 12:10
|
HILDA PARK
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 12:10
|
JARROW FC PANTHERS
v
HOUGHTON ALBION LIONS FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
12/10/24 12:10
|
WASHINGTON UNITED
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
12/10/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 08:45
|
RUTHERFORD AFC
v
DURHAM UNITED WOLVES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
v
WASHINGTON FC LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 08:45
|
Whickham Fellside Youth
v
VELOCITY BLACK CATS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 09:40
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
HERRINGTON FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
12/10/24 09:40
|
NORTH EAST SKILLS WHITES
v
FELLING MAGPIES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 09:40
|
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
v
WILLINGTON YOUTH
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 09:40
|
WINLATON RAIDERS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 09:40
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 10:35
|
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 10:35
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
v
HETTON JUNIORS INTER
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
12/10/24 10:35
|
DURHAM WFC
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 10:35
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
v
WASHINGTON FC TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 10:35
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 11:30
|
LEON FC GOLDS
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 11:30
|
NORTH EAST SKILLS ORANGE
v
BROWNEY FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 11:30
|
WHICKHAM FC REDS
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
12/10/24 11:30
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
WHITBURN AND CLEADON LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 11:30
|
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
v
LEON FC GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 12:25
|
COXHOE UNITED BLUE
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 12:25
|
PETERLEE HELFORD FC
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 12:25
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
LEAM RANGERS YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
12/10/24 12:25
|
WASHINGTON UNITED GREENS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
12/10/24 08:45
|
CHILTON JUNIORS REDS
v
SEATON CAREW JETS FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 08:45
|
CONSETT REDS
v
FISHBURN COMMUNITY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 08:45
|
WHITELEAS WOLVES
v
HORDEN CW MARRAS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 09:45
|
DURHAM FC MILAN
v
WASHINGTON NSG FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 09:45
|
WHITELEAS WIZARDS
v
BELMONT UNITED FALCONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 10 |
12/10/24 09:45
|
COXHOE UNITED BLACK
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 10:45
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
v
GATESHEAD JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 10:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
CONSETT AFC SMELTERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 10:45
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
HERRINGTON FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 11:45
|
LJB SANTOS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
12/10/24 11:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 12:45
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 12:45
|
SEAHAM REDSTAR
v
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 12:45
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
WHITBURN PANTHERS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
12/10/24 12:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
DARLINGTON UNITED VIKINGS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
12/10/24 12:45
|
SILKSWORTH AND HALL FARM REDS
v
BEARPARK COMMUNITY ROCKETS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
12/10/24 09:00
|
ESCOMB FC VIKINGS
v
HETTON JUNIORS ROMA
DEAN BANK REC GROUND PITCH 1 9V9
|
|
12/10/24 10:00
|
SUNDERLAND WEST END
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE PANTHERS
v
HETTON JUNIORS INTER
HARTON ACADEMY 3G
|
|
12/10/24 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
DURHAM UNITED WOLVES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
WASHINGTON UNITED NAVY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
12/10/24 09:30
|
AJX FC MADRID
v
EASINGTON CW
KING JAMES I ACADEMY
|
|
12/10/24 09:30
|
AJX FC VALENCIA
v
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
KING JAMES I ACADEMY
|
|
12/10/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
SHOTTON COLTS BLUES
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
HILDA PARK
v
WALKER CENTRAL WHITES
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
SEATON CAREW TITANS
v
WHICKHAM FC
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
12/10/24 09:00
|
HORDEN CW
v
WASHINGTON UNITED GOLD
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
SEAHAM RED STAR Youth U11
v
DURHAM UNITED LIONS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
WINLATON COMETS
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
12/10/24 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS REDS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
12/10/24 10:30
|
ESCOMB SAXONS
v
LEAM RANGERS GREENS
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
12/10/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SILKSWORTH YOUTH FC
PARKVIEW COMMUNITY ASSOCIATION 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
12/10/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
RUTHERFORD AFC
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
Gateshead F.C. Juniors U11 s
v
CONSETT AFC SHOTLEY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
BOWBURN PARK 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
HERRINGTON FC
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
v
WILLINGTON YOUTH
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
DOWNHILL COMPLEX PITCH E 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
12/10/24 09:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
SOUTH SHIELDS FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
HETTON JUNIORS MILAN
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
12/10/24 11:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
WHITBURN PANTHERS FC REDS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC BLUES
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
WINLATON TITANS
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
12/10/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
CLEGWELL FC HAWKS
CLEGWELL CA 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
SOUTH MOOR WHITES
v
PETERLEE TOWN FC
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
12/10/24 10:00
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
LEAM RANGERS YELLOWS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
12/10/24 10:10
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
ESCOMB WARRIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
12/10/24 09:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
12/10/24 10:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
WHITELEAS WASPS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
12/10/24 10:10
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
HARTON ACADEMY 3G
|
|
12/10/24 11:00
|
LEON FC WHITES
v
COXHOE UNITED BLUES
THE VENUE
|
|
12/10/24 11:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
SOUTH MOOR MILAN
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
12/10/24 09:00
|
SOUTHMOOR BLACKS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
COXHOE UNITED
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
12/10/24 09:30
|
BEAMISH FC ROMA
v
ROKER RANGERS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
SHILDON AFC U11
v
BLACKFYNE JUNIORS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
12/10/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
BRANDON CRICKET CLUB 9V9
|
|
12/10/24 10:30
|
JARROW FC BULLS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
JARROW KING GEORGE V PLAYING FIELDS
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
12/10/24 11:00
|
AJX FC ATLETICO
v
EAST DURHAM BLUES
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH ONE
|
|
12/10/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
12/10/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
v
VELOCITY PREDATORS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
12/10/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
ROSEBERRY PARK
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
WYNYARD VILLAGE FC
v
REVOLUTION CATALANS FC
WYNYARD CHURCH OF ENGLAND PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
12/10/24 08:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WEST RAINTON FC YOUTH
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
12/10/24 09:00
|
CONSETT NITRO
v
HORDEN CW JUNIORS MARRA
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
12/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
v
NEW DURHAM AFC WASPS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
12/10/24 09:30
|
WINLATON COBRAS
v
DEERNESS VALLEY STORM
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
12/10/24 08:45
|
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
v
WILLINGTON YOUTH STRIPES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
12/10/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
v
VELOCITY COBRAS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
12/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 09:25
|
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
v
WHICKHAM FC REDS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
12/10/24 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
SEAHAM UNITED
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
12/10/24 10:10
|
CONSETT AFC GALAXY
v
BELMONT UNITED FALCONS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
12/10/24 08:45
|
WHITELEAS RAIDERS
v
PETERLEE TOWN FC GOLD
TEMPLE PARK 3G
|
|
12/10/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
DURHAM UNITED TIGERS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
BLACKFYNE JAGUARS
v
THORNLEY JUNIORS
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
12/10/24 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
FC HARTLEPOOL YELLOWS
ST ANNES SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
FERRYHILL MINERS UNITED
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
12/10/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
WASHINGTON FC TIGONS
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
WHITBURN and CLEADON WOLVES
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
12/10/24 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 10:10
|
PETERLEE HELFORD
v
SOUTHMOOR REDS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
12/10/24 08:45
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
NEW FORDLEY
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
12/10/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
BOLDON COLTS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
12/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
PASS SOCCER GREENS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
12/10/24 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
AMBERLEY PARK
|
|
12/10/24 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
LEON FC WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
12/10/24 12:30
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
EASINGTON COLLIERY CW
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
12/10/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
EASINGTON COLLIERY
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
12/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
12/10/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
SWALWELL JUNIORS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 11:20
|
PETERLEE HELFORD
v
HILDA PARK YELLOWS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
12/10/24 11:45
|
VELOCITY WOLVES
v
HETTON JUNIORS LAZIO
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
12/10/24 12:00
|
BEAMISH FC JUVE
v
BOLDON COLTS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
12/10/24 09:00
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
BELMONT UNITED HAWKS
SHOTTON PARK
|
|
12/10/24 10:00
|
CLEVELAND HALL
v
WASHINGTON FC TIGONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
12/10/24 10:30
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
POOLS YOUTH FC REDS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
12/10/24 11:20
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
BEAMISH FC MADRID
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
12/10/24 12:30
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
12/10/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 10:00
|
LEON FC REDS
v
JARROW ST BEDES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
12/10/24 10:10
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
SOUTH SHIELDS WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 10:10
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
VELOCITY FC LIONS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SWALWELL JUNIORS KITES
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
12/10/24 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
SUNDERLAND ROKERITES
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
12/10/24 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
12/10/24 09:00
|
DURHAM WFC
v
WHITELEAS LIONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 10:00
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
12/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
12/10/24 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
12/10/24 11:20
|
HERRINGTON FC GREENS
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 11:20
|
HERRINGTON FC WHITES
v
WASHINGTON UNITED BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
12/10/24 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
HILDA PARK FC
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
12/10/24 09:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
CONSETT AFC WOLVES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
SOUTH SHIELDS BLUE
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
12/10/24 09:15
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
DURHAM FC
v
WHITELEAS TIGERS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
12/10/24 10:30
|
EAST DURHAM
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
12/10/24 11:20
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
HETTON JUNIORS ROMA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
12/10/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
LEON FC BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
BOLDON CA GIRLS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
12/10/24 11:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
SHILDON AFC U12
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
12/10/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
12/10/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
CLEGWELL FC KESTRELS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
HARTON AND WESTOE AVENGERS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
DURHAM UNITED TIGERS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
SUNDERLAND RCA REDS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
SEAHAM RED STAR
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
12/10/24 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
SHOTTON COLTS BLUE
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
12/10/24 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 10:00
|
BLACKFYNE FC
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
12/10/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
12/10/24 10:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
12/10/24 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
AJX FC ACADEMY
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
12/10/24 11:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
COXHOE UNITED DORTMUND
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
12/10/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
v
WASHINGTON FC JAGUARS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
12/10/24 10:00
|
CRAGHEAD MILAN
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CRAGHEAD LEGION
|
|
12/10/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
CHESTER LE ST RIVERSIDE 3G
|
|
12/10/24 11:20
|
CONSETT DRAGONS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
12/10/24 11:20
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
12/10/24 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
FISHBURN COMMUNITY
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
12/10/24 09:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
CONSETT WARRIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
12/10/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
VELOCITY VIPERS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
12/10/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
WEAR UNITED
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
CRAGHEAD MADRID
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
Under 13 Premier Division |
12/10/24 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
LEON FC WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
DENTON DENE 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
12/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
WHICKHAM FC REDS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
12/10/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
SHOTTON COLTS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
12/10/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
LEAM RANGERS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
12/10/24 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
12/10/24 09:30
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
12/10/24 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
Under 13 Division 2 |
12/10/24 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
v
ROSEBERRY PARK
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
12/10/24 09:00
|
JARROW DYNAMOS BLUE
v
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
DURHAM FC COLTS
v
CLEVELAND HALL BLUES
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
12/10/24 10:00
|
DARLINGTON FC
v
HEIGHINGTON FC
ST AIDANS SCHOOL
|
|
12/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
12/10/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
FELLING MAGPIES BLUES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 Division 3 |
12/10/24 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
DURHAM COUNTY
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
12/10/24 09:00
|
CLEGWELL FC
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
12/10/24 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
WHICKHAM FC BLUES
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
12/10/24 10:10
|
JARROW FC CRUSADERS
v
FOUNDATION OF LIGHT
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
12/10/24 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
DURHAM WFC
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
12/10/24 12:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
Under 13 Division 4 |
12/10/24 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
12/10/24 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
CONSETT A.F.C LIONS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
THORNLEY JUNIORS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
DURHAM FC DIAMONDS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
12/10/24 09:30
|
Whickham Fellside
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
12/10/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
VELOCITY SCORPIONS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
Under 13 Division 5 |
12/10/24 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
WASHINGTON NSG FC
CHILTON
|
|
12/10/24 09:30
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
HETTON JUNIORS JUVE
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
12/10/24 12:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
12/10/24 12:30
|
CONSETT AFC EAGLES
v
BIRTLEY TOWN WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
12/10/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 6 |
12/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
FELLING MAGPIES BLACKS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
12/10/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
12/10/24 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
12/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
HETTON JUNIORS ROMA
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
Under 13 Division 7 |
12/10/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
WASHINGTON FC LYNX
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
12/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
12/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
DURHAM UNITED PANTHERS
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
SEATON CAREW TIGERS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
12/10/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
RUTHERFORD AFC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
12/10/24 09:00
|
PETERLEE AZULS FC
v
VELOCITY PYTHONS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
12/10/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
12/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WEAR UNITED BLUES
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
12/10/24 09:30
|
WINGATE FC
v
WASHINGTON FC PUMAS
WINGATE WELFARE PARK
|
|
12/10/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
BRANDON TOP
|
|
12/10/24 11:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
HILDA PARK
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
Under 13 Division 9 |
12/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
v
WALDRIDGE PARK FC LIONS
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
12/10/24 09:30
|
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
v
WEAR UNITED YELLOWS
STARGATE PITCHES
|
|
12/10/24 10:30
|
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
12/10/24 10:45
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
AJX FC
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
12/10/24 12:00
|
Whickham Fellside Youth
v
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 13 Division 10 |
12/10/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
CONSETT AFC STORM
THE VENUE
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WHITELEAS EAGLES
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
12/10/24 09:00
|
WEAR UNITED VEDRA
v
PETERLEE TOWN GOLD
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
12/10/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
FISHBURN CRICKET CLUB 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
WHITLEAS HAWKS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 14 Premier Division |
12/10/24 09:30
|
BEAMISH FC
v
WASHINGTON FC TIGONS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
v
SEABURN JUNIORS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
12/10/24 11:00
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
v
REVOLUTION FC
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
12/10/24 11:00
|
SILKSWORTH CW
v
LEON FC WHITES
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 1 |
12/10/24 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
12/10/24 09:30
|
WINLATON TROJANS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
12/10/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
12/10/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
SEATON CAREW LIONS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
CROOK TOWN YOUTH
v
HETTON JUNIORS INTER
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
12/10/24 12:00
|
DURHAM FC
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 14 Division 2 |
12/10/24 09:00
|
PASS SOCCER GREEN
v
CLEVELAND HALL BLUES
MURTON WELFARE 9V9
|
|
12/10/24 10:00
|
SHILDON A.F.C U14
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
12/10/24 10:10
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
12/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
REVOLUTION GALACTICOS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
12/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
BLACKFYNE FC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
12/10/24 09:30
|
CONSETT STEEL
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
CONSETT AFC 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
v
WHITBURN AND CLEADON REAL
FERRAND PARK
|
|
12/10/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PP
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
Under 14 Division 4 |
12/10/24 09:00
|
PRUDHOE BLUES
v
REDBY CA
EASTWOODS PARK
|
|
12/10/24 09:00
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
WASHINGTON JUNIORS
HARTON ACADEMY 3G
|
|
12/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
12/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
EAST DURHAM REDS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
12/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLDS
v
BROWNEY BLACKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
FC HARTLEPOOL WHITES
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 5 |
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
12/10/24 10:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
FELLING MAGPIES
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
12/10/24 10:15
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
12/10/24 10:30
|
ESCOMB YOUTH
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
12/10/24 13:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
LEON FC BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 14 Division 6 |
12/10/24 09:00
|
GREATHAM FC BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
12/10/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
12/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
12/10/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
FARRINGDON DETACHED REDS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
LEON FC GOLDS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
12/10/24 11:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WHITELEAS SHARKS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
Under 14 Division 7 |
12/10/24 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
12/10/24 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
HETTON LYONS YOUTH
HORDEN WELFARE PARK
|
|
12/10/24 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
12/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
ROKER RANGERS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
12/10/24 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
12/10/24 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
12/10/24 11:00
|
COXHOE UNITED
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
12/10/24 09:00
|
SWALWELL SWIFTS
v
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
12/10/24 10:30
|
EASINGTON COLIERY AFC
v
WASHINGTON UNITED NAVY
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
12/10/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
12/10/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
v
CONSETT AFC BEDLAM
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
12/10/24 12:00
|
NSG ATHLETIC PUMAS
v
CRAGHEAD FC
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 9 |
12/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN BLACKS
v
SEAHAM COAST YOUTH
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WALDRIDGE PARK DUNSTON
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
12/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
12/10/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
SHILDON AFC U14 WHITES
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
12/10/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
CONSETT AFC CARNAGE
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 15 Premier Division |
12/10/24 09:00
|
Peterlee Helford Youth U15s Black
v
DARLINGTON FC
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
12/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
12/10/24 10:30
|
WITTON PARK TASC
v
HURWORTH ALBION
WI
|
|
12/10/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
v
HILDA PARK JUNIORS
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 15 Division 1 |
12/10/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
12/10/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
v
RUTHERFORD AFC REDS
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
12/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
12/10/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
JARROW FC SHARKS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN BLUE
v
SEATON CAREW SPARTANS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
12/10/24 09:00
|
FARRINGDON DETACHED
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
12/10/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
12/10/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
v
FELLING MAGPIES BLACKS
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
12/10/24 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
12/10/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
GATESHEAD FC BLACKS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
12/10/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
HEIGHINGTON BOYS
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
Under 15 Division 3 |
12/10/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
v
ESCOMB WARRIORS
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
DURHAM COUNTY FC
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
12/10/24 10:00
|
NEW BIGGIN HALL
v
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
GALA FIELD
|
|
12/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
HETTON JUNIORS LAZIO
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
12/10/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS MADRID
v
BYERS GREEN FC
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC PANTHERS
v
PLAINS FARM REDS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
12/10/24 09:30
|
SUNDERLAND CITY HORSWILL
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
12/10/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
SHOTTON COLTS BLUE
HERRINGTON BURN
|
|
12/10/24 10:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
CLEVELAND HALL CA BLUES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 15 Division 5 |
12/10/24 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
v
NEW DURHAM AFC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
12/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
MURTON COLLIERY YOUTH
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
12/10/24 10:00
|
BLAYDON FC
v
WASHINGTON JUNIORS
BLAYDON YOUTH & COMMUNITY CENTRE
|
|
12/10/24 10:10
|
GREATHAM FC WHITES
v
PETERLEE HELFORD ORANGE
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
12/10/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACK
v
CLEGWELL KESTRALS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
12/10/24 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
GATESHEAD FC STRIPES
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 15 Division 6 |
12/10/24 09:00
|
LEAM RANGERS BLUES
v
WINLATON KNIGHTS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
12/10/24 09:30
|
PLAINS FARM BLUES
v
WASHINGTON FC LIONS
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
12/10/24 10:30
|
WHITELEAS WARRIORS
v
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
12/10/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
v
WARK WANDERERS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 7 |
12/10/24 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
ROSEBERRY PARK
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
12/10/24 10:00
|
LEON FC
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
HERRINGTON BURN
|
|
12/10/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
EAST DURHAM FC
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
12/10/24 12:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
12/10/24 12:30
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 15 Division 8 |
12/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
CONSETT AFC MILAN
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
12/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
12/10/24 09:00
|
VELOCITY TIGERS
v
DURHAM UNITED LIONS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
12/10/24 12:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 16 Premier Division |
12/10/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
STOCKSFIELD VIPERS
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
12/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
SOUTH MOOR BLUES
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
12/10/24 10:25
|
LEAM RANGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
HEXHAM CELTIC
v
THROCKLEY MAGPIES
HEXHAM FOOTBALL CENTRE
|
|
12/10/24 11:00
|
PLAINS FARM YELLOWS
v
WEST DENTON UNITED
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
Under 16 Division 2 |
12/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE (TECH PITCH)
|
|
12/10/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
12/10/24 10:30
|
FELLING MAGPIES WHITES
v
PETERLEE EVOLUTION FC
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
12/10/24 11:00
|
PRUDHOE YOUTH COBRAS
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
12/10/24 12:00
|
WHICKHAM FC
v
HETTON LYONS
AXWELL PARK,
|
|
Under 16 Division 3 |
12/10/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK WESTRAY
v
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
O1
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
NEW HERRINGTON ST AIDENS
SOUTHERN AREA PITCH D
|
|
12/10/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
JARROW WARRIORS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
12/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
CONSETT A.F.C. AVENGERS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
12/10/24 11:30
|
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL (ENCLOSED)
|
|
Under 16 Division 4 |
12/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
v
SHOTTON COLTS BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
v
CONSETT AFC CANNONS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
12/10/24 10:00
|
SEAHAM HARBOUR FC
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
12/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
FARRINGDON DETACHED REDS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 2
|
|
12/10/24 14:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
WITTON GILBERT
|
|
Under 16 Division 5 |
12/10/24 08:45
|
FARRINGDON DETACHED
v
CULLERCOATS RANGERS
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
12/10/24 09:00
|
OUSTON EAGLES
v
SEATON CAREW TIGERS
OUSTON LANE
|
|
12/10/24 09:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
STOCKSFIELD FC
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
SHILDON FC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
v
CLEVELAND HALL BAYERN
WEST AUCKLAND AFC
|
|
Under 16 Division 6 |
12/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
v
SOUTH TYNESIDE FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
ESCOMB YOUTH
v
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
12/10/24 10:30
|
COXHOE UNITED
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
KELLOE WELFARE GROUND
|
|
12/10/24 12:00
|
WEAR UNITED
v
JARROW FC INTER
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 16 Division 7 |
12/10/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
v
CONSETT A.F.C. WHITES
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
12/10/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
CORBRIDGE UNITED
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
BELMONT UNITED
v
FOREST HALL FC
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
12/10/24 10:30
|
BLACKFYNE FC
v
SHILDON AFC U16
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
12/10/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK LOMOND
v
FELLING MAGPIES BLACKS
UGLY LANE
|
|
12/10/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
Under 16 Division 8 |
12/10/24 09:00
|
JARROW FC COBRAS
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
HEDWORTHFIELD CA
|
|
12/10/24 10:00
|
TRIMDON UNITED JUNIORS
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BLACKS
TRIMDON COMMUNITY COLLEGE 11V11
|
|
Under 17 Premier Division |
12/10/24 09:00
|
JARROW FC KNIGHTS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
HEDWORTHFIELD CA
|
|
12/10/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
12/10/24 10:00
|
BLYTH TOWN
v
DARLINGTON QUAKERS
BLYTH TOWN FC
|
|
Under 17 Division 1 |
12/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
12/10/24 10:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
WASHINGTON UNITED
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
12/10/24 11:15
|
BOLDON COLTS BARCA
v
CONSETT AFC FALCONS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
12/10/24 11:30
|
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
v
SHOTTON COLTS BLUES
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 17 Division 2 |
12/10/24 09:00
|
GATESHEAD F.C. JUNIORS
v
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
12/10/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
12/10/24 09:30
|
WIDEOPEN WARRIORS
v
DALTON PARK RANGERS
LOCKEY PARK, WIDEOPEN
|
|
12/10/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WHITELEAS ROCKETS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
12/10/24 11:00
|
SHILDON AFC U17
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
Under 17 Division 3 |
12/10/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
v
FELLING MAGPIES
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
SILKSWORTH LIONS COAST
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
DARLINGTON YOUTH
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 17 Division 4 |
12/10/24 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
12/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
v
NSG ATHLETIC TIGERS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
12/10/24 10:00
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
12/10/24 10:30
|
BEDLINGTON UNITED LOCOS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
BLYTH SPORTING CLUB
|
|
12/10/24 11:15
|
STOCKSFIELD FC
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 18 Premier League |
12/10/24 09:30
|
CONSETT AFC STEELERS
v
SHILDON AFC
CONSETT AFC 11V11
|
|
12/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
v
STOCKSFIELD JUNIORS HORNETS
SIR BOBBY ROBSON CENTRE
|
|
12/10/24 11:15
|
ESCOMB YOUTH
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
Under 18 Division 1 |
12/10/24 10:00
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
EASINGTON COLLIERY FC
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
12/10/24 10:00
|
WILLINGTON AFC RESERVES
v
SOUTH MOOR TIGERS
WILLINGTON AFC
|
|
12/10/24 10:30
|
JARROW FC LIONS
v
BILLINGHAM UNITED WASPS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
12/10/24 10:30
|
PETERLEE UNITED
v
SACRISTON VICTORIA
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
12/10/24 12:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
v
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 18 Division 2 |
12/10/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
v
HARTON AND WESTOE UNITED
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
12/10/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
v
WASHINGTON FC TIGERS
SOUTHERN AREA PITCH F
|
|
12/10/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
v
SHOTTON COLTS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
12/10/24 10:30
|
SEAHAM UNITED
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
12/10/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
SOUTH TYNESIDE FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
19 October 2024 |
Girls Under 7 League |
19/10/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 08:45
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 09:20
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
CLS AMAZON GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 09:20
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
FC Hartlepool U7 Divas
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 09:55
|
BOLDON CA GIRLS
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
19/10/24 09:55
|
BOLDON CA GIRLS
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 10:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 10:30
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 11:05
|
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 11:05
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 11:40
|
NORTH EAST SKILLS PURPLES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
19/10/24 11:40
|
SHOTTON COLTS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 12:15
|
CLS AMAZONS CUBS
v
DEERNESS VALLEY LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 12:50
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 12:50
|
CONSETT AFC STEELERS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
19/10/24 13:20
|
CLEGWELL FC
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
19/10/24 08:45
|
BEAMISH LIONESSES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
19/10/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
19/10/24 08:45
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
SHOTTON COLTS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
19/10/24 09:40
|
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
v
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
19/10/24 09:40
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
19/10/24 09:40
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
19/10/24 10:35
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
19/10/24 10:35
|
CONSETT LIONESSES
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
19/10/24 10:35
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
19/10/24 11:30
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
19/10/24 11:30
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
v
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
19/10/24 11:30
|
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
v
LEON FC GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
19/10/24 12:25
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
19/10/24 12:25
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
19/10/24 10:35
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
WASHINGTON FC LIONESSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 11:30
|
BOLDON CA GIRLS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 11:30
|
HARTON AND WESTOE
v
JARROW FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
v
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 12:25
|
LEAM RANGERS
v
WHICKHAM AFC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
19/10/24 08:45
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 09:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 09:40
|
GATESHEAD CLEVELAND HALL
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 09:40
|
HEBBURN TOWN GIRLS
v
HILDA PARK GALACTICOS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 10:35
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
RUTHERFORD GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
19/10/24 08:45
|
CLS AMAZON DIAMONDS
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 12:25
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 12:25
|
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 12:25
|
SEAHAM REDSTAR GIRLS
v
CONSETT STEELERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 12:25
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
JARROW FC YOUTH YELLOWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
19/10/24 10:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
WASHINGTON UNITED GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
19/10/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
NEW DURHAM AFC
WASHINGTON FOOTBALL CLUB
|
|
19/10/24 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
v
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
19/10/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
THE VENUE
|
|
19/10/24 11:00
|
JARROW LIONESSES
v
LEAM RANGERS GIRLS
THE VENUE
|
|
19/10/24 11:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
THE VENUE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
19/10/24 09:00
|
CHESTER TOWN LIONESSES
v
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
19/10/24 09:00
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
CONSETT AFC WILDCATS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
19/10/24 09:00
|
HERRINGTON FC GIRLS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
19/10/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
19/10/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
19/10/24 10:30
|
PETERLEE TOWN GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
19/10/24 11:00
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
CLEVELAND HALL GIRLS
THE VENUE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
19/10/24 09:00
|
CLS AMAZON JAGUARS
v
HEBBURN TOWN GOLD
HERMITAGE ACADEMY B1 9V9 (CHESTER)
|
|
19/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC
v
DARLINGTON FC QUAKERS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
19/10/24 09:30
|
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
19/10/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND BLACKS
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
THE VENUE
|
|
19/10/24 11:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
THE VENUE
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
19/10/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
19/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
19/10/24 09:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
19/10/24 10:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
THORNABY GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
19/10/24 10:00
|
T.I.B.S
v
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
CONYERS SCHOOL
|
|
19/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
v
BORO RANGERS GIRLS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
19/10/24 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
JARROW FC VIKINGS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
19/10/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
19/10/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
v
FELLING MAGPIES
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
19/10/24 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
WASHINGTON FC LIONESSES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
19/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY TIGERS
v
WASHINGTON FC GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
19/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
VELOCITY FLAMES
PERKINSVILLA REC
|
|
19/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
v
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
19/10/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
19/10/24 09:00
|
JARROW FC LASSES
v
WASHINGTON FC ALLSTARS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
19/10/24 10:30
|
BOLDON CA GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
BRINKBURN CA PITCH ONE
|
|
19/10/24 10:30
|
NEWCASTLE EAST END
v
LEAM RANGERS GIRLS
NEEFC SWANS RECREATION GROUND
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
19/10/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
19/10/24 10:00
|
DURHAM UNITED GIRLS
v
STOCKTON TOWN
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
19/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
19/10/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
Girls U12 League Cup (Second Round) |
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
19/10/24 09:15
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
19/10/24 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
19/10/24 09:30
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
19/10/24 10:15
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
CLEVELAND HALL GIRLS YELLOWS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
Girls U13 League Cup (Second Round) |
19/10/24 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
CONSETT AFC PANTHERS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
19/10/24 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
Girls U12 Shield Second Round |
19/10/24 09:00
|
CONSETT AFC STEELERS GIRLS
v
DURHAM UNITED LIONESSES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
19/10/24 09:00
|
GREATHAM YOUTH GREATHAM GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
19/10/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN TORNADOES
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
19/10/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY LEOPARDS
v
WHICKHAM FELLSIDE
SIR BOBBY ROBSON CENTRE
|
|
Girls U13 Shield Second Round |
19/10/24 09:00
|
CLS AMAZON SAPPHIRES
v
ROKER RANGERS
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
|
|
19/10/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
19/10/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
JARROW HURRICANES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 12 League Cup (Second Round) |
19/10/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
19/10/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
WASHINGTON FC TIGONS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
19/10/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
WASHINGTON FC LIONS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
19/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
BELMONT UNITED HAWKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
19/10/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD
v
BEAMISH FC MADRID
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
19/10/24 09:00
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT
SHOTTON PARK
|
|
19/10/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
THORNLEY JUNIORS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
19/10/24 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
19/10/24 10:15
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
CHESTER LE STREET TOWN
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
Under 13 League Cup (Second Round) |
19/10/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
HEIGHINGTON FC
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
19/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
19/10/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
19/10/24 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
19/10/24 09:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
19/10/24 09:30
|
DURHAM FC COLTS
v
CLEVELAND HALL BLUES
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
19/10/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
19/10/24 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
DARLINGTON FC
BARMOOR HUB
|
|
19/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
UNDER 14 LEAGUE CUP (SECOND ROUND) |
19/10/24 09:00
|
CROOK TOWN YOUTH
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
19/10/24 09:00
|
PASS SOCCER GREEN
v
SEABURN JUNIORS
MURTON WELFARE 9V9
|
|
19/10/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
BLACKFYNE FC
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
19/10/24 09:30
|
BEAMISH FC
v
DURHAM FC
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
19/10/24 09:30
|
LEON FC WHITES
v
HETTON JUNIORS INTER
RYHOPE CW
|
|
19/10/24 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
BOLDON COLTS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
19/10/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
v
REVOLUTION FC
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
19/10/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
19/10/24 10:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE
v
SILKSWORTH CW
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
19/10/24 10:00
|
SEATON CAREW LIONS
v
SOUTH SHIELDS FC
HORNBY PARK 11V11
|
|
19/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
19/10/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
Under 16 League Cup (2nd Round) |
19/10/24 09:00
|
HEDWORTH GOLD FC
v
WEST DENTON UNITED
HEDWORTHFIELD CA
|
|
19/10/24 09:00
|
PETERLEE EVOLUTION FC
v
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
19/10/24 09:00
|
SEAHAM TOWN FC
v
HETTON LYONS
PARKSIDE SEAHAM
|
|
19/10/24 09:00
|
SOUTH MOOR BLUES
v
STOCKSFIELD VIPERS
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
19/10/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
19/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
EASINGTON COLLIERY AFC
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
19/10/24 09:30
|
PRUDHOE YOUTH COBRAS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
19/10/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
SHOTTON COLTS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
19/10/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
19/10/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
v
LEAM RANGERS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
19/10/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
HEXHAM CELTIC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
19/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
WASHINGTON FC TIGERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
19/10/24 12:00
|
WHICKHAM FC
v
HARTLEPOOL FC WHITES
AXWELL PARK,
|
|
Under 12 League Shield (Second Round) |
19/10/24 09:00
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
HETTON JUNIORS MILAN
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 13 league Shield (Second Round) |
19/10/24 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
SUNDERLAND RCA GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
19/10/24 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
THORNLEY JUNIORS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 14s League Shield (second Round) |
19/10/24 09:00
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
HARTON ACADEMY 3G
|
|
19/10/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
FELLING MAGPIES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
19/10/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
WHITELEAS SHARKS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
19/10/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
Under 16s League Shield (Second Round) |
19/10/24 09:00
|
JARROW WARRIORS
v
FARRINGDON DETACHED REDS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
19/10/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
19/10/24 09:00
|
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
v
CULLERCOATS RANGERS
KING GEORGE PITCH A
|
|
19/10/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK WESTRAY
v
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
O1
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
SOUTHERN AREA PITCH D
|
|
19/10/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
19/10/24 09:30
|
CONSETT AFC CANNONS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
CONSETT AFC 11V11
|
|
19/10/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
SHILDON FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
19/10/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BAYERN
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
19/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
v
OUSTON EAGLES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
19/10/24 10:00
|
SEAHAM HARBOUR FC
v
DEERNESS VALLEY STORM
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
19/10/24 10:00
|
SEATON CAREW TIGERS
v
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
HORNBY PARK 11V11
|
|
19/10/24 10:00
|
STOCKSFIELD FC
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
19/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
NEW HERRINGTON ST AIDENS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
19/10/24 14:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
WITTON GILBERT
|
|
Under 17 League Shields (Second Round) |
19/10/24 09:00
|
GATESHEAD F.C. JUNIORS
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
19/10/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
CRAGHEAD FC
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
19/10/24 09:30
|
WIDEOPEN WARRIORS
v
DARLINGTON YOUTH
LOCKEY PARK, WIDEOPEN
|
|
19/10/24 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH
v
FELLING MAGPIES
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
19/10/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
CHESTER TOWN WHITES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
19/10/24 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
DALTON PARK RANGERS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
19/10/24 10:00
|
STOCKSFIELD FC
v
WHITELEAS ROCKETS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
19/10/24 10:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
SOUTHERN AREA PITCH E
|
|
19/10/24 10:30
|
BEDLINGTON UNITED LOCOS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
BLYTH SPORTING CLUB
|
|
19/10/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
v
NSG ATHLETIC COBRAS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
19/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
HEATON HAWKS KESTRELS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
19/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
v
DURHAM UNITED PANTHERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
19/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
v
SILKSWORTH LIONS COAST
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 12s League Vase (Second Round) |
19/10/24 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
BLACKFYNE FC
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
Under 13 League Vase (Second Round) |
19/10/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
Whickham Fellside Youth
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
19/10/24 09:30
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
CONSETT AFC STORM
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
19/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
Under 14s League Vase (Second Round) |
19/10/24 09:00
|
SWALWELL SWIFTS
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
v
WASHINGTON UNITED NAVY
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
19/10/24 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
NSG ATHLETIC PUMAS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
19/10/24 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
KING JAMES I ACADEMY
|
|
19/10/24 09:30
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 3
|
|
19/10/24 10:30
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
WEAR UNITED FC
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
19/10/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
CRAGHEAD FC
ST HILDS SCHOOL
|
|
19/10/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 7 Blue Division |
19/10/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
CHILTON JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
WASHINGTON FC LIONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 08:45
|
CROOK TOWN MAGPIES
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 08:45
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 08:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS ROYALS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 08:45
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
BIRTLEY TOWN GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
19/10/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
WASHINGTON ATHLETIC BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:20
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
AJX BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:20
|
CHESTER LE STREET UNITED JETS
v
GATESHEAD JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:20
|
CONSETT AFC JUNIORS BLUES
v
NEW DURHAM FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Orange Division |
19/10/24 09:20
|
CONSETT AFC JUNIORS GREENS
v
HETTON JUNIORS MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
AJX MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:20
|
HERRINGTON FC
v
CROOK TOWN YOUTH FALCONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:20
|
SEABURN JUNIORS PURPLES
v
DARLINGTON RA JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:55
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
WASHINGTON UNITED INTER WHITE
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:55
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
19/10/24 09:55
|
HEBBURN TOWN BLACK MADRID
v
HARTON and WESTOE BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:55
|
LEON FC GOLDS
v
DURHAM UNITED WOLVES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:55
|
PETERLEE TOWN FC
v
NORTH EAST SPORTS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:55
|
SCJ GABBIADINI
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 09:55
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
WHITBURN and CLEADON
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
19/10/24 09:55
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
BOLDON COLTS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 10:30
|
CONSETT AFC JUNIORS REDS
v
HETTON JUNIORS ROMA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 10:30
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
WASHINGTON FC PUMAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 10:30
|
VELOCITY RAPTORS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
LEON FC WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 12:15
|
HERRINGTON FC GREENS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
19/10/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED SONICS
v
WITTON PARK TASC SANTOS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 10:30
|
HERRINGTON FC WHITES
v
SEABURN JUNIORS WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:05
|
BOLDON COLTS MADRID
v
BELMONT UNITED EAGLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
19/10/24 11:05
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS YELLOWS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:05
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
HARTON and WESTOE JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:05
|
WASHINGTON UNITED NAVY INTER
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:05
|
Whickham Fellside U7 Yellows
v
SEABURN JUNIORS YELLOW
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:05
|
WINLATON VIKINGS
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Purple Division |
19/10/24 11:05
|
CONSETT AFC JUNIORS WHITES
v
SEABURN JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:05
|
VELOCITY FALCONS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:40
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
HARTON and WESTOE YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:40
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
WHICKHAM FC BLACKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Brown Division |
19/10/24 11:40
|
CHESTER LE STREET UNITED LIONS
v
LEAM RANGERS GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:40
|
ESCOMB FC
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
LEON FC BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:40
|
WASHINGTON NSG COBRAS
v
HILDA PARK
NEW FERENS PARK 3G
|
|
19/10/24 11:40
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
v
WITTON PARK TASC PLAMEIRAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
19/10/24 11:40
|
BEAMISH FC REAL
v
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:40
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
HETTON JUNIORS INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
DURHAM FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:15
|
HERRINGTON FC
v
WASHINGTON UNITED NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:15
|
WASHINGTON FC LIONS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
19/10/24 09:20
|
AJX FC MADRID
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:20
|
BEAMISH ATHLETICO
v
HETTON JUNIORS MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:15
|
HERRINGTON FC GREENS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:15
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:50
|
HILDA PARK YELLOWS
v
FC HARTLEPOOL BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:50
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
BOLDON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
19/10/24 09:20
|
HERRINGTON FC REDS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:20
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:20
|
LEON FC WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:20
|
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
v
CLEGWELL FC KESTRELS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:20
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
19/10/24 09:55
|
COXHOE UNITED CUBS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:55
|
HERRINGTON FC WHITES
v
EASINGTON COLLIERY AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:55
|
HILDA PARK BLUES
v
COXHOE UNITED COBRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS DEVILS
v
HARTLEPOOL FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:55
|
PETERLEE TOWN
v
BIRTLEY TOWN HOOPS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:55
|
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
19/10/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SUNDERLAND RCA REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE FORZA
v
BELMONT UNITED EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
WITTON PARK TASC SANTOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:55
|
HARTON AND WESTOE REAL
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
19/10/24 10:30
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
SEABURN JUNIORS FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 10:30
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 10:30
|
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
v
SHILDON AFC U8
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
WASHINGTON FC TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:05
|
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
v
LEON FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:05
|
WHITBURN AND CLEADON MADRID
v
CHESTER TOWN LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
19/10/24 11:05
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:05
|
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
v
CHESTER UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:05
|
LEAM RANGERS GREENS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:05
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
HERRINGTON FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:05
|
VELOCITY FC DRAGONS
v
ASHBROOKE ATHLETIC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:05
|
WILLINGTON YOUTH
v
BROWNEY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
19/10/24 08:45
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 08:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 09:55
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
BELMONT UNITED FALCONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 10:30
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
WREKENTON NOU CAMP WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 13:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
PASS SOCCER BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
19/10/24 11:40
|
HORDEN CW
v
HETTON JUNIORS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:40
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:15
|
BIRTLEY TOWN GREENS
v
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:15
|
HARTLEPOOL FC WHITES
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:15
|
LEON FC GOLD
v
SUNDERLAND WEST END BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:15
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
v
FERRYHILL MINERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
19/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
NEW DURHAM AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 10:30
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 10:30
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
HARTON and WESTOE FORCE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:40
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
WHITELEAS DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 11:40
|
WHICKHAM FC BLUES
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
19/10/24 12:50
|
BEARPARK COMMUNITY COMETS
v
EAST DURHAM REDS TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:50
|
FC HARTLEPOOL GREENS
v
WHITBURN and CLEADON TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:50
|
HETTON JUNIORS REDS
v
WASHINGTON JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:50
|
LEON FC GREENS
v
CHESTER TOWN TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:50
|
PASS SOCCER BLUES
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
19/10/24 12:50
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
19/10/24 08:30
|
DURHAM FC
v
NEW DURHAM AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 08:30
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
v
HETTON JUNIORS INTER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 08:30
|
KILLINGWORTH FC
v
WITTON PARK TASC SANTOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 08:30
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
BEAMISH RANGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
LEON FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
REVOLUTION ATHLETICO
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
19/10/24 09:25
|
NORTH EAST ELITE
v
LEAM RANGERS GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 09:25
|
ROSEBERRY PARK
v
ESCOMB FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 09:25
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
WASHINGTON UNITED WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 09:25
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 09:25
|
WHITELEAS TITANS
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
19/10/24 10:20
|
BILLINGHAM UNITED
v
HETTON JUNIORS MILAN
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 10:20
|
COXHOE UNITED BLUES
v
AJX FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 10:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
SHILDON AFC U9
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 10:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
LEON FC BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 10:20
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
19/10/24 11:15
|
BOLDON COLTS
v
HERRINGTON FC GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 11:15
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
DURHAM UNITED TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 11:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
JARROW FC JAGUARS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 11:15
|
PETERLEE HELFORD YOUTH
v
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 11:15
|
SEATON CAREW COMETS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 11:15
|
SOUTH SHIELDS GOLDS
v
CONSETT AFC BENFICA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
19/10/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
WHICKHAM FC BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 12:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
SEABURN JUNIORS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 12:10
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 12:10
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 12:10
|
VELOCITY HURRICANES
v
SHOTTON COLTS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
19/10/24 12:10
|
WASHINGTON FC LIONS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
19/10/24 08:30
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
LEON FC GOLD
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 08:30
|
HILDA PARK
v
HETTON JUNIORS LAZIO
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 08:30
|
LEAM RANGERS BLUES
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC
v
GATESHEAD LJB BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 09:25
|
HOUGHTON ALBION LIONS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
19/10/24 09:25
|
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
v
LEON FC GREENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 09:25
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
PETERLEE TOWN FC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
CHILTON JUNIORS RAVENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 10:20
|
BEAMISH BOCA JUNIORS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 10:20
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
REVOLUTION CATALANS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
19/10/24 10:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 10:20
|
SHILDON AFC U9 Whites
v
BELMONT UNITED EAGLES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 10:20
|
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
v
ESCOMB SAXONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 11:15
|
AUCKLAND MOORS UNITED
v
SHOTTON COLTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 11:15
|
LEAM RANGERS WHITES
v
JARROW PUMAS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
19/10/24 11:15
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
19/10/24 08:45
|
DURHAM UNITED LIONS
v
NEW DURHAM WASPS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 08:45
|
HERRINGTON FC
v
WHITELEAS COBRAS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 09:40
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
DEERNESS VALLEY STORM
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
19/10/24 09:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
CONSETT AFC PORTO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 09:40
|
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
v
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 10:35
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
LEON FC BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 10:35
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
LEON FC ORANGE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
19/10/24 10:35
|
DURHAM FC GATORS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 11:30
|
JARROW JAGUARS BLUES
v
SUNDERLAND WEST END REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 11:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
WHITELEAS FLAMES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 11:30
|
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
v
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
19/10/24 11:30
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
AJX ACADEMY BARCA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
19/10/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
SEABURN JUNIORS PURPLE
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 08:45
|
HEIGHINGTON FC
v
HORDEN CW MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 09:45
|
CONSETT AFC LISBON
v
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 09:45
|
GATESHEAD JUNIORS WHITES
v
JARROW FC THUNDERCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 09:45
|
WASHINGTON UNITED SILVER
v
WASHINGTON FC TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
19/10/24 10:45
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
CHESTER TOWN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 10:45
|
HERRINGTON FC REDS
v
HORDEN CW INTER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 10:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 11:45
|
SHINCLIFFE JUNIOR REDS
v
NORTH EAST SPORTS PANTHERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 11:45
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
WASHINGTON JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 11:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
WALDRIDGE PARK GLANTON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
19/10/24 08:30
|
DARLINGTON FC YOUTH
v
SEABURN JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 08:30
|
DURHAM FC REDS
v
BELMONT UNITED EAGLES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 08:30
|
HEATON STANNINGTON JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 08:30
|
HERRINGTON FC
v
LEON FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 08:30
|
SEATON CAREW ATHLETIC
v
WHICKHAM FC BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 08:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
19/10/24 09:25
|
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
v
LEON FC WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 09:25
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
LEAM RANGERS GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
WHICKHAM FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
ESCOMB FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 09:25
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
MONTAGUE YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 09:25
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
19/10/24 10:20
|
AJX ATHLETICO
v
ROSEBERRY PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 10:20
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
NORTH EAST ELITE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
NEW DURHAM FC WASPS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 10:20
|
HERRINGTON FC GREEN
v
CHILTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 10:20
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE GREENS
v
SEATON CAREW PREDATORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
19/10/24 11:15
|
HARTON AND WESTOE BLUES
v
LEON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
v
SILKSWORTH YOUTH REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 11:15
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
BEAMISH LIONS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 11:15
|
JARROW FC BARCA
v
SEABURN JUNIORS ORANGE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
v
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 11:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
BLAKELAW INTER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
19/10/24 12:10
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
WASHINGTON UNITED
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
HILDA PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
DURHAM UNITED TIGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 12:10
|
HOUGHTON ALBION LIONS FC
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
19/10/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
19/10/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 08:45
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 08:45
|
VELOCITY BLACK CATS
v
HERRINGTON FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
Whickham Fellside Youth
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 09:40
|
SHOTTON COLTS FC
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
19/10/24 09:40
|
FELLING MAGPIES
v
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 09:40
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 09:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
NORTH EAST SKILLS WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 09:40
|
SUNDERLAND RCA WHITES
v
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 10:35
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
WINLATON RAIDERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
19/10/24 10:35
|
BROWNEY FC
v
WHICKHAM FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 10:35
|
WHICKHAM FC WHITES
v
LEON FC GOLDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 10:35
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 11:30
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 11:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
DURHAM WFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 11:30
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
19/10/24 11:30
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
PETERLEE HELFORD FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 11:30
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
COXHOE UNITED BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 12:25
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WASHINGTON UNITED GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 12:25
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 12:25
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
19/10/24 12:25
|
WHITBURN AND CLEADON LIONS
v
LEON FC GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
19/10/24 08:45
|
HORDEN CW MARRAS
v
CHILTON JUNIORS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 08:45
|
SEATON CAREW JETS FC WHITES
v
WHITELEAS WIZARDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 08:45
|
WHITELEAS WOLVES
v
CONSETT REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 09:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
WASHINGTON NSG FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 09:45
|
FISHBURN COMMUNITY
v
DURHAM FC MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 10 |
19/10/24 09:45
|
GATESHEAD JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 10:45
|
CONSETT AFC SMELTERS
v
COXHOE UNITED BLACK
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 10:45
|
HERRINGTON FC WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 10:45
|
LJB SANTOS
v
SUNDERLAND RCA REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 11:45
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WHITBURN PANTHERS FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
19/10/24 11:45
|
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 12:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
v
HARTON and WESTOE GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 12:45
|
WHITBURN PANTHERS REDS
v
SEAHAM REDSTAR
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 12:45
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
HERRINGTON FC BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
19/10/24 12:45
|
DARLINGTON UNITED VIKINGS
v
BEARPARK COMMUNITY ROCKETS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
19/10/24 12:45
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
19/10/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC GOLD
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
19/10/24 09:00
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
LEON FC BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
WHITELEAS RAIDERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
19/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL YELLOWS
v
BLACKFYNE JAGUARS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
19/10/24 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
DURHAM UNITED TIGERS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
19/10/24 09:00
|
SOUTHMOOR REDS
v
WEAR UNITED
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
19/10/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
19/10/24 10:00
|
CRAGHEAD FC
v
WASHINGTON FC JAGUARS
CRAGHEAD LEGION
|
|
19/10/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UNITED
v
WHITBURN and CLEADON WOLVES
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
Under 14 Division 3 |
19/10/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON REAL
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
19/10/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
19/10/24 10:00
|
STOCKSFIELD EAGLES
v
CONSETT STEEL
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 9V9
|
|
19/10/24 10:45
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
RICHMONDSHIRE PP
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 18 Division 2 |
19/10/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
SEAHAM UNITED
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
19/10/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
v
WHICKHAM FELLSIDE
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
19/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
19/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
DURHAM COUNTY FC COLTS
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
19/10/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
WEST CORNFORTH YOUTH FC
WINGATE WELFARE PARK
|
|
26 October 2024 |
Girls Under 7 League |
26/10/24 08:45
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 08:45
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 09:20
|
FC Hartlepool U7 Divas
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 09:20
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 09:55
|
CLS AMAZON GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
26/10/24 09:55
|
BOLDON CA GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 10:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 10:30
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 11:05
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 11:05
|
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
v
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 11:40
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
v
NORTH EAST SKILLS PURPLES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
26/10/24 11:40
|
SHOTTON COLTS
v
CLS AMAZONS CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 12:15
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 12:15
|
DEERNESS VALLEY LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 12:50
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
26/10/24 13:20
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
CLEGWELL FC
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
26/10/24 08:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
26/10/24 08:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
v
HORDEN CW Athena’s
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
26/10/24 08:45
|
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
26/10/24 09:40
|
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
26/10/24 09:40
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
26/10/24 09:40
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
26/10/24 10:35
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CONSETT LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
26/10/24 10:35
|
BOLDON CA GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
26/10/24 10:35
|
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
26/10/24 11:30
|
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
v
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
26/10/24 11:30
|
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
v
CLEVELAND HALL GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
26/10/24 11:30
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
26/10/24 12:25
|
LEON FC GIRLS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
26/10/24 12:25
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
26/10/24 10:35
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
HARTON AND WESTOE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 11:30
|
JARROW FC TIGERS
v
LEAM RANGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 11:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BOLDON CA GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 12:25
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 12:25
|
WHICKHAM AFC GIRLS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
26/10/24 08:45
|
RUTHERFORD GIRLS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 09:40
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 09:40
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
HEBBURN TOWN GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 09:40
|
GATESHEAD CLEVELAND HALL
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 10:35
|
HILDA PARK GALACTICOS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
26/10/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
v
WASHINGTON FC WILDCATS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 12:25
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
CONSETT STEELERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 12:25
|
JARROW FC YOUTH YELLOWS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 12:25
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
SEAHAM REDSTAR GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 12:25
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
26/10/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GIRLS
v
JARROW LIONESSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
26/10/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
v
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
26/10/24 10:10
|
NEW DURHAM AFC
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
BOWBURN PARK 9V9
|
|
26/10/24 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
26/10/24 09:00
|
CONSETT AFC WILDCATS
v
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
26/10/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH A 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
PETERLEE TOWN GIRLS
v
HERRINGTON FC GIRLS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
26/10/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
CHESTER TOWN LIONESSES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
THE VENUE
|
|
26/10/24 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
26/10/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
BOLDON CA GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
26/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
SHINCLIFFE JUNIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
WASHINGTON FC
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
26/10/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND BLACKS
v
CLS AMAZON JAGUARS
THE VENUE
|
|
26/10/24 11:00
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
26/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
26/10/24 11:00
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
26/10/24 11:50
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
26/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
26/10/24 10:10
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
BEAMISH LIONESSES
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
26/10/24 10:30
|
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 2 |
26/10/24 09:30
|
SEATON CAREW GAZELLES
v
WASHINGTON JUNIORS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
26/10/24 10:10
|
CONSETT AFC STEELERS GIRLS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
26/10/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY LEOPARDS
v
GREATHAM YOUTH GREATHAM GIRLS
SIR BOBBY ROBSON CENTRE
|
|
26/10/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
DURHAM UNITED LIONESSES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
26/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
26/10/24 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
26/10/24 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
26/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
BEAMISH LIONESSES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
26/10/24 10:10
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
26/10/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
26/10/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
26/10/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
26/10/24 10:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
DARLINGTON RA GIRLS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
26/10/24 11:20
|
CONSETT AFC PANTHERS
v
BELMONT UNITED ROBINS
CONSETT AFC 11V11
|
|
26/10/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
26/10/24 09:15
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
RUTHERFORD AFC
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
26/10/24 10:30
|
KILLINGWORTH REDS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
AMBERLEY PARK
|
|
26/10/24 10:30
|
ROKER RANGERS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
26/10/24 10:30
|
Whickham Fellside Fire
v
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
26/10/24 11:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
JARROW HURRICANES
WASHINGTON AFC 11V11 D
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
26/10/24 10:10
|
CLEGWELL FC GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
26/10/24 10:30
|
CLS AMAZON SAPPHIRES
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH C
|
|
26/10/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
26/10/24 11:30
|
SEATON CAREW FC VIXENS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
HORNBY PARK 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
26/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
26/10/24 09:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
26/10/24 10:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
26/10/24 10:00
|
T.I.B.S
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
CONYERS SCHOOL
|
|
26/10/24 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
BORO RANGERS GIRLS
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
26/10/24 13:30
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
26/10/24 10:30
|
DARLINGTON TOWN GIRLS
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
26/10/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
26/10/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
26/10/24 12:30
|
JARROW FC VIKINGS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Girls Under 18s Central League |
26/10/24 09:00
|
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
26/10/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY TIGERS
v
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
VELOCITY FLAMES
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
DOWNHILL COMPLEX PITCH C
|
|
26/10/24 12:00
|
WASHINGTON FC GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
26/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC ALLSTARS
v
NEWCASTLE EAST END
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
26/10/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
v
WALLSEND GIRLS
RIVERSIDE COMPLEX PITCH TWO
|
|
26/10/24 12:30
|
JARROW FC LASSES
v
BOLDON CA GIRLS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
26/10/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
DURHAM UNITED GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
26/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
26/10/24 10:00
|
STOCKTON TOWN
v
MIDDLETON RANGERS
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
26/10/24 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11 U13 U14
|
|
Girls U12 Shield Second Round |
26/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET AMAZONS AMIGOS
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
Under 7 Blue Division |
26/10/24 08:45
|
BIRTLEY TOWN GREENS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 08:45
|
CHILTON JUNIORS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 08:45
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS ROYALS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 08:45
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
CROOK TOWN MAGPIES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
26/10/24 08:45
|
NEW DURHAM FC
v
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC BARCA
v
WHITBURN PANTHERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:20
|
AJX BARCA
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:20
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
CHESTER LE STREET UNITED JETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:20
|
GATESHEAD JUNIORS
v
CONSETT AFC JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Orange Division |
26/10/24 09:20
|
AJX MADRID
v
HERRINGTON FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:20
|
CROOK TOWN YOUTH FALCONS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:20
|
DARLINGTON RA JUNIORS
v
CONSETT AFC JUNIORS GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
SEABURN JUNIORS PURPLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:55
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:55
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WASHINGTON UNITED INTER WHITE
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
26/10/24 09:55
|
HARTON and WESTOE BLUES
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HAWKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS
v
LEON FC GOLDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:55
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
SCJ GABBIADINI
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:55
|
WHITBURN and CLEADON
v
PETERLEE TOWN FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 09:55
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
HEBBURN TOWN BLACK MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
26/10/24 09:55
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
VELOCITY RAPTORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
BOLDON COLTS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 10:30
|
HERRINGTON FC GREENS
v
CONSETT AFC JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 10:30
|
LEON FC WHITES
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 10:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 12:15
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
26/10/24 10:30
|
HERRINGTON FC WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED SONICS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 10:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
BOLDON COLTS MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 10:30
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 10:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
RUTHERFORD AFC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:05
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
WASHINGTON FC TIGERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
26/10/24 11:05
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLDS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:05
|
HARTON and WESTOE JUNIORS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:05
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
Whickham Fellside U7 Yellows
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:05
|
WINLATON VIKINGS
v
WASHINGTON UNITED NAVY INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:05
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
SOUTH SHIELDS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Purple Division |
26/10/24 11:05
|
CONSETT AFC JUNIORS WHITES
v
VELOCITY FALCONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:05
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:40
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
HETTON JUNIORS INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:40
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
CHESTER TOWN TIGERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:40
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
COXHOE UNITED CUBS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Brown Division |
26/10/24 11:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACKS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:40
|
HILDA PARK
v
ESCOMB FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:40
|
LEAM RANGERS GREENS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:40
|
WASHINGTON NSG COBRAS
v
CHESTER LE STREET UNITED LIONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
26/10/24 11:40
|
WITTON PARK TASC PLAMEIRAS
v
HEBBURN TOWN BLACK BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
26/10/24 11:40
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WASHINGTON FC LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:40
|
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
v
SEABURN JUNIORS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:15
|
DURHAM FC
v
REVOLUTION GALACTICOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:15
|
HERRINGTON FC
v
BEAMISH FC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
26/10/24 09:20
|
BEAMISH ATHLETICO
v
AJX FC MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
HERRINGTON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:15
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:50
|
BOLDON COLTS
v
WHICKHAM FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:50
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HILDA PARK YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
26/10/24 09:20
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
HERRINGTON FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
LEON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:20
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
26/10/24 09:55
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
NORTH EAST SPORTS DEVILS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:55
|
COXHOE UNITED COBRAS
v
COXHOE UNITED CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:55
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
HARTLEPOOL FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
PETERLEE TOWN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
HERRINGTON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:55
|
HILDA PARK BLUES
v
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
26/10/24 08:45
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
HARTON AND WESTOE REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE FORZA
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 08:45
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
WHITBURN PANTHERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:55
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
26/10/24 10:30
|
CHESTER TOWN LIONS
v
BELMONT UNITED HAWKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 10:30
|
LEON FC BLUES
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 10:30
|
SEABURN JUNIORS FC GREENS
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 10:30
|
SHILDON AFC U8
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:05
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
v
GATESHEAD FC JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:05
|
WHITBURN AND CLEADON MADRID
v
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
26/10/24 11:05
|
ASHBROOKE ATHLETIC
v
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:05
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
VELOCITY FC DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:05
|
BROWNEY FC
v
WOLVISTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:05
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:05
|
CHESTER UNITED LEOPARDS
v
LEAM RANGERS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:05
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
WILLINGTON YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
26/10/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE
v
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 08:45
|
PASS SOCCER BLACKS
v
BIRTLEY TOWN WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 08:45
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
v
KIBBLESWORTH LJB
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 09:55
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 10:30
|
WREKENTON NOU CAMP WHITES
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 13:20
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
FISHBURN COMMUNITY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
26/10/24 11:40
|
FERRYHILL MINERS
v
LEON FC GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:40
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
BIRTLEY TOWN GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:15
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
v
HARTLEPOOL FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END BLUES
v
WASHINGTON FC PUMAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
HETTON JUNIORS JUVENTUS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
v
HORDEN CW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
26/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
PETERLEE TOWN GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 10:30
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 10:30
|
WHITELEAS DRAGONS
v
WASHINGTON FC TIGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:40
|
HARTON and WESTOE FORCE
v
DEERNESS VALLEY STORM
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 11:40
|
NEW DURHAM AFC
v
WHICKHAM FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
26/10/24 12:50
|
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
v
LEON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:50
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
FC HARTLEPOOL GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:50
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
HETTON JUNIORS REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:50
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
BEARPARK COMMUNITY COMETS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:50
|
WASHINGTON JUNIORS
v
PASS SOCCER BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
26/10/24 12:50
|
WHITBURN and CLEADON TIGERS
v
EAST DURHAM BLUES TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
26/10/24 08:30
|
BEAMISH RANGERS
v
DURHAM FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 08:30
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
v
WASHINGTON UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 08:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
REVOLUTION GALACTICOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 08:30
|
LEON FC WHITES
v
WITTON PARK TASC SANTOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 08:30
|
NEW DURHAM AFC
v
KILLINGWORTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 08:30
|
REVOLUTION ATHLETICO
v
SEABURN JUNIORS REDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
26/10/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS
v
SEABURN JUNIORS WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
NORTH EAST ELITE
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 09:25
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 09:25
|
ROSEBERRY PARK
v
WHITELEAS TITANS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
v
WASHINGTON UNITED WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
26/10/24 10:20
|
AJX FC
v
BILLINGHAM UNITED
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 10:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
WASHINGTON FC PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
HETTON JUNIORS MILAN
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 10:20
|
LEON FC BLUES
v
EASINGTON COLLIERY AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 10:20
|
SHILDON AFC U9
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
COXHOE UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
26/10/24 11:15
|
BOLDON COLTS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 11:15
|
CONSETT AFC BENFICA
v
PETERLEE HELFORD YOUTH
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 11:15
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 11:15
|
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
v
SEATON CAREW COMETS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 11:15
|
HERRINGTON FC GREENS
v
SOUTH SHIELDS GOLDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 11:15
|
JARROW FC JAGUARS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
26/10/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 12:10
|
SEABURN JUNIORS YELLOWS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 12:10
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 12:10
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 12:10
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
VELOCITY HURRICANES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
26/10/24 12:10
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
SILKSWORTH YOUTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
26/10/24 08:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
LEAM RANGERS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 08:30
|
GATESHEAD LJB BLUES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 08:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 08:30
|
LEON FC GOLD
v
HILDA PARK
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 08:30
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
RUTHERFORD AFC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 09:25
|
HOUGHTON ALBION LIONS
v
BELMONT UNITED FALCONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
26/10/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS RAVENS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 09:25
|
PETERLEE TOWN FC
v
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 09:25
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
DURHAM UNITED WOLVES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
COXHOE UNITED BLACKS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 10:20
|
LEON FC GREENS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 10:20
|
REVOLUTION CATALANS
v
BEAMISH BOCA JUNIORS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
26/10/24 10:20
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 10:20
|
ESCOMB SAXONS
v
LEAM RANGERS WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 10:20
|
SHILDON AFC U9 Whites
v
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 11:15
|
JARROW PUMAS
v
SHOTTON COLTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 11:15
|
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
v
AUCKLAND MOORS UNITED
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
26/10/24 11:15
|
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
26/10/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
SUNDERLAND RCA REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 08:45
|
HERRINGTON FC
v
DURHAM UNITED LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 08:45
|
WHITELEAS COBRAS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 09:40
|
NEW DURHAM WASPS
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
26/10/24 09:40
|
LEON FC BLACKS
v
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 09:40
|
LEON FC ORANGE
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 10:35
|
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 10:35
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 10:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
WASHINGTON FC TIGONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
26/10/24 10:35
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
SOUTH MOOR JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 11:30
|
AJX ACADEMY BARCA
v
DURHAM FC GATORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 11:30
|
JARROW JAGUARS BLUES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
26/10/24 11:30
|
WHITELEAS FLAMES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
26/10/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS PURPLE
v
HEIGHINGTON FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
v
HORDEN CW MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
v
FISHBURN COMMUNITY FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 09:45
|
JARROW FC THUNDERCATS
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 09:45
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
CONSETT AFC LISBON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 09:45
|
WASHINGTON UNITED SILVER
v
GATESHEAD JUNIORS WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
26/10/24 10:45
|
HORDEN CW INTER
v
SHINCLIFFE JUNIOR REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 10:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
HERRINGTON FC REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 10:45
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 11:45
|
CHESTER TOWN
v
SILKSWORTH YOUTH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 11:45
|
NORTH EAST SPORTS PANTHERS
v
WALDRIDGE PARK GLANTON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 11:45
|
WASHINGTON JUNIORS
v
WHITBURN PANTHERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
26/10/24 08:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
SEATON CAREW ATHLETIC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 08:30
|
DURHAM FC REDS
v
HERRINGTON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 08:30
|
LEON FC BLUES
v
DARLINGTON FC YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 08:30
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
26/10/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
SOUTH SHIELDS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 09:25
|
LEON FC WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 09:25
|
MONTAGUE YELLOWS
v
WASHINGTON UNITED BLUE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 09:25
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
SILKSWORTH YOUTH FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 09:25
|
WHICKHAM FC BLUES
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 09:25
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
26/10/24 10:20
|
CHILTON JUNIORS
v
NORTH EAST ELITE GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 10:20
|
HERRINGTON FC GREEN
v
HETTON JUNIORS LAZIO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 10:20
|
NEW DURHAM FC WASPS
v
ROSEBERRY PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE
v
AJX ATHLETICO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 10:20
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 10:20
|
SEATON CAREW PREDATORS
v
FC HARTLEPOOL REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
26/10/24 11:15
|
BEAMISH LIONS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 11:15
|
BLAKELAW INTER
v
JARROW FC BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 11:15
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
HARTON AND WESTOE BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 11:15
|
LEON FC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS ORANGE
v
SEABURN JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 11:15
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
26/10/24 12:10
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
JARROW FC PANTHERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 12:10
|
HILDA PARK
v
HOUGHTON ALBION LIONS FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
26/10/24 12:10
|
WASHINGTON UNITED
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
26/10/24 08:45
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 08:45
|
VELOCITY BLACK CATS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
v
RUTHERFORD AFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 08:45
|
Whickham Fellside Youth
v
DURHAM UNITED WOLVES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
SHOTTON COLTS FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 09:40
|
HERRINGTON FC REDS
v
WASHINGTON FC LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
26/10/24 09:40
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
FELLING MAGPIES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 09:40
|
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
v
HETTON JUNIORS INTER
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 09:40
|
WINLATON RAIDERS
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 09:40
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
SUNDERLAND RCA WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 10:35
|
NORTH EAST SKILLS WHITES
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
26/10/24 10:35
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 10:35
|
DURHAM WFC
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 10:35
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
BROWNEY FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 11:30
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
v
WHICKHAM FC WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 11:30
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
WASHINGTON FC TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 11:30
|
WHICKHAM FC REDS
v
NORTH EAST SKILLS ORANGE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
26/10/24 11:30
|
LEON FC GREENS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 11:30
|
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 12:25
|
PETERLEE HELFORD FC
v
SHOTTON COLTS BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 12:25
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 12:25
|
WASHINGTON UNITED GREENS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
26/10/24 12:25
|
WHITBURN AND CLEADON LIONS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
26/10/24 08:45
|
CONSETT REDS
v
HORDEN CW MARRAS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 08:45
|
DURHAM FC MILAN
v
WHITELEAS WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 08:45
|
WHITELEAS WIZARDS
v
CHILTON JUNIORS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 09:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
FISHBURN COMMUNITY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 12:25
|
WASHINGTON NSG FC
v
SEATON CAREW JETS FC WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 10 |
26/10/24 09:45
|
GATESHEAD JUNIORS
v
CONSETT AFC SMELTERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 10:45
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
v
WHITBURN PANTHERS FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 10:45
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
v
HERRINGTON FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 10:45
|
COXHOE UNITED BLACK
v
LJB SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 11:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
26/10/24 09:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 11:45
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 11:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
v
WITTON PARK TASC SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 12:45
|
HARTON and WESTOE GOLD
v
SEAHAM REDSTAR
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 12:45
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
WHITBURN PANTHERS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
26/10/24 12:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
WHICKHAM FELLSIDE MAGPIES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
26/10/24 12:45
|
SILKSWORTH AND HALL FARM REDS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
26/10/24 09:00
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
WASHINGTON FC LIONS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
26/10/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
HETTON JUNIORS JUVE
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE PANTHERS
v
SEABURN JUNIORS WHITES
HARTON ACADEMY 3G
|
|
26/10/24 11:00
|
HETTON JUNIORS INTER
v
ESCOMB FC VIKINGS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
BIRTLEY TOWN
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
SUNDERLAND WEST END
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
26/10/24 09:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
v
EASINGTON CW
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
SEATON CAREW TITANS
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
AJX FC MADRID
SHOTTON PARK 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
WALKER CENTRAL WHITES
v
BOLDON COLTS
TYNE VIEW PRIMARY SCHOOL
|
|
26/10/24 11:00
|
WHICKHAM FC
v
HILDA PARK
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
26/10/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
SEAHAM RED STAR Youth U11
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS REDS
v
WINLATON COMETS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
26/10/24 11:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
ESCOMB SAXONS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
26/10/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
26/10/24 11:20
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
HORDEN CW
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
26/10/24 09:00
|
Gateshead F.C. Juniors U11 s
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
WASHINGTON UNITED BLUES
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
NEW DURHAM AFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
v
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
26/10/24 12:30
|
CONSETT AFC SHOTLEY
v
HERRINGTON FC
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
26/10/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
SOUTH SHIELDS FC BLUES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
26/10/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 10:10
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WINLATON TITANS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
WHITBURN PANTHERS FC REDS
v
BELMONT UNITED HAWKS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
26/10/24 09:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
CLEGWELL CA 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
ESCOMB WARRIORS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
26/10/24 09:00
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC
v
WASHINGTON FC TIGERS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
26/10/24 09:00
|
SOUTH MOOR WHITES
v
CLEVELAND HALL BLUES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
CLEGWELL FC KESTRELS
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
26/10/24 08:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
WHICKHAM FC BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
SOUTH MOOR MILAN
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
WHITELEAS WASPS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
26/10/24 10:10
|
COXHOE UNITED BLUES
v
WASHINGTON FC PUMAS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
LEON FC WHITES
v
BELMONT UNITED EAGLES
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
26/10/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
v
JARROW FC BULLS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
26/10/24 09:00
|
ROKER RANGERS
v
SUNDERLAND RCA REDS
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 09:30
|
BLACKFYNE JUNIORS
v
BEAMISH FC ROMA
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
26/10/24 09:30
|
SHILDON AFC U11
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
26/10/24 10:10
|
COXHOE UNITED
v
SOUTHMOOR BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
26/10/24 10:30
|
EAST DURHAM BLUES
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
26/10/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
REVOLUTION CATALANS FC
v
FARRINGDON DETACHED
KINGS ACADEMY
|
|
26/10/24 11:00
|
ROSEBERRY PARK
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
VELOCITY PREDATORS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
WYNYARD VILLAGE FC
v
AJX FC ATLETICO
WYNYARD CHURCH OF ENGLAND PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
26/10/24 09:00
|
HORDEN CW JUNIORS MARRA
v
WINLATON COBRAS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC WASPS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
BOWBURN PARK 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
FISHBURN COMMUNITY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
26/10/24 10:00
|
WEST RAINTON FC YOUTH
v
CONSETT NITRO
WEST RAINTON ADVENTURE LANE
|
|
26/10/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
DEERNESS VALLEY STORM
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
26/10/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH STRIPES
v
VELOCITY COBRAS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
26/10/24 09:25
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
26/10/24 09:25
|
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
26/10/24 09:25
|
WHICKHAM FC REDS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
26/10/24 11:00
|
SEAHAM UNITED
v
CONSETT AFC GALAXY
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
v
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
26/10/24 08:45
|
WHITELEAS RAIDERS
v
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
TEMPLE PARK 3G
|
|
26/10/24 09:00
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
FC HARTLEPOOL YELLOWS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
26/10/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
26/10/24 09:30
|
BLACKFYNE JAGUARS
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
26/10/24 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
PETERLEE TOWN FC GOLD
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
26/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
FERRYHILL MINERS UNITED
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
WASHINGTON FC TIGONS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
PETERLEE HELFORD
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
WHITBURN and CLEADON WOLVES
v
CRAGHEAD FC
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
SOUTHMOOR REDS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
26/10/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
FOUNDATION OF LIGHT
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
BOLDON COLTS BLUES
v
FC HARTLEPOOL WHITES
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
TEESSIDE JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
26/10/24 10:10
|
PASS SOCCER GREENS
v
NEW FORDLEY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
26/10/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
HILDA PARK YELLOWS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
26/10/24 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
VELOCITY WOLVES
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
26/10/24 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
PETERLEE HELFORD
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
26/10/24 10:10
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
HETTON JUNIORS LAZIO
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
26/10/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY
v
BEAMISH FC JUVE
EASINGTON ACADAMY
|
|
26/10/24 11:00
|
BOLDON COLTS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
BOLDON COMM ASSOC
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
26/10/24 09:30
|
BEAMISH FC MADRID
v
THORNLEY JUNIORS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 09:30
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
26/10/24 10:30
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
CLEVELAND HALL
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
26/10/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
26/10/24 11:20
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
26/10/24 12:30
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
26/10/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
SUNDERLAND ROKERITES
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
26/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
26/10/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
JARROW ST BEDES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
26/10/24 09:35
|
VELOCITY FC LIONS
v
BIRTLEY TOWN
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 10:10
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
SWALWELL JUNIORS KITES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
LEON FC REDS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
26/10/24 11:20
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
26/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
DURHAM WFC
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
WASHINGTON UNITED BLUES
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
26/10/24 11:20
|
HERRINGTON FC WHITES
v
HERRINGTON FC GREENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
26/10/24 09:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
DURHAM FC
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
26/10/24 10:00
|
HILDA PARK FC
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
CROOK TOWN WOLVES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
26/10/24 10:30
|
EAST DURHAM
v
CONSETT AFC WOLVES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
26/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
HETTON JUNIORS ROMA
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
26/10/24 08:45
|
LEON FC BLACKS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
26/10/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
WASHINGTON FC PUMAS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
26/10/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
26/10/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
WASHINGTON FC TIGERS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
26/10/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
WILLINGTON YOUTH BLUE
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
26/10/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
CLEGWELL FC KESTRELS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
26/10/24 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
FELLING MAGPIES
JACK CLARK PARK
|
|
26/10/24 10:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
26/10/24 11:00
|
SEAHAM RED STAR
v
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
26/10/24 12:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
26/10/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
BLACKFYNE FC
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
AJX FC ACADEMY
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
26/10/24 10:30
|
COXHOE UNITED DORTMUND
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
26/10/24 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
COXHOE UNITED BLACKS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
26/10/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
26/10/24 10:40
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
26/10/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
v
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
26/10/24 09:00
|
VELOCITY FC ALL STARS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
26/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
CRAGHEAD MILAN
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
26/10/24 11:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
CONSETT DRAGONS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
26/10/24 12:30
|
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
26/10/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
HEIGHINGTON FC
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
26/10/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
26/10/24 09:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
CRAGHEAD MADRID
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
26/10/24 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
26/10/24 10:15
|
WEAR UNITED
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
26/10/24 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 13 Premier Division |
26/10/24 08:45
|
LEON FC WHITES
v
STOCKTON TOWN BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
26/10/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
LEYBURN GROVE
|
|
26/10/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
26/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SHOTTON COLTS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
26/10/24 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
DENTON DENE 9V9
|
|
26/10/24 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
SUNDERLAND ROKERITES
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
26/10/24 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
BEAMISH LIONS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
26/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
26/10/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
LEYBURN GROVE
|
|
26/10/24 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
WEARSIDE REDS FC
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
26/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 2 |
26/10/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
DARLINGTON FC
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
26/10/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
HEIGHINGTON FC
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
26/10/24 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
WILLINGTON YOUTH
BARMOOR HUB
|
|
26/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
DURHAM FC COLTS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
26/10/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
JARROW DYNAMOS BLUE
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 13 Division 3 |
26/10/24 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
JARROW FC CRUSADERS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
26/10/24 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
SHILDON AFC U13
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
26/10/24 10:00
|
DURHAM WFC
v
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
26/10/24 10:30
|
BELMONT UNITED
v
SOUTH MOOR JUNIORS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
26/10/24 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
FOUNDATION OF LIGHT
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
26/10/24 12:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
CLEGWELL FC
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 4 |
26/10/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
26/10/24 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
26/10/24 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
SWALWELL JUNIORS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
26/10/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
VELOCITY SCORPIONS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
26/10/24 09:30
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
WASHINGTON UNITED BLUE
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
26/10/24 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
Whickham Fellside
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 13 Division 5 |
26/10/24 09:00
|
CONSETT AFC EAGLES
v
HETTON JUNIORS JUVE
CONSETT AFC 11V11
|
|
26/10/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
SUNDERLAND RCA GOLD
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
26/10/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
CONSETT AFC DORTMUND
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
26/10/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
CHILTON JUNIORS
WINGATE WELFARE PARK
|
|
26/10/24 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 13 Division 6 |
26/10/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
LEAM RANGERS GREENS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
26/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
26/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
26/10/24 10:10
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
26/10/24 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
Under 13 Division 7 |
26/10/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
26/10/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
26/10/24 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
26/10/24 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
WASHINGTON FC LYNX
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
26/10/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
VELOCITY EAGLES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
DEERNESS VALLEY STORM
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Division 8 |
26/10/24 09:00
|
PETERLEE AZULS FC
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
26/10/24 09:00
|
VELOCITY PYTHONS
v
GATESHEAD JUNIORS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
26/10/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
WASHINGTON FC PUMAS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
26/10/24 10:00
|
HILDA PARK
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
BRANDON TOP
|
|
26/10/24 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
WINGATE FC
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 13 Division 9 |
26/10/24 09:00
|
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
26/10/24 09:00
|
WEAR UNITED YELLOWS
v
WALDRIDGE PARK FC LIONS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
26/10/24 10:30
|
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
v
AJX FC
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
26/10/24 10:45
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 13 Division 10 |
26/10/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
WEAR UNITED VEDRA
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
26/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
FISHBURN COMMUNITY
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
26/10/24 09:30
|
CONSETT AFC STORM
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
26/10/24 10:00
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
WHITLEAS HAWKS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
26/10/24 10:00
|
WHITELEAS EAGLES
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Premier Division |
26/10/24 09:00
|
REVOLUTION FC
v
WASHINGTON FC TIGONS
KINGS ACADEMY
|
|
26/10/24 09:30
|
LEON FC WHITES
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
RYHOPE CW
|
|
26/10/24 10:00
|
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
v
SILKSWORTH CW
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
26/10/24 12:00
|
BEAMISH FC
v
SEABURN JUNIORS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 14 Division 1 |
26/10/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC REDS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
26/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
PRUDHOE BLACKS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
26/10/24 09:30
|
SEATON CAREW LIONS
v
CROOK TOWN YOUTH
HORNBY PARK 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
DURHAM FC
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
BOLDON COLTS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
26/10/24 11:00
|
WINLATON TROJANS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 14 Division 2 |
26/10/24 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
PASS SOCCER GREEN
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
26/10/24 10:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE
v
SHILDON A.F.C U14
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
26/10/24 10:15
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
WASHINGTON FC TIGERS
KINGS ACADEMY
|
|
26/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
26/10/24 11:30
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
Under 14 Division 3 |
26/10/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
STOCKSFIELD EAGLES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
26/10/24 10:00
|
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
v
RICHMONDSHIRE PP
FERRAND PARK
|
|
26/10/24 10:30
|
WHITBURN AND CLEADON REAL
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
Under 14 Division 4 |
26/10/24 09:00
|
EAST DURHAM REDS
v
PRUDHOE BLUES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
26/10/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
26/10/24 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
26/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
26/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLDS
v
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
26/10/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
REDBY CA
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
26/10/24 09:00
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
ESCOMB YOUTH
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
26/10/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
ST HARTON and WESTOE VIPERS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
26/10/24 10:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
DEERNESS VALLEY STORM
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
26/10/24 10:00
|
LEON FC BLUES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HERRINGTON BURN
|
|
26/10/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
NSG ATHLETIC TIGERS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
26/10/24 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
DURHAM UNITED FC LIONS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 14 Division 6 |
26/10/24 09:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
GREATHAM FC BLUES
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
26/10/24 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
26/10/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
26/10/24 10:30
|
DURHAM COUNTY FC
v
WHITELEAS SHARKS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
26/10/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
26/10/24 12:00
|
ROSEBERRY PARK
v
LEON FC GOLDS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 14 Division 7 |
26/10/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
26/10/24 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
BROWNEY GOLDS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
26/10/24 09:30
|
ROKER RANGERS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
26/10/24 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
COXHOE UNITED
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
26/10/24 10:30
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
HETTON JUNIORS ROMA
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
26/10/24 12:30
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
WEAR UNITED FC
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
26/10/24 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
CRAGHEAD FOOTBALL CLUB
|
|
26/10/24 09:30
|
CONSETT AFC BEDLAM
v
EASINGTON COLIERY AFC
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
26/10/24 09:30
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
NSG ATHLETIC PUMAS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 3
|
|
26/10/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
v
WASHINGTON UNITED NAVY
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
26/10/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
v
SWALWELL SWIFTS
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
Under 14 Division 9 |
26/10/24 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
SEAHAM COAST YOUTH
KING JAMES I ACADEMY
|
|
26/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
26/10/24 10:00
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
26/10/24 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
FERRYHILL MINERS UTD
KIBBLESWORTH PARK
|
|
26/10/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
WALDRIDGE PARK DUNSTON
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 15 Premier Division |
26/10/24 09:00
|
Peterlee Helford Youth U15s Black
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
26/10/24 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
v
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
26/10/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
v
HURWORTH ALBION
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
26/10/24 09:30
|
DARLINGTON FC
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
26/10/24 10:00
|
HILDA PARK JUNIORS
v
WITTON PARK TASC
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
Under 15 Division 1 |
26/10/24 09:00
|
JARROW FC SHARKS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
HEDWORTHFIELD CA
|
|
26/10/24 10:00
|
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
v
HEBBURN TOWN BLUE
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
26/10/24 10:00
|
SEATON CAREW SPARTANS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
HORNBY PARK 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
FC HARTLEPOOL WHITES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
26/10/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
26/10/24 09:00
|
HEIGHINGTON BOYS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
26/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
SOUTH TYNESIDE FC
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
26/10/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
26/10/24 10:30
|
GATESHEAD FC BLACKS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
26/10/24 10:30
|
SEDGEFIELD YOUTH F.C
v
FARRINGDON DETACHED
SEDGEGFIELD COMM COLLEGE GRASS
|
|
Under 15 Division 3 |
26/10/24 09:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
26/10/24 09:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
26/10/24 10:00
|
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
v
WASHINGTON UNITED GOLD
GREENSIDE SOCIAL CLUB
|
|
26/10/24 10:30
|
ESCOMB WARRIORS
v
CONSETT AFC JUVE
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
26/10/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
BYERS GREEN FC
SHOTTON PARK
|
|
26/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WASHINGTON FC PANTHERS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
26/10/24 09:30
|
PLAINS FARM REDS
v
SUNDERLAND CITY HORSWILL
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
26/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
NORTH EAST SPORTS MADRID
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 15 Division 5 |
26/10/24 09:00
|
CLEGWELL KESTRALS
v
WEAR UNITED BLUES
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
26/10/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
BOWBURN PARK
|
|
26/10/24 10:00
|
MURTON COLLIERY YOUTH
v
GREATHAM FC WHITES
MURTON WELFARE ENCLOSED
|
|
26/10/24 10:30
|
PETERLEE HELFORD ORANGE
v
BLAYDON FC
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
26/10/24 12:00
|
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
v
WASHINGTON UNITED BLACK
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 15 Division 6 |
26/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
v
LEAM RANGERS BLUES
JUBILEE FIELDS
|
|
26/10/24 10:30
|
WARK WANDERERS
v
PLAINS FARM BLUES
WARKS SPORTS CLUB
|
|
26/10/24 11:00
|
BLACKFYNE FC
v
WHITELEAS WARRIORS
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
Under 15 Division 7 |
26/10/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
26/10/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
LEON FC
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
26/10/24 10:30
|
EAST DURHAM FC
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
26/10/24 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
DAWDON WELFARE PARK
|
|
26/10/24 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
BLACKHALL MONKS FC
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
26/10/24 10:00
|
CONSETT AFC MILAN
v
WASHINGTON FC TIGERS
DELVES LANE FOOTBALL FIELD
|
|
26/10/24 10:00
|
CORBRIDGE UNITED
v
VELOCITY TIGERS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
26/10/24 12:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 16 Premier Division |
26/10/24 09:00
|
SOUTH MOOR BLUES
v
DURHAM FC
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
26/10/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
PLAINS FARM YELLOWS
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
26/10/24 10:30
|
HEXHAM CELTIC
v
STOCKSFIELD VIPERS
HEXHAM FOOTBALL CENTRE
|
|
26/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
LEAM RANGERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
WEST DENTON UNITED
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
ALL SAINTS PLAYING FIELDS
|
|
26/10/24 11:30
|
THROCKLEY MAGPIES
v
HETTON JUNIORS INTER
NEWBURN SPORTS CENTRE
|
|
Under 16 Division 2 |
26/10/24 09:00
|
FELLING MAGPIES WHITES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
26/10/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
v
SEAHAM TOWN FC
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE (TECH PITCH)
|
|
26/10/24 10:30
|
PETERLEE EVOLUTION FC
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
26/10/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
HETTON LYONS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
26/10/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
WHICKHAM FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 16 Division 3 |
26/10/24 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDENS
v
HETTON JUNIORS MILAN
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
26/10/24 09:00
|
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
KING GEORGE PITCH A
|
|
26/10/24 10:30
|
JARROW WARRIORS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
26/10/24 11:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
v
WASHINGTON UNITED BLUES
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
26/10/24 11:30
|
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
v
WALDRIDGE PARK WESTRAY
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL (ENCLOSED)
|
|
Under 16 Division 4 |
26/10/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
26/10/24 09:30
|
CONSETT AFC CANNONS
v
SHOTTON COLTS BLUES
CONSETT AFC 11V11
|
|
26/10/24 10:00
|
SEAHAM HARBOUR FC
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
26/10/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
DEERNESS VALLEY STORM
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
26/10/24 14:00
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 16 Division 5 |
26/10/24 09:30
|
CULLERCOATS RANGERS
v
OUSTON EAGLES
CULLERCOATS LINKS AVE
|
|
26/10/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
26/10/24 10:00
|
SHILDON FC
v
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
26/10/24 10:00
|
STOCKSFIELD FC
v
FARRINGDON DETACHED
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 16 Division 6 |
26/10/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
HEXHAM HAWKS FC
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
26/10/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
ESCOMB YOUTH
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
26/10/24 10:30
|
JARROW FC INTER
v
COXHOE UNITED
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 16 Division 7 |
26/10/24 09:00
|
FOREST HALL FC
v
WHITBURN PANTHERS FC
EAST PALMERSVILLE SPORTS PAVILLION
|
|
26/10/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
BLACKFYNE FC
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
26/10/24 10:30
|
BELMONT UNITED
v
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
26/10/24 10:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
SHILDON AFC U16
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
26/10/24 11:00
|
CONSETT A.F.C. WHITES
v
WALDRIDGE PARK LOMOND
CONSETT AFC 11V11
|
|
26/10/24 11:30
|
CORBRIDGE UNITED
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
Under 16 Division 8 |
26/10/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
BIRTLEY BOXING CLUB
|
|
26/10/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
TRIMDON UNITED JUNIORS
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 17 Premier Division |
26/10/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
26/10/24 10:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
v
BLYTH TOWN
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
26/10/24 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
v
DARLINGTON QUAKERS
SOUTHMOOR ACADEMY 11V11 PITCH B
|
|
Under 17 Division 1 |
26/10/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
26/10/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
v
CONSETT AFC FALCONS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED
v
NEWCASTLE SPORTING CLUB
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
26/10/24 11:15
|
BOLDON COLTS BARCA
v
SHOTTON COLTS BLUES
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
26/10/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
v
WIDEOPEN WARRIORS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
26/10/24 09:30
|
CHESTER TOWN WHITES
v
WASHINGTON FC TIGERS
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
26/10/24 10:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
v
NSG ATHLETIC COBRAS
SOUTHERN AREA PITCH E
|
|
26/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
v
DALTON PARK RANGERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
WHITELEAS ROCKETS
v
SHILDON AFC U17
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
26/10/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
GATESHEAD F.C. JUNIORS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 17 Division 3 |
26/10/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
SILKSWORTH LIONS COAST
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
|
|
26/10/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
CHESTER LE STREET TOWN
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 11V11
|
|
26/10/24 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
BLACKFYNE FC
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
26/10/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
HEATON HAWKS KESTRELS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
26/10/24 13:30
|
DARLINGTON YOUTH
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Under 17 Division 4 |
26/10/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
v
NSG ATHLETIC TIGERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
26/10/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
DURHAM UNITED PANTHERS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 18 Premier League |
26/10/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
CONSETT AFC STEELERS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
26/10/24 10:30
|
NORTH SHIELDS
v
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
COLLINGWOOD VIEW PLAYING FIELDS
|
|
26/10/24 11:30
|
SHILDON AFC
v
ESCOMB YOUTH
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
Under 18 Division 1 |
26/10/24 09:00
|
BILLINGHAM UNITED WASPS
v
PETERLEE UNITED
SRC COLLEGE SPORTS CENTRE
|
|
26/10/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY FC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
EASINGTON ACADAMY
|
|
26/10/24 09:00
|
SOUTH MOOR TIGERS
v
JARROW FC LIONS
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
v
SACRISTON VICTORIA
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 18 Division 2 |
26/10/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
SHOTTON COLTS
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
26/10/24 09:30
|
DURHAM COUNTY FC COLTS
v
SOUTH TYNESIDE FC
HAZELWELL CENTRE 11V11
|
|
26/10/24 09:30
|
WEST CORNFORTH YOUTH FC
v
WASHINGTON FC TIGERS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
26/10/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
HARTON AND WESTOE UNITED
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
26/10/24 10:30
|
SEAHAM UNITED
v
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
26/10/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
v
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
02 November 2024 |
Girls Under 7 League |
02/11/24 08:45
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
CLS AMAZON GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 09:20
|
BOLDON CA GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 09:20
|
CHESTER LE STREET UNITED
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 09:55
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
FC Hartlepool U7 Divas
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
02/11/24 09:55
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 10:30
|
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 10:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 11:05
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
v
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 11:05
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 11:40
|
NORTH EAST SKILLS PURPLES
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
02/11/24 11:40
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CLS AMAZONS CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 12:15
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
SHOTTON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 12:15
|
CONSETT AFC STEELERS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 12:50
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
DEERNESS VALLEY LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
02/11/24 13:20
|
CLEGWELL FC
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
02/11/24 08:45
|
HORDEN CW Athena’s
v
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
02/11/24 08:45
|
SHOTTON COLTS GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
02/11/24 08:45
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
02/11/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
02/11/24 09:40
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
02/11/24 09:40
|
CONSETT LIONESSES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
02/11/24 10:35
|
BOLDON CA GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
02/11/24 10:35
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
02/11/24 10:35
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
02/11/24 11:30
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
02/11/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
02/11/24 11:30
|
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
02/11/24 12:25
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
LEON FC GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
02/11/24 12:25
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
02/11/24 10:35
|
BOLDON CA GIRLS
v
HARTON AND WESTOE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 11:30
|
LEAM RANGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 11:30
|
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 12:25
|
WHICKHAM AFC GIRLS
v
JARROW FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
02/11/24 08:45
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
v
HILDA PARK GALACTICOS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 09:40
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 09:40
|
HEBBURN TOWN GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 09:40
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
GATESHEAD CLEVELAND HALL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 10:35
|
RUTHERFORD GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
02/11/24 08:45
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 12:25
|
CONSETT STEELERS
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 12:25
|
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 12:25
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
JARROW FC YOUTH YELLOWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 12:25
|
SEAHAM REDSTAR GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
02/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
v
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
02/11/24 10:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
02/11/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
THE VENUE
|
|
02/11/24 11:00
|
JARROW LIONESSES
v
NEW DURHAM AFC
THE VENUE
|
|
02/11/24 11:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
WASHINGTON UNITED GIRLS
THE VENUE
|
|
02/11/24 11:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
THE VENUE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
02/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
02/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
PETERLEE TOWN GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
v
CLEVELAND HALL GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
02/11/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
CONSETT AFC WILDCATS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 9V9
|
|
02/11/24 11:20
|
CHESTER TOWN LIONESSES
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
02/11/24 11:20
|
HERRINGTON FC GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
02/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
BISHOP AUCKLAND BLACKS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
02/11/24 09:30
|
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
v
CLS AMAZON JAGUARS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
02/11/24 11:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
HEBBURN TOWN GOLD
THE VENUE
|
|
02/11/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
v
FOUNDATION OF LIGHT
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
02/11/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
02/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
DARLINGTON FC QUAKERS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
02/11/24 10:10
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
02/11/24 10:10
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
02/11/24 10:25
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
02/11/24 11:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
02/11/24 09:00
|
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
v
BIRTLEY TOWN TORNADOES
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
02/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
02/11/24 10:10
|
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
02/11/24 10:15
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
02/11/24 12:30
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 2 |
02/11/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
v
DEERNESS VALLEY LEOPARDS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
02/11/24 10:10
|
GREATHAM YOUTH GREATHAM GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
02/11/24 10:10
|
WASHINGTON JUNIORS
v
CHESTER LE STREET AMAZONS AMIGOS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
02/11/24 10:15
|
DURHAM UNITED LIONESSES
v
CLEVELAND HALL GIRLS YELLOWS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
02/11/24 11:20
|
CONSETT AFC STEELERS GIRLS
v
SEATON CAREW GAZELLES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
02/11/24 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
ST AIDANS SCHOOL
|
|
02/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
02/11/24 10:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
02/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
02/11/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
|
02/11/24 10:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
CONSETT AFC PANTHERS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
02/11/24 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
02/11/24 10:30
|
BELMONT UNITED ROBINS
v
WREKENTON NOU CAMP
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
02/11/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
Whickham Fellside Fire
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
02/11/24 09:15
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
WASHINGTON FC TIGERS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
KILLINGWORTH REDS
v
RUTHERFORD AFC
AMBERLEY PARK
|
|
02/11/24 12:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
v
JARROW HURRICANES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
02/11/24 09:00
|
CLEGWELL FC GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
02/11/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
SEATON CAREW FC VIXENS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
CLS AMAZON SAPPHIRES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
02/11/24 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
SUNDERLAND WEST END GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
02/11/24 10:45
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
02/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
v
LEAM RANGERS GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS
v
T.I.B.S
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
02/11/24 10:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
BOLDON CA GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
02/11/24 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
02/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
02/11/24 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
02/11/24 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
DARLINGTON TOWN GIRLS
v
FELLING MAGPIES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
02/11/24 11:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Girls Under 18s Central League |
02/11/24 08:45
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
WASHINGTON FC GIRLS
SILKSWORTH JUNIOR SCHOOL
|
|
02/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
PERKINSVILLA REC
|
|
02/11/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY TIGERS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
02/11/24 10:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
WASHINGTON FC ALLSTARS
LEAM RANGERS FC ENCLOSED PITCH
|
|
02/11/24 10:00
|
WALLSEND GIRLS
v
JARROW FC LASSES
WALLSEND BOYS CLUB
|
|
02/11/24 10:30
|
NEWCASTLE EAST END
v
BOLDON CA GIRLS
NEEFC SWANS RECREATION GROUND
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
02/11/24 10:00
|
DURHAM UNITED GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
02/11/24 10:00
|
STOCKTON TOWN
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
02/11/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
Under 7 Blue Division |
02/11/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
CROOK TOWN MAGPIES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SOUTH MOOR JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 08:45
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
WASHINGTON FC LIONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 08:45
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS ROYALS
v
CHILTON JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 08:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
BIRTLEY TOWN GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
02/11/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC BARCA
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
NEW DURHAM FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED JETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:20
|
CONSETT AFC JUNIORS BLUES
v
BIRTLEY TOWN HOOPS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:20
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
AJX BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
GATESHEAD JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Orange Division |
02/11/24 09:20
|
CONSETT AFC JUNIORS GREENS
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:20
|
HERRINGTON FC
v
SEABURN JUNIORS PURPLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:20
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
AJX MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:20
|
WASHINGTON UNITED INTER WHITE
v
DARLINGTON RA JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:55
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
HETTON JUNIORS MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:55
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
CROOK TOWN YOUTH FALCONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
02/11/24 09:55
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
NORTH EAST SPORTS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:55
|
HEBBURN TOWN BLACK MADRID
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:55
|
LEON FC GOLDS
v
WHITBURN and CLEADON
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:55
|
PETERLEE TOWN FC
v
SCJ GABBIADINI
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 09:55
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HAWKS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
02/11/24 09:55
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 10:30
|
BOLDON COLTS
v
HETTON JUNIORS ROMA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 10:30
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 10:30
|
VELOCITY RAPTORS
v
HERRINGTON FC GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
LEON FC WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
CONSETT AFC JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
02/11/24 10:30
|
BOLDON COLTS MADRID
v
SEABURN JUNIORS WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
HERRINGTON FC WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
CHESTER LE STREET UNITED SONICS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WITTON PARK TASC SANTOS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:05
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
HETTON JUNIORS LAZIO
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
02/11/24 11:05
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS YELLOWS
v
WASHINGTON UNITED NAVY INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:05
|
SEABURN JUNIORS YELLOW
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:05
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
WINLATON VIKINGS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:05
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:05
|
Whickham Fellside U7 Yellows
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Purple Division |
02/11/24 11:05
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
VELOCITY FALCONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:05
|
HETTON JUNIORS INTER
v
CONSETT AFC JUNIORS WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:40
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
SEABURN JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:40
|
COXHOE UNITED CUBS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:40
|
HARTON and WESTOE YELLOWS
v
WHICKHAM FC BLACKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Brown Division |
02/11/24 11:40
|
ESCOMB FC
v
CHESTER LE STREET UNITED LIONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:40
|
HEBBURN TOWN BLACK BARCA
v
LEAM RANGERS GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:40
|
LEON FC BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
HILDA PARK
NEW FERENS PARK 3G
|
|
02/11/24 11:40
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
v
WASHINGTON NSG COBRAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
02/11/24 11:40
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:40
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
HERRINGTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:40
|
WASHINGTON FC LIONS
v
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
HETTON JUNIORS INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
BEAMISH FC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
02/11/24 09:20
|
HERRINGTON FC GREENS
v
BEAMISH ATHLETICO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:20
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
v
AJX FC MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:15
|
HILDA PARK YELLOWS
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:15
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
HETTON JUNIORS MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:50
|
FC HARTLEPOOL BLUES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:50
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
02/11/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:20
|
HERRINGTON FC REDS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:20
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:20
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
CLEGWELL FC KESTRELS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:20
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
02/11/24 09:55
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:55
|
COXHOE UNITED CUBS
v
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:55
|
HARTLEPOOL FC REDS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:55
|
HERRINGTON FC WHITES
v
HILDA PARK BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS DEVILS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:55
|
PETERLEE TOWN
v
COXHOE UNITED COBRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
02/11/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
HARTON AND WESTOE FORZA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
WITTON PARK TASC SANTOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
BELMONT UNITED EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE REAL
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
SUNDERLAND RCA REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:55
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
02/11/24 10:30
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
SEABURN JUNIORS FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 10:30
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
CHESTER TOWN LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
LEON FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SHILDON AFC U8
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:05
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:05
|
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
v
WHITBURN AND CLEADON MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
02/11/24 11:05
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
CHESTER UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:05
|
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:05
|
LEAM RANGERS GREENS
v
ASHBROOKE ATHLETIC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:05
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
VELOCITY FC DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:05
|
WILLINGTON YOUTH
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:05
|
WOLVISTON FC
v
HERRINGTON FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
02/11/24 08:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 08:45
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
v
PASS SOCCER BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
v
WREKENTON NOU CAMP WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 09:55
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
FISHBURN COMMUNITY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 10:30
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 13:20
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
BELMONT UNITED FALCONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
02/11/24 11:40
|
HETTON JUNIORS GREENS
v
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:40
|
HETTON JUNIORS JUVENTUS
v
SUNDERLAND WEST END BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:15
|
BIRTLEY TOWN GREENS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:15
|
HORDEN CW
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:15
|
LEON FC GOLD
v
HARTLEPOOL FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:15
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
FERRYHILL MINERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
02/11/24 10:30
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
NEW DURHAM AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
HARTON and WESTOE FORCE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 10:30
|
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:40
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
DURHAM UNITED TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 11:40
|
WHICKHAM FC BLUES
v
PETERLEE TOWN GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
02/11/24 12:50
|
BEARPARK COMMUNITY COMETS
v
WASHINGTON JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:50
|
EAST DURHAM BLUES TIGERS
v
CHESTER TOWN TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:50
|
EAST DURHAM REDS TIGERS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:50
|
FC HARTLEPOOL GREENS
v
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:50
|
LEON FC GREENS
v
HETTON JUNIORS REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
02/11/24 12:50
|
PASS SOCCER BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
02/11/24 08:30
|
DURHAM FC
v
HETTON JUNIORS INTER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 08:30
|
KILLINGWORTH FC
v
LEON FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 08:30
|
NEW DURHAM AFC
v
BEAMISH RANGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 08:30
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
WASHINGTON UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 08:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
REVOLUTION ATHLETICO
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
02/11/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS
v
LEAM RANGERS GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 09:25
|
NORTH EAST ELITE
v
WHITELEAS TITANS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 09:25
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 09:25
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
ROSEBERRY PARK
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
02/11/24 10:20
|
AJX FC
v
WASHINGTON UNITED NAVY
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 10:20
|
BILLINGHAM UNITED
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 10:20
|
COXHOE UNITED BLUES
v
SHILDON AFC U9
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 10:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
LEON FC BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 10:20
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
WASHINGTON FC PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
02/11/24 11:15
|
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
v
CONSETT AFC BENFICA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 11:15
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
BOLDON COLTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
v
JARROW FC JAGUARS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 11:15
|
PETERLEE HELFORD YOUTH
v
HERRINGTON FC GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 11:15
|
SEATON CAREW COMETS
v
DURHAM UNITED TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 11:15
|
SOUTH SHIELDS GOLDS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
02/11/24 12:10
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
WHICKHAM FC BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 12:10
|
SEABURN JUNIORS YELLOWS
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 12:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 12:10
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 12:10
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
SHOTTON COLTS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
02/11/24 12:10
|
VELOCITY HURRICANES
v
WASHINGTON FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
02/11/24 08:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
LEON FC GOLD
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 08:30
|
GATESHEAD LJB BLUES
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 08:30
|
HILDA PARK
v
HOUGHTON ALBION LIONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 09:25
|
LEAM RANGERS BLUES
v
BELMONT UNITED FALCONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
02/11/24 09:25
|
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 09:25
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
CHILTON JUNIORS RAVENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
PETERLEE TOWN FC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
COXHOE UNITED BLACKS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 10:20
|
BEAMISH BOCA JUNIORS
v
LEON FC GREENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 10:20
|
REVOLUTION CATALANS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
02/11/24 10:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 10:20
|
LEAM RANGERS WHITES
v
SHILDON AFC U9 Whites
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 10:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
BELMONT UNITED EAGLES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 11:15
|
AUCKLAND MOORS UNITED
v
JARROW PUMAS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 11:15
|
SHOTTON COLTS
v
ESCOMB SAXONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
02/11/24 11:15
|
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
v
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
02/11/24 08:45
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
v
NEW DURHAM WASPS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 08:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WHITELEAS COBRAS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
HERRINGTON FC
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
DURHAM UNITED LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 09:40
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
02/11/24 09:40
|
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
v
LEON FC BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 09:40
|
CONSETT AFC PORTO
v
LEON FC ORANGE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 10:35
|
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 10:35
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 10:35
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
02/11/24 10:35
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
AJX ACADEMY BARCA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 11:30
|
DURHAM FC GATORS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 11:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
JARROW JAGUARS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 11:30
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
02/11/24 11:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
02/11/24 08:45
|
HEIGHINGTON FC
v
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 08:45
|
HORDEN CW MILAN
v
JARROW FC THUNDERCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS PURPLE
v
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 09:45
|
CONSETT AFC LISBON
v
GATESHEAD JUNIORS WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 09:45
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
WASHINGTON FC TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 09:45
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
WASHINGTON UNITED SILVER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
02/11/24 10:45
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
HERRINGTON FC REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 10:45
|
SHINCLIFFE JUNIOR REDS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 10:45
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 11:45
|
WALDRIDGE PARK GLANTON
v
HORDEN CW INTER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 11:45
|
WASHINGTON JUNIORS
v
CHESTER TOWN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 11:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
NORTH EAST SPORTS PANTHERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
02/11/24 08:30
|
DARLINGTON FC YOUTH
v
DURHAM FC REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 08:30
|
HEATON STANNINGTON JUNIORS
v
SEABURN JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 08:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
v
WHICKHAM FC BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 08:30
|
SEATON CAREW ATHLETIC
v
HERRINGTON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 08:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
BELMONT UNITED EAGLES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
LEON FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
02/11/24 09:25
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH
v
ESCOMB FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 09:25
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
LEON FC WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
MONTAGUE YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 09:25
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
02/11/24 10:20
|
AJX ATHLETICO
v
NEW DURHAM FC WASPS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 10:20
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
CHILTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
HERRINGTON FC GREEN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE
v
SEATON CAREW PREDATORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE GREENS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 10:20
|
ROSEBERRY PARK
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
02/11/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
v
HETTON JUNIORS MILAN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 11:15
|
JARROW FC BARCA
v
BEAMISH LIONS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
v
SILKSWORTH YOUTH REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
v
LEON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
BLAKELAW INTER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 11:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
HARTON AND WESTOE BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
02/11/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 12:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
WASHINGTON UNITED
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 12:10
|
HOUGHTON ALBION LIONS FC
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
02/11/24 12:10
|
JARROW FC PANTHERS
v
HILDA PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
02/11/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
VELOCITY BLACK CATS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 08:45
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
HERRINGTON FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 08:45
|
RUTHERFORD AFC
v
Whickham Fellside Youth
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 08:45
|
SHOTTON COLTS FC
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 09:40
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
02/11/24 09:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 09:40
|
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 09:40
|
SUNDERLAND RCA WHITES
v
WINLATON RAIDERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 09:40
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
v
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 10:35
|
FELLING MAGPIES
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 10:35
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
WILLINGTON YOUTH
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
02/11/24 10:35
|
LEON FC GOLDS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 10:35
|
NORTH EAST SKILLS ORANGE
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 10:35
|
WHICKHAM FC WHITES
v
DURHAM WFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 11:30
|
BROWNEY FC
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 11:30
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
WASHINGTON FC TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 11:30
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
02/11/24 11:30
|
COXHOE UNITED BLUE
v
WASHINGTON UNITED GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 11:30
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 12:25
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WHITBURN AND CLEADON LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 12:25
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
LEON FC GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 12:25
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
02/11/24 12:25
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
02/11/24 08:45
|
CHILTON JUNIORS REDS
v
WASHINGTON NSG FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 08:45
|
CONSETT REDS
v
DURHAM FC MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 08:45
|
HORDEN CW MARRAS
v
WHITELEAS WIZARDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 09:45
|
SEATON CAREW JETS FC WHITES
v
FISHBURN COMMUNITY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 09:45
|
WHITELEAS WOLVES
v
BELMONT UNITED FALCONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 10 |
02/11/24 09:45
|
HERRINGTON FC WHITES
v
CONSETT AFC SMELTERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 10:45
|
LJB SANTOS
v
GATESHEAD JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 10:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
COXHOE UNITED BLACK
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 10:45
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 11:45
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
02/11/24 11:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
v
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 11:45
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 12:45
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 12:45
|
SEAHAM REDSTAR
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 12:45
|
WHITBURN PANTHERS REDS
v
HARTON and WESTOE GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
02/11/24 12:45
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
DARLINGTON UNITED VIKINGS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 12:45
|
WHICKHAM FELLSIDE MAGPIES
v
BEARPARK COMMUNITY ROCKETS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
02/11/24 13:45
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
SILKSWORTH AND HALL FARM REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
02/11/24 09:00
|
ESCOMB FC VIKINGS
v
SEABURN JUNIORS WHITES
DEAN BANK REC GROUND PITCH 1 9V9
|
|
02/11/24 10:00
|
SUNDERLAND WEST END
v
HARTON AND WESTOE PANTHERS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN
v
HETTON JUNIORS INTER
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
HETTON JUNIORS ROMA
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
WASHINGTON UNITED NAVY
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
02/11/24 09:30
|
AJX FC MADRID
v
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
KING JAMES I ACADEMY
|
|
02/11/24 09:30
|
AJX FC VALENCIA
v
SEATON CAREW TITANS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
02/11/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
WHICKHAM FC
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
HILDA PARK
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
WALKER CENTRAL WHITES
SHOTTON PARK 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
02/11/24 09:00
|
HORDEN CW
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
SEAHAM RED STAR Youth U11
v
WINLATON COMETS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
ESCOMB SAXONS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
02/11/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
TEESSIDE JUNIORS REDS
PARKVIEW COMMUNITY ASSOCIATION 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
DURHAM UNITED LIONS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
SILKSWORTH YOUTH FC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
02/11/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
Gateshead F.C. Juniors U11 s
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
BOWBURN PARK 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
HERRINGTON FC
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
RUTHERFORD AFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
v
CONSETT AFC SHOTLEY
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
WILLINGTON YOUTH
DOWNHILL COMPLEX PITCH E 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
02/11/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
SOUTH SHIELDS FC
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 11:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WHITBURN PANTHERS FC REDS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC BLUES
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
WINLATON TITANS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
02/11/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
PETERLEE TOWN FC
CLEGWELL CA 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
CLEVELAND HALL BLUES
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
SOUTH MOOR WHITES
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
02/11/24 10:00
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
ESCOMB WARRIORS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
02/11/24 08:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
SOUTH MOOR MILAN
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
COXHOE UNITED BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
02/11/24 10:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
02/11/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
LEON FC WHITES
HARTON ACADEMY 3G
|
|
02/11/24 11:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
BELMONT UNITED EAGLES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
02/11/24 11:00
|
WHITELEAS WASPS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
02/11/24 09:00
|
SOUTHMOOR BLACKS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
BLACKFYNE JUNIORS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
02/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
BEAMISH FC ROMA
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
JARROW FC BULLS
v
SHILDON AFC U11
JARROW KING GEORGE V PLAYING FIELDS
|
|
02/11/24 12:30
|
COXHOE UNITED
v
ROKER RANGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
02/11/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED
v
AJX FC ATLETICO
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
EAST DURHAM BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
02/11/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
ROSEBERRY PARK
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
VELOCITY PREDATORS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
v
REVOLUTION CATALANS FC
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
WYNYARD VILLAGE FC
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
02/11/24 08:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
02/11/24 09:00
|
CONSETT NITRO
v
NEW DURHAM AFC WASPS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
02/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
HORDEN CW JUNIORS MARRA
v
WEST RAINTON FC YOUTH
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
02/11/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
WINLATON COBRAS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
02/11/24 09:25
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
SEAHAM UNITED
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 09:25
|
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
v
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
02/11/24 09:25
|
VELOCITY COBRAS
v
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
02/11/24 10:05
|
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
v
WILLINGTON YOUTH STRIPES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
02/11/24 10:10
|
CONSETT AFC GALAXY
v
WHICKHAM FC REDS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
02/11/24 09:00
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
DURHAM UNITED TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
02/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL YELLOWS
v
PETERLEE TOWN FC GOLD
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
02/11/24 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
BLACKFYNE JAGUARS
ST ANNES SCHOOL
|
|
02/11/24 10:10
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
THORNLEY JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
WHITBURN and CLEADON WOLVES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
02/11/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UNITED
v
WASHINGTON FC TIGONS
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
02/11/24 10:10
|
PETERLEE HELFORD
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
02/11/24 10:10
|
SOUTHMOOR REDS
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
02/11/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
PASS SOCCER GREENS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
02/11/24 09:00
|
NEW FORDLEY
v
BOLDON COLTS BLUES
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
02/11/24 09:30
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
EASINGTON COLLIERY CW
ST AIDANS SCHOOL
|
|
02/11/24 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
FOUNDATION OF LIGHT
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
02/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
02/11/24 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
LEON FC WHITES
AMBERLEY PARK
|
|
02/11/24 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
02/11/24 08:30
|
VELOCITY WOLVES
v
SWALWELL JUNIORS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
BOLDON COLTS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
EASINGTON COLLIERY
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
PETERLEE HELFORD
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
02/11/24 10:40
|
BEAMISH FC JUVE
v
HILDA PARK YELLOWS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
02/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
CLEVELAND HALL
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
SHOTTON PARK
|
|
02/11/24 09:30
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
BEAMISH FC MADRID
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 11:00
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
02/11/24 11:20
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
WASHINGTON FC TIGONS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
02/11/24 12:30
|
WASHINGTON FC LIONS
v
POOLS YOUTH FC REDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
02/11/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
SWALWELL JUNIORS KITES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
02/11/24 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
02/11/24 10:10
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
02/11/24 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
02/11/24 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
VELOCITY FC LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
02/11/24 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
LEON FC REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
02/11/24 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
02/11/24 08:45
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
WASHINGTON UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
HERRINGTON FC WHITES
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
02/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
02/11/24 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
02/11/24 11:20
|
HERRINGTON FC GREENS
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
02/11/24 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
EAST DURHAM
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
02/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
02/11/24 09:15
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
WHITELEAS TIGERS
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
02/11/24 10:10
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
SOUTH SHIELDS BLUE
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
02/11/24 10:10
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
CONSETT AFC WOLVES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
02/11/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
HILDA PARK FC
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
02/11/24 11:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
DURHAM FC
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U12
v
BOLDON CA GIRLS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUE
v
WASHINGTON FC PUMAS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
02/11/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
RUTHERFORD AFC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
02/11/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
SEAHAM RED STAR
CLEGWELL CA 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
SHOTTON COLTS BLUE
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
DURHAM UNITED TIGERS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
SUNDERLAND RCA REDS
JACK CLARK PARK
|
|
02/11/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
ROSEBERRY PARK DRAGONS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
02/11/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
COXHOE UNITED DORTMUND
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
AJX FC ACADEMY
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
BLACKFYNE FC
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
02/11/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
v
FELLING MAGPIES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
02/11/24 11:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
COXHOE UNITED BLACKS
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
02/11/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
v
VELOCITY FC ALL STARS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
02/11/24 10:00
|
CRAGHEAD MILAN
v
CONSETT DRAGONS
CRAGHEAD LEGION
|
|
02/11/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
CHESTER LE ST RIVERSIDE 3G
|
|
02/11/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
02/11/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
02/11/24 09:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
WEAR UNITED
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
02/11/24 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
VELOCITY VIPERS
CRAGHEAD LEGION
|
|
02/11/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
HEIGHINGTON FC
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
02/11/24 12:30
|
CONSETT WARRIORS
v
FISHBURN COMMUNITY
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 13 Premier Division |
02/11/24 08:45
|
LEON FC WHITES
v
WHICKHAM FC REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
02/11/24 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
02/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
02/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
MONTAGU BLUES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
02/11/24 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
WASHINGTON FC LIONS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
02/11/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
02/11/24 09:30
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
WEARSIDE REDS FC
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
02/11/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
LEAM RANGERS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
02/11/24 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
Under 13 Division 2 |
02/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
02/11/24 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
CLEVELAND HALL BLUES
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
v
FC HARTLEPOOL
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
02/11/24 09:00
|
JARROW DYNAMOS BLUE
v
DURHAM FC COLTS
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
02/11/24 10:00
|
DARLINGTON FC
v
ROSEBERRY PARK
ST AIDANS SCHOOL
|
|
02/11/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 Division 3 |
02/11/24 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
SHILDON AFC U13
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
02/11/24 09:00
|
CLEGWELL FC
v
JARROW YOUTH UNITED
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
02/11/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
DURHAM COUNTY
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
02/11/24 10:10
|
JARROW FC CRUSADERS
v
DURHAM WFC
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
WHICKHAM FC BLUES
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 13 Division 4 |
02/11/24 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
SWALWELL JUNIORS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
02/11/24 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
CONSETT A.F.C LIONS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
FARRINGDON RANGERS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
02/11/24 09:30
|
Whickham Fellside
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
DURHAM FC DIAMONDS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 13 Division 5 |
02/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
BIRTLEY TOWN WHITES
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
CONSETT AFC EAGLES
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
02/11/24 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
WHICKHAM FC WHITES
CHILTON
|
|
02/11/24 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
WASHINGTON NSG FC
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
|
02/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
SHOTTON COLTS BLUES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
02/11/24 11:00
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
HETTON JUNIORS JUVE
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 6 |
02/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
EAST DURHAM WARRIORS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
02/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
HETTON JUNIORS ROMA
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
02/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
02/11/24 11:20
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
FELLING MAGPIES BLACKS
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
Under 13 Division 7 |
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
02/11/24 09:35
|
VELOCITY EAGLES
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
SEATON CAREW TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
02/11/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
RUTHERFORD AFC
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
02/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
02/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
WEAR UNITED BLUES
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
02/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
GATESHEAD JUNIORS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
02/11/24 09:30
|
WINGATE FC
v
HILDA PARK
WINGATE WELFARE PARK
|
|
02/11/24 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
v
VELOCITY PYTHONS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
02/11/24 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
v
PETERLEE AZULS FC
BLACKWELL MEADOWS
|
|
02/11/24 11:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 13 Division 9 |
02/11/24 09:30
|
AJX FC
v
WALDRIDGE PARK FC LIONS
BISHOP BARRINGTON SCHOOL
|
|
02/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
v
Whickham Fellside Youth
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
02/11/24 09:30
|
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
v
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
STARGATE PITCHES
|
|
02/11/24 10:30
|
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
v
WEAR UNITED YELLOWS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
COXHOE UNITED BLACKS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
Under 13 Division 10 |
02/11/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
FISHBURN COMMUNITY
THE VENUE
|
|
02/11/24 08:50
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
02/11/24 09:00
|
WEAR UNITED VEDRA
v
WASHINGTON FC TIGERS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
02/11/24 10:00
|
WHITLEAS HAWKS
v
CONSETT AFC STORM
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WHITELEAS EAGLES
BRANDON TOP
|
|
Under 14 Premier Division |
02/11/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
v
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 09:00
|
REVOLUTION FC
v
BEAMISH FC
KINGS ACADEMY
|
|
02/11/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
SEABURN JUNIORS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
LEON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
02/11/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
v
SILKSWORTH CW
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
Under 14 Division 1 |
02/11/24 09:30
|
DURHAM FC
v
WINLATON TROJANS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
02/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
SEATON CAREW LIONS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
02/11/24 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
02/11/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
FOUNDATION OF LIGHT
ST HILDS SCHOOL
|
|
02/11/24 13:00
|
CROOK TOWN YOUTH
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
Under 14 Division 2 |
02/11/24 09:00
|
PASS SOCCER GREEN
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
MURTON WELFARE 9V9
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
02/11/24 10:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE
v
REVOLUTION GALACTICOS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
02/11/24 10:00
|
SHILDON A.F.C U14
v
CLEVELAND HALL BLUES
KING JAMES I ACADEMY
|
|
02/11/24 10:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
BLACKFYNE FC
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
02/11/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
02/11/24 10:00
|
STOCKSFIELD EAGLES
v
WHITBURN AND CLEADON REAL
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PP
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
02/11/24 11:00
|
CONSETT STEEL
v
SHOTTON COLTS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 4 |
02/11/24 09:00
|
EAST DURHAM REDS
v
WASHINGTON JUNIORS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
02/11/24 09:00
|
PRUDHOE BLUES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
EASTWOODS PARK
|
|
02/11/24 09:00
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
HARTON ACADEMY 3G
|
|
02/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
v
HEBBURN TOWN GOLDS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
02/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
BROWNEY BLACKS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
02/11/24 10:30
|
REDBY CA
v
FC HARTLEPOOL WHITES
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
Under 14 Division 5 |
02/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
GATESHEAD FC JUNIORS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CLEGWELL FC HAWKS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
02/11/24 10:00
|
LEON FC BLUES
v
NSG ATHLETIC TIGERS
HERRINGTON BURN
|
|
02/11/24 10:15
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
DEERNESS VALLEY STORM
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
ESCOMB YOUTH
v
FELLING MAGPIES
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 14 Division 6 |
02/11/24 09:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
WHITELEAS SHARKS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
02/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
DURHAM COUNTY FC
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
02/11/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
LEON FC GOLDS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
SUNDERLAND RCA REDS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
Under 14 Division 7 |
02/11/24 09:00
|
COXHOE UNITED
v
BROWNEY GOLDS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
HORDEN WELFARE PARK
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
02/11/24 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
PRUDHOE YELLOWS
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
02/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
02/11/24 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
ROKER RANGERS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
02/11/24 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
02/11/24 10:10
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
02/11/24 10:30
|
EASINGTON COLIERY AFC
v
CRAGHEAD FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
02/11/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
v
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
02/11/24 11:00
|
CONSETT AFC BEDLAM
v
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
02/11/24 12:00
|
NSG ATHLETIC PUMAS
v
SWALWELL SWIFTS
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 9 |
02/11/24 09:00
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
02/11/24 09:30
|
CONSETT AFC CARNAGE
v
SHILDON AFC U14 WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
GATESHEAD FELL ORANGE
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
Under 15 Premier Division |
02/11/24 09:30
|
HURWORTH ALBION
v
DARLINGTON FC
HACSA SPORTS FIELD, 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
HILDA PARK JUNIORS
v
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
WITTON PARK TASC
v
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
WI
|
|
02/11/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
v
Peterlee Helford Youth U15s Black
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 15 Division 1 |
02/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
HEBBURN TOWN BLUE
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
02/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
v
RUTHERFORD AFC REDS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
JARROW FC SHARKS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
02/11/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
SEATON CAREW SPARTANS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
Under 15 Division 2 |
02/11/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
HEIGHINGTON BOYS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
02/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
GATESHEAD FC BLACKS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
02/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
02/11/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
02/11/24 10:10
|
FARRINGDON DETACHED
v
FELLING MAGPIES BLACKS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 11:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
02/11/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
v
NEW BIGGIN HALL
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
HEBBURN TOWN GOLD
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
02/11/24 09:30
|
CONSETT AFC JUVE
v
HETTON JUNIORS LAZIO
CONSETT AFC 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
DURHAM COUNTY FC
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 4 |
02/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS MADRID
v
SHOTTON COLTS BLUE
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
BYERS GREEN FC
v
CLEVELAND HALL CA BLUES
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
02/11/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
WASHINGTON FC PANTHERS
HERRINGTON BURN
|
|
02/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
PLAINS FARM REDS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
02/11/24 11:30
|
SUNDERLAND CITY HORSWILL
v
WASHINGTON FC PUMAS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
Under 15 Division 5 |
02/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
WASHINGTON UNITED BLACK
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
02/11/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
CLEGWELL KESTRALS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
02/11/24 10:00
|
BLAYDON FC
v
GATESHEAD FC STRIPES
BLAYDON YOUTH & COMMUNITY CENTRE
|
|
02/11/24 10:30
|
PETERLEE HELFORD ORANGE
v
MURTON COLLIERY YOUTH
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
02/11/24 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 15 Division 6 |
02/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS BLUES
v
BLACKFYNE FC
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
v
WHITELEAS WARRIORS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
02/11/24 10:30
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
02/11/24 12:30
|
WASHINGTON FC LIONS
v
WARK WANDERERS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 15 Division 7 |
02/11/24 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
LEON FC
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
02/11/24 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
ROSEBERRY PARK
CROFT SCHOOL
|
|
02/11/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
WASHINGTON UNITED NAVY
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
02/11/24 10:30
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
02/11/24 12:30
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 15 Division 8 |
02/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
CORBRIDGE UNITED
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
02/11/24 09:00
|
VELOCITY TIGERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
02/11/24 09:30
|
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
v
DURHAM UNITED LIONS
BISHOP MIDDLEHAM LEISURE PARK
|
|
02/11/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK NETHERTON
v
CONSETT AFC MILAN
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
Under 16 Premier Division |
02/11/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
HEXHAM CELTIC
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
STOCKSFIELD VIPERS
v
SOUTH MOOR BLUES
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
02/11/24 10:25
|
LEAM RANGERS
v
HETTON JUNIORS INTER
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
WEST DENTON UNITED
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
ALL SAINTS PLAYING FIELDS
|
|
02/11/24 11:00
|
PLAINS FARM YELLOWS
v
SOUTH SHIELDS FC
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
02/11/24 12:00
|
DURHAM FC
v
THROCKLEY MAGPIES
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 16 Division 2 |
02/11/24 09:00
|
SEAHAM TOWN FC
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
PARKSIDE SEAHAM
|
|
02/11/24 10:00
|
HETTON LYONS
v
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 11:00
|
PRUDHOE YOUTH COBRAS
v
FELLING MAGPIES WHITES
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
02/11/24 12:00
|
WHICKHAM FC
v
PETERLEE EVOLUTION FC
AXWELL PARK,
|
|
02/11/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 16 Division 3 |
02/11/24 09:00
|
CONSETT A.F.C. AVENGERS
v
NEW HERRINGTON ST AIDENS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
WALDRIDGE PARK WESTRAY
SOUTHERN AREA PITCH D
|
|
02/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
02/11/24 10:30
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
02/11/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
Under 16 Division 4 |
02/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 09:30
|
CONSETT AFC CANNONS
v
FARRINGDON DETACHED REDS
CONSETT AFC 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
02/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
SEAHAM HARBOUR FC
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 2
|
|
02/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 16 Division 5 |
02/11/24 09:00
|
OUSTON EAGLES
v
STOCKSFIELD FC
OUSTON LANE
|
|
02/11/24 09:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
v
FARRINGDON DETACHED
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BAYERN
v
CULLERCOATS RANGERS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
02/11/24 10:00
|
SHILDON FC
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
02/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
v
SEATON CAREW TIGERS
WEST AUCKLAND AFC
|
|
Under 16 Division 6 |
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
v
SOUTH TYNESIDE FC
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
02/11/24 10:00
|
ESCOMB YOUTH
v
ALLENDALE FC
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
02/11/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
JARROW FC INTER
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
02/11/24 10:30
|
COXHOE UNITED
v
HEXHAM HAWKS FC
KELLOE WELFARE GROUND
|
|
02/11/24 12:00
|
WEAR UNITED
v
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 16 Division 7 |
02/11/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
BLACKFYNE FC
v
FELLING MAGPIES BLACKS
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
02/11/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK LOMOND
v
BELMONT UNITED
UGLY LANE
|
|
02/11/24 11:00
|
SHILDON AFC U16
v
CONSETT A.F.C. WHITES
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
02/11/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
FOREST HALL FC
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
02/11/24 12:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CORBRIDGE UNITED
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
Under 16 Division 8 |
02/11/24 09:00
|
JARROW FC COBRAS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
02/11/24 10:00
|
NEWBIGGIN HALL JFC
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BLACKS
GALA FIELD
|
|
02/11/24 10:00
|
TRIMDON UNITED JUNIORS
v
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
TRIMDON COMMUNITY COLLEGE 11V11
|
|
Under 17 Premier Division |
02/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 09:00
|
JARROW FC KNIGHTS
v
DARLINGTON QUAKERS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 17 Division 1 |
02/11/24 09:30
|
CONSETT AFC FALCONS
v
SHOTTON COLTS BLUES
CONSETT AFC 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
NEWCASTLE SPORTING CLUB
v
FC HARTLEPOOL REDS
KIBBLESWORTH PARK
|
|
02/11/24 11:15
|
BOLDON COLTS BARCA
v
WASHINGTON UNITED
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
02/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
DALTON PARK RANGERS
v
CHESTER TOWN WHITES
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
02/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
GATESHEAD F.C. JUNIORS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
02/11/24 10:30
|
WHITELEAS ROCKETS
v
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
02/11/24 12:00
|
SHILDON AFC U17
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
Under 17 Division 3 |
02/11/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
|
|
02/11/24 09:30
|
SILKSWORTH LIONS COAST
v
FELLING MAGPIES
RYHOPE CW
|
|
02/11/24 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 4 |
02/11/24 10:00
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
CRAGHEAD FC
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
02/11/24 10:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 1 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
BEDLINGTON UNITED LOCOS
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH
BLYTH SPORTING CLUB
|
|
02/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
02/11/24 11:15
|
STOCKSFIELD FC
v
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 18 Premier League |
02/11/24 10:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
STOCKSFIELD JUNIORS HORNETS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
02/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
v
CONSETT AFC STEELERS
SIR BOBBY ROBSON CENTRE
|
|
02/11/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
v
SHILDON AFC
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
02/11/24 11:15
|
ESCOMB YOUTH
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
Under 18 Division 1 |
02/11/24 09:00
|
BILLINGHAM UNITED WASPS
v
SOUTH MOOR TIGERS
SRC COLLEGE SPORTS CENTRE
|
|
02/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
v
WILLINGTON AFC RESERVES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
02/11/24 10:00
|
SACRISTON VICTORIA
v
EASINGTON COLLIERY FC
SACRISTON COLLIERY WELFARE FOOTBALL
|
|
02/11/24 10:30
|
JARROW FC LIONS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
02/11/24 10:30
|
PETERLEE UNITED
v
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
Under 18 Division 2 |
02/11/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
SHOTTON COLTS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
02/11/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
v
DURHAM COUNTY FC COLTS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
v
WEST CORNFORTH YOUTH FC
SOUTHERN AREA PITCH F
|
|
02/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
02/11/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
v
HARTON AND WESTOE UNITED
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
02/11/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
SEAHAM UNITED
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
09 November 2024 |
Girls Under 7 League |
09/11/24 08:45
|
CLS AMAZON GIRLS
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 08:45
|
FC Hartlepool U7 Divas
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 09:20
|
BOLDON CA GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 09:20
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 09:55
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
09/11/24 09:55
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 10:30
|
BOLDON CA GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 10:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 11:05
|
BEAMISH LIONESSES
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 11:05
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 11:40
|
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
v
NORTH EAST SKILLS PURPLES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
09/11/24 11:40
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 12:15
|
CLS AMAZONS CUBS
v
CONSETT AFC STEELERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 12:15
|
SHOTTON COLTS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 12:50
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
09/11/24 12:50
|
DEERNESS VALLEY LIONESSES
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
09/11/24 08:45
|
BEAMISH LIONESSES
v
HORDEN CW Athena’s
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
09/11/24 08:45
|
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
09/11/24 08:45
|
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
v
SHOTTON COLTS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
09/11/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
09/11/24 09:40
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
CONSETT LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
09/11/24 09:40
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
09/11/24 10:35
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
09/11/24 10:35
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
09/11/24 10:35
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
09/11/24 11:30
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
09/11/24 11:30
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
09/11/24 11:30
|
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
v
CLEVELAND HALL GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
09/11/24 12:25
|
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
v
LEON FC GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
09/11/24 12:25
|
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
09/11/24 10:35
|
BOLDON CA GIRLS
v
LEAM RANGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 11:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
WHICKHAM AFC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 11:30
|
HARTON AND WESTOE
v
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 12:25
|
JARROW FC TIGERS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 12:25
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
09/11/24 08:45
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 09:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 09:40
|
GATESHEAD CLEVELAND HALL
v
RUTHERFORD GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 09:40
|
HEBBURN TOWN GIRLS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 10:35
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
HILDA PARK GALACTICOS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
09/11/24 08:45
|
CLS AMAZON DIAMONDS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 12:25
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
CONSETT STEELERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 12:25
|
JARROW FC YOUTH YELLOWS
v
SEAHAM REDSTAR GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 12:25
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
09/11/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
v
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
09/11/24 10:10
|
NEW DURHAM AFC
v
LEAM RANGERS GIRLS
BOWBURN PARK 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON FOOTBALL CLUB
|
|
09/11/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
THE VENUE
|
|
09/11/24 11:50
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
v
JARROW LIONESSES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
09/11/24 09:00
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
CONSETT AFC WILDCATS
v
CHESTER TOWN LIONESSES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
09/11/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH A 9V9
|
|
09/11/24 10:10
|
HERRINGTON FC GIRLS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
PETERLEE TOWN GIRLS
v
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
09/11/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
THE VENUE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
09/11/24 09:00
|
CLS AMAZON JAGUARS
v
WASHINGTON FC
HERMITAGE ACADEMY B1 9V9 (CHESTER)
|
|
09/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
09/11/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
09/11/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND BLACKS
v
BOLDON CA GIRLS
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
09/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
09/11/24 09:30
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
09/11/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
WASHINGTON FC WILDCATS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
09/11/24 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
09/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
v
BEAMISH LIONESSES
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN TORNADOES
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 10:15
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
09/11/24 11:10
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 2 |
09/11/24 09:30
|
SEATON CAREW GAZELLES
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
DEERNESS VALLEY LEOPARDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
09/11/24 10:15
|
DURHAM UNITED LIONESSES
v
WASHINGTON JUNIORS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS AMIGOS
v
CONSETT AFC STEELERS GIRLS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
09/11/24 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS YELLOWS
v
GREATHAM YOUTH GREATHAM GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
09/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
09/11/24 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
09/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
BEAMISH LIONESSES
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
09/11/24 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
09/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
09/11/24 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
09/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
09/11/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
BELMONT UNITED ROBINS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
09/11/24 11:20
|
CONSETT AFC PANTHERS
v
DARLINGTON RA GIRLS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
09/11/24 09:00
|
Whickham Fellside Fire
v
ROKER RANGERS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
09/11/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
KILLINGWORTH REDS
WASHINGTON AFC 11V11 D
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
09/11/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
CLS AMAZON SAPPHIRES
v
SEATON CAREW FC VIXENS
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH C
|
|
09/11/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
09/11/24 11:20
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
09/11/24 11:30
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 3
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
09/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
T.I.B.S
v
BOLDON CA GIRLS
CONYERS SCHOOL
|
|
09/11/24 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
09/11/24 10:25
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
BORO RANGERS GIRLS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
09/11/24 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
DARLINGTON TOWN GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
09/11/24 12:30
|
JARROW FC VIKINGS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Girls Under 18s Central League |
09/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY TIGERS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
09/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC GIRLS
v
VELOCITY FLAMES
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
09/11/24 09:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
BRINKBURN CA PITCH ONE
|
|
09/11/24 09:00
|
JARROW FC LASSES
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
HEDWORTHFIELD CA
|
|
09/11/24 10:30
|
NEWCASTLE EAST END
v
WALLSEND GIRLS
NEEFC SWANS RECREATION GROUND
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
09/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
v
DURHAM UNITED GIRLS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
09/11/24 10:00
|
STOCKTON TOWN
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
09/11/24 10:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
MIDDLETON RANGERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Under 7 Blue Division |
09/11/24 08:45
|
BIRTLEY TOWN GREENS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS ROYALS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 08:45
|
CHILTON JUNIORS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 08:45
|
CROOK TOWN MAGPIES
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
WASHINGTON FC LIONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 08:45
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
09/11/24 08:45
|
GATESHEAD JUNIORS
v
NEW DURHAM FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 08:45
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
WHITBURN PANTHERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:20
|
AJX BARCA
v
WASHINGTON ATHLETIC BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:20
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
CONSETT AFC JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:20
|
CHESTER LE STREET UNITED JETS
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Orange Division |
09/11/24 09:20
|
AJX MADRID
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
WASHINGTON UNITED INTER WHITE
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:20
|
HERRINGTON FC
v
CONSETT AFC JUNIORS GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:20
|
SEABURN JUNIORS PURPLES
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:55
|
CROOK TOWN YOUTH FALCONS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:55
|
DARLINGTON RA JUNIORS
v
HETTON JUNIORS MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
09/11/24 09:55
|
PETERLEE TOWN FC
v
HEBBURN TOWN BLACK MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:55
|
SCJ GABBIADINI
v
LEON FC GOLDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:55
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HAWKS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:55
|
WHITBURN and CLEADON
v
DURHAM UNITED WOLVES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 09:55
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
HARTON and WESTOE BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
09/11/24 09:55
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 10:30
|
CONSETT AFC JUNIORS REDS
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 10:30
|
HERRINGTON FC GREENS
v
BOLDON COLTS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 10:30
|
LEON FC WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
VELOCITY RAPTORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 12:15
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
WASHINGTON FC PUMAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
09/11/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED SONICS
v
BOLDON COLTS MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 10:30
|
HERRINGTON FC WHITES
v
WASHINGTON FC TIGERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 10:30
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
BELMONT UNITED EAGLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
RUTHERFORD AFC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:05
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
09/11/24 11:05
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLDS
v
SEABURN JUNIORS YELLOW
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:05
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS YELLOWS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:05
|
WASHINGTON UNITED NAVY INTER
v
Whickham Fellside U7 Yellows
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:05
|
WINLATON VIKINGS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:05
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
HARTON and WESTOE JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Purple Division |
09/11/24 11:05
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
HETTON JUNIORS INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:05
|
VELOCITY FALCONS
v
CHESTER TOWN TIGERS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:40
|
CONSETT AFC JUNIORS WHITES
v
COXHOE UNITED CUBS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:40
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:40
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
HARTON and WESTOE YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Brown Division |
09/11/24 11:40
|
CHESTER LE STREET UNITED LIONS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:40
|
ESCOMB FC
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:40
|
HILDA PARK
v
LEON FC BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:40
|
LEAM RANGERS GREENS
v
WITTON PARK TASC PLAMEIRAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
09/11/24 11:40
|
WASHINGTON NSG COBRAS
v
HEBBURN TOWN BLACK BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
09/11/24 11:40
|
BEAMISH FC REAL
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:40
|
HERRINGTON FC
v
WASHINGTON FC LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
REVOLUTION GALACTICOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:40
|
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
v
LEAM RANGERS YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:15
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
DURHAM FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
SEABURN JUNIORS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
09/11/24 09:20
|
AJX FC MADRID
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:20
|
BEAMISH ATHLETICO
v
HILDA PARK YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:15
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WHICKHAM FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
FC HARTLEPOOL BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:50
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
v
HERRINGTON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:50
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
BOLDON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
09/11/24 09:20
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:20
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HERRINGTON FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:20
|
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
v
LEON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:20
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
09/11/24 09:55
|
COXHOE UNITED COBRAS
v
BIRTLEY TOWN HOOPS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:55
|
COXHOE UNITED CUBS
v
HERRINGTON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
NORTH EAST SPORTS DEVILS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
EASINGTON COLLIERY AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:55
|
HILDA PARK BLUES
v
HARTLEPOOL FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:55
|
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
v
PETERLEE TOWN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
09/11/24 08:45
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE FORZA
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE REAL
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
WHITBURN PANTHERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:55
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
SUNDERLAND RCA REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
09/11/24 10:30
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 10:30
|
CHESTER TOWN LIONS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 10:30
|
LEON FC BLUES
v
WASHINGTON FC TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 10:30
|
SEABURN JUNIORS FC GREENS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:05
|
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:05
|
WHITBURN AND CLEADON MADRID
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
09/11/24 11:05
|
ASHBROOKE ATHLETIC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:05
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
LEAM RANGERS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:05
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
WOLVISTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:05
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
BROWNEY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:05
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:05
|
VELOCITY FC DRAGONS
v
WILLINGTON YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
09/11/24 08:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 08:45
|
PASS SOCCER BLACKS
v
KIBBLESWORTH LJB
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP WHITES
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 09:55
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 10:30
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
BIRTLEY TOWN WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 13:20
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
09/11/24 11:40
|
FERRYHILL MINERS
v
HETTON JUNIORS JUVENTUS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:40
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
HETTON JUNIORS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:15
|
HARTLEPOOL FC WHITES
v
WASHINGTON FC PUMAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:15
|
LEON FC GOLD
v
BIRTLEY TOWN GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:15
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
v
HORDEN CW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END BLUES
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
09/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
WASHINGTON FC TIGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 10:30
|
NEW DURHAM AFC
v
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 10:30
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:40
|
HARTON and WESTOE FORCE
v
WHITELEAS DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 11:40
|
WHICKHAM FC BLUES
v
DEERNESS VALLEY STORM
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
09/11/24 12:50
|
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
v
EAST DURHAM BLUES TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:50
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
WHITBURN and CLEADON TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:50
|
HETTON JUNIORS REDS
v
FC HARTLEPOOL GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:50
|
LEON FC GREENS
v
PASS SOCCER BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:50
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
BEARPARK COMMUNITY COMETS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
09/11/24 12:50
|
WASHINGTON JUNIORS
v
EAST DURHAM REDS TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
09/11/24 08:30
|
BEAMISH RANGERS
v
KILLINGWORTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 08:30
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
v
WITTON PARK TASC SANTOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 08:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
NEW DURHAM AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 08:30
|
REVOLUTION ATHLETICO
v
LEON FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 08:30
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
SEABURN JUNIORS REDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
DURHAM FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
09/11/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
CHILTON JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 09:25
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
SEABURN JUNIORS WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 09:25
|
NORTH EAST ELITE
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 09:25
|
ROSEBERRY PARK
v
WASHINGTON UNITED WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
09/11/24 10:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
HETTON JUNIORS MILAN
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 10:20
|
LEON FC BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 10:20
|
SHILDON AFC U9
v
AJX FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 10:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
COXHOE UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 10:20
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
BILLINGHAM UNITED
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
09/11/24 11:15
|
BOLDON COLTS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 11:15
|
CONSETT AFC BENFICA
v
SEATON CAREW COMETS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 11:15
|
HERRINGTON FC GREENS
v
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 11:15
|
JARROW FC JAGUARS
v
DURHAM UNITED TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 11:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
PETERLEE HELFORD YOUTH
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 11:15
|
SOUTH SHIELDS GOLDS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
09/11/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
SEABURN JUNIORS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
SILKSWORTH YOUTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 12:10
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
VELOCITY HURRICANES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 12:10
|
WASHINGTON FC LIONS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 12:10
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
SHOTTON COLTS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
09/11/24 12:10
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
09/11/24 08:30
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
RUTHERFORD AFC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 08:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
GATESHEAD LJB BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 08:30
|
HOUGHTON ALBION LIONS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 08:30
|
LEON FC GOLD
v
HETTON JUNIORS LAZIO
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 08:30
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 09:25
|
LEAM RANGERS BLUES
v
HILDA PARK
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
09/11/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS RAVENS
v
REVOLUTION CATALANS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 09:25
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
DURHAM UNITED WOLVES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 10:20
|
PETERLEE TOWN FC
v
LEON FC GREENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 10:20
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
BEAMISH BOCA JUNIORS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
09/11/24 10:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
LEAM RANGERS WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 10:20
|
SHILDON AFC U9 Whites
v
SHOTTON COLTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 10:20
|
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 11:15
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 11:15
|
ESCOMB SAXONS
v
JARROW PUMAS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
09/11/24 11:15
|
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
v
AUCKLAND MOORS UNITED
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
09/11/24 08:45
|
DURHAM UNITED LIONS
v
SUNDERLAND RCA REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 08:45
|
HERRINGTON FC
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 08:45
|
WHITELEAS COBRAS
v
DEERNESS VALLEY STORM
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 09:40
|
NEW DURHAM WASPS
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
09/11/24 09:40
|
LEON FC BLACKS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 09:40
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 10:35
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
CONSETT AFC PORTO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 10:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
09/11/24 10:35
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
WHITELEAS FLAMES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 11:30
|
JARROW JAGUARS BLUES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 11:30
|
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
v
DURHAM FC GATORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
09/11/24 11:30
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
SOUTH MOOR JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
09/11/24 08:45
|
JARROW FC THUNDERCATS
v
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
v
HEIGHINGTON FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 08:45
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SEABURN JUNIORS PURPLE
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 09:45
|
CONSETT AFC LISBON
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 09:45
|
GATESHEAD JUNIORS WHITES
v
FISHBURN COMMUNITY FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 09:45
|
WASHINGTON UNITED SILVER
v
HORDEN CW MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
09/11/24 10:45
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIOR REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 10:45
|
HERRINGTON FC REDS
v
SILKSWORTH YOUTH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 10:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
WALDRIDGE PARK GLANTON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 11:45
|
CHESTER TOWN
v
WHITBURN PANTHERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 11:45
|
HORDEN CW INTER
v
NORTH EAST SPORTS PANTHERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 11:45
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
WASHINGTON JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
09/11/24 08:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 08:30
|
DURHAM FC REDS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 08:30
|
HERRINGTON FC
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 08:30
|
LEON FC BLUES
v
SEABURN JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 08:30
|
SEATON CAREW ATHLETIC
v
DARLINGTON FC YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 08:30
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
HEATON STANNINGTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
09/11/24 09:25
|
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
WHICKHAM FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 09:25
|
LEON FC WHITES
v
LEAM RANGERS GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 09:25
|
MONTAGUE YELLOWS
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 09:25
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
SILKSWORTH YOUTH FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
09/11/24 10:20
|
CHILTON JUNIORS
v
NORTH EAST ELITE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 10:20
|
HERRINGTON FC GREEN
v
ROSEBERRY PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 10:20
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
FC HARTLEPOOL REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE GREENS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 10:20
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
v
NEW DURHAM FC WASPS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 10:20
|
SEATON CAREW PREDATORS
v
AJX ATHLETICO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
09/11/24 11:15
|
BEAMISH LIONS
v
SEABURN JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 11:15
|
BLAKELAW INTER
v
SEABURN JUNIORS ORANGE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 11:15
|
HARTON AND WESTOE BLUES
v
JARROW FC BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 11:15
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 11:15
|
LEON FC
v
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 11:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
09/11/24 12:10
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
v
DURHAM UNITED TIGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
JARROW FC PANTHERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 12:10
|
HILDA PARK
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
09/11/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
HOUGHTON ALBION LIONS FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
09/11/24 08:45
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 08:45
|
VELOCITY BLACK CATS
v
SHOTTON COLTS FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 08:45
|
Whickham Fellside Youth
v
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
DURHAM UNITED WOLVES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 09:40
|
HERRINGTON FC REDS
v
RUTHERFORD AFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
09/11/24 09:40
|
FELLING MAGPIES
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 09:40
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 09:40
|
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
v
NORTH EAST SKILLS WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 09:40
|
WINLATON RAIDERS
v
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 10:35
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
HETTON JUNIORS INTER
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH
v
SUNDERLAND RCA WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
09/11/24 10:35
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
NORTH EAST SKILLS ORANGE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 10:35
|
DURHAM WFC
v
LEON FC GOLDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 10:35
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WHICKHAM FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 11:30
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 11:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
BROWNEY FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 11:30
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
WHICKHAM FC WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
09/11/24 11:30
|
LEON FC GREENS
v
SHOTTON COLTS BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 11:30
|
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
v
COXHOE UNITED BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 12:25
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
LEAM RANGERS YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 12:25
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
PETERLEE HELFORD FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 12:25
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
09/11/24 12:25
|
WHITBURN AND CLEADON LIONS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
09/11/24 08:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
CONSETT REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 08:45
|
DURHAM FC MILAN
v
HORDEN CW MARRAS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY
v
CHILTON JUNIORS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 09:45
|
SEATON CAREW JETS FC WHITES
v
WHITELEAS WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 12:25
|
WASHINGTON NSG FC
v
WHITELEAS WIZARDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 10 |
09/11/24 09:45
|
HERRINGTON FC WHITES
v
LJB SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 10:45
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 10:45
|
CONSETT AFC SMELTERS
v
WHITBURN PANTHERS FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 10:45
|
GATESHEAD JUNIORS
v
SUNDERLAND RCA REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 11:45
|
COXHOE UNITED BLACK
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
09/11/24 09:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
v
WITTON PARK TASC SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 11:45
|
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
v
SEAHAM REDSTAR
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 11:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HERRINGTON FC BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 12:45
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
HARTON and WESTOE GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 12:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
v
WHITBURN PANTHERS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
09/11/24 12:45
|
BEARPARK COMMUNITY ROCKETS
v
KIBBLESWORTH LJB
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
09/11/24 12:45
|
DARLINGTON UNITED VIKINGS
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
09/11/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
DURHAM UNITED WOLVES
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE PANTHERS
v
HETTON JUNIORS JUVE
HARTON ACADEMY 3G
|
|
09/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS INTER
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
ESCOMB FC VIKINGS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
BIRTLEY TOWN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
WASHINGTON FC LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
09/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
v
BOLDON COLTS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
HILDA PARK
v
AJX FC VALENCIA
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
SEATON CAREW TITANS
v
EASINGTON CW
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
WALKER CENTRAL WHITES
v
AJX FC MADRID
TYNE VIEW PRIMARY SCHOOL
|
|
09/11/24 11:00
|
WHICKHAM FC
v
SHOTTON COLTS BLUES
WHICKHAM SCHOOL AND SPORTS COLLEGE
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
09/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
SEAHAM RED STAR Youth U11
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
WINLATON COMETS
v
SILKSWORTH YOUTH FC
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
09/11/24 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS REDS
v
HORDEN CW
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
09/11/24 11:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
LEAM RANGERS GREENS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
09/11/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
09/11/24 09:00
|
Gateshead F.C. Juniors U11 s
v
WASHINGTON UNITED BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
NEW DURHAM AFC
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
HERRINGTON FC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
v
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
09/11/24 12:30
|
CONSETT AFC SHOTLEY
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
09/11/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
09/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
BELMONT UNITED HAWKS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
09/11/24 10:10
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
SOUTH SHIELDS FC BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
HETTON JUNIORS MILAN
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
WHITBURN PANTHERS FC REDS
v
WINLATON TITANS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
09/11/24 09:00
|
ESCOMB WARRIORS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
09/11/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
09/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR WHITES
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
09/11/24 10:10
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
CLEGWELL FC KESTRELS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
CLEGWELL FC HAWKS
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
09/11/24 09:00
|
COXHOE UNITED BLUES
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR MILAN
v
WHICKHAM FC BLUES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
09/11/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
LEON FC WHITES
v
WHITELEAS WASPS
THE VENUE
|
|
09/11/24 11:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
09/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
09/11/24 09:00
|
ROKER RANGERS
v
SOUTHMOOR BLACKS
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
BEAMISH FC ROMA
v
JARROW FC BULLS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
BLACKFYNE JUNIORS
v
COXHOE UNITED
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
09/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U11
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
KING JAMES I ACADEMY
|
|
09/11/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SUNDERLAND RCA REDS
BRANDON CRICKET CLUB 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
09/11/24 10:30
|
EAST DURHAM BLUES
v
ROSEBERRY PARK
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
09/11/24 11:00
|
AJX FC ATLETICO
v
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH ONE
|
|
09/11/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
09/11/24 11:00
|
REVOLUTION CATALANS FC
v
VELOCITY PREDATORS
KINGS ACADEMY
|
|
09/11/24 11:00
|
WYNYARD VILLAGE FC
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
WYNYARD CHURCH OF ENGLAND PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
09/11/24 08:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
FISHBURN COMMUNITY
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
09/11/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC WASPS
v
HORDEN CW JUNIORS MARRA
BOWBURN PARK 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
CONSETT NITRO
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
v
DEERNESS VALLEY STORM
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
WEST RAINTON FC YOUTH
v
WINLATON COBRAS
WEST RAINTON ADVENTURE LANE
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
09/11/24 08:45
|
WHICKHAM FC REDS
v
BELMONT UNITED FALCONS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
CONSETT AFC GALAXY
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 09:25
|
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
v
VELOCITY COBRAS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
09/11/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
v
WILLINGTON YOUTH STRIPES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
SEAHAM UNITED
v
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
09/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
LEON FC BLACKS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
09/11/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC GOLD
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
09/11/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
WHITELEAS RAIDERS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
09/11/24 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
09/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
WASHINGTON FC JAGUARS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
PETERLEE HELFORD
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
CRAGHEAD FC
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
09/11/24 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
WEAR UNITED
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
09/11/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
CHESTER LE STREET TOWN
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
09/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
NEW FORDLEY
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
09/11/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
KILLINGWORTH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
09/11/24 10:00
|
BOLDON COLTS BLUES
v
EASINGTON COLLIERY CW
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
09/11/24 11:20
|
PASS SOCCER GREENS
v
TEESSIDE JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
09/11/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
09/11/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD
v
SWALWELL JUNIORS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
09/11/24 09:35
|
VELOCITY WOLVES
v
BEAMISH FC JUVE
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
09/11/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
EASINGTON ACADAMY
|
|
09/11/24 11:00
|
BOLDON COLTS
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
BOLDON COMM ASSOC
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
09/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL
v
THORNLEY JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
BELMONT UNITED HAWKS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
09/11/24 11:30
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
WASHINGTON FC LIONS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
09/11/24 12:30
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
BEAMISH FC MADRID
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
09/11/24 08:30
|
VELOCITY FC LIONS
v
JARROW ST BEDES
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
LEON FC REDS
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 11:20
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 11:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
WHITELEAS LIONS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
HERRINGTON FC GREENS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
09/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
WASHINGTON UNITED BLUES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
09/11/24 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
09/11/24 11:20
|
HERRINGTON FC WHITES
v
DURHAM WFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
09/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
SOUTH SHIELDS BLUE
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
CROOK TOWN WOLVES
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
HILDA PARK FC
v
GATESHEAD FC JUNIORS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
CONSETT AFC WOLVES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
EAST DURHAM
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
09/11/24 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
HETTON JUNIORS ROMA
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
09/11/24 12:00
|
DURHAM FC
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
09/11/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
WILLINGTON YOUTH BLUE
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
WASHINGTON FC TIGERS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
SHILDON AFC U12
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
09/11/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
v
WASHINGTON FC PUMAS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
BOLDON CA GIRLS
v
RUTHERFORD AFC
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
09/11/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
FELLING MAGPIES
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
09/11/24 10:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
HARTON AND WESTOE AVENGERS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
09/11/24 10:10
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
CLEGWELL FC KESTRELS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
09/11/24 11:00
|
SEAHAM RED STAR
v
SHOTTON COLTS BLUE
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
09/11/24 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
AJX FC ACADEMY
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
09/11/24 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
COXHOE UNITED DORTMUND
v
BLACKFYNE FC
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
09/11/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
09/11/24 09:00
|
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
v
CONSETT DRAGONS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
09/11/24 09:00
|
VELOCITY FC ALL STARS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
09/11/24 10:00
|
CRAGHEAD MILAN
v
WASHINGTON FC JAGUARS
CRAGHEAD LEGION
|
|
09/11/24 10:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
CHESTER LE ST RIVERSIDE 3G
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
09/11/24 08:30
|
VELOCITY VIPERS
v
WEAR UNITED
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
CONSETT WARRIORS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
09/11/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
09/11/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
CRAGHEAD MADRID
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Premier Division |
09/11/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
LEON FC WHITES
LEYBURN GROVE
|
|
09/11/24 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
SHOTTON COLTS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
09/11/24 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
DENTON DENE 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
09/11/24 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
STOCKTON TOWN BLUES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
09/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
GREATHAM HARTLEPOOL
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
WEARSIDE REDS FC
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
BEAMISH LIONS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
09/11/24 09:30
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
EASINGTON COLLIERY AFC
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
09/11/24 10:00
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
LEYBURN GROVE
|
|
Under 13 Division 2 |
09/11/24 09:00
|
JARROW DYNAMOS BLUE
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
DURHAM FC COLTS
v
WILLINGTON YOUTH
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
09/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
ROSEBERRY PARK
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
09/11/24 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
DARLINGTON FC
BARMOOR HUB
|
|
09/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
HEIGHINGTON FC
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
09/11/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
FELLING MAGPIES BLUES
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 13 Division 3 |
09/11/24 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
SOUTH MOOR JUNIORS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
09/11/24 09:00
|
CLEGWELL FC
v
DURHAM COUNTY
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
09/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
JARROW FC CRUSADERS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
BELMONT UNITED
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
09/11/24 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
FOUNDATION OF LIGHT
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
09/11/24 12:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 4 |
09/11/24 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
THORNLEY JUNIORS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
09/11/24 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
WASHINGTON UNITED BLUE
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
09/11/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
09/11/24 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
VELOCITY SCORPIONS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
09/11/24 12:00
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
Whickham Fellside
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 13 Division 5 |
09/11/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
CONSETT AFC DORTMUND
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
09/11/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
WINGATE WELFARE PARK
|
|
09/11/24 10:10
|
CONSETT AFC EAGLES
v
SUNDERLAND RCA GOLD
CONSETT AFC 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
CHILTON JUNIORS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
09/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
09/11/24 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
BIRTLEY TOWN WHITES
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 13 Division 6 |
09/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
09/11/24 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
09/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
09/11/24 10:10
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
09/11/24 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
LEAM RANGERS GREENS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
09/11/24 11:20
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
09/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
SHINCLIFFE JUNIORS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
VELOCITY EAGLES
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
09/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
DURHAM UNITED PANTHERS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
09/11/24 10:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
WASHINGTON FC LYNX
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
DEERNESS VALLEY STORM
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
09/11/24 09:00
|
VELOCITY PYTHONS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
09/11/24 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
09/11/24 10:00
|
HILDA PARK
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
WEAR UNITED BLUES
BRANDON TOP
|
|
09/11/24 11:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
WINGATE FC
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
09/11/24 11:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
PETERLEE AZULS FC
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 13 Division 9 |
09/11/24 09:00
|
WEAR UNITED YELLOWS
v
Whickham Fellside Youth
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
09/11/24 09:30
|
AJX FC
v
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
BISHOP BARRINGTON SCHOOL
|
|
09/11/24 10:10
|
WALDRIDGE PARK FC LIONS
v
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
Under 13 Division 10 |
09/11/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
WEAR UNITED VEDRA
THE VENUE
|
|
09/11/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
WHITLEAS HAWKS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
PETERLEE TOWN GOLD
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
09/11/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
FISHBURN CRICKET CLUB 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
WHITELEAS EAGLES
v
CONSETT AFC STORM
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Premier Division |
09/11/24 09:30
|
LEON FC WHITES
v
REVOLUTION FC
RYHOPE CW
|
|
09/11/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
v
WASHINGTON FC TIGONS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
RUTHERFORD AFC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
09/11/24 11:00
|
SILKSWORTH CW
v
BEAMISH FC
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 1 |
09/11/24 09:30
|
SEATON CAREW LIONS
v
PRUDHOE BLACKS
HORNBY PARK 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
CROOK TOWN YOUTH
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
09/11/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
DURHAM FC
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
HETTON JUNIORS INTER
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
09/11/24 11:00
|
WINLATON TROJANS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 14 Division 2 |
09/11/24 09:00
|
PASS SOCCER GREEN
v
WASHINGTON FC TIGERS
MURTON WELFARE 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
SHILDON A.F.C U14
KINGS ACADEMY
|
|
09/11/24 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
CLEVELAND HALL BLUES
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
09/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
09/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
HYLTON COLLIERY WELFARE
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
09/11/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
STOCKSFIELD EAGLES
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
09/11/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 14 Division 4 |
09/11/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
PRUDHOE BLUES
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
09/11/24 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
EAST DURHAM REDS
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
09/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
09/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLDS
v
REDBY CA
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
HARTON ACADEMY 3G
|
|
09/11/24 12:00
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 5 |
09/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
ESCOMB YOUTH
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
09/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
ST HARTON and WESTOE VIPERS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
HARTON ACADEMY 3G
|
|
09/11/24 10:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
NSG ATHLETIC TIGERS
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
09/11/24 10:00
|
LEON FC BLUES
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
HERRINGTON BURN
|
|
09/11/24 10:15
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
Under 14 Division 6 |
09/11/24 09:00
|
GREATHAM FC BLUES
v
FARRINGDON DETACHED REDS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
09/11/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
09/11/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
09/11/24 10:00
|
WHITELEAS SHARKS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
DURHAM COUNTY FC
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
Under 14 Division 7 |
09/11/24 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
HETTON JUNIORS ROMA
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
09/11/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
09/11/24 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
09/11/24 10:30
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
HETTON LYONS YOUTH
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
09/11/24 10:30
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
ROKER RANGERS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
09/11/24 11:00
|
COXHOE UNITED
v
WEAR UNITED FC
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
09/11/24 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
NSG ATHLETIC PUMAS
CRAGHEAD FOOTBALL CLUB
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
v
SWALWELL SWIFTS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
09/11/24 09:30
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 3
|
|
09/11/24 10:10
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
CONSETT AFC BEDLAM
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
09/11/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
v
EASINGTON COLIERY AFC
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
Under 14 Division 9 |
09/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
09/11/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
SEAHAM COAST YOUTH
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
09/11/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
WILLINGTON YOUTH
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
09/11/24 10:00
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
CONSETT AFC CARNAGE
KIBBLESWORTH PARK
|
|
09/11/24 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
UGLY LANE
|
|
Under 15 Premier Division |
09/11/24 09:00
|
Peterlee Helford Youth U15s Black
v
HILDA PARK JUNIORS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
v
WITTON PARK TASC
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
09/11/24 09:30
|
DARLINGTON FC
v
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
09/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 15 Division 1 |
09/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
09/11/24 10:00
|
SEATON CAREW SPARTANS
v
JARROW FC SHARKS
HORNBY PARK 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN BLUE
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC REDS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
09/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
09/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
09/11/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
FARRINGDON DETACHED
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
09/11/24 10:30
|
GATESHEAD FC BLACKS
v
HEIGHINGTON BOYS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
09/11/24 10:30
|
SEDGEFIELD YOUTH F.C
v
SOUTH TYNESIDE FC
SEDGEGFIELD COMM COLLEGE GRASS
|
|
09/11/24 12:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
09/11/24 09:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
HEBBURN TOWN GOLD
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
09/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
ESCOMB WARRIORS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
09/11/24 10:00
|
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
GREENSIDE SOCIAL CLUB
|
|
09/11/24 12:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
Under 15 Division 4 |
09/11/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
CLEVELAND HALL CA BLUES
SHOTTON PARK
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
09/11/24 09:30
|
PLAINS FARM REDS
v
NORTH EAST SPORTS MADRID
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
09/11/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
SUNDERLAND CITY HORSWILL
HERRINGTON BURN
|
|
Under 15 Division 5 |
09/11/24 09:00
|
CLEGWELL KESTRALS
v
GATESHEAD FC STRIPES
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
09/11/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
PETERLEE HELFORD ORANGE
BOWBURN PARK
|
|
09/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
WEAR UNITED BLUES
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
09/11/24 10:00
|
MURTON COLLIERY YOUTH
v
BLAYDON FC
MURTON WELFARE ENCLOSED
|
|
09/11/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACK
v
GREATHAM FC WHITES
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
09/11/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
v
WASHINGTON JUNIORS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 15 Division 6 |
09/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
v
WINLATON KNIGHTS
JUBILEE FIELDS
|
|
09/11/24 10:30
|
WHITELEAS WARRIORS
v
PLAINS FARM BLUES
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
09/11/24 11:00
|
BLACKFYNE FC
v
FELLING MAGPIES BLUES
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
09/11/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
v
LEAM RANGERS BLUES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 7 |
09/11/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
09/11/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
BLACKHALL MONKS FC
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
ROSEBERRY PARK
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
09/11/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
09/11/24 12:00
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
EAST DURHAM FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
09/11/24 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
09/11/24 09:00
|
VELOCITY TIGERS
v
WASHINGTON FC TIGERS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
CONSETT AFC MILAN
v
RUTHERFORD AFC
DELVES LANE FOOTBALL FIELD
|
|
09/11/24 10:00
|
CORBRIDGE UNITED
v
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
09/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 16 Premier Division |
09/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
DURHAM FC
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR BLUES
v
HEXHAM CELTIC
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
09/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
PLAINS FARM YELLOWS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
09/11/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
09/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
WEST DENTON UNITED
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
09/11/24 11:30
|
THROCKLEY MAGPIES
v
STOCKSFIELD VIPERS
NEWBURN SPORTS CENTRE
|
|
Under 16 Division 2 |
09/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES WHITES
v
WHICKHAM FC
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
SEAHAM TOWN FC
v
HETTON LYONS
PARKSIDE SEAHAM
|
|
09/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
v
PETERLEE EVOLUTION FC
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE (TECH PITCH)
|
|
09/11/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
09/11/24 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
Under 16 Division 3 |
09/11/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
v
CONSETT A.F.C. AVENGERS
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
v
JARROW WARRIORS
KING GEORGE PITCH A
|
|
09/11/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK WESTRAY
v
HETTON JUNIORS MILAN
O1
|
|
09/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
SOUTHERN AREA PITCH D
|
|
09/11/24 11:30
|
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL (ENCLOSED)
|
|
Under 16 Division 4 |
09/11/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
CONSETT AFC CANNONS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
SEAHAM HARBOUR FC
v
DEERNESS VALLEY STORM
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
09/11/24 14:00
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
FARRINGDON DETACHED REDS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
09/11/24 14:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
SHOTTON COLTS BLUES
WITTON GILBERT
|
|
Under 16 Division 5 |
09/11/24 08:45
|
FARRINGDON DETACHED
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
09/11/24 09:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
v
OUSTON EAGLES
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
09/11/24 09:30
|
CULLERCOATS RANGERS
v
SEATON CAREW TIGERS
CULLERCOATS LINKS AVE
|
|
09/11/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
v
SHILDON FC
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
09/11/24 10:00
|
STOCKSFIELD FC
v
CLEVELAND HALL BAYERN
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
09/11/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 16 Division 6 |
09/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
v
COXHOE UNITED
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
09/11/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
ESCOMB YOUTH
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
09/11/24 10:30
|
HEXHAM HAWKS FC
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
HEXHAM FOOTBALL CENTRE
|
|
Under 16 Division 7 |
09/11/24 09:00
|
FOREST HALL FC
v
WASHINGTON FC WILDCATS
EAST PALMERSVILLE SPORTS PAVILLION
|
|
09/11/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
WALDRIDGE PARK LOMOND
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 11V11
|
|
09/11/24 09:30
|
CONSETT A.F.C. WHITES
v
FELLING MAGPIES BLACKS
CONSETT AFC 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
09/11/24 11:30
|
CORBRIDGE UNITED
v
BLACKFYNE FC
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
Under 16 Division 8 |
09/11/24 10:00
|
TRIMDON UNITED JUNIORS
v
JARROW FC COBRAS
TRIMDON COMMUNITY COLLEGE 11V11
|
|
09/11/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BLACKS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
09/11/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
NEWBIGGIN HALL JFC
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 17 Premier Division |
09/11/24 10:00
|
BLYTH TOWN
v
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
BLYTH TOWN FC
|
|
09/11/24 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
SOUTHMOOR ACADEMY 11V11 PITCH B
|
|
Under 17 Division 1 |
09/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
09/11/24 10:00
|
NEWCASTLE SPORTING CLUB
v
BOLDON COLTS BARCA
KIBBLESWORTH PARK
|
|
09/11/24 10:30
|
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
v
CONSETT AFC FALCONS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
09/11/24 12:00
|
WASHINGTON UNITED
v
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 17 Division 2 |
09/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
v
GATESHEAD F.C. JUNIORS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
v
WIDEOPEN WARRIORS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
09/11/24 11:00
|
SHILDON AFC U17
v
CHESTER TOWN WHITES
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
09/11/24 13:00
|
WHITELEAS ROCKETS
v
DALTON PARK RANGERS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 3 |
09/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
v
SILKSWORTH LIONS COAST
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
HEATON HAWKS KESTRELS
v
CHESTER LE STREET TOWN
MANOR PARK SPORTS GROUND
|
|
09/11/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
09/11/24 13:30
|
DARLINGTON YOUTH
v
BLACKFYNE FC
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Under 17 Division 4 |
09/11/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
09/11/24 10:30
|
BEDLINGTON UNITED LOCOS
v
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
BLYTH SPORTING CLUB
|
|
09/11/24 10:30
|
CRAGHEAD FC
v
NSG ATHLETIC TIGERS
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
09/11/24 11:15
|
STOCKSFIELD FC
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 18 Premier League |
09/11/24 10:00
|
SHILDON AFC
v
SOUTH SHIELDS FC
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
09/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
v
ESCOMB YOUTH
SIR BOBBY ROBSON CENTRE
|
|
09/11/24 10:30
|
NORTH SHIELDS
v
STOCKSFIELD JUNIORS HORNETS
COLLINGWOOD VIEW PLAYING FIELDS
|
|
Under 18 Division 1 |
09/11/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY FC
v
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
EASINGTON ACADAMY
|
|
09/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
v
JARROW FC LIONS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
09/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR TIGERS
v
PETERLEE UNITED
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
09/11/24 10:00
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
BILLINGHAM UNITED WASPS
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
09/11/24 10:00
|
WILLINGTON AFC RESERVES
v
SACRISTON VICTORIA
WILLINGTON AFC
|
|
Under 18 Division 2 |
09/11/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
WASHINGTON FC TIGERS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
09/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
09/11/24 09:30
|
DURHAM COUNTY FC COLTS
v
WHICKHAM FELLSIDE
HAZELWELL CENTRE 11V11
|
|
09/11/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
WINGATE WELFARE PARK
|
|
09/11/24 10:30
|
SEAHAM UNITED
v
HARTON AND WESTOE UNITED
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
09/11/24 10:45
|
WEST CORNFORTH YOUTH FC
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
16 November 2024 |
Girls Under 7 League |
16/11/24 08:45
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
FC Hartlepool U7 Divas
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 08:45
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 09:20
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
CHESTER LE STREET UNITED
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 09:20
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 09:55
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
16/11/24 09:55
|
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 11:05
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 11:05
|
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 11:40
|
NORTH EAST SKILLS PURPLES
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
16/11/24 11:40
|
CONSETT AFC STEELERS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 12:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
CLS AMAZONS CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 12:15
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 12:50
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
v
SHOTTON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
16/11/24 13:20
|
CLEGWELL FC
v
DEERNESS VALLEY LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
16/11/24 08:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
16/11/24 08:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
16/11/24 08:45
|
SHOTTON COLTS GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
16/11/24 09:40
|
HORDEN CW Athena’s
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
16/11/24 09:40
|
BOLDON CA GIRLS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
16/11/24 09:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
v
CONSETT LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
16/11/24 10:35
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
16/11/24 10:35
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
16/11/24 10:35
|
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
16/11/24 11:30
|
LEON FC GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
16/11/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
CLEVELAND HALL GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
16/11/24 11:30
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
16/11/24 12:25
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
16/11/24 12:25
|
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
16/11/24 10:35
|
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
v
LEAM RANGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 11:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
HARTON AND WESTOE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 11:30
|
WHICKHAM AFC GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 12:25
|
JARROW FC TIGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
16/11/24 08:45
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 09:40
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
SHINCLIFFE JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 09:40
|
HILDA PARK GALACTICOS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 09:40
|
RUTHERFORD GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 10:35
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
GATESHEAD CLEVELAND HALL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
16/11/24 08:45
|
CONSETT STEELERS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 12:25
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 12:25
|
JARROW FC YOUTH YELLOWS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 12:25
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
CLS AMAZON DIAMONDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 12:25
|
SEAHAM REDSTAR GIRLS
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
16/11/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GIRLS
v
NEW DURHAM AFC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
16/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
16/11/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
v
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
JARROW LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
THE VENUE
|
|
16/11/24 11:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
THE VENUE
|
|
16/11/24 11:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
THE VENUE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
16/11/24 09:00
|
CONSETT AFC WILDCATS
v
CLEVELAND HALL GIRLS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
16/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
16/11/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
v
PETERLEE TOWN GIRLS
VALLEY ROAD COMMUNITY PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
v
HERRINGTON FC GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
THE VENUE
|
|
16/11/24 11:20
|
CHESTER TOWN LIONESSES
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
16/11/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
HEBBURN TOWN GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC
v
SHINCLIFFE JUNIORS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
16/11/24 09:30
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
16/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
CLS AMAZON JAGUARS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
16/11/24 11:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
THE VENUE
|
|
16/11/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
v
BISHOP AUCKLAND BLACKS
THE VENUE
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
16/11/24 10:30
|
KILLINGWORTH REDS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
AMBERLEY PARK
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
16/11/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
CLS AMAZON SAPPHIRES
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
16/11/24 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
16/11/24 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
16/11/24 10:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
16/11/24 10:00
|
T.I.B.S
v
LEAM RANGERS GIRLS
CONYERS SCHOOL
|
|
16/11/24 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
16/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
16/11/24 11:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
DARLINGTON TOWN GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
16/11/24 12:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
JARROW FC VIKINGS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
16/11/24 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
16/11/24 08:45
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
SILKSWORTH JUNIOR SCHOOL
|
|
16/11/24 09:00
|
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
v
DEERNESS VALLEY TIGERS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
16/11/24 10:30
|
VELOCITY FLAMES
v
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
DOWNHILL COMPLEX PITCH C
|
|
16/11/24 12:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC ALLSTARS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
16/11/24 10:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
WALLSEND GIRLS
LEAM RANGERS FC ENCLOSED PITCH
|
|
16/11/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
v
NEWCASTLE EAST END
RIVERSIDE COMPLEX PITCH TWO
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
16/11/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
STOCKTON TOWN
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
16/11/24 10:00
|
DURHAM UNITED GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
16/11/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
16/11/24 10:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
Under 7 Blue Division |
16/11/24 08:45
|
CHILTON JUNIORS
v
BIRTLEY TOWN GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 08:45
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 08:45
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS ROYALS
v
CROOK TOWN MAGPIES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 08:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SOUTH MOOR JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
16/11/24 08:45
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
AJX BARCA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
GATESHEAD JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:20
|
NEW DURHAM FC
v
BIRTLEY TOWN HOOPS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:20
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
CONSETT AFC JUNIORS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:20
|
WASHINGTON ATHLETIC BARCA
v
CHESTER LE STREET UNITED JETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Orange Division |
16/11/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
SEABURN JUNIORS PURPLES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:20
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
CONSETT AFC JUNIORS GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:20
|
WASHINGTON UNITED INTER WHITE
v
HERRINGTON FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:55
|
CROOK TOWN YOUTH FALCONS
v
AJX MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:55
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
DARLINGTON RA JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
16/11/24 09:55
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
SCJ GABBIADINI
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:55
|
HARTON and WESTOE BLUES
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:55
|
LEON FC GOLDS
v
HEBBURN TOWN BLACK MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS
v
WHITBURN and CLEADON
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 09:55
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HAWKS
v
PETERLEE TOWN FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
16/11/24 09:55
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
HETTON JUNIORS ROMA
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 10:30
|
BOLDON COLTS
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
HERRINGTON FC GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 10:30
|
LEON FC WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
CONSETT AFC JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 12:15
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
VELOCITY RAPTORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
16/11/24 10:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
CHESTER LE STREET UNITED SONICS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 10:30
|
BOLDON COLTS MADRID
v
RUTHERFORD AFC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
HERRINGTON FC WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:05
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
SEABURN JUNIORS WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
16/11/24 11:05
|
HARTON and WESTOE JUNIORS
v
WINLATON VIKINGS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:05
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:05
|
SEABURN JUNIORS YELLOW
v
WASHINGTON UNITED NAVY INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:05
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS YELLOWS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:05
|
Whickham Fellside U7 Yellows
v
SOUTH SHIELDS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Purple Division |
16/11/24 11:05
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
HETTON JUNIORS INTER
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:05
|
COXHOE UNITED CUBS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:40
|
HARTON and WESTOE YELLOWS
v
VELOCITY FALCONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:40
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
SEABURN JUNIORS REDS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:40
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
CONSETT AFC JUNIORS WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Brown Division |
16/11/24 11:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACKS
v
HILDA PARK
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:40
|
HEBBURN TOWN BLACK BARCA
v
ESCOMB FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:40
|
LEON FC BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED LIONS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGE
NEW FERENS PARK 3G
|
|
16/11/24 11:40
|
WITTON PARK TASC PLAMEIRAS
v
WASHINGTON NSG COBRAS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
16/11/24 11:40
|
DURHAM FC
v
WASHINGTON UNITED NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:40
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
HERRINGTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:40
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
BEAMISH FC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:40
|
WASHINGTON FC LIONS
v
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:15
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
SEABURN JUNIORS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
16/11/24 09:20
|
HILDA PARK YELLOWS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:20
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
AJX FC MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:15
|
BOLDON COLTS
v
HETTON JUNIORS MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:15
|
FC HARTLEPOOL BLUES
v
BEAMISH ATHLETICO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:50
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
HERRINGTON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:50
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
16/11/24 09:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:20
|
LEON FC WHITES
v
HERRINGTON FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:20
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
HETTON JUNIORS ROMA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:20
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
CLEGWELL FC KESTRELS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
16/11/24 09:55
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:55
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
HILDA PARK BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:55
|
HARTLEPOOL FC REDS
v
COXHOE UNITED CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
COXHOE UNITED COBRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS DEVILS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:55
|
PETERLEE TOWN
v
HERRINGTON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
16/11/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
HARTON AND WESTOE REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 08:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
HARTON AND WESTOE FORZA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
WITTON PARK TASC SANTOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:55
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
BELMONT UNITED EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
16/11/24 10:30
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
v
CHESTER TOWN LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 10:30
|
SHILDON AFC U8
v
LEON FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WHITBURN AND CLEADON MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:05
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:05
|
RUTHERFORD AFC
v
BELMONT UNITED HAWKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
16/11/24 11:05
|
BROWNEY FC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:05
|
CHESTER UNITED LEOPARDS
v
ASHBROOKE ATHLETIC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:05
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:05
|
LEAM RANGERS GREENS
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:05
|
WILLINGTON YOUTH
v
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:05
|
WOLVISTON FC
v
VELOCITY FC DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
16/11/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 08:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
WREKENTON NOU CAMP WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 08:45
|
PASS SOCCER BLACKS
v
BELMONT UNITED FALCONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 09:55
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 13:20
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
v
FISHBURN COMMUNITY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
16/11/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
FERRYHILL MINERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:15
|
HETTON JUNIORS GREENS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:15
|
HETTON JUNIORS JUVENTUS
v
HARTLEPOOL FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:15
|
HORDEN CW
v
LEON FC GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:15
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
BIRTLEY TOWN GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
16/11/24 10:30
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
DEERNESS VALLEY STORM
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
WHICKHAM FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 10:30
|
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
v
PETERLEE TOWN GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:40
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
v
NEW DURHAM AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 11:40
|
WHITELEAS DRAGONS
v
DURHAM UNITED TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
16/11/24 12:50
|
BEARPARK COMMUNITY COMETS
v
LEON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:50
|
EAST DURHAM BLUES TIGERS
v
HETTON JUNIORS REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:50
|
EAST DURHAM REDS TIGERS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:50
|
FC HARTLEPOOL GREENS
v
PASS SOCCER BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:50
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
WASHINGTON JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
16/11/24 12:50
|
WHITBURN and CLEADON TIGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
16/11/24 08:30
|
BEAMISH RANGERS
v
HETTON JUNIORS INTER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 08:30
|
DURHAM FC
v
SEABURN JUNIORS REDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 08:30
|
KILLINGWORTH FC
v
REVOLUTION ATHLETICO
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 08:30
|
LEON FC WHITES
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 08:30
|
NEW DURHAM AFC
v
WASHINGTON UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 08:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
REVOLUTION GALACTICOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
16/11/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS
v
WHITELEAS TITANS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
ESCOMB FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 09:25
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
v
ROSEBERRY PARK
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
NORTH EAST ELITE
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
16/11/24 10:20
|
AJX FC
v
WASHINGTON FC PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 10:20
|
BILLINGHAM UNITED
v
LEON FC BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 10:20
|
COXHOE UNITED BLUES
v
EASINGTON COLLIERY AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 10:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
SHILDON AFC U9
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
16/11/24 11:15
|
CONSETT AFC BENFICA
v
HERRINGTON FC GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 11:15
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
BOLDON COLTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 11:15
|
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
v
SOUTH SHIELDS GOLDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 11:15
|
PETERLEE HELFORD YOUTH
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 11:15
|
SEATON CAREW COMETS
v
JARROW FC JAGUARS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
16/11/24 12:10
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 12:10
|
SEABURN JUNIORS YELLOWS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 12:10
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
WASHINGTON FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 12:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
VELOCITY HURRICANES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 12:10
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WHICKHAM FC BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
16/11/24 12:10
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
16/11/24 08:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
LEAM RANGERS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 08:30
|
GATESHEAD LJB BLUES
v
BELMONT UNITED FALCONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 08:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
HOUGHTON ALBION LIONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
LEON FC GOLD
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 08:30
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 09:25
|
RUTHERFORD AFC
v
HILDA PARK
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
16/11/24 09:25
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 09:25
|
LEON FC GREENS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 09:25
|
REVOLUTION CATALANS
v
COXHOE UNITED BLACKS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 10:20
|
BEAMISH BOCA JUNIORS
v
PETERLEE TOWN FC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 10:20
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
CHILTON JUNIORS RAVENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
16/11/24 10:20
|
SHOTTON COLTS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 10:20
|
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
v
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 10:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
LEAM RANGERS WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 11:15
|
AUCKLAND MOORS UNITED
v
ESCOMB SAXONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 11:15
|
JARROW PUMAS
v
SHILDON AFC U9 Whites
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
16/11/24 11:15
|
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
v
BELMONT UNITED EAGLES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
16/11/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
DURHAM UNITED LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
HERRINGTON FC
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 08:45
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 08:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 09:40
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
WHITELEAS COBRAS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
16/11/24 09:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
LEON FC ORANGE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 09:40
|
LEON FC BLACKS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 10:35
|
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 10:35
|
CONSETT AFC PORTO
v
WASHINGTON FC TIGONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 10:35
|
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
16/11/24 10:35
|
AJX ACADEMY BARCA
v
SUNDERLAND WEST END REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 11:30
|
DURHAM FC GATORS
v
SOUTH MOOR JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 11:30
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 11:30
|
WHITELEAS FLAMES
v
JARROW JAGUARS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
16/11/24 11:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
16/11/24 08:45
|
HEIGHINGTON FC
v
JARROW FC THUNDERCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
v
WASHINGTON UNITED SILVER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
v
WASHINGTON FC TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 09:45
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 09:45
|
HORDEN CW MILAN
v
CONSETT AFC LISBON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 09:45
|
SEABURN JUNIORS PURPLE
v
GATESHEAD JUNIORS WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
16/11/24 10:45
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
SHINCLIFFE JUNIOR REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 10:45
|
WALDRIDGE PARK GLANTON
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 10:45
|
WASHINGTON JUNIORS
v
HERRINGTON FC REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 11:45
|
CHESTER TOWN
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 11:45
|
NORTH EAST SPORTS PANTHERS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 11:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
HORDEN CW INTER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
16/11/24 08:30
|
HEATON STANNINGTON JUNIORS
v
LEON FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 08:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
v
HERRINGTON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
DURHAM FC REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 08:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
DARLINGTON FC YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
SEATON CAREW ATHLETIC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 08:30
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
BELMONT UNITED EAGLES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
16/11/24 09:25
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH
v
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 09:25
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
LEON FC WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 09:25
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
WASHINGTON UNITED BLUE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 09:25
|
WHICKHAM FC BLUES
v
MONTAGUE YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
16/11/24 10:20
|
AJX ATHLETICO
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 10:20
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 10:20
|
NEW DURHAM FC WASPS
v
HERRINGTON FC GREEN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE
v
HETTON JUNIORS LAZIO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 10:20
|
ROSEBERRY PARK
v
NORTH EAST ELITE GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 10:20
|
SEATON CAREW PREDATORS
v
CHILTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
16/11/24 11:15
|
JARROW FC BARCA
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
v
HETTON JUNIORS MILAN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
HARTON AND WESTOE BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS ORANGE
v
BEAMISH LIONS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 11:15
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
LEON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
16/11/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 12:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 12:10
|
HOUGHTON ALBION LIONS FC
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 12:10
|
JARROW FC PANTHERS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
16/11/24 12:10
|
WASHINGTON UNITED
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
16/11/24 08:45
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
VELOCITY BLACK CATS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 08:45
|
RUTHERFORD AFC
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 08:45
|
SHOTTON COLTS FC
v
WASHINGTON FC LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
v
HERRINGTON FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 09:40
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
16/11/24 09:40
|
NORTH EAST SKILLS WHITES
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 09:40
|
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
v
WILLINGTON YOUTH
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 09:40
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 09:40
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
WINLATON RAIDERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 10:35
|
HETTON JUNIORS INTER
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 10:35
|
SUNDERLAND RCA WHITES
v
FELLING MAGPIES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
16/11/24 10:35
|
LEON FC GOLDS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 10:35
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
v
DURHAM WFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 10:35
|
WHICKHAM FC REDS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 11:30
|
BROWNEY FC
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 11:30
|
NORTH EAST SKILLS ORANGE
v
WASHINGTON FC TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 11:30
|
WHICKHAM FC WHITES
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
16/11/24 11:30
|
PETERLEE HELFORD FC
v
LEON FC GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 11:30
|
WASHINGTON UNITED GREENS
v
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 12:25
|
COXHOE UNITED BLUE
v
WHITBURN AND CLEADON LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 12:25
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 12:25
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
16/11/24 12:25
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
16/11/24 08:45
|
DURHAM FC MILAN
v
BELMONT UNITED FALCONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 08:45
|
HORDEN CW MARRAS
v
WASHINGTON NSG FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 08:45
|
WHITELEAS WIZARDS
v
FISHBURN COMMUNITY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 09:45
|
CHILTON JUNIORS REDS
v
WHITELEAS WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 09:45
|
CONSETT REDS
v
SEATON CAREW JETS FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 10 |
16/11/24 09:45
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
LJB SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 10:45
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
v
CONSETT AFC SMELTERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 10:45
|
COXHOE UNITED BLACK
v
GATESHEAD JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 10:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
HERRINGTON FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 11:45
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
16/11/24 11:45
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 11:45
|
SEAHAM REDSTAR
v
WITTON PARK TASC SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 12:45
|
HARTON and WESTOE GOLD
v
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 12:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
v
WASHINGTON FC WILDCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 12:45
|
WHITBURN PANTHERS REDS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
16/11/24 12:45
|
WHICKHAM FELLSIDE MAGPIES
v
SUNDERLAND WEST END REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
16/11/24 13:45
|
SILKSWORTH AND HALL FARM REDS
v
DARLINGTON UNITED VIKINGS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
16/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
WASHINGTON UNITED NAVY
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
16/11/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN
v
SUNDERLAND WEST END
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
SEABURN JUNIORS WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
ESCOMB FC VIKINGS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HETTON JUNIORS INTER
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
HARTON AND WESTOE PANTHERS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
16/11/24 09:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
v
SEATON CAREW TITANS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
AJX FC VALENCIA
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
EASINGTON CW
v
HILDA PARK
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
SHOTTON PARK 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WALKER CENTRAL WHITES
v
WHICKHAM FC
TYNE VIEW PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
16/11/24 09:00
|
ESCOMB SAXONS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
16/11/24 09:00
|
HORDEN CW
v
SEAHAM RED STAR Youth U11
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
WINLATON COMETS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
TEESSIDE JUNIORS REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
16/11/24 11:20
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
16/11/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
BOWBURN PARK 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
WILLINGTON YOUTH
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
Gateshead F.C. Juniors U11 s
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
v
CONSETT AFC SHOTLEY
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
HERRINGTON FC
DOWNHILL COMPLEX PITCH E 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
16/11/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
SOUTH SHIELDS FC BLUES
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
16/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WHITBURN PANTHERS FC REDS
v
SOUTH SHIELDS FC
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WINLATON TITANS
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
16/11/24 09:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
PETERLEE TOWN FC
CLEGWELL CA 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
CLEGWELL CA 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
CLEVELAND HALL BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
ESCOMB WARRIORS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
SOUTH MOOR WHITES
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
16/11/24 10:00
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
WASHINGTON FC TIGERS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
16/11/24 08:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
BELMONT UNITED EAGLES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR MILAN
v
COXHOE UNITED BLUES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
LEON FC WHITES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WHITELEAS WASPS
v
WASHINGTON FC PUMAS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
16/11/24 09:00
|
ROKER RANGERS
v
BLACKFYNE JUNIORS
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
BEAMISH FC ROMA
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
16/11/24 10:10
|
COXHOE UNITED
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 10:10
|
SOUTHMOOR BLACKS
v
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
SHILDON AFC U11
ST HILDS SCHOOL
|
|
16/11/24 10:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
JARROW FC BULLS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
16/11/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
REVOLUTION CATALANS FC
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
FARRINGDON DETACHED
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
16/11/24 11:00
|
ROSEBERRY PARK
v
WYNYARD VILLAGE FC
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
EAST DURHAM BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
VELOCITY PREDATORS
v
AJX FC ATLETICO
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
16/11/24 09:00
|
CONSETT NITRO
v
FISHBURN COMMUNITY
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
16/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
WASHINGTON FC WILDCATS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
HORDEN CW JUNIORS MARRA
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 09:30
|
WINLATON COBRAS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
16/11/24 10:00
|
WEST RAINTON FC YOUTH
v
NEW DURHAM AFC WASPS
WEST RAINTON ADVENTURE LANE
|
|
16/11/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
16/11/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH STRIPES
v
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
16/11/24 09:25
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
16/11/24 09:25
|
VELOCITY COBRAS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
16/11/24 09:25
|
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
v
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
16/11/24 10:10
|
CONSETT AFC GALAXY
v
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
16/11/24 11:00
|
SEAHAM UNITED
v
WHICKHAM FC REDS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
16/11/24 08:45
|
WHITELEAS RAIDERS
v
THORNLEY JUNIORS
TEMPLE PARK 3G
|
|
16/11/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
v
FC HARTLEPOOL YELLOWS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
16/11/24 09:30
|
BLACKFYNE JAGUARS
v
DURHAM UNITED TIGERS
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
16/11/24 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
PETERLEE TOWN FC GOLD
ST ANNES SCHOOL
|
|
16/11/24 10:10
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
16/11/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD
v
FERRYHILL MINERS UNITED
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
WASHINGTON FC TIGONS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
16/11/24 09:00
|
WHITBURN and CLEADON WOLVES
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
16/11/24 10:15
|
WEAR UNITED
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
16/11/24 08:45
|
LEON FC WHITES
v
PASS SOCCER GREENS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
EASINGTON ACADAMY
|
|
16/11/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
CHESTER LE STREET TOWN
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
NEW FORDLEY
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
16/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
16/11/24 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
KILLINGWORTH REDS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
16/11/24 11:10
|
BOLDON COLTS BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
16/11/24 08:30
|
VELOCITY WOLVES
v
PETERLEE HELFORD
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
HILDA PARK YELLOWS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
16/11/24 09:30
|
BEAMISH FC JUVE
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
16/11/24 10:10
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
EASINGTON COLLIERY
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
16/11/24 09:30
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
16/11/24 10:40
|
BEAMISH FC MADRID
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
WASHINGTON FC TIGONS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
16/11/24 11:00
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
CLEVELAND HALL
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
16/11/24 11:20
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
16/11/24 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
16/11/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
16/11/24 10:00
|
LEON FC REDS
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
16/11/24 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
SWALWELL JUNIORS KITES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
16/11/24 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
16/11/24 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
16/11/24 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
BIRTLEY TOWN
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
16/11/24 11:45
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
VELOCITY FC LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
16/11/24 09:00
|
DURHAM WFC
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
HERRINGTON FC WHITES
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
16/11/24 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
16/11/24 10:10
|
HERRINGTON FC GREENS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
16/11/24 09:00
|
CONSETT AFC WOLVES
v
HETTON JUNIORS ROMA
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
16/11/24 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
16/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
EAST DURHAM
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
16/11/24 09:30
|
DURHAM FC
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
16/11/24 10:00
|
HILDA PARK FC
v
WHITELEAS TIGERS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
16/11/24 10:10
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
HETTON JUNIORS MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
16/11/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
LEON FC BLACKS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
16/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U12
v
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
16/11/24 10:10
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WILLINGTON YOUTH BLUE
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
16/11/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
16/11/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
16/11/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
CLEGWELL CA 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
ROSEBERRY PARK DRAGONS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
JACK CLARK PARK
|
|
16/11/24 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
SEAHAM RED STAR
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
16/11/24 10:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
DURHAM UNITED TIGERS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
16/11/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
COXHOE UNITED BLACKS
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
16/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
FELLING MAGPIES
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
16/11/24 10:00
|
BLACKFYNE FC
v
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
16/11/24 10:30
|
COXHOE UNITED DORTMUND
v
AJX FC ACADEMY
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
16/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
16/11/24 10:00
|
CRAGHEAD MILAN
v
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
CRAGHEAD LEGION
|
|
16/11/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
16/11/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
16/11/24 11:20
|
CONSETT DRAGONS
v
VELOCITY FC ALL STARS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
16/11/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
FISHBURN COMMUNITY
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 09:35
|
VELOCITY VIPERS
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
16/11/24 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
CRAGHEAD LEGION
|
|
16/11/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
16/11/24 10:40
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
HEIGHINGTON FC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
16/11/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
WHITBURN PANTHERS FC
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
16/11/24 12:30
|
CONSETT WARRIORS
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 13 Premier Division |
16/11/24 08:45
|
LEON FC WHITES
v
MONTAGU BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
SUNDERLAND ROKERITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
16/11/24 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
16/11/24 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 1 |
16/11/24 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
HURWORTH ALBION
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
16/11/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
LEAM RANGERS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
16/11/24 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
16/11/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WEARSIDE REDS FC
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
16/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 2 |
16/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
DURHAM FC COLTS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
16/11/24 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
JARROW DYNAMOS BLUE
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
FC HARTLEPOOL
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
16/11/24 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
BARMOOR HUB
|
|
16/11/24 10:00
|
DARLINGTON FC
v
CLEVELAND HALL BLUES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
16/11/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 Division 3 |
16/11/24 09:00
|
CLEGWELL FC
v
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
16/11/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
BELMONT UNITED
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
16/11/24 09:00
|
JARROW FC CRUSADERS
v
WHICKHAM FC BLUES
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
16/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
DURHAM WFC
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
16/11/24 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
SOUTH MOOR JUNIORS
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
Under 13 Division 4 |
16/11/24 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
16/11/24 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
SWALWELL JUNIORS
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
16/11/24 09:30
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
CONSETT A.F.C LIONS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
16/11/24 09:30
|
Whickham Fellside
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
16/11/24 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
FARRINGDON RANGERS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 13 Division 5 |
16/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
16/11/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
SHOTTON COLTS BLUES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
16/11/24 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
WHICKHAM FC WHITES
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
|
16/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
CONSETT AFC EAGLES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
16/11/24 11:00
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
SUNDERLAND RCA GOLD
CONSETT AFC 11V11
|
|
16/11/24 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
HETTON JUNIORS JUVE
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 13 Division 6 |
16/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
HETTON JUNIORS ROMA
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
16/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
16/11/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
16/11/24 10:10
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
EAST DURHAM WARRIORS
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
16/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
16/11/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
16/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
16/11/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
SEATON CAREW TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
16/11/24 09:35
|
VELOCITY EAGLES
v
DEERNESS VALLEY STORM
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
Under 13 Division 8 |
16/11/24 09:30
|
WINGATE FC
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WINGATE WELFARE PARK
|
|
16/11/24 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
v
VELOCITY PYTHONS
BLACKWELL MEADOWS
|
|
16/11/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
HILDA PARK
BRANDON TOP
|
|
16/11/24 11:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
16/11/24 12:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
PETERLEE AZULS FC
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 13 Division 9 |
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
AJX FC
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
16/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
v
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
16/11/24 09:30
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
16/11/24 10:30
|
Whickham Fellside Youth
v
WEAR UNITED YELLOWS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
16/11/24 11:20
|
WALDRIDGE PARK FC LIONS
v
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 13 Division 10 |
16/11/24 08:50
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
16/11/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
WASHINGTON FC TIGERS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
16/11/24 09:00
|
WEAR UNITED VEDRA
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
16/11/24 09:30
|
CONSETT AFC STORM
v
FISHBURN COMMUNITY
CONSETT AFC 11V11
|
|
16/11/24 10:00
|
WHITLEAS HAWKS
v
WHITELEAS EAGLES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 14 Premier Division |
16/11/24 09:00
|
REVOLUTION FC
v
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
KINGS ACADEMY
|
|
16/11/24 09:00
|
SEABURN JUNIORS
v
SOUTH SHIELDS FC
LEYBURN GROVE
|
|
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
16/11/24 09:30
|
LEON FC WHITES
v
RUTHERFORD AFC
RYHOPE CW
|
|
16/11/24 12:00
|
BEAMISH FC
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 14 Division 1 |
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC REDS
v
WINLATON TROJANS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
16/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
16/11/24 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
FOUNDATION OF LIGHT
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
16/11/24 10:30
|
CROOK TOWN YOUTH
v
DURHAM FC
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
BOLDON COLTS
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 14 Division 2 |
16/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
16/11/24 10:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE
v
PASS SOCCER GREEN
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
16/11/24 10:00
|
SHILDON A.F.C U14
v
BLACKFYNE FC
KING JAMES I ACADEMY
|
|
16/11/24 10:15
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
KINGS ACADEMY
|
|
16/11/24 10:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
WASHINGTON FC TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
16/11/24 09:30
|
CONSETT STEEL
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
CONSETT AFC 11V11
|
|
16/11/24 10:00
|
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
FERRAND PARK
|
|
16/11/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PP
v
STOCKSFIELD EAGLES
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
16/11/24 11:00
|
SHOTTON COLTS
v
WHITBURN AND CLEADON REAL
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
Under 14 Division 4 |
16/11/24 09:00
|
EAST DURHAM REDS
v
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
16/11/24 09:00
|
PRUDHOE BLUES
v
FC HARTLEPOOL WHITES
EASTWOODS PARK
|
|
16/11/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
BROWNEY BLACKS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
16/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
16/11/24 10:30
|
REDBY CA
v
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
16/11/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
HEBBURN TOWN GOLDS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
16/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
NSG ATHLETIC TIGERS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
16/11/24 09:00
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
FELLING MAGPIES
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
16/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
DEERNESS VALLEY STORM
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
16/11/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
CLEGWELL FC HAWKS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
16/11/24 10:30
|
ESCOMB YOUTH
v
WASHINGTON FC WILDCATS
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 14 Division 6 |
16/11/24 09:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
WHITELEAS SHARKS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
16/11/24 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
DURHAM COUNTY FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
16/11/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
16/11/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
ROSEBERRY PARK
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
16/11/24 10:10
|
GREATHAM FC BLUES
v
SUNDERLAND RCA REDS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
16/11/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
v
LEON FC GOLDS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
Under 14 Division 7 |
16/11/24 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
COXHOE UNITED
HORDEN WELFARE PARK
|
|
16/11/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
16/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
WEAR UNITED FC
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
16/11/24 09:30
|
ROKER RANGERS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
16/11/24 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
16/11/24 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
PRUDHOE YELLOWS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 13:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
BROWNEY GOLDS
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
Under 14 Division 8 |
16/11/24 09:30
|
CONSETT AFC BEDLAM
v
CRAGHEAD FC
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
16/11/24 09:30
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 3
|
|
16/11/24 10:10
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
16/11/24 10:30
|
EASINGTON COLIERY AFC
v
SWALWELL SWIFTS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
16/11/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
v
CATTERICK GARRISON FOOTALL CENTRE
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 14 Division 9 |
16/11/24 09:30
|
CONSETT AFC CARNAGE
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
16/11/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
16/11/24 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
KIBBLESWORTH PARK
|
|
16/11/24 10:30
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
WALDRIDGE PARK DUNSTON
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
Under 15 Premier Division |
16/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
16/11/24 09:30
|
HURWORTH ALBION
v
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
HACSA SPORTS FIELD, 11V11
|
|
16/11/24 10:00
|
HILDA PARK JUNIORS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
WITTON PARK TASC
v
DARLINGTON FC
WI
|
|
Under 15 Division 1 |
16/11/24 09:00
|
JARROW FC SHARKS
v
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
16/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
16/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
SEATON CAREW SPARTANS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
16/11/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
LEAM RANGERS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
HEBBURN TOWN BLUE
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
16/11/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
RUTHERFORD AFC REDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
16/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
GATESHEAD FC BLACKS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
16/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
SHILDON AFC U15
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
16/11/24 10:10
|
FARRINGDON DETACHED
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
16/11/24 10:30
|
SEDGEFIELD YOUTH F.C
v
FELLING MAGPIES BLACKS
SEDGEGFIELD COMM COLLEGE GRASS
|
|
Under 15 Division 3 |
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
16/11/24 09:30
|
CONSETT AFC JUVE
v
WASHINGTON UNITED GOLD
CONSETT AFC 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
HEBBURN TOWN GOLD
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
16/11/24 10:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
NEW BIGGIN HALL
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
16/11/24 11:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
16/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS MADRID
v
CLEVELAND HALL CA BLUES
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
16/11/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
WASHINGTON FC PANTHERS
SHOTTON PARK
|
|
16/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
LEON FC WHITES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
16/11/24 11:00
|
PLAINS FARM REDS
v
WASHINGTON FC PUMAS
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
Under 15 Division 5 |
16/11/24 09:00
|
WEAR UNITED BLUES
v
GREATHAM FC WHITES
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
16/11/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
16/11/24 10:00
|
BLAYDON FC
v
CLEGWELL KESTRALS
BLAYDON YOUTH & COMMUNITY CENTRE
|
|
16/11/24 10:00
|
MURTON COLLIERY YOUTH
v
NEW DURHAM AFC
MURTON WELFARE ENCLOSED
|
|
16/11/24 10:30
|
GATESHEAD FC STRIPES
v
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
16/11/24 10:30
|
PETERLEE HELFORD ORANGE
v
WASHINGTON UNITED BLACK
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
Under 15 Division 6 |
16/11/24 09:30
|
PLAINS FARM BLUES
v
LEAM RANGERS BLUES
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
16/11/24 10:30
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONS
v
WHITELEAS WARRIORS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
16/11/24 11:00
|
WINLATON KNIGHTS
v
BLACKFYNE FC
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 15 Division 7 |
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
16/11/24 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
LEON FC
CROFT SCHOOL
|
|
16/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
BLACKHALL MONKS FC
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
16/11/24 10:30
|
EAST DURHAM FC
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
16/11/24 10:30
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
WASHINGTON UNITED NAVY
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
16/11/24 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
DAWDON WELFARE PARK
|
|
Under 15 Division 8 |
16/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
WASHINGTON FC TIGERS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
16/11/24 09:30
|
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
BISHOP MIDDLEHAM LEISURE PARK
|
|
16/11/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK NETHERTON
v
VELOCITY TIGERS
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
16/11/24 12:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
CORBRIDGE UNITED
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
16/11/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
CATTERICK GARRISON FC
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 16 Premier Division |
16/11/24 09:30
|
PLAINS FARM YELLOWS
v
DURHAM FC
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
16/11/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SOUTH SHIELDS FC
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
16/11/24 10:00
|
STOCKSFIELD VIPERS
v
LEAM RANGERS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
16/11/24 11:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
SOUTH MOOR BLUES
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
16/11/24 11:30
|
THROCKLEY MAGPIES
v
HEXHAM CELTIC
NEWBURN SPORTS CENTRE
|
|
16/11/24 12:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WEST DENTON UNITED
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Under 16 Division 2 |
16/11/24 09:00
|
SEAHAM TOWN FC
v
PETERLEE EVOLUTION FC
PARKSIDE SEAHAM
|
|
16/11/24 10:00
|
HETTON LYONS
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
16/11/24 12:00
|
WHICKHAM FC
v
PRUDHOE YOUTH COBRAS
AXWELL PARK,
|
|
Under 16 Division 3 |
16/11/24 09:00
|
CONSETT A.F.C. AVENGERS
v
WALDRIDGE PARK WESTRAY
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
16/11/24 09:00
|
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
v
NEW HERRINGTON ST AIDENS
KING GEORGE PITCH A
|
|
16/11/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
WASHINGTON UNITED BLUES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
16/11/24 10:30
|
JARROW WARRIORS
v
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 16 Division 4 |
16/11/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
16/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
16/11/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 11:00
|
CONSETT AFC CANNONS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
CONSETT AFC 11V11
|
|
16/11/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
SEAHAM HARBOUR FC
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
Under 16 Division 5 |
16/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BAYERN
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
16/11/24 10:00
|
SHILDON FC
v
FARRINGDON DETACHED
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
16/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
OUSTON EAGLES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
v
CULLERCOATS RANGERS
WEST AUCKLAND AFC
|
|
16/11/24 11:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
STOCKSFIELD FC
HORNBY PARK 11V11
|
|
Under 16 Division 6 |
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
v
WEAR UNITED
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
16/11/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
16/11/24 10:30
|
JARROW FC INTER
v
HEXHAM HAWKS FC
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 16 Division 7 |
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
16/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U16
v
WHITBURN PANTHERS FC
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
16/11/24 10:30
|
BLACKFYNE FC
v
CONSETT A.F.C. WHITES
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
16/11/24 10:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
BELMONT UNITED
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
16/11/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
WALDRIDGE PARK LOMOND
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
16/11/24 11:30
|
CORBRIDGE UNITED
v
FOREST HALL FC
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
Under 16 Division 8 |
16/11/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
v
TRIMDON UNITED JUNIORS
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
16/11/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
16/11/24 12:30
|
JARROW FC COBRAS
v
NEWBIGGIN HALL JFC
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 17 Premier Division |
16/11/24 12:30
|
JARROW FC KNIGHTS
v
BLYTH TOWN
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 17 Division 1 |
16/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
v
NEWCASTLE SPORTING CLUB
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 10:00
|
BOLDON COLTS BARCA
v
FC HARTLEPOOL REDS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 11:00
|
CONSETT AFC FALCONS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
16/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
v
DALTON PARK RANGERS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
16/11/24 09:30
|
WIDEOPEN WARRIORS
v
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
LOCKEY PARK, WIDEOPEN
|
|
16/11/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
WASHINGTON FC TIGERS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
16/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
v
CHESTER TOWN WHITES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
WHITELEAS ROCKETS
v
GATESHEAD F.C. JUNIORS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 11:00
|
SHILDON AFC U17
v
NSG ATHLETIC COBRAS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
Under 17 Division 3 |
16/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
16/11/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
HEATON HAWKS KESTRELS
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
|
|
16/11/24 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
DARLINGTON YOUTH
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 11V11
|
|
Under 17 Division 4 |
16/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
16/11/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
STOCKSFIELD FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
16/11/24 10:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
DURHAM UNITED PANTHERS
WASHINGTON HUB PITCH 1 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
CRAGHEAD FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
v
BEDLINGTON UNITED LOCOS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 18 Premier League |
16/11/24 10:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
NORTH SHIELDS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
16/11/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
v
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
16/11/24 11:30
|
SHILDON AFC
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
Under 18 Division 1 |
16/11/24 09:00
|
BILLINGHAM UNITED WASPS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
SRC COLLEGE SPORTS CENTRE
|
|
16/11/24 09:00
|
PETERLEE UNITED
v
EASINGTON COLLIERY FC
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
16/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR TIGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
16/11/24 09:00
|
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
v
WILLINGTON AFC RESERVES
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
16/11/24 10:00
|
SACRISTON VICTORIA
v
JARROW FC LIONS
SACRISTON COLLIERY WELFARE FOOTBALL
|
|
Under 18 Division 2 |
16/11/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
v
WASHINGTON FC TIGERS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
16/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
v
SOUTH TYNESIDE FC
SOUTHERN AREA PITCH F
|
|
16/11/24 10:30
|
SEAHAM UNITED
v
DURHAM COUNTY FC COLTS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
16/11/24 10:45
|
WEST CORNFORTH YOUTH FC
v
HARTON AND WESTOE UNITED
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
16/11/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
SHOTTON COLTS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
16/11/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
23 November 2024 |
Girls Under 7 League |
23/11/24 08:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
CLS AMAZON GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 09:20
|
CHESTER LE STREET UNITED
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 09:20
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 09:55
|
BOLDON CA GIRLS
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
23/11/24 09:55
|
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 10:30
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 10:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 11:05
|
BOLDON CA GIRLS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 11:05
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 11:40
|
BEAMISH LIONESSES
v
NORTH EAST SKILLS PURPLES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
23/11/24 11:40
|
CONSETT AFC STEELERS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 12:15
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 12:15
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 12:50
|
SHOTTON COLTS
v
DEERNESS VALLEY LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
23/11/24 13:20
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CLEGWELL FC
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
23/11/24 08:45
|
BEAMISH LIONESSES
v
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
23/11/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
23/11/24 08:45
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
23/11/24 09:40
|
HORDEN CW Athena’s
v
SHOTTON COLTS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
23/11/24 09:40
|
CONSETT LIONESSES
v
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
23/11/24 09:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
23/11/24 10:35
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
23/11/24 10:35
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
23/11/24 10:35
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
23/11/24 11:30
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
LEON FC GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
23/11/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
23/11/24 11:30
|
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
23/11/24 12:25
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
23/11/24 12:25
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
23/11/24 10:35
|
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
v
WHICKHAM AFC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 11:30
|
BOLDON CA GIRLS
v
JARROW FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 11:30
|
LEAM RANGERS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 12:25
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 12:25
|
HARTON AND WESTOE
v
WASHINGTON FC LIONESSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
23/11/24 08:45
|
GATESHEAD CLEVELAND HALL
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 09:40
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
RUTHERFORD GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 09:40
|
HEBBURN TOWN GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 09:40
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
HILDA PARK GALACTICOS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 10:35
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
23/11/24 08:45
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 12:25
|
CLS AMAZON DIAMONDS
v
JARROW FC YOUTH YELLOWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 12:25
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
v
SEAHAM REDSTAR GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 12:25
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
23/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
v
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
23/11/24 10:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
23/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
WASHINGTON FOOTBALL CLUB
|
|
23/11/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
LEAM RANGERS GIRLS
THE VENUE
|
|
23/11/24 11:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
JARROW LIONESSES
THE VENUE
|
|
23/11/24 11:50
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
v
WASHINGTON UNITED GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
23/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
23/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
PETERLEE TOWN GIRLS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
23/11/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CONSETT AFC WILDCATS
THE VENUE
|
|
23/11/24 11:00
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
THE VENUE
|
|
23/11/24 11:20
|
HERRINGTON FC GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 12:30
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
CHESTER TOWN LIONESSES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
23/11/24 09:00
|
CLS AMAZON JAGUARS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
HERMITAGE ACADEMY B1 9V9 (CHESTER)
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
23/11/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
v
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
23/11/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND BLACKS
v
FOUNDATION OF LIGHT
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
23/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
23/11/24 10:10
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
23/11/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
v
BEAMISH LIONESSES
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
23/11/24 10:10
|
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
23/11/24 10:15
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
23/11/24 11:10
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
23/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
23/11/24 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
23/11/24 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
23/11/24 10:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
23/11/24 11:20
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
23/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
23/11/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
DARLINGTON RA GIRLS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
BELMONT UNITED ROBINS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
23/11/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
23/11/24 09:15
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
ROKER RANGERS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
KILLINGWORTH REDS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
23/11/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
JARROW HURRICANES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
23/11/24 12:00
|
Whickham Fellside Fire
v
WASHINGTON FC TIGERS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
23/11/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END GIRLS
v
CLS AMAZON SAPPHIRES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
CLEGWELL FC GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
23/11/24 10:45
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
SEATON CAREW FC VIXENS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
23/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
23/11/24 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
23/11/24 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
v
BORO RANGERS GIRLS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
23/11/24 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
T.I.B.S
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
23/11/24 11:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
23/11/24 09:00
|
JARROW FC VIKINGS
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
23/11/24 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
DARLINGTON TOWN GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
23/11/24 12:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
Girls Under 18s Central League |
23/11/24 09:00
|
VELOCITY FLAMES
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
DOWNHILL COMPLEX PITCH C
|
|
23/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
PERKINSVILLA REC
|
|
23/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
v
WASHINGTON FC GIRLS
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
23/11/24 10:30
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
SILKSWORTH JUNIOR SCHOOL
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
23/11/24 10:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
LEAM RANGERS FC ENCLOSED PITCH
|
|
23/11/24 10:00
|
WALLSEND GIRLS
v
WASHINGTON FC ALLSTARS
WALLSEND BOYS CLUB
|
|
23/11/24 10:30
|
NEWCASTLE EAST END
v
JARROW FC LASSES
NEEFC SWANS RECREATION GROUND
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
23/11/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
DURHAM UNITED GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
23/11/24 10:00
|
STOCKTON TOWN
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
23/11/24 10:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
v
MIDDLETON RANGERS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11 U13 U14
|
|
Under 7 Blue Division |
23/11/24 08:45
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
BIRTLEY TOWN GREENS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Green Division |
23/11/24 08:45
|
GATESHEAD JUNIORS
v
BIRTLEY TOWN HOOPS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
23/11/24 08:45
|
NEW DURHAM FC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Yellow Division |
23/11/24 08:45
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
HEBBURN TOWN BLACK MADRID
NEW FERENS PARK 3G
|
|
23/11/24 08:45
|
HARTON and WESTOE BLUES
v
PETERLEE TOWN FC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Red Division |
23/11/24 08:45
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
23/11/24 08:45
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
RUTHERFORD AFC
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 White Division |
23/11/24 08:45
|
Whickham Fellside U7 Yellows
v
HARTON and WESTOE JUNIORS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
23/11/24 09:20
|
SEABURN JUNIORS YELLOW
v
SOUTH SHIELDS BLUES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
23/11/24 11:40
|
BEAMISH FC REAL
v
DURHAM FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:40
|
HERRINGTON FC
v
HETTON JUNIORS INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:40
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
REVOLUTION GALACTICOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
LEAM RANGERS YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WASHINGTON FC LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
23/11/24 09:20
|
HERRINGTON FC GREENS
v
WHICKHAM FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:20
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
v
FC HARTLEPOOL BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:15
|
AJX FC MADRID
v
BOLDON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:15
|
BEAMISH ATHLETICO
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:50
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:50
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
HILDA PARK YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
23/11/24 09:20
|
HERRINGTON FC REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:20
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:20
|
LEON FC WHITES
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:20
|
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:20
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
CLEGWELL FC KESTRELS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
23/11/24 09:55
|
COXHOE UNITED COBRAS
v
NORTH EAST SPORTS DEVILS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:55
|
COXHOE UNITED CUBS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:55
|
HERRINGTON FC WHITES
v
BIRTLEY TOWN HOOPS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:55
|
HILDA PARK BLUES
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:55
|
PETERLEE TOWN
v
HARTLEPOOL FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:55
|
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
23/11/24 08:45
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
WHITBURN PANTHERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE REAL
v
SUNDERLAND RCA REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:55
|
HARTON AND WESTOE FORZA
v
WITTON PARK TASC SANTOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
23/11/24 10:30
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
WASHINGTON FC TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 10:30
|
CHESTER TOWN LIONS
v
SEABURN JUNIORS FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 10:30
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 10:30
|
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
v
GATESHEAD FC JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:05
|
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:05
|
WHITBURN AND CLEADON MADRID
v
SHILDON AFC U8
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
23/11/24 11:05
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
CHESTER UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:05
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
HERRINGTON FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:05
|
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
v
WOLVISTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:05
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:05
|
VELOCITY FC DRAGONS
v
BROWNEY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:05
|
WILLINGTON YOUTH
v
LEAM RANGERS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
23/11/24 08:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
KIBBLESWORTH LJB
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 08:45
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 08:45
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WREKENTON NOU CAMP WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 09:55
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 13:20
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
PASS SOCCER BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
23/11/24 11:40
|
FERRYHILL MINERS
v
SUNDERLAND WEST END BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:40
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
HORDEN CW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:15
|
BIRTLEY TOWN GREENS
v
HETTON JUNIORS JUVENTUS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:15
|
HARTLEPOOL FC WHITES
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:15
|
LEON FC GOLD
v
HETTON JUNIORS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:15
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
v
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
23/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
HARTON and WESTOE FORCE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 10:30
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
WASHINGTON FC TIGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 10:30
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:40
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 11:40
|
WHICKHAM FC BLUES
v
WHITELEAS DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
23/11/24 12:50
|
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
v
CHESTER TOWN TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:50
|
FC HARTLEPOOL GREENS
v
BEARPARK COMMUNITY COMETS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:50
|
HETTON JUNIORS REDS
v
WHITBURN and CLEADON TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:50
|
LEON FC GREENS
v
EAST DURHAM REDS TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:50
|
PASS SOCCER BLUES
v
EAST DURHAM BLUES TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
23/11/24 12:50
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
23/11/24 08:30
|
DURHAM FC
v
WITTON PARK TASC SANTOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 08:30
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
v
REVOLUTION ATHLETICO
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 08:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
KILLINGWORTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 08:30
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
LEON FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
NEW DURHAM AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
BEAMISH RANGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
23/11/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
SEABURN JUNIORS WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 09:25
|
NORTH EAST ELITE
v
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 09:25
|
ROSEBERRY PARK
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 09:25
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
CHILTON JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 09:25
|
WHITELEAS TITANS
v
LEAM RANGERS GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
23/11/24 10:20
|
COXHOE UNITED BLUES
v
HETTON JUNIORS MILAN
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 10:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
LEON FC BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
AJX FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 10:20
|
SHILDON AFC U9
v
BILLINGHAM UNITED
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 10:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 10:20
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
23/11/24 11:15
|
BOLDON COLTS
v
JARROW FC JAGUARS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 11:15
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 11:15
|
HERRINGTON FC GREENS
v
SEATON CAREW COMETS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 11:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
CONSETT AFC BENFICA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 11:15
|
PETERLEE HELFORD YOUTH
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 11:15
|
SOUTH SHIELDS GOLDS
v
DURHAM UNITED TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
23/11/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 12:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 12:10
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SHOTTON COLTS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 12:10
|
VELOCITY HURRICANES
v
SEABURN JUNIORS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
23/11/24 12:10
|
WASHINGTON FC LIONS
v
WHICKHAM FC BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
23/11/24 08:30
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 08:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 08:30
|
HILDA PARK
v
GATESHEAD LJB BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 08:30
|
HOUGHTON ALBION LIONS
v
LEON FC GOLD
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 08:30
|
LEAM RANGERS BLUES
v
HETTON JUNIORS LAZIO
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 09:25
|
RUTHERFORD AFC
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
23/11/24 09:25
|
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
v
REVOLUTION CATALANS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 09:25
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 09:25
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
SOUTH SHIELDS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
LEON FC GREENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 10:20
|
CHILTON JUNIORS RAVENS
v
BEAMISH BOCA JUNIORS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
PETERLEE TOWN FC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
23/11/24 10:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
JARROW PUMAS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 10:20
|
LEAM RANGERS WHITES
v
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 10:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SHOTTON COLTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 11:15
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
AUCKLAND MOORS UNITED
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 11:15
|
SHILDON AFC U9 Whites
v
ESCOMB SAXONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
23/11/24 11:15
|
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
v
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
23/11/24 08:45
|
DURHAM UNITED LIONS
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 08:45
|
HERRINGTON FC
v
NEW DURHAM WASPS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
DEERNESS VALLEY STORM
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 09:40
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
23/11/24 09:40
|
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
v
CONSETT AFC PORTO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 09:40
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 10:35
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
LEON FC ORANGE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 10:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
LEON FC BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
23/11/24 10:35
|
DURHAM FC GATORS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 11:30
|
JARROW JAGUARS BLUES
v
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 11:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 11:30
|
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
v
AJX ACADEMY BARCA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
23/11/24 11:30
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
WHITELEAS FLAMES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
23/11/24 08:45
|
GATESHEAD JUNIORS WHITES
v
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 08:45
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HEIGHINGTON FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED SILVER
v
JARROW FC THUNDERCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 09:45
|
CONSETT AFC LISBON
v
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 09:45
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
HORDEN CW MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 09:45
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
SEABURN JUNIORS PURPLE
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 9 Division 12 |
23/11/24 11:45
|
HORDEN CW INTER
v
SILKSWORTH YOUTH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 12:45
|
NORTH EAST SPORTS PANTHERS
v
WASHINGTON JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
23/11/24 08:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
HEATON STANNINGTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 08:30
|
DARLINGTON FC YOUTH
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 08:30
|
DURHAM FC REDS
v
LEON FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 08:30
|
HERRINGTON FC
v
WHICKHAM FC BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 08:30
|
SEATON CAREW ATHLETIC
v
SEABURN JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 08:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
23/11/24 09:25
|
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
v
WHICKHAM FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 09:25
|
MONTAGUE YELLOWS
v
ESCOMB FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
SILKSWORTH YOUTH FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
LEAM RANGERS GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 09:25
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 09:25
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
23/11/24 10:20
|
CHILTON JUNIORS
v
AJX ATHLETICO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 10:20
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
ROSEBERRY PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
NORTH EAST ELITE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 10:20
|
HERRINGTON FC GREEN
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 10:20
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
SEATON CAREW PREDATORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE GREENS
v
NEW DURHAM FC WASPS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
23/11/24 11:15
|
BEAMISH LIONS
v
BLAKELAW INTER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 11:15
|
HARTON AND WESTOE BLUES
v
SEABURN JUNIORS ORANGE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
v
SEABURN JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 11:15
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
SILKSWORTH YOUTH REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 11:15
|
JARROW FC BARCA
v
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 11:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
23/11/24 12:10
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
JARROW FC PANTHERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
DURHAM UNITED TIGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
HILDA PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 12:10
|
HOUGHTON ALBION LIONS FC
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
23/11/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
23/11/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
RUTHERFORD AFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 08:45
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
SHOTTON COLTS FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 08:45
|
VELOCITY BLACK CATS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 09:40
|
HERRINGTON FC REDS
v
Whickham Fellside Youth
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
23/11/24 09:40
|
FELLING MAGPIES
v
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 09:40
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 09:40
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 09:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
SUNDERLAND RCA WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 10:35
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
NORTH EAST SKILLS WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
23/11/24 10:35
|
BROWNEY FC
v
WHICKHAM FC WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 10:35
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 10:35
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
NORTH EAST SKILLS ORANGE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 11:30
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
LEON FC GOLDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 11:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WHICKHAM FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 11:30
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
23/11/24 11:30
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 11:30
|
LEON FC GREENS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 12:25
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SHOTTON COLTS BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 12:25
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
PETERLEE HELFORD FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 12:25
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
COXHOE UNITED BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
23/11/24 12:25
|
WHITBURN AND CLEADON LIONS
v
WASHINGTON UNITED GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
23/11/24 08:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
HORDEN CW MARRAS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WASHINGTON NSG FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 08:45
|
SEATON CAREW JETS FC WHITES
v
DURHAM FC MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 09:45
|
CHILTON JUNIORS REDS
v
CONSETT REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 09:45
|
WHITELEAS WOLVES
v
WHITELEAS WIZARDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 10 |
23/11/24 09:45
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
SUNDERLAND RCA REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 10:45
|
CONSETT AFC SMELTERS
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 10:45
|
HERRINGTON FC WHITES
v
COXHOE UNITED BLACK
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 10:45
|
LJB SANTOS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 11:45
|
GATESHEAD JUNIORS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
23/11/24 10:45
|
SEAHAM REDSTAR
v
HERRINGTON FC BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 10:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 10:45
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
HARTON and WESTOE GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 11:45
|
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 11:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WHITBURN PANTHERS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
23/11/24 11:45
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
KIBBLESWORTH LJB
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
23/11/24 11:45
|
WHICKHAM FELLSIDE MAGPIES
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
23/11/24 09:00
|
ESCOMB FC VIKINGS
v
WASHINGTON FC LIONS
DEAN BANK REC GROUND PITCH 1 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
SUNDERLAND WEST END
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE PANTHERS
v
DURHAM UNITED WOLVES
HARTON ACADEMY 3G
|
|
23/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
BIRTLEY TOWN
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
HETTON JUNIORS ROMA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
23/11/24 09:30
|
AJX FC VALENCIA
v
SHOTTON COLTS BLUES
KING JAMES I ACADEMY
|
|
23/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
v
WALKER CENTRAL WHITES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
HILDA PARK
v
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
WHICKHAM FC
v
AJX FC MADRID
THE VENUE
|
|
23/11/24 11:10
|
BOLDON COLTS
v
EASINGTON CW
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
23/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
DURHAM UNITED LIONS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
SEAHAM RED STAR Youth U11
v
WASHINGTON UNITED GOLD
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
WINLATON COMETS
v
LEAM RANGERS GREENS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
23/11/24 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS REDS
v
SILKSWORTH YOUTH FC
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
23/11/24 10:30
|
ESCOMB SAXONS
v
HORDEN CW
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
23/11/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
PARKVIEW COMMUNITY ASSOCIATION 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
23/11/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
Gateshead F.C. Juniors U11 s
v
RUTHERFORD AFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 10:10
|
CONSETT AFC SHOTLEY
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
23/11/24 11:00
|
HERRINGTON FC
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
v
WASHINGTON UNITED BLUES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH
v
NEW DURHAM AFC
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
23/11/24 09:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
WHITBURN PANTHERS FC REDS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
23/11/24 11:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
WINLATON TITANS
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC BLUES
v
HETTON JUNIORS MILAN
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
23/11/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
CLEGWELL CA 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
23/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR WHITES
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
23/11/24 10:10
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
CLEGWELL FC HAWKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
23/11/24 09:00
|
COXHOE UNITED BLUES
v
WHICKHAM FC BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
SOUTH MOOR MILAN
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
23/11/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
HARTON ACADEMY 3G
|
|
23/11/24 11:00
|
LEON FC WHITES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
THE VENUE
|
|
23/11/24 11:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
23/11/24 12:30
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
WHITELEAS WASPS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
23/11/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
23/11/24 09:30
|
BEAMISH FC ROMA
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
BLACKFYNE JUNIORS
v
SOUTHMOOR BLACKS
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
23/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U11
v
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
23/11/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
ROKER RANGERS
BRANDON CRICKET CLUB 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
JARROW FC BULLS
v
COXHOE UNITED
JARROW KING GEORGE V PLAYING FIELDS
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
23/11/24 11:00
|
AJX FC ATLETICO
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH ONE
|
|
23/11/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED
v
ROSEBERRY PARK
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
23/11/24 11:00
|
REVOLUTION CATALANS FC
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
KINGS ACADEMY
|
|
23/11/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
23/11/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
VELOCITY PREDATORS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
WYNYARD VILLAGE FC
v
EAST DURHAM BLUES
WYNYARD CHURCH OF ENGLAND PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
23/11/24 08:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
23/11/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC WASPS
v
WINLATON COBRAS
BOWBURN PARK 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
WEST RAINTON FC YOUTH
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
23/11/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
HORDEN CW JUNIORS MARRA
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
23/11/24 11:20
|
CONSETT NITRO
v
DEERNESS VALLEY STORM
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
23/11/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
v
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
23/11/24 08:45
|
WHICKHAM FC REDS
v
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
SEAHAM UNITED
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
23/11/24 09:25
|
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
v
BELMONT UNITED FALCONS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
23/11/24 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
WILLINGTON YOUTH STRIPES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
23/11/24 12:30
|
CONSETT AFC GALAXY
v
VELOCITY COBRAS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
23/11/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC GOLD
v
BLACKFYNE JAGUARS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
LEON FC BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL YELLOWS
v
WHITELEAS RAIDERS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
23/11/24 11:20
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
23/11/24 10:00
|
CRAGHEAD FC
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
CRAGHEAD LEGION
|
|
23/11/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UNITED
v
SOUTHMOOR REDS
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
23/11/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
PASS SOCCER GREENS
EASINGTON ACADAMY
|
|
23/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
TEESSIDE JUNIORS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
23/11/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
NEW FORDLEY
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
23/11/24 10:00
|
BOLDON COLTS BLUES
v
LEON FC WHITES
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
FC HARTLEPOOL WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
23/11/24 11:20
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
KILLINGWORTH REDS
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
23/11/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
VELOCITY WOLVES
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
23/11/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
23/11/24 10:10
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
PETERLEE HELFORD
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
23/11/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY
v
BOLDON COLTS
EASINGTON ACADAMY
|
|
23/11/24 10:40
|
BEAMISH FC JUVE
v
SWALWELL JUNIORS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
23/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
BEAMISH FC MADRID
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
SHOTTON PARK
|
|
23/11/24 09:30
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
WASHINGTON FC TIGONS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL
v
WASHINGTON FC LIONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
BELMONT UNITED HAWKS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
23/11/24 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
23/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
SOUTH SHIELDS WHITES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
LEON FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
LEAM RANGERS YELLOWS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
SUNDERLAND ROKERITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
23/11/24 09:35
|
VELOCITY FC LIONS
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
23/11/24 10:10
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
JARROW ST BEDES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
DURHAM WFC
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
WHITELEAS LIONS
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
23/11/24 10:00
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
HERRINGTON FC WHITES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
23/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
23/11/24 11:20
|
HERRINGTON FC GREENS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
23/11/24 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
HETTON JUNIORS ROMA
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
23/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
DURHAM FC
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
EAST DURHAM
v
HILDA PARK FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
23/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
GATESHEAD FC JUNIORS
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
23/11/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
CONSETT AFC WOLVES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
23/11/24 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
HETTON JUNIORS MILAN
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
23/11/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
23/11/24 09:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SHILDON AFC U12
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
RUTHERFORD AFC
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUE
v
LEON FC BLACKS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
23/11/24 09:00
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
CLEGWELL FC KESTRELS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
SEAHAM RED STAR
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
JACK CLARK PARK
|
|
23/11/24 10:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
FELLING MAGPIES
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
23/11/24 10:10
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
SHOTTON COLTS BLUE
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
23/11/24 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
SUNDERLAND RCA REDS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
23/11/24 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
COXHOE UNITED DORTMUND
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
AJX FC ACADEMY
v
BLACKFYNE FC
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
23/11/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
23/11/24 10:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
23/11/24 11:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
23/11/24 09:00
|
VELOCITY FC ALL STARS
v
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
23/11/24 10:10
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
23/11/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
CONSETT DRAGONS
CHESTER LE ST RIVERSIDE 3G
|
|
23/11/24 11:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
23/11/24 11:20
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
23/11/24 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
WEAR UNITED
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
VELOCITY VIPERS
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
CONSETT WARRIORS
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
23/11/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
23/11/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Premier Division |
23/11/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
STOCKTON TOWN BLUES
LEYBURN GROVE
|
|
23/11/24 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
LEON FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
23/11/24 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
WHICKHAM FC REDS
DENTON DENE 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
23/11/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
BEAMISH LIONS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
23/11/24 09:30
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
GREATHAM HARTLEPOOL
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
23/11/24 10:00
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
LEYBURN GROVE
|
|
23/11/24 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
WASHINGTON FC LIONS
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
Under 13 Division 2 |
23/11/24 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
v
FELLING MAGPIES BLUES
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
23/11/24 09:00
|
JARROW DYNAMOS BLUE
v
ROSEBERRY PARK
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
DURHAM FC COLTS
v
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
23/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
CLEVELAND HALL BLUES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
23/11/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
DARLINGTON FC
ST HILDS SCHOOL
|
|
23/11/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
HEIGHINGTON FC
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 Division 3 |
23/11/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
23/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
SOUTH MOOR JUNIORS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
23/11/24 10:00
|
DURHAM WFC
v
PETERLEE TOWN FC
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
23/11/24 10:10
|
JARROW FC CRUSADERS
v
CLEGWELL FC
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
23/11/24 12:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
DURHAM COUNTY
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 4 |
23/11/24 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
WASHINGTON UNITED BLUE
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
Whickham Fellside
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
23/11/24 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
THORNLEY JUNIORS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
DURHAM FC DIAMONDS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
23/11/24 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 13 Division 5 |
23/11/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
WASHINGTON NSG FC
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
23/11/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
23/11/24 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
CHILTON
|
|
23/11/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
HETTON JUNIORS JUVE
WINGATE WELFARE PARK
|
|
23/11/24 10:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
BIRTLEY TOWN WHITES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
CONSETT AFC DORTMUND
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 6 |
23/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
23/11/24 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
FELLING MAGPIES BLACKS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
23/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
LEAM RANGERS GREENS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
Under 13 Division 7 |
23/11/24 08:30
|
VELOCITY EAGLES
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
SHINCLIFFE JUNIORS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
23/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
RUTHERFORD AFC
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
23/11/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
DURHAM UNITED PANTHERS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
WASHINGTON FC LYNX
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
23/11/24 09:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
PETERLEE AZULS FC
v
HILDA PARK
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
23/11/24 09:00
|
VELOCITY PYTHONS
v
WINGATE FC
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
23/11/24 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
v
WEAR UNITED BLUES
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
23/11/24 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
v
WASHINGTON FC PUMAS
BLACKWELL MEADOWS
|
|
Under 13 Division 9 |
23/11/24 09:30
|
AJX FC
v
Whickham Fellside Youth
BISHOP BARRINGTON SCHOOL
|
|
23/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
v
WEAR UNITED YELLOWS
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
23/11/24 09:30
|
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
STARGATE PITCHES
|
|
23/11/24 10:10
|
WALDRIDGE PARK FC LIONS
v
COXHOE UNITED BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
v
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 13 Division 10 |
23/11/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
THE VENUE
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WHITLEAS HAWKS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
23/11/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WHITELEAS EAGLES
FISHBURN CRICKET CLUB 11V11
|
|
23/11/24 09:30
|
CONSETT AFC STORM
v
WEAR UNITED VEDRA
CONSETT AFC 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
PETERLEE TOWN GOLD
BRANDON TOP
|
|
Under 14 Premier Division |
23/11/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
v
REVOLUTION FC
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
v
LEON FC WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
23/11/24 11:00
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
v
RUTHERFORD AFC
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
23/11/24 11:00
|
SILKSWORTH CW
v
SEABURN JUNIORS
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 1 |
23/11/24 09:30
|
WINLATON TROJANS
v
FOUNDATION OF LIGHT
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
23/11/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
SEATON CAREW LIONS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
23/11/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
CROOK TOWN YOUTH
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
PRUDHOE BLACKS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
23/11/24 12:00
|
DURHAM FC
v
HETTON JUNIORS INTER
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 14 Division 2 |
23/11/24 09:00
|
PASS SOCCER GREEN
v
REVOLUTION GALACTICOS
MURTON WELFARE 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
BLACKFYNE FC
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
23/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
SHILDON A.F.C U14
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
23/11/24 11:20
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
CLEVELAND HALL BLUES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 14 Division 3 |
23/11/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SHOTTON COLTS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
23/11/24 10:00
|
STOCKSFIELD EAGLES
v
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PP
v
CONSETT STEEL
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
23/11/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 14 Division 4 |
23/11/24 09:00
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
HARTON ACADEMY 3G
|
|
23/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
v
EAST DURHAM REDS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
23/11/24 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
PRUDHOE BLUES
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
23/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
REDBY CA
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
23/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLDS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
WASHINGTON JUNIORS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 5 |
23/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
ST HARTON and WESTOE VIPERS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
23/11/24 10:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
LEON FC BLUES
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
23/11/24 10:15
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
23/11/24 10:30
|
ESCOMB YOUTH
v
NSG ATHLETIC TIGERS
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
23/11/24 13:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
GATESHEAD FC JUNIORS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 14 Division 6 |
23/11/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
23/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
FARRINGDON DETACHED REDS
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
23/11/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
SUNDERLAND RCA REDS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
23/11/24 10:00
|
LEON FC GOLDS
v
GREATHAM FC BLUES
HERRINGTON BURN
|
|
23/11/24 10:00
|
WHITELEAS SHARKS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 14 Division 7 |
23/11/24 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
ROKER RANGERS
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
23/11/24 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
23/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
23/11/24 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
23/11/24 10:30
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
23/11/24 11:00
|
COXHOE UNITED
v
HETTON LYONS YOUTH
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
23/11/24 09:00
|
SWALWELL SWIFTS
v
CRAGHEAD FC
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
23/11/24 09:30
|
CATTERICK GARRISON FOOTALL CENTRE
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 3
|
|
23/11/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
v
CONSETT AFC BEDLAM
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
23/11/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
v
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
23/11/24 11:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
EASINGTON COLIERY AFC
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
Under 14 Division 9 |
23/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
WILLINGTON YOUTH
KING JAMES I ACADEMY
|
|
23/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
SEAHAM COAST YOUTH
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
23/11/24 10:00
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
WALDRIDGE PARK DUNSTON
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
HEBBURN TOWN BLACKS
KIBBLESWORTH PARK
|
|
23/11/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 15 Premier Division |
23/11/24 09:00
|
Peterlee Helford Youth U15s Black
v
WITTON PARK TASC
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
23/11/24 09:30
|
HURWORTH ALBION
v
HILDA PARK JUNIORS
HACSA SPORTS FIELD, 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 11V11
|
|
23/11/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 15 Division 1 |
23/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
JARROW FC SHARKS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC REDS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
v
SEATON CAREW SPARTANS
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
23/11/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN BLUE
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
23/11/24 09:00
|
FARRINGDON DETACHED
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
23/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
v
GATESHEAD FC BLACKS
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
23/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
HEIGHINGTON BOYS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
23/11/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
23/11/24 12:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
SOUTH TYNESIDE FC
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
23/11/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CONSETT AFC JUVE
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
23/11/24 10:00
|
NEW BIGGIN HALL
v
HETTON JUNIORS LAZIO
GALA FIELD
|
|
23/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
DURHAM COUNTY FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
23/11/24 12:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
Under 15 Division 4 |
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
NORTH EAST SPORTS MADRID
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
23/11/24 09:30
|
SUNDERLAND CITY HORSWILL
v
SHOTTON COLTS BLUE
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
23/11/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
PLAINS FARM REDS
HERRINGTON BURN
|
|
Under 15 Division 5 |
23/11/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
BLAYDON FC
BOWBURN PARK
|
|
23/11/24 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
v
CLEGWELL KESTRALS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
23/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
GATESHEAD FC STRIPES
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
23/11/24 10:10
|
GREATHAM FC WHITES
v
WASHINGTON JUNIORS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
23/11/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACK
v
MURTON COLLIERY YOUTH
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
23/11/24 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
PETERLEE HELFORD ORANGE
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 15 Division 6 |
23/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS BLUES
v
WASHINGTON FC LIONS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
23/11/24 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
23/11/24 09:30
|
PLAINS FARM BLUES
v
FELLING MAGPIES BLUES
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
23/11/24 10:30
|
WHITELEAS WARRIORS
v
WARK WANDERERS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
23/11/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
v
WINLATON KNIGHTS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 7 |
23/11/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
23/11/24 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
23/11/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
23/11/24 12:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
EAST DURHAM FC
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 15 Division 8 |
23/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
DURHAM UNITED LIONS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
23/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
WALDRIDGE PARK NETHERTON
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
23/11/24 09:00
|
VELOCITY TIGERS
v
RUTHERFORD AFC
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
23/11/24 12:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 16 Premier Division |
23/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
23/11/24 10:25
|
LEAM RANGERS
v
HEXHAM CELTIC
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
WEST DENTON UNITED
v
DURHAM FC
ALL SAINTS PLAYING FIELDS
|
|
23/11/24 11:00
|
PLAINS FARM YELLOWS
v
STOCKSFIELD VIPERS
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
23/11/24 11:30
|
THROCKLEY MAGPIES
v
SOUTH MOOR BLUES
NEWBURN SPORTS CENTRE
|
|
Under 16 Division 2 |
23/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
WHICKHAM FC
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
23/11/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
SEAHAM TOWN FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
HETTON LYONS
v
PETERLEE EVOLUTION FC
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE (TECH PITCH)
|
|
23/11/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
v
FELLING MAGPIES WHITES
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
Under 16 Division 3 |
23/11/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK WESTRAY
v
NEW HERRINGTON ST AIDENS
O1
|
|
23/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
JARROW WARRIORS
SOUTHERN AREA PITCH D
|
|
23/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
23/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
23/11/24 11:30
|
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
v
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL (ENCLOSED)
|
|
Under 16 Division 4 |
23/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
v
FARRINGDON DETACHED REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
v
DEERNESS VALLEY STORM
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
23/11/24 10:00
|
SEAHAM HARBOUR FC
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
23/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
CONSETT AFC CANNONS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 2
|
|
Under 16 Division 5 |
23/11/24 08:45
|
FARRINGDON DETACHED
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
23/11/24 09:00
|
OUSTON EAGLES
v
SHILDON FC
OUSTON LANE
|
|
23/11/24 09:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
v
SEATON CAREW TIGERS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
23/11/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
v
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
23/11/24 10:00
|
STOCKSFIELD FC
v
CULLERCOATS RANGERS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
CLEVELAND HALL BAYERN
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 16 Division 6 |
23/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
v
JARROW FC INTER
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
ESCOMB YOUTH
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
23/11/24 10:30
|
COXHOE UNITED
v
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
KELLOE WELFARE GROUND
|
|
23/11/24 12:00
|
WEAR UNITED
v
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 16 Division 7 |
23/11/24 09:00
|
FOREST HALL FC
v
BLACKFYNE FC
EAST PALMERSVILLE SPORTS PAVILLION
|
|
23/11/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
v
CORBRIDGE UNITED
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
23/11/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
FELLING MAGPIES BLACKS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
BELMONT UNITED
v
CONSETT A.F.C. WHITES
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
23/11/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK LOMOND
v
WASHINGTON FC WILDCATS
UGLY LANE
|
|
23/11/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
SHILDON AFC U16
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
Under 16 Division 8 |
23/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BLACKS
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
23/11/24 09:00
|
JARROW FC COBRAS
v
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 17 Premier Division |
23/11/24 10:00
|
BLYTH TOWN
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
BLYTH TOWN FC
|
|
23/11/24 10:30
|
JARROW FC KNIGHTS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 17 Division 1 |
23/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
CONSETT AFC FALCONS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
23/11/24 10:00
|
NEWCASTLE SPORTING CLUB
v
SHOTTON COLTS BLUES
KIBBLESWORTH PARK
|
|
23/11/24 11:15
|
BOLDON COLTS BARCA
v
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
23/11/24 11:30
|
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
v
WASHINGTON UNITED
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 17 Division 2 |
23/11/24 09:30
|
CHESTER TOWN WHITES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
23/11/24 10:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
v
SHILDON AFC U17
SOUTHERN AREA PITCH E
|
|
23/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
DALTON PARK RANGERS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
23/11/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
23/11/24 13:00
|
WHITELEAS ROCKETS
v
WIDEOPEN WARRIORS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 3 |
23/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
BLACKFYNE FC
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
23/11/24 13:30
|
DARLINGTON YOUTH
v
SILKSWORTH LIONS COAST
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Under 17 Division 4 |
23/11/24 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
STOCKSFIELD FC
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
23/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
23/11/24 10:00
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
23/11/24 10:30
|
BEDLINGTON UNITED LOCOS
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
BLYTH SPORTING CLUB
|
|
23/11/24 11:00
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH
v
NSG ATHLETIC TIGERS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 18 Premier League |
23/11/24 09:30
|
CONSETT AFC STEELERS
v
NORTH SHIELDS
CONSETT AFC 11V11
|
|
23/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
v
SHILDON AFC
SIR BOBBY ROBSON CENTRE
|
|
23/11/24 11:15
|
ESCOMB YOUTH
v
STOCKSFIELD JUNIORS HORNETS
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
Under 18 Division 1 |
23/11/24 10:00
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
PETERLEE UNITED
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
23/11/24 10:00
|
SACRISTON VICTORIA
v
BILLINGHAM UNITED WASPS
SACRISTON COLLIERY WELFARE FOOTBALL
|
|
23/11/24 10:00
|
WILLINGTON AFC RESERVES
v
EASINGTON COLLIERY FC
WILLINGTON AFC
|
|
23/11/24 10:30
|
JARROW FC LIONS
v
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
23/11/24 12:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
v
SOUTH MOOR TIGERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 18 Division 2 |
23/11/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
23/11/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
v
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
23/11/24 09:30
|
DURHAM COUNTY FC COLTS
v
HARTON AND WESTOE UNITED
HAZELWELL CENTRE 11V11
|
|
23/11/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
SEAHAM UNITED
WINGATE WELFARE PARK
|
|
23/11/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
WASHINGTON FC TIGERS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
23/11/24 11:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
WEST CORNFORTH YOUTH FC
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
30 November 2024 |
Girls Under 7 League |
30/11/24 08:45
|
CLS AMAZON GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 08:45
|
FC Hartlepool U7 Divas
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 09:20
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 09:20
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 09:55
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
30/11/24 09:55
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 10:30
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 10:30
|
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 11:05
|
BEAMISH LIONESSES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 11:05
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 11:40
|
NORTH EAST SKILLS PURPLES
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
30/11/24 11:40
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 12:15
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
v
CONSETT AFC STEELERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 12:50
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CLS AMAZONS CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 12:50
|
DEERNESS VALLEY LIONESSES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
30/11/24 13:20
|
CLEGWELL FC
v
SHOTTON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
30/11/24 08:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
HORDEN CW Athena’s
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
30/11/24 08:45
|
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
30/11/24 08:45
|
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
30/11/24 09:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
v
SHOTTON COLTS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
30/11/24 09:40
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
30/11/24 09:40
|
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
30/11/24 10:35
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
CONSETT LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
30/11/24 10:35
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
30/11/24 10:35
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
30/11/24 11:30
|
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
v
CLEVELAND HALL GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
30/11/24 11:30
|
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
30/11/24 11:30
|
LEON FC GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
30/11/24 12:25
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
30/11/24 12:25
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
v
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
30/11/24 11:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WHICKHAM AFC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 11:30
|
JARROW FC TIGERS
v
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 12:25
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
BOLDON CA GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
v
HARTON AND WESTOE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 12:25
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
LEAM RANGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
30/11/24 09:40
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 09:40
|
HILDA PARK GALACTICOS
v
RUTHERFORD GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 10:35
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 10:35
|
GATESHEAD CLEVELAND HALL
v
HEBBURN TOWN GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 10:35
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
30/11/24 08:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 08:45
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
CONSETT STEELERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
v
CLS AMAZON DIAMONDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 12:25
|
JARROW FC YOUTH YELLOWS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 12:25
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
30/11/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
30/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
v
JARROW LIONESSES
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
30/11/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
v
NEW DURHAM AFC
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
30/11/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
THE VENUE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
30/11/24 09:00
|
CONSETT AFC WILDCATS
v
HERRINGTON FC GIRLS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
30/11/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH A 9V9
|
|
30/11/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 9V9
|
|
30/11/24 10:10
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
VALLEY ROAD COMMUNITY PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
THE VENUE
|
|
30/11/24 11:20
|
CHESTER TOWN LIONESSES
v
PETERLEE TOWN GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
30/11/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
30/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
BISHOP AUCKLAND BLACKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
CLS AMAZON JAGUARS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
30/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
BOLDON CA GIRLS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
30/11/24 11:00
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
30/11/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
v
WASHINGTON FC
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
30/11/24 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
30/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
HETTON JUNIORS GIRLS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
30/11/24 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
30/11/24 11:00
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
30/11/24 11:50
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
30/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
v
BEAMISH LIONESSES
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
30/11/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN TORNADOES
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
30/11/24 10:10
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
30/11/24 10:10
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
30/11/24 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
30/11/24 09:00
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
BEAMISH LIONESSES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
30/11/24 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
ST AIDANS SCHOOL
|
|
30/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
30/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
30/11/24 12:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
30/11/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
30/11/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
30/11/24 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
|
30/11/24 10:10
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BELMONT UNITED ROBINS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
30/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
30/11/24 11:20
|
CONSETT AFC PANTHERS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
30/11/24 10:30
|
ROKER RANGERS
v
KILLINGWORTH REDS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
30/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
WASHINGTON AFC 11V11 D
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
30/11/24 09:00
|
CLS AMAZON SAPPHIRES
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH C
|
|
30/11/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
SUNDERLAND WEST END GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
30/11/24 10:10
|
CLEGWELL FC GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
30/11/24 11:20
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
SEATON CAREW FC VIXENS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
30/11/24 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
30/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
30/11/24 10:00
|
T.I.B.S
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
CONYERS SCHOOL
|
|
30/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
v
THORNABY GIRLS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
30/11/24 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
BORO RANGERS GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
30/11/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
30/11/24 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
FELLING MAGPIES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
DARLINGTON TOWN GIRLS
v
JARROW FC VIKINGS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
30/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
30/11/24 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
30/11/24 09:00
|
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
30/11/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY TIGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
VELOCITY FLAMES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
DOWNHILL COMPLEX PITCH C
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
30/11/24 09:00
|
JARROW FC LASSES
v
LEAM RANGERS GIRLS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC ALLSTARS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
30/11/24 10:30
|
BOLDON CA GIRLS
v
WALLSEND GIRLS
BRINKBURN CA PITCH ONE
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
30/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
30/11/24 10:00
|
STOCKTON TOWN
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
30/11/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS
v
DURHAM UNITED GIRLS
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
30/11/24 10:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
Under 7 Red Division |
30/11/24 08:45
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
LEON FC WHITES
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 7 Silver Division |
30/11/24 08:45
|
RUTHERFORD AFC
v
CHESTER LE STREET UNITED SONICS
NEW FERENS PARK 3G
|
|
Under 8 Premier Division |
30/11/24 11:40
|
DURHAM FC
v
SEABURN JUNIORS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:40
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
BEAMISH FC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:40
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:15
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
WASHINGTON FC LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
30/11/24 09:20
|
FC HARTLEPOOL BLUES
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:20
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
HILDA PARK YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:15
|
BOLDON COLTS
v
HERRINGTON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:15
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:50
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
BEAMISH ATHLETICO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:50
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
AJX FC MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
30/11/24 09:20
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
HETTON JUNIORS ROMA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
LEON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
HERRINGTON FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:20
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
30/11/24 09:55
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
HARTLEPOOL FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:55
|
COXHOE UNITED COBRAS
v
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:55
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
PETERLEE TOWN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
HERRINGTON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
COXHOE UNITED CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS DEVILS
v
HILDA PARK BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
30/11/24 08:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
HARTON AND WESTOE FORZA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 08:45
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
HARTON AND WESTOE REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:55
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
30/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 10:30
|
LEON FC BLUES
v
WHITBURN AND CLEADON MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 10:30
|
SEABURN JUNIORS FC GREENS
v
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 10:30
|
SHILDON AFC U8
v
BELMONT UNITED HAWKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:05
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:05
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
30/11/24 11:05
|
ASHBROOKE ATHLETIC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:05
|
BROWNEY FC
v
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:05
|
CHESTER UNITED LEOPARDS
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:05
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
WILLINGTON YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:05
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
VELOCITY FC DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:05
|
WOLVISTON FC
v
LEAM RANGERS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
30/11/24 08:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
FISHBURN COMMUNITY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 08:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 08:45
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
v
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 09:55
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE
v
BIRTLEY TOWN WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 10:30
|
PASS SOCCER BLACKS
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 13:20
|
WREKENTON NOU CAMP WHITES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
30/11/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END BLUES
v
HARTLEPOOL FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:40
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:15
|
HETTON JUNIORS GREENS
v
WASHINGTON FC PUMAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:15
|
HETTON JUNIORS JUVENTUS
v
HORDEN CW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
BIRTLEY TOWN GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
v
LEON FC GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
30/11/24 10:30
|
HARTON and WESTOE FORCE
v
WHICKHAM FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 10:30
|
NEW DURHAM AFC
v
PETERLEE TOWN GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 10:30
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
v
DEERNESS VALLEY STORM
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:40
|
WHITELEAS DRAGONS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 11:40
|
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
v
WASHINGTON FC TIGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
30/11/24 12:50
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
HETTON JUNIORS REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:50
|
EAST DURHAM BLUES TIGERS
v
BEARPARK COMMUNITY COMETS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:50
|
EAST DURHAM REDS TIGERS
v
FC HARTLEPOOL GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:50
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
LEON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:50
|
WASHINGTON JUNIORS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
30/11/24 12:50
|
WHITBURN and CLEADON TIGERS
v
PASS SOCCER BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
30/11/24 08:30
|
BEAMISH RANGERS
v
SEABURN JUNIORS REDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 08:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WASHINGTON UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 08:30
|
KILLINGWORTH FC
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 08:30
|
LEON FC WHITES
v
DURHAM FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 08:30
|
NEW DURHAM AFC
v
WITTON PARK TASC SANTOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 08:30
|
REVOLUTION ATHLETICO
v
REVOLUTION GALACTICOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
30/11/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
WHITELEAS TITANS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 09:25
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
NORTH EAST ELITE
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 09:25
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
ROSEBERRY PARK
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
30/11/24 10:20
|
AJX FC
v
HETTON JUNIORS MILAN
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 10:20
|
BILLINGHAM UNITED
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
COXHOE UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 10:20
|
LEON FC BLUES
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 10:20
|
SHILDON AFC U9
v
WASHINGTON FC PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
EASINGTON COLLIERY AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
30/11/24 11:15
|
CONSETT AFC BENFICA
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 11:15
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
PETERLEE HELFORD YOUTH
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 11:15
|
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 11:15
|
HERRINGTON FC GREENS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 11:15
|
JARROW FC JAGUARS
v
SOUTH SHIELDS GOLDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 11:15
|
SEATON CAREW COMETS
v
BOLDON COLTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
30/11/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
SHINCLIFFE JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 12:10
|
SEABURN JUNIORS YELLOWS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 12:10
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
SILKSWORTH YOUTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 12:10
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WASHINGTON FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 12:10
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
30/11/24 12:10
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
VELOCITY HURRICANES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
30/11/24 08:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
BELMONT UNITED FALCONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 08:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
RUTHERFORD AFC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 08:30
|
LEON FC GOLD
v
LEAM RANGERS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
HOUGHTON ALBION LIONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 08:30
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
HILDA PARK
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 09:25
|
GATESHEAD LJB BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
30/11/24 09:25
|
LEON FC GREENS
v
DURHAM UNITED WOLVES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 09:25
|
PETERLEE TOWN FC
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 09:25
|
REVOLUTION CATALANS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 09:25
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 10:20
|
BEAMISH BOCA JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 10:20
|
CHILTON JUNIORS RAVENS
v
COXHOE UNITED BLACKS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
30/11/24 10:20
|
JARROW PUMAS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 10:20
|
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
v
SHOTTON COLTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 10:20
|
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
v
LEAM RANGERS WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 11:15
|
AUCKLAND MOORS UNITED
v
SHILDON AFC U9 Whites
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 11:15
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
30/11/24 11:15
|
ESCOMB SAXONS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
30/11/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 08:45
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
SUNDERLAND RCA REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 08:45
|
WHITELEAS COBRAS
v
DURHAM UNITED LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 09:40
|
NEW DURHAM WASPS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
30/11/24 09:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 09:40
|
LEON FC BLACKS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 09:40
|
LEON FC ORANGE
v
WASHINGTON FC TIGONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 10:35
|
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
v
CONSETT AFC PORTO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 10:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
30/11/24 10:35
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 11:30
|
AJX ACADEMY BARCA
v
SOUTH MOOR JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 11:30
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
30/11/24 11:30
|
WHITELEAS FLAMES
v
DURHAM FC GATORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
30/11/24 08:45
|
HEIGHINGTON FC
v
WASHINGTON UNITED SILVER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 08:45
|
JARROW FC THUNDERCATS
v
CONSETT AFC LISBON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 08:45
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
GATESHEAD JUNIORS WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 09:45
|
SEABURN JUNIORS PURPLE
v
HORDEN CW MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 09:45
|
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
v
FISHBURN COMMUNITY FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 09:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
30/11/24 08:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
HERRINGTON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 08:30
|
HEATON STANNINGTON JUNIORS
v
DURHAM FC REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 08:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 08:30
|
LEON FC BLUES
v
SEATON CAREW ATHLETIC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 08:30
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
DARLINGTON FC YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
30/11/24 09:25
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH
v
SILKSWORTH YOUTH FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 09:25
|
LEON FC WHITES
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 09:25
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
WASHINGTON UNITED BLUE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 09:25
|
WHICKHAM FC BLUES
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
30/11/24 10:20
|
AJX ATHLETICO
v
HERRINGTON FC GREEN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 10:20
|
CHILTON JUNIORS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 10:20
|
NEW DURHAM FC WASPS
v
FC HARTLEPOOL REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE
v
ROSEBERRY PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 10:20
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
v
NORTH EAST ELITE GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 10:20
|
SEATON CAREW PREDATORS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
30/11/24 11:15
|
BLAKELAW INTER
v
HARTON AND WESTOE BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 11:15
|
LEON FC
v
HETTON JUNIORS MILAN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
v
JARROW FC BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS ORANGE
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 11:15
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
30/11/24 12:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
HOUGHTON ALBION LIONS FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 12:10
|
HILDA PARK
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 12:10
|
JARROW FC PANTHERS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
30/11/24 12:10
|
WASHINGTON UNITED
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
30/11/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
DURHAM UNITED WOLVES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 08:45
|
RUTHERFORD AFC
v
SHOTTON COLTS FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 08:45
|
Whickham Fellside Youth
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
WASHINGTON FC LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 09:40
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
VELOCITY BLACK CATS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
30/11/24 09:40
|
NORTH EAST SKILLS WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 09:40
|
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 09:40
|
WINLATON RAIDERS
v
WILLINGTON YOUTH
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 09:40
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
FELLING MAGPIES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 10:35
|
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
v
HETTON JUNIORS INTER
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 10:35
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
v
SUNDERLAND RCA WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
30/11/24 10:35
|
DURHAM WFC
v
WASHINGTON UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 10:35
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 10:35
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WASHINGTON FC TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 11:30
|
LEON FC GOLDS
v
BROWNEY FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 11:30
|
NORTH EAST SKILLS ORANGE
v
WHICKHAM FC WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 11:30
|
WHICKHAM FC REDS
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
30/11/24 11:30
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 11:30
|
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
v
WHITBURN AND CLEADON LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 12:25
|
COXHOE UNITED BLUE
v
LEAM RANGERS YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 12:25
|
PETERLEE HELFORD FC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 12:25
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
WASHINGTON FC JAGUARS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
30/11/24 12:25
|
WASHINGTON UNITED GREENS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
30/11/24 08:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
SEATON CAREW JETS FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 08:45
|
DURHAM FC MILAN
v
CHILTON JUNIORS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 08:45
|
HORDEN CW MARRAS
v
FISHBURN COMMUNITY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 09:45
|
WHITELEAS WIZARDS
v
CONSETT REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 12:25
|
WASHINGTON NSG FC
v
WHITELEAS WOLVES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 10 |
30/11/24 09:45
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
v
SUNDERLAND RCA REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 10:45
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
v
LJB SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 10:45
|
COXHOE UNITED BLACK
v
WHITBURN PANTHERS FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 10:45
|
GATESHEAD JUNIORS
v
HERRINGTON FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 11:45
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
CONSETT AFC SMELTERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
30/11/24 09:45
|
HARTON and WESTOE GOLD
v
HERRINGTON FC BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 10:45
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
WITTON PARK TASC SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 10:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
v
SEAHAM REDSTAR
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 10:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 11:45
|
WHITBURN PANTHERS REDS
v
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
30/11/24 11:45
|
BEARPARK COMMUNITY ROCKETS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 11:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
30/11/24 11:45
|
SILKSWORTH AND HALL FARM REDS
v
WHICKHAM FELLSIDE MAGPIES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
30/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
ESCOMB FC VIKINGS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
30/11/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
HARTON AND WESTOE PANTHERS
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
HETTON JUNIORS JUVE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS INTER
v
SEABURN JUNIORS WHITES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
SUNDERLAND WEST END
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
BIRTLEY TOWN
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
30/11/24 09:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
v
BOLDON COLTS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 09:30
|
AJX FC MADRID
v
SEATON CAREW TITANS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
30/11/24 11:00
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
EASINGTON CW
SHOTTON PARK 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
WALKER CENTRAL WHITES
v
AJX FC VALENCIA
TYNE VIEW PRIMARY SCHOOL
|
|
30/11/24 11:00
|
WHICKHAM FC
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
30/11/24 10:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
SEAHAM RED STAR Youth U11
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
WINLATON COMETS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
30/11/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
TEESSIDE JUNIORS REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
30/11/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
HORDEN CW
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
ESCOMB SAXONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
30/11/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
CONSETT AFC SHOTLEY
BOWBURN PARK 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
HERRINGTON FC
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
WASHINGTON UNITED BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH
v
Gateshead F.C. Juniors U11 s
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
30/11/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
30/11/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
BELMONT UNITED HAWKS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
WHITBURN PANTHERS FC REDS
v
SOUTH SHIELDS FC BLUES
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
WINLATON TITANS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
30/11/24 09:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
WASHINGTON UNITED WHITES
CLEGWELL CA 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
ESCOMB WARRIORS
v
SOUTH MOOR WHITES
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
30/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WASHINGTON FC TIGERS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
CLEGWELL FC KESTRELS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
CLEVELAND HALL BLUES
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
30/11/24 08:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
WHITELEAS WASPS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
COXHOE UNITED BLUES
v
BELMONT UNITED EAGLES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR MILAN
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
30/11/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
WASHINGTON FC PUMAS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
30/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
v
BEAMISH FC ROMA
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
30/11/24 09:00
|
ROKER RANGERS
v
JARROW FC BULLS
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
30/11/24 09:30
|
BLACKFYNE JUNIORS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
30/11/24 10:10
|
COXHOE UNITED
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 10:10
|
SOUTHMOOR BLACKS
v
SHILDON AFC U11
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
30/11/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
SUNDERLAND RCA REDS
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
30/11/24 10:30
|
EAST DURHAM BLUES
v
FARRINGDON DETACHED
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
30/11/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
REVOLUTION CATALANS FC
v
AJX FC ATLETICO
KINGS ACADEMY
|
|
30/11/24 11:00
|
ROSEBERRY PARK
v
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WYNYARD VILLAGE FC
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
VELOCITY PREDATORS
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
30/11/24 09:00
|
HORDEN CW JUNIORS MARRA
v
DEERNESS VALLEY STORM
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
WASHINGTON FC WILDCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 09:30
|
WINLATON COBRAS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
30/11/24 10:00
|
WEST RAINTON FC YOUTH
v
FISHBURN COMMUNITY
WEST RAINTON ADVENTURE LANE
|
|
30/11/24 10:10
|
NEW DURHAM AFC WASPS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
BOWBURN PARK 9V9
|
|
30/11/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
CONSETT NITRO
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
30/11/24 09:00
|
WILLINGTON YOUTH STRIPES
v
CONSETT AFC GALAXY
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
30/11/24 09:25
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
VELOCITY COBRAS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
30/11/24 09:25
|
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
v
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
30/11/24 09:25
|
WHICKHAM FC REDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
30/11/24 11:00
|
SEAHAM UNITED
v
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
30/11/24 08:45
|
WHITELEAS RAIDERS
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
TEMPLE PARK 3G
|
|
30/11/24 09:00
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
PETERLEE TOWN FC GOLD
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
30/11/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
FC HARTLEPOOL YELLOWS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
30/11/24 09:30
|
BLACKFYNE JAGUARS
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
30/11/24 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
ST ANNES SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
30/11/24 09:00
|
NEW FORDLEY
v
FC HARTLEPOOL WHITES
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
30/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
TEESSIDE JUNIORS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
30/11/24 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
CHESTER LE STREET TOWN
AMBERLEY PARK
|
|
30/11/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
BOLDON COLTS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
30/11/24 10:10
|
PASS SOCCER GREENS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
FOUNDATION OF LIGHT
EASINGTON ACADAMY
|
|
30/11/24 11:45
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
30/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
30/11/24 10:10
|
PETERLEE HELFORD
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
30/11/24 10:40
|
VELOCITY WOLVES
v
EASINGTON COLLIERY
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
BOLDON COLTS
v
HILDA PARK YELLOWS
BOLDON COMM ASSOC
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
30/11/24 09:00
|
CLEVELAND HALL
v
POOLS YOUTH FC REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 09:30
|
BEAMISH FC MADRID
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 10:10
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
30/11/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
30/11/24 11:00
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
30/11/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
BIRTLEY TOWN
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
30/11/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
30/11/24 10:00
|
LEON FC REDS
v
VELOCITY FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
30/11/24 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
SUNDERLAND ROKERITES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
30/11/24 10:10
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
SWALWELL JUNIORS KITES
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
30/11/24 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
30/11/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
DURHAM WFC
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
30/11/24 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
HERRINGTON FC GREENS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
30/11/24 11:20
|
HERRINGTON FC WHITES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
30/11/24 09:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WHITELEAS TIGERS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
30/11/24 10:00
|
HILDA PARK FC
v
DURHAM FC
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
30/11/24 10:10
|
CONSETT AFC WOLVES
v
EAST DURHAM
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
30/11/24 10:10
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
30/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
CROOK TOWN WOLVES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
30/11/24 11:20
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
30/11/24 08:45
|
LEON FC BLACKS
v
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
30/11/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
WASHINGTON FC TIGERS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
30/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U12
v
WILLINGTON YOUTH BLUE
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
30/11/24 11:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
30/11/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
30/11/24 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
CLEGWELL FC KESTRELS
JACK CLARK PARK
|
|
30/11/24 10:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
30/11/24 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
ROSEBERRY PARK DRAGONS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
SEAHAM RED STAR
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
30/11/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
30/11/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
30/11/24 10:00
|
AJX FC ACADEMY
v
COXHOE UNITED BLACKS
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
30/11/24 10:00
|
BLACKFYNE FC
v
FELLING MAGPIES
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
30/11/24 10:30
|
COXHOE UNITED DORTMUND
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
30/11/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
30/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
CONSETT DRAGONS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
30/11/24 10:00
|
CRAGHEAD MILAN
v
VELOCITY FC ALL STARS
CRAGHEAD LEGION
|
|
30/11/24 11:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
30/11/24 12:30
|
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
30/11/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
30/11/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
HEIGHINGTON FC
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
30/11/24 09:35
|
VELOCITY VIPERS
v
WHITBURN PANTHERS FC
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
30/11/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
30/11/24 10:40
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
30/11/24 11:20
|
CONSETT WARRIORS
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 13 Premier Division |
30/11/24 08:45
|
LEON FC WHITES
v
SHOTTON COLTS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
30/11/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
MONTAGU BLUES
LEYBURN GROVE
|
|
30/11/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
30/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
30/11/24 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
30/11/24 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
SUNDERLAND ROKERITES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 1 |
30/11/24 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
30/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
WEARSIDE REDS FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
HURWORTH ALBION
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
30/11/24 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 2 |
30/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
HEIGHINGTON FC
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
WILLINGTON YOUTH
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
30/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
JARROW DYNAMOS BLUE
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
30/11/24 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
BARMOOR HUB
|
|
30/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
DARLINGTON FC
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
30/11/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
DURHAM FC COLTS
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 13 Division 3 |
30/11/24 09:00
|
JARROW FC CRUSADERS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
30/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
PETERLEE TOWN FC
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
30/11/24 10:30
|
BELMONT UNITED
v
CLEGWELL FC
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
30/11/24 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
DURHAM COUNTY
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
30/11/24 12:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 4 |
30/11/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
WASHINGTON UNITED GOLD
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
FARRINGDON RANGERS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
30/11/24 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
WASHINGTON UNITED BLUE
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
30/11/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
SWALWELL JUNIORS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
30/11/24 09:30
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
30/11/24 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
VELOCITY SCORPIONS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 13 Division 5 |
30/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
CONSETT AFC EAGLES
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
CONSETT AFC DORTMUND
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
30/11/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
WINGATE WELFARE PARK
|
|
30/11/24 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
|
30/11/24 10:45
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
CHILTON JUNIORS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
30/11/24 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
WHICKHAM FC WHITES
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
Under 13 Division 6 |
30/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
30/11/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
30/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
EAST DURHAM WARRIORS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
30/11/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
LEAM RANGERS GREENS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
30/11/24 11:20
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
30/11/24 12:30
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 13 Division 7 |
30/11/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
30/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
DEERNESS VALLEY STORM
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
VELOCITY EAGLES
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
30/11/24 09:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
30/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
30/11/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
30/11/24 09:00
|
PETERLEE AZULS FC
v
GATESHEAD JUNIORS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
30/11/24 09:00
|
VELOCITY PYTHONS
v
WEAR UNITED BLUES
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
30/11/24 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
BLACKWELL MEADOWS
|
|
30/11/24 10:00
|
HILDA PARK
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
Under 13 Division 9 |
30/11/24 09:00
|
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
v
AJX FC
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
WALDRIDGE PARK FC LIONS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
30/11/24 09:00
|
WEAR UNITED YELLOWS
v
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
30/11/24 10:30
|
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
v
Whickham Fellside Youth
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
30/11/24 10:45
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 13 Division 10 |
30/11/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
30/11/24 09:30
|
CONSETT AFC STORM
v
PETERLEE TOWN GOLD
CONSETT AFC 11V11
|
|
30/11/24 10:00
|
WHITELEAS EAGLES
v
WEAR UNITED VEDRA
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Premier Division |
30/11/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
v
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
SILKSWORTH CW
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
30/11/24 11:00
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
v
SEABURN JUNIORS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 1 |
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC REDS
v
CROOK TOWN YOUTH
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
30/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
30/11/24 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
WINLATON TROJANS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
30/11/24 09:30
|
SEATON CAREW LIONS
v
DURHAM FC
HORNBY PARK 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
BOLDON COLTS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 14 Division 2 |
30/11/24 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
WASHINGTON FC TIGERS
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
30/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
HYLTON COLLIERY WELFARE
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
30/11/24 10:00
|
SHILDON A.F.C U14
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
30/11/24 10:15
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
KINGS ACADEMY
|
|
30/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
PASS SOCCER GREEN
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
30/11/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
RICHMONDSHIRE PP
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
30/11/24 10:00
|
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
v
CONSETT STEEL
FERRAND PARK
|
|
Under 14 Division 4 |
30/11/24 09:00
|
EAST DURHAM REDS
v
REDBY CA
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
30/11/24 09:00
|
PRUDHOE BLUES
v
HEBBURN TOWN GOLDS
EASTWOODS PARK
|
|
30/11/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
30/11/24 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
30/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
30/11/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
30/11/24 09:00
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
30/11/24 10:00
|
LEON FC BLUES
v
DURHAM UNITED FC LIONS
HERRINGTON BURN
|
|
30/11/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
ESCOMB YOUTH
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
30/11/24 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
DEERNESS VALLEY STORM
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 14 Division 6 |
30/11/24 09:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
LEON FC GOLDS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
30/11/24 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
30/11/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
WHITELEAS SHARKS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
30/11/24 10:10
|
GREATHAM FC BLUES
v
DURHAM COUNTY FC
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
30/11/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
30/11/24 11:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
ROSEBERRY PARK
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
Under 14 Division 7 |
30/11/24 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
30/11/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
COXHOE UNITED
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
30/11/24 09:30
|
ROKER RANGERS
v
WEAR UNITED FC
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
30/11/24 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
30/11/24 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
HETTON JUNIORS ROMA
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
BROWNEY GOLDS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
30/11/24 12:30
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
PRUDHOE YELLOWS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
30/11/24 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
CRAGHEAD FOOTBALL CLUB
|
|
30/11/24 09:30
|
CONSETT AFC BEDLAM
v
SWALWELL SWIFTS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
30/11/24 09:30
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 3
|
|
30/11/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
v
EASINGTON COLIERY AFC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
30/11/24 12:00
|
NSG ATHLETIC PUMAS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 9 |
30/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
KING JAMES I ACADEMY
|
|
30/11/24 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
FERRYHILL MINERS UTD
UGLY LANE
|
|
30/11/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
CONSETT AFC CARNAGE
BRANDON TOP
|
|
30/11/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
GATESHEAD FELL ORANGE
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 15 Premier Division |
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
v
HURWORTH ALBION
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
v
HILDA PARK JUNIORS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
30/11/24 09:30
|
DARLINGTON FC
v
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
30/11/24 10:30
|
Peterlee Helford Youth U15s Black
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
30/11/24 10:30
|
WITTON PARK TASC
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
WI
|
|
Under 15 Division 1 |
30/11/24 09:00
|
JARROW FC SHARKS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
HEDWORTHFIELD CA
|
|
30/11/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
30/11/24 10:00
|
SEATON CAREW SPARTANS
v
LEAM RANGERS
HORNBY PARK 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
30/11/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
30/11/24 09:00
|
HEIGHINGTON BOYS
v
FARRINGDON DETACHED
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
30/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
30/11/24 10:30
|
GATESHEAD FC BLACKS
v
SHILDON AFC U15
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
30/11/24 10:30
|
SEDGEFIELD YOUTH F.C
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
SEDGEGFIELD COMM COLLEGE GRASS
|
|
Under 15 Division 3 |
30/11/24 09:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
30/11/24 09:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
WASHINGTON UNITED GOLD
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
30/11/24 10:00
|
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
v
HEBBURN TOWN GOLD
GREENSIDE SOCIAL CLUB
|
|
30/11/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
CONSETT AFC JUVE
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
30/11/24 10:30
|
ESCOMB WARRIORS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
30/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS MADRID
v
WASHINGTON FC PANTHERS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
SHOTTON PARK
|
|
30/11/24 09:30
|
PLAINS FARM REDS
v
BYERS GREEN FC
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
30/11/24 10:00
|
CLEVELAND HALL CA BLUES
v
SUNDERLAND CITY HORSWILL
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
30/11/24 10:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
LEON FC WHITES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 15 Division 5 |
30/11/24 09:00
|
CLEGWELL KESTRALS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
30/11/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
WASHINGTON UNITED BLACK
BOWBURN PARK
|
|
30/11/24 10:00
|
BLAYDON FC
v
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
BLAYDON YOUTH & COMMUNITY CENTRE
|
|
30/11/24 10:00
|
MURTON COLLIERY YOUTH
v
WEAR UNITED BLUES
MURTON WELFARE ENCLOSED
|
|
30/11/24 10:30
|
PETERLEE HELFORD ORANGE
v
WASHINGTON JUNIORS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
Under 15 Division 6 |
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
FELLING MAGPIES BLUES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
30/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
JUBILEE FIELDS
|
|
30/11/24 10:30
|
WARK WANDERERS
v
LEAM RANGERS BLUES
WARKS SPORTS CLUB
|
|
30/11/24 11:00
|
WINLATON KNIGHTS
v
PLAINS FARM BLUES
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 15 Division 7 |
30/11/24 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
CROFT SCHOOL
|
|
30/11/24 10:30
|
EAST DURHAM FC
v
BLACKHALL MONKS FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
30/11/24 10:30
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
30/11/24 12:00
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
WASHINGTON UNITED NAVY
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
30/11/24 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
DAWDON WELFARE PARK
|
|
30/11/24 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
LEON FC
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
30/11/24 09:30
|
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
v
WALDRIDGE PARK NETHERTON
BISHOP MIDDLEHAM LEISURE PARK
|
|
30/11/24 10:00
|
CONSETT AFC MILAN
v
VELOCITY TIGERS
DELVES LANE FOOTBALL FIELD
|
|
30/11/24 11:30
|
CORBRIDGE UNITED
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
30/11/24 12:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
WASHINGTON FC TIGERS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 16 Premier Division |
30/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR BLUES
v
LEAM RANGERS
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
30/11/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
DURHAM FC
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
30/11/24 10:30
|
HEXHAM CELTIC
v
PLAINS FARM YELLOWS
HEXHAM FOOTBALL CENTRE
|
|
30/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
HETTON JUNIORS INTER
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
WEST DENTON UNITED
v
STOCKSFIELD VIPERS
ALL SAINTS PLAYING FIELDS
|
|
30/11/24 11:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
THROCKLEY MAGPIES
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
Under 16 Division 2 |
30/11/24 09:00
|
FELLING MAGPIES WHITES
v
HETTON LYONS
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
PETERLEE EVOLUTION FC
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
30/11/24 09:00
|
SEAHAM TOWN FC
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
PARKSIDE SEAHAM
|
|
30/11/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
v
WHICKHAM FC
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE (TECH PITCH)
|
|
30/11/24 11:00
|
PRUDHOE YOUTH COBRAS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
Under 16 Division 3 |
30/11/24 09:00
|
CONSETT A.F.C. AVENGERS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
30/11/24 09:00
|
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
v
WASHINGTON UNITED BLUES
KING GEORGE PITCH A
|
|
30/11/24 10:30
|
JARROW WARRIORS
v
HETTON JUNIORS MILAN
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 16 Division 4 |
30/11/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
30/11/24 09:30
|
CONSETT AFC CANNONS
v
DEERNESS VALLEY STORM
CONSETT AFC 11V11
|
|
30/11/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
30/11/24 11:00
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
30/11/24 14:00
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 16 Division 5 |
30/11/24 09:30
|
CULLERCOATS RANGERS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
CULLERCOATS LINKS AVE
|
|
30/11/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
v
FARRINGDON DETACHED
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
30/11/24 10:00
|
SHILDON FC
v
CLEVELAND HALL BAYERN
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
30/11/24 10:30
|
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
v
STOCKSFIELD FC
WEST AUCKLAND AFC
|
|
Under 16 Division 6 |
30/11/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
v
ALLENDALE FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
30/11/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
WEAR UNITED
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
30/11/24 10:30
|
JARROW FC INTER
v
ESCOMB YOUTH
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 16 Division 7 |
30/11/24 09:00
|
FOREST HALL FC
v
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
EAST PALMERSVILLE SPORTS PAVILLION
|
|
30/11/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK LOMOND
v
CORBRIDGE UNITED
UGLY LANE
|
|
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SHILDON AFC U16
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
30/11/24 10:30
|
BLACKFYNE FC
v
BELMONT UNITED
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
30/11/24 10:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
30/11/24 11:00
|
CONSETT A.F.C. WHITES
v
WHITBURN PANTHERS FC
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 16 Division 8 |
30/11/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
TRIMDON UNITED JUNIORS
BIRTLEY BOXING CLUB
|
|
30/11/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
JARROW FC COBRAS
ST HILDS SCHOOL
|
|
30/11/24 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 17 Premier Division |
30/11/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
DARLINGTON QUAKERS
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
30/11/24 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
v
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
SOUTHMOOR ACADEMY 11V11 PITCH B
|
|
Under 17 Division 1 |
30/11/24 09:00
|
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
v
NEWCASTLE SPORTING CLUB
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
30/11/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
30/11/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
v
FC HARTLEPOOL REDS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
30/11/24 09:30
|
CHESTER TOWN WHITES
v
GATESHEAD F.C. JUNIORS
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
30/11/24 09:30
|
SHILDON AFC U17
v
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
30/11/24 09:30
|
WIDEOPEN WARRIORS
v
WASHINGTON FC TIGERS
LOCKEY PARK, WIDEOPEN
|
|
30/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
v
NSG ATHLETIC COBRAS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
WHITELEAS ROCKETS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 3 |
30/11/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
v
HEATON HAWKS KESTRELS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
30/11/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
DARLINGTON YOUTH
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
|
|
30/11/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
BLACKFYNE FC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
30/11/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
SILKSWORTH LIONS COAST
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 11V11
|
|
30/11/24 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
CHESTER LE STREET TOWN
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
Under 17 Division 4 |
30/11/24 10:00
|
STOCKSFIELD FC
v
DURHAM UNITED PANTHERS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
CRAGHEAD FC
v
BEDLINGTON UNITED LOCOS
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
30/11/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
NSG ATHLETIC TIGERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
30/11/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 18 Premier League |
30/11/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
30/11/24 10:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
CONSETT AFC STEELERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
NORTH SHIELDS
v
ESCOMB YOUTH
COLLINGWOOD VIEW PLAYING FIELDS
|
|
30/11/24 11:15
|
STOCKSFIELD JUNIORS HORNETS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 18 Division 1 |
30/11/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY FC
v
JARROW FC LIONS
EASINGTON ACADAMY
|
|
30/11/24 09:00
|
PETERLEE UNITED
v
WILLINGTON AFC RESERVES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
30/11/24 09:00
|
SOUTH MOOR TIGERS
v
SACRISTON VICTORIA
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
30/11/24 10:00
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
30/11/24 10:30
|
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
v
BILLINGHAM UNITED WASPS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 18 Division 2 |
30/11/24 09:30
|
DURHAM COUNTY FC COLTS
v
SHOTTON COLTS
HAZELWELL CENTRE 11V11
|
|
30/11/24 09:30
|
WEST CORNFORTH YOUTH FC
v
SOUTH TYNESIDE FC
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
30/11/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
30/11/24 10:30
|
SEAHAM UNITED
v
WASHINGTON FC TIGERS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
30/11/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
v
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
07 December 2024 |
Girls Under 7 League |
07/12/24 08:45
|
BOLDON CA GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED
v
FC Hartlepool U7 Divas
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 09:20
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 09:20
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 09:55
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
CLS AMAZON GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
07/12/24 09:55
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 10:30
|
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 11:05
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 11:05
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 11:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
NORTH EAST SKILLS PURPLES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
07/12/24 11:40
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 12:15
|
CONSETT AFC STEELERS
v
DEERNESS VALLEY LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 12:50
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 12:50
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SHOTTON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
07/12/24 13:20
|
CLS AMAZONS CUBS
v
CLEGWELL FC
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
07/12/24 08:45
|
HORDEN CW Athena’s
v
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/12/24 08:45
|
SHOTTON COLTS GIRLS
v
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/12/24 08:45
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/12/24 09:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
07/12/24 09:40
|
BOLDON CA GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/12/24 09:40
|
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/12/24 10:35
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/12/24 10:35
|
CONSETT LIONESSES
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/12/24 10:35
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
07/12/24 11:30
|
LEON FC GIRLS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/12/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/12/24 11:30
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/12/24 12:25
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
07/12/24 12:25
|
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
v
CHESTER TOWN GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
07/12/24 10:35
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
JARROW FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 11:30
|
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 11:30
|
WHICKHAM AFC GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 12:25
|
BOLDON CA GIRLS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 12:25
|
LEAM RANGERS
v
HARTON AND WESTOE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
07/12/24 08:45
|
HEBBURN TOWN GIRLS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 09:40
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
GATESHEAD CLEVELAND HALL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 09:40
|
HILDA PARK GALACTICOS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 09:40
|
RUTHERFORD GIRLS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 10:35
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
07/12/24 08:45
|
CONSETT STEELERS
v
JARROW FC YOUTH YELLOWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 12:25
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 12:25
|
CLS AMAZON DIAMONDS
v
SEAHAM REDSTAR GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 12:25
|
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 12:25
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
07/12/24 09:00
|
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
07/12/24 10:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
07/12/24 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
WASHINGTON FOOTBALL CLUB
|
|
07/12/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
NEW DURHAM AFC
THE VENUE
|
|
07/12/24 11:00
|
JARROW LIONESSES
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
THE VENUE
|
|
07/12/24 11:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WASHINGTON UNITED GIRLS
THE VENUE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
07/12/24 09:00
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
07/12/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
CONSETT AFC WILDCATS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
07/12/24 10:10
|
HERRINGTON FC GIRLS
v
CLEVELAND HALL GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CHESTER TOWN LIONESSES
THE VENUE
|
|
07/12/24 11:00
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
PETERLEE TOWN GIRLS
THE VENUE
|
|
07/12/24 11:00
|
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
THE VENUE
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
07/12/24 09:00
|
CLS AMAZON JAGUARS
v
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
HERMITAGE ACADEMY B1 9V9 (CHESTER)
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC
v
FOUNDATION OF LIGHT
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
07/12/24 09:30
|
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
v
HEBBURN TOWN GOLD
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
WASHINGTON ATHLETIC BLACK CATS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
07/12/24 11:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
07/12/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
07/12/24 10:10
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/12/24 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
07/12/24 10:25
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
07/12/24 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 11:20
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
07/12/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
07/12/24 09:15
|
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
07/12/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN TORNADOES
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 10:15
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
07/12/24 11:10
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
BEAMISH LIONESSES
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
07/12/24 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
ST AIDANS SCHOOL
|
|
07/12/24 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
07/12/24 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
07/12/24 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
07/12/24 12:00
|
BEAMISH LIONESSES
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
07/12/24 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WREKENTON NOU CAMP
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
07/12/24 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
|
07/12/24 10:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
07/12/24 10:30
|
BELMONT UNITED ROBINS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
07/12/24 12:30
|
CONSETT AFC PANTHERS
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
07/12/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
WASHINGTON FC TIGERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
07/12/24 09:15
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
JARROW HURRICANES
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
KILLINGWORTH REDS
v
Whickham Fellside Fire
AMBERLEY PARK
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
07/12/24 09:00
|
CLEGWELL FC GIRLS
v
CLS AMAZON SAPPHIRES
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
07/12/24 09:30
|
SEATON CAREW FC VIXENS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
HORNBY PARK 11V11
|
|
07/12/24 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
07/12/24 10:45
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
SUNDERLAND WEST END GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 15 Premier Division |
07/12/24 09:30
|
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
v
HETTON JUNIORS GIRLS
HIGH WHITWORTH PLAYING FIELDS
|
|
07/12/24 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
07/12/24 09:30
|
CONSETT AFC PUMAS
v
SOUTH MOOR GIRLS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
07/12/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
07/12/24 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
07/12/24 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
T.I.B.S
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
07/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
07/12/24 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
LEAM RANGERS GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
07/12/24 10:30
|
JARROW FC VIKINGS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
07/12/24 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
DARLINGTON TOWN GIRLS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
07/12/24 09:00
|
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
07/12/24 10:30
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
DEERNESS VALLEY TIGERS
SILKSWORTH JUNIOR SCHOOL
|
|
07/12/24 12:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
WASHINGTON FC GIRLS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC ALLSTARS
v
JARROW FC LASSES
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
07/12/24 10:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
NEWCASTLE EAST END
LEAM RANGERS FC ENCLOSED PITCH
|
|
07/12/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
v
BOLDON CA GIRLS
RIVERSIDE COMPLEX PITCH TWO
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
07/12/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
MIDDLETON RANGERS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
07/12/24 10:00
|
STOCKTON TOWN
v
DURHAM UNITED GIRLS
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
07/12/24 10:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
07/12/24 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Under 8 Premier Division |
07/12/24 11:40
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:40
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
HETTON JUNIORS INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:40
|
WASHINGTON FC LIONS
v
DURHAM FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
v
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:15
|
BEAMISH FC REAL
v
WASHINGTON UNITED NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:15
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
07/12/24 09:20
|
HILDA PARK YELLOWS
v
BOLDON COLTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:20
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
FC HARTLEPOOL BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:15
|
HERRINGTON FC GREENS
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:15
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:50
|
AJX FC MADRID
v
HETTON JUNIORS MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:50
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
07/12/24 09:20
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:20
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:20
|
LEON FC WHITES
v
CLEGWELL FC KESTRELS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:20
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:20
|
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
v
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
07/12/24 09:55
|
BIRTLEY TOWN HOOPS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:55
|
COXHOE UNITED CUBS
v
HILDA PARK BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:55
|
HARTLEPOOL FC REDS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:55
|
HERRINGTON FC WHITES
v
COXHOE UNITED COBRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:55
|
PETERLEE TOWN
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:55
|
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
v
NORTH EAST SPORTS DEVILS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
07/12/24 08:45
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
BELMONT UNITED EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 08:45
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
WITTON PARK TASC SANTOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
WHITBURN PANTHERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
SUNDERLAND RCA REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:55
|
HARTON AND WESTOE REAL
v
HARTON AND WESTOE FORZA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
07/12/24 10:30
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
WASHINGTON FC TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 10:30
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
SHILDON AFC U8
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 10:30
|
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
v
SEABURN JUNIORS FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:05
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
LEON FC BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:05
|
SOUTH TYNESIDE FC HURRICANES
v
CHESTER TOWN LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
07/12/24 11:05
|
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
v
HERRINGTON FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:05
|
LEAM RANGERS GREENS
v
BROWNEY FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:05
|
SILKSWORTH YOUTH BLUES
v
ASHBROOKE ATHLETIC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:05
|
VELOCITY FC DRAGONS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:05
|
WILLINGTON YOUTH
v
CHESTER UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:05
|
WOLVISTON FC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
07/12/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
KIBBLESWORTH LJB
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 08:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 08:45
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 09:55
|
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
v
PASS SOCCER BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 10:30
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 13:20
|
NORTH EAST SKILLS NAVY
v
BELMONT UNITED FALCONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
07/12/24 11:40
|
HETTON JUNIORS JUVENTUS
v
HETTON JUNIORS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:40
|
HORDEN CW
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:15
|
BIRTLEY TOWN GREENS
v
SUNDERLAND WEST END BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:15
|
HARTLEPOOL FC WHITES
v
FERRYHILL MINERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:15
|
LEON FC GOLD
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:15
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
07/12/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
NEW DURHAM AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 10:30
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
HARTON and WESTOE FORCE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:40
|
WHICKHAM FC BLUES
v
DURHAM UNITED TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 11:40
|
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
v
WHITELEAS DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
07/12/24 12:50
|
BEARPARK COMMUNITY COMETS
v
WHITBURN and CLEADON TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:50
|
EAST DURHAM BLUES TIGERS
v
EAST DURHAM REDS TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:50
|
FC HARTLEPOOL GREENS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:50
|
HETTON JUNIORS REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:50
|
LEON FC GREENS
v
WASHINGTON JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
07/12/24 12:50
|
PASS SOCCER BLUES
v
CHESTER TOWN TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
07/12/24 08:30
|
DURHAM FC
v
REVOLUTION ATHLETICO
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 08:30
|
NEW DURHAM AFC
v
LEON FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 08:30
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 08:30
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
HETTON JUNIORS INTER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
KILLINGWORTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 08:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
BEAMISH RANGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
07/12/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS
v
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 09:25
|
NORTH EAST ELITE
v
ROSEBERRY PARK
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 09:25
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
ESCOMB FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
LEAM RANGERS GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 09:25
|
WHITELEAS TITANS
v
SEABURN JUNIORS WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
07/12/24 10:20
|
AJX FC
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 10:20
|
COXHOE UNITED BLUES
v
LEON FC BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
SHILDON AFC U9
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 10:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WASHINGTON UNITED NAVY
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 10:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
BILLINGHAM UNITED
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 10:20
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
07/12/24 11:15
|
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
v
DURHAM UNITED TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 11:15
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
HERRINGTON FC GREENS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
v
CONSETT AFC BENFICA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 11:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
SEATON CAREW COMETS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 11:15
|
PETERLEE HELFORD YOUTH
v
JARROW FC JAGUARS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 11:15
|
SOUTH SHIELDS GOLDS
v
BOLDON COLTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
07/12/24 12:10
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 12:10
|
SEABURN JUNIORS YELLOWS
v
SHOTTON COLTS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 12:10
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
WHICKHAM FC BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 12:10
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
WASHINGTON FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
07/12/24 12:10
|
VELOCITY HURRICANES
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
07/12/24 08:30
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 08:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 08:30
|
HILDA PARK
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 08:30
|
LEAM RANGERS BLUES
v
HOUGHTON ALBION LIONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC
v
LEON FC GOLD
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 09:25
|
GATESHEAD LJB BLUES
v
HETTON JUNIORS LAZIO
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
07/12/24 09:25
|
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
v
CHILTON JUNIORS RAVENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 09:25
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
PETERLEE TOWN FC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 09:25
|
REVOLUTION CATALANS
v
LEON FC GREENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 10:20
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
BEAMISH BOCA JUNIORS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
07/12/24 10:20
|
SHOTTON COLTS
v
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 10:20
|
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
v
JARROW PUMAS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 10:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
ESCOMB SAXONS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
SHILDON AFC U9 Whites
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 11:15
|
LEAM RANGERS WHITES
v
BELMONT UNITED EAGLES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
07/12/24 11:15
|
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
v
AUCKLAND MOORS UNITED
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
07/12/24 08:45
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 08:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
NEW DURHAM WASPS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
WHITELEAS COBRAS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
HERRINGTON FC
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 09:40
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
07/12/24 09:40
|
CONSETT AFC PORTO
v
LEON FC BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 09:40
|
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
v
LEON FC ORANGE
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 10:35
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 10:35
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
07/12/24 10:35
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
WHITELEAS FLAMES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 11:30
|
DURHAM FC GATORS
v
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 11:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 11:30
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
JARROW JAGUARS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
07/12/24 11:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
AJX ACADEMY BARCA
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
07/12/24 08:45
|
CONSETT AFC LISBON
v
WASHINGTON UNITED SILVER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 08:45
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
WASHINGTON FC TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 08:45
|
GATESHEAD JUNIORS WHITES
v
HEIGHINGTON FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 09:45
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
JARROW FC THUNDERCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 09:45
|
HORDEN CW MILAN
v
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 09:45
|
SEABURN JUNIORS PURPLE
v
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
07/12/24 08:30
|
DARLINGTON FC YOUTH
v
BELMONT UNITED EAGLES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 08:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
v
SEABURN JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 08:30
|
HERRINGTON FC
v
HEATON STANNINGTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 08:30
|
SEATON CAREW ATHLETIC
v
DURHAM FC REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 08:30
|
SOUTH SHIELDS CLARETS
v
LEON FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
WHICKHAM FC BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
07/12/24 09:25
|
CROOK TOWN YOUTH RANGERS
v
MONTAGUE YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 09:25
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH
v
LEAM RANGERS GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 09:25
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
WHICKHAM FC BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 09:25
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
LEON FC WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 09:25
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
ESCOMB FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
07/12/24 10:20
|
FC HARTLEPOOL REDS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 10:20
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
CHILTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 10:20
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
AJX ATHLETICO
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE
v
NEW DURHAM FC WASPS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 10:20
|
NORTH EAST ELITE GREENS
v
HERRINGTON FC GREEN
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 10:20
|
ROSEBERRY PARK
v
SEATON CAREW PREDATORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
07/12/24 11:15
|
HARTON AND WESTOE BLUES
v
BEAMISH LIONS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
v
BLAKELAW INTER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 11:15
|
JARROW FC BARCA
v
SILKSWORTH YOUTH REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 11:15
|
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
v
SEABURN JUNIORS ORANGE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS BLUES
v
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 11:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
LEON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
07/12/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
HILDA PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 12:10
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 12:10
|
HOUGHTON ALBION LIONS FC
v
WASHINGTON UNITED
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 12:10
|
JARROW FC PANTHERS
v
DURHAM UNITED TIGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
07/12/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
07/12/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
Whickham Fellside Youth
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 08:45
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 08:45
|
SHOTTON COLTS FC
v
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
HERRINGTON FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 09:40
|
RUTHERFORD AFC
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
07/12/24 09:40
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 09:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 09:40
|
SUNDERLAND RCA WHITES
v
NORTH EAST SKILLS WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 09:40
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
v
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 10:35
|
FELLING MAGPIES
v
WINLATON RAIDERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 10:35
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
07/12/24 10:35
|
BROWNEY FC
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 10:35
|
NORTH EAST SKILLS ORANGE
v
LEON FC GOLDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 10:35
|
WHICKHAM FC WHITES
v
WHICKHAM FC REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 11:30
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
DURHAM WFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 11:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 11:30
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
07/12/24 11:30
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
COXHOE UNITED BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 11:30
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
PETERLEE HELFORD FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 12:25
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 12:25
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
LEON FC GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 12:25
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
WASHINGTON UNITED GREENS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
07/12/24 12:25
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
07/12/24 08:45
|
CONSETT REDS
v
WASHINGTON NSG FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 08:45
|
SEATON CAREW JETS FC WHITES
v
HORDEN CW MARRAS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 08:45
|
WHITELEAS WIZARDS
v
DURHAM FC MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 09:45
|
CHILTON JUNIORS REDS
v
BELMONT UNITED FALCONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 09:45
|
WHITELEAS WOLVES
v
FISHBURN COMMUNITY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 10 |
07/12/24 09:45
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
v
COXHOE UNITED BLACK
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 10:45
|
LJB SANTOS
v
CONSETT AFC SMELTERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 10:45
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 10:45
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
GATESHEAD JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 11:45
|
HERRINGTON FC WHITES
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
07/12/24 10:45
|
HARTON and WESTOE GOLD
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 10:45
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 10:45
|
SEAHAM REDSTAR
v
WASHINGTON FC WILDCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 11:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
v
WHITBURN PANTHERS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 11:45
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
07/12/24 11:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
SILKSWORTH AND HALL FARM REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 11:45
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
BEARPARK COMMUNITY ROCKETS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
07/12/24 11:45
|
WHICKHAM FELLSIDE MAGPIES
v
DARLINGTON UNITED VIKINGS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
07/12/24 09:00
|
ESCOMB FC VIKINGS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
DEAN BANK REC GROUND PITCH 1 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN
v
DURHAM UNITED WOLVES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE PANTHERS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
HARTON ACADEMY 3G
|
|
07/12/24 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
HETTON JUNIORS ROMA
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
07/12/24 09:30
|
AJX FC VALENCIA
v
WHICKHAM FC
KING JAMES I ACADEMY
|
|
07/12/24 11:00
|
EASINGTON CW
v
WALKER CENTRAL WHITES
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
v
AJX FC MADRID
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
HILDA PARK
v
SEATON CAREW TITANS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
SHOTTON PARK 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
07/12/24 09:00
|
HORDEN CW
v
LEAM RANGERS GREENS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
SEAHAM RED STAR Youth U11
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
07/12/24 10:30
|
ESCOMB SAXONS
v
SILKSWORTH YOUTH FC
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
07/12/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
DURHAM UNITED LIONS
PARKVIEW COMMUNITY ASSOCIATION 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
WASHINGTON UNITED GOLD
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
WINLATON COMETS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
07/12/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
Gateshead F.C. Juniors U11 s
v
NEW DURHAM AFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
HERRINGTON FC
v
WILLINGTON YOUTH
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
v
RUTHERFORD AFC
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
v
CONSETT AFC SHOTLEY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
DOWNHILL COMPLEX PITCH E 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
07/12/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
WINLATON TITANS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 11:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
WHITBURN PANTHERS FC REDS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
07/12/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
CLEGWELL CA 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
LEAM RANGERS YELLOWS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
ESCOMB WARRIORS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
07/12/24 10:00
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
CLEGWELL FC HAWKS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
|
|
07/12/24 10:10
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
PETERLEE TOWN FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
07/12/24 08:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
WHICKHAM FC BLUES
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 10:10
|
WASHINGTON NSG FC COBRAS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
HARTON AND WESTOE TIGERS
v
COXHOE UNITED BLUES
HARTON ACADEMY 3G
|
|
07/12/24 11:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
LEON FC WHITES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
07/12/24 11:00
|
WHITELEAS WASPS
v
SOUTH MOOR MILAN
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
07/12/24 09:00
|
COXHOE UNITED
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
07/12/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
ROKER RANGERS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
BEAMISH FC ROMA
v
SHILDON AFC U11
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SOUTHMOOR BLACKS
BRANDON CRICKET CLUB 9V9
|
|
07/12/24 10:30
|
JARROW FC BULLS
v
BLACKFYNE JUNIORS
JARROW KING GEORGE V PLAYING FIELDS
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
07/12/24 11:00
|
AJX FC ATLETICO
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH ONE
|
|
07/12/24 11:00
|
FARRINGDON DETACHED
v
WYNYARD VILLAGE FC
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
07/12/24 11:00
|
VELOCITY PREDATORS
v
ROSEBERRY PARK
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
v
EAST DURHAM BLUES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
REVOLUTION CATALANS FC
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
07/12/24 08:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
07/12/24 09:00
|
CONSETT NITRO
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
07/12/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
WEST RAINTON FC YOUTH
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
HORDEN CW JUNIORS MARRA
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
WINLATON COBRAS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
07/12/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
NEW DURHAM AFC WASPS
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
07/12/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
07/12/24 09:25
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
WILLINGTON YOUTH STRIPES
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 09:25
|
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
v
WHICKHAM FC REDS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
07/12/24 09:25
|
VELOCITY COBRAS
v
SEAHAM UNITED
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
07/12/24 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
07/12/24 10:10
|
CONSETT AFC GALAXY
v
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
07/12/24 09:00
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
DURHAM UNITED TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
v
BLACKFYNE JAGUARS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
07/12/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL YELLOWS
v
THORNLEY JUNIORS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
07/12/24 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
WHITELEAS RAIDERS
ST ANNES SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
07/12/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
NEW FORDLEY
EASINGTON ACADAMY
|
|
07/12/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
07/12/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
07/12/24 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
PASS SOCCER GREENS
AMBERLEY PARK
|
|
07/12/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/12/24 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
CHESTER LE STREET TOWN
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
07/12/24 12:30
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
BOLDON COLTS BLUES
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
07/12/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
BOLDON COLTS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
07/12/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
SWALWELL JUNIORS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
VELOCITY WOLVES
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
07/12/24 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
EASINGTON COLLIERY
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
07/12/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
07/12/24 10:40
|
BEAMISH FC JUVE
v
PETERLEE HELFORD
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
07/12/24 09:00
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
SHOTTON PARK
|
|
07/12/24 10:30
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
07/12/24 11:00
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
BEAMISH FC MADRID
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/12/24 11:20
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
WASHINGTON FC LIONS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
07/12/24 11:50
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
CLEVELAND HALL
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
07/12/24 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
BELMONT UNITED HAWKS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
07/12/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
LEON FC REDS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
WASHINGTON FC WILDCATS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
LEAM RANGERS YELLOWS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
07/12/24 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
07/12/24 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/12/24 11:20
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 11:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
VELOCITY FC LIONS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
07/12/24 10:00
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
DURHAM WFC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
07/12/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
07/12/24 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
07/12/24 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
HERRINGTON FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/12/24 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
07/12/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
WASHINGTON UNITED BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
07/12/24 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
HETTON JUNIORS MILAN
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
07/12/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
HILDA PARK FC
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
07/12/24 09:15
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
SOUTH SHIELDS BLUE
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
07/12/24 10:10
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
07/12/24 10:30
|
EAST DURHAM
v
GATESHEAD FC JUNIORS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
07/12/24 11:20
|
CONSETT AFC WOLVES
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
07/12/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
WASHINGTON FC PUMAS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
LEON FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
SHILDON AFC U12
v
RUTHERFORD AFC
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
07/12/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
v
BOLDON CA GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
07/12/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
WILLINGTON YOUTH BLUE
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
07/12/24 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
SUNDERLAND RCA REDS
CLEGWELL CA 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
SEAHAM RED STAR
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
ROSEBERRY PARK DRAGONS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
FELLING MAGPIES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
SHOTTON COLTS BLUE
JACK CLARK PARK
|
|
07/12/24 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
DURHAM UNITED TIGERS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
07/12/24 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
BLACKFYNE FC
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
07/12/24 10:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
07/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
COXHOE UNITED DORTMUND
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
07/12/24 11:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
07/12/24 11:20
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
v
AJX FC ACADEMY
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
CONSETT DRAGONS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
07/12/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
VELOCITY FC ALL STARS
CHESTER LE ST RIVERSIDE 3G
|
|
07/12/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
07/12/24 11:20
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
CRAGHEAD MILAN
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
07/12/24 12:30
|
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
07/12/24 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
HEIGHINGTON FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
WEAR UNITED
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
FISHBURN COMMUNITY
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
07/12/24 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
CRAGHEAD LEGION
|
|
07/12/24 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
CONSETT WARRIORS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 13:00
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
VELOCITY VIPERS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Premier Division |
07/12/24 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
WHICKHAM FC REDS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
07/12/24 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
STOCKTON TOWN BLUES
DENTON DENE 9V9
|
|
07/12/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
LEON FC WHITES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
07/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
07/12/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
07/12/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
WASHINGTON FC LIONS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
07/12/24 09:30
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
LEAM RANGERS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
07/12/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
GREATHAM HARTLEPOOL
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
07/12/24 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
BEAMISH LIONS
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
Under 13 Division 2 |
07/12/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
ROSEBERRY PARK
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
07/12/24 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
07/12/24 09:00
|
JARROW DYNAMOS BLUE
v
FC HARTLEPOOL
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
DURHAM FC COLTS
v
DARLINGTON FC
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
07/12/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
CLEVELAND HALL BLUES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 Division 3 |
07/12/24 09:00
|
CLEGWELL FC
v
SOUTH MOOR JUNIORS
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
07/12/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
PETERLEE TOWN FC
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
07/12/24 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
07/12/24 10:00
|
DURHAM WFC
v
DURHAM COUNTY
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
07/12/24 10:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
BELMONT UNITED
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
JARROW FC CRUSADERS
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
Under 13 Division 4 |
07/12/24 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
DURHAM FC DIAMONDS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
07/12/24 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
CONSETT A.F.C LIONS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
07/12/24 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
Whickham Fellside
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
07/12/24 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
THORNLEY JUNIORS
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 13 Division 5 |
07/12/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
07/12/24 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
HETTON JUNIORS JUVE
CHILTON
|
|
07/12/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
BIRTLEY TOWN WHITES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
07/12/24 10:30
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
SHOTTON COLTS BLUES
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
07/12/24 11:00
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
CONSETT AFC 11V11
|
|
07/12/24 12:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
WASHINGTON NSG FC
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 6 |
07/12/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
07/12/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
HETTON JUNIORS ROMA
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
07/12/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
07/12/24 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
FELLING MAGPIES BLACKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
WASHINGTON FC JAGUARS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
Under 13 Division 7 |
07/12/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
07/12/24 09:35
|
VELOCITY EAGLES
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
07/12/24 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
DURHAM UNITED PANTHERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
07/12/24 10:15
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
RUTHERFORD AFC
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
SEATON CAREW TIGERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
07/12/24 09:00
|
VELOCITY PYTHONS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
07/12/24 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
PETERLEE AZULS FC
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
07/12/24 09:30
|
WINGATE FC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
WINGATE WELFARE PARK
|
|
07/12/24 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
v
GATESHEAD JUNIORS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
07/12/24 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
v
HILDA PARK
BLACKWELL MEADOWS
|
|
07/12/24 12:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WEAR UNITED BLUES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 13 Division 9 |
07/12/24 09:30
|
AJX FC
v
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
BISHOP BARRINGTON SCHOOL
|
|
07/12/24 09:30
|
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
v
Whickham Fellside Youth
STARGATE PITCHES
|
|
07/12/24 10:10
|
WALDRIDGE PARK FC LIONS
v
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
07/12/24 10:30
|
WEAR UNITED YELLOWS
v
COXHOE UNITED BLACKS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
07/12/24 12:00
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
Under 13 Division 10 |
07/12/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
WHITLEAS HAWKS
THE VENUE
|
|
07/12/24 08:50
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
WHITELEAS EAGLES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
07/12/24 09:00
|
WEAR UNITED VEDRA
v
FISHBURN COMMUNITY
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
07/12/24 09:30
|
CONSETT AFC STORM
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
CONSETT AFC 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WASHINGTON FC TIGERS
BRANDON TOP
|
|
Under 14 Premier Division |
07/12/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
07/12/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
REVOLUTION FC
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
SEABURN JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
07/12/24 09:30
|
BEAMISH FC
v
LEON FC WHITES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 14 Division 1 |
07/12/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
07/12/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
PRUDHOE BLACKS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
07/12/24 10:00
|
BOLDON COLTS
v
WINLATON TROJANS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
SEATON CAREW LIONS
ST HILDS SCHOOL
|
|
07/12/24 12:00
|
DURHAM FC
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
07/12/24 13:00
|
CROOK TOWN YOUTH
v
FOUNDATION OF LIGHT
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
Under 14 Division 2 |
07/12/24 09:00
|
PASS SOCCER GREEN
v
SHILDON A.F.C U14
MURTON WELFARE 9V9
|
|
07/12/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
REVOLUTION GALACTICOS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
07/12/24 10:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE
v
BLACKFYNE FC
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
07/12/24 10:10
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 14 Division 3 |
07/12/24 10:00
|
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
v
SHOTTON COLTS
FERRAND PARK
|
|
07/12/24 10:00
|
STOCKSFIELD EAGLES
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 9V9
|
|
07/12/24 10:30
|
RICHMONDSHIRE PP
v
WHITBURN AND CLEADON REAL
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
07/12/24 11:00
|
CONSETT STEEL
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 4 |
07/12/24 09:00
|
EAST DURHAM REDS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
07/12/24 09:00
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
HEBBURN TOWN GOLDS
HARTON ACADEMY 3G
|
|
07/12/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
v
BROWNEY BLACKS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
07/12/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
07/12/24 10:30
|
REDBY CA
v
WASHINGTON JUNIORS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
07/12/24 10:30
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
PRUDHOE BLUES
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 5 |
07/12/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
FELLING MAGPIES
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
07/12/24 10:15
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
CLEGWELL FC HAWKS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
07/12/24 10:30
|
ESCOMB YOUTH
v
LEON FC BLUES
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
07/12/24 13:00
|
ST HARTON and WESTOE VIPERS
v
DEERNESS VALLEY STORM
HARTON ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 6 |
07/12/24 09:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
DURHAM COUNTY FC
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
LEON FC GOLDS
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
07/12/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
07/12/24 10:00
|
WHITELEAS SHARKS
v
GREATHAM FC BLUES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 14 Division 7 |
07/12/24 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
07/12/24 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
ROKER RANGERS
HORDEN WELFARE PARK
|
|
07/12/24 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
07/12/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
07/12/24 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
07/12/24 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
07/12/24 11:00
|
COXHOE UNITED
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
07/12/24 09:00
|
SWALWELL SWIFTS
v
CONSETT AFC BEDLAM
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
v
CRAGHEAD FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
07/12/24 10:30
|
EASINGTON COLIERY AFC
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
07/12/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
v
NSG ATHLETIC PUMAS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 14 Division 9 |
07/12/24 09:30
|
CONSETT AFC CARNAGE
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
CONSETT AFC 11V11
|
|
07/12/24 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
GATESHEAD FELL ORANGE
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
07/12/24 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
KIBBLESWORTH PARK
|
|
Under 15 Premier Division |
07/12/24 09:30
|
HURWORTH ALBION
v
Peterlee Helford Youth U15s Black
HACSA SPORTS FIELD, 11V11
|
|
07/12/24 10:00
|
HILDA PARK JUNIORS
v
DARLINGTON FC
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
WITTON PARK TASC
USHAW MOOR CRICKET CLUB 11V11
|
|
07/12/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 15 Division 1 |
07/12/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
07/12/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
v
SEATON CAREW SPARTANS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
RUTHERFORD AFC REDS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
HEBBURN TOWN BLUE
v
FC HARTLEPOOL WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
JARROW FC SHARKS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
Under 15 Division 2 |
07/12/24 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
07/12/24 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
07/12/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
SOUTH TYNESIDE FC
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
07/12/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
FELLING MAGPIES BLACKS
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
07/12/24 10:10
|
FARRINGDON DETACHED
v
GATESHEAD FC BLACKS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 11:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
HEIGHINGTON BOYS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
07/12/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
v
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
NEW BIGGIN HALL
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
07/12/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
ESCOMB WARRIORS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
07/12/24 11:00
|
CONSETT AFC JUVE
v
DURHAM COUNTY FC
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
07/12/24 10:00
|
BYERS GREEN FC
v
WASHINGTON FC PUMAS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
07/12/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
NORTH EAST SPORTS MADRID
HERRINGTON BURN
|
|
07/12/24 10:30
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
PLAINS FARM REDS
SHOTTON PARK
|
|
07/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
CLEVELAND HALL CA BLUES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 15 Division 5 |
07/12/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
07/12/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
MURTON COLLIERY YOUTH
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
07/12/24 10:10
|
GREATHAM FC WHITES
v
CLEGWELL KESTRALS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
07/12/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACK
v
BLAYDON FC
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
07/12/24 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
NEW DURHAM AFC
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 15 Division 6 |
07/12/24 09:30
|
PLAINS FARM BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
07/12/24 09:30
|
WINLATON KNIGHTS
v
WASHINGTON FC LIONS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
07/12/24 10:30
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
WARK WANDERERS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
07/12/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
v
BLACKFYNE FC
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 7 |
07/12/24 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
07/12/24 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
ROSEBERRY PARK
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
07/12/24 10:30
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
07/12/24 12:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
07/12/24 12:30
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
EAST DURHAM FC
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 15 Division 8 |
07/12/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
CONSETT AFC MILAN
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
07/12/24 09:00
|
VELOCITY TIGERS
v
CATTERICK GARRISON FC
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
07/12/24 09:30
|
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
v
RUTHERFORD AFC
BISHOP MIDDLEHAM LEISURE PARK
|
|
07/12/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK NETHERTON
v
DURHAM UNITED LIONS
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
Under 16 Premier Division |
07/12/24 10:00
|
STOCKSFIELD VIPERS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
07/12/24 10:25
|
LEAM RANGERS
v
THROCKLEY MAGPIES
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
07/12/24 10:30
|
WEST DENTON UNITED
v
HEXHAM CELTIC
ALL SAINTS PLAYING FIELDS
|
|
07/12/24 11:00
|
PLAINS FARM YELLOWS
v
SOUTH MOOR BLUES
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
Under 16 Division 2 |
07/12/24 09:00
|
PETERLEE EVOLUTION FC
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
07/12/24 09:00
|
SEAHAM TOWN FC
v
WHICKHAM FC
PARKSIDE SEAHAM
|
|
07/12/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
07/12/24 10:00
|
HETTON LYONS
v
PRUDHOE YOUTH COBRAS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
FELLING MAGPIES WHITES
v
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
Under 16 Division 3 |
07/12/24 09:00
|
CONSETT A.F.C. AVENGERS
v
JARROW WARRIORS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
07/12/24 09:00
|
WALDRIDGE PARK WESTRAY
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
O1
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
SOUTHERN AREA PITCH D
|
|
07/12/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
NEW HERRINGTON ST AIDENS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Under 16 Division 4 |
07/12/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
SHOTTON COLTS BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
07/12/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C. JUNIORS BLUES
v
SEAHAM HARBOUR FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
07/12/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
|
|
07/12/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 2
|
|
Under 16 Division 5 |
07/12/24 08:45
|
FARRINGDON DETACHED
v
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
07/12/24 09:00
|
OUSTON EAGLES
v
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
OUSTON LANE
|
|
07/12/24 09:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
v
STOCKSFIELD FC
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
07/12/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BAYERN
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
07/12/24 10:00
|
SHILDON FC
v
SEATON CAREW TIGERS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
07/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
CULLERCOATS RANGERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 16 Division 6 |
07/12/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
COXHOE UNITED
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
07/12/24 10:00
|
ESCOMB YOUTH
v
HEXHAM HAWKS FC
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
07/12/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
07/12/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
v
JARROW FC INTER
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
07/12/24 12:00
|
WEAR UNITED
v
ALLENDALE FC
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 16 Division 7 |
07/12/24 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
BELMONT UNITED
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
v
BLACKFYNE FC
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
07/12/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK LOMOND
v
FOREST HALL FC
UGLY LANE
|
|
07/12/24 11:00
|
SHILDON AFC U16
v
CORBRIDGE UNITED
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
07/12/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
CONSETT A.F.C. WHITES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
07/12/24 12:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
FELLING MAGPIES BLACKS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
Under 16 Division 8 |
07/12/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BLACKS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
07/12/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
Under 17 Premier Division |
07/12/24 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE
SOUTHMOOR ACADEMY 11V11 PITCH B
|
|
07/12/24 12:00
|
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
v
BLYTH TOWN
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 1 |
07/12/24 10:00
|
NEWCASTLE SPORTING CLUB
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
KIBBLESWORTH PARK
|
|
07/12/24 11:00
|
CONSETT AFC FALCONS
v
WASHINGTON UNITED
CONSETT AFC 11V11
|
|
07/12/24 11:15
|
BOLDON COLTS BARCA
v
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
07/12/24 09:00
|
GATESHEAD F.C. JUNIORS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
07/12/24 09:30
|
CHESTER TOWN WHITES
v
WHITELEAS ROCKETS
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
07/12/24 10:00
|
DALTON PARK RANGERS
v
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
07/12/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
WIDEOPEN WARRIORS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
07/12/24 12:00
|
SHILDON AFC U17
v
WASHINGTON FC TIGERS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
Under 17 Division 3 |
07/12/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
FELLING MAGPIES
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
|
|
07/12/24 09:30
|
SILKSWORTH LIONS COAST
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
RYHOPE CW
|
|
07/12/24 10:00
|
DARLINGTON YOUTH
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
BLACKFYNE FC
v
HEATON HAWKS KESTRELS
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
07/12/24 11:30
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 4 |
07/12/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
v
CRAGHEAD FC
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
07/12/24 10:00
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
BEDLINGTON UNITED LOCOS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
07/12/24 10:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
STOCKSFIELD FC
WASHINGTON HUB PITCH 1 11V11
|
|
07/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 18 Premier League |
07/12/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC YOUTH TIGERS
v
SOUTH SHIELDS FC
SIR BOBBY ROBSON CENTRE
|
|
07/12/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
v
NORTH SHIELDS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
07/12/24 11:15
|
ESCOMB YOUTH
v
CONSETT AFC STEELERS
ESCOMB GEORGE PIT
|
|
Under 18 Division 1 |
07/12/24 09:00
|
BILLINGHAM UNITED WASPS
v
EASINGTON COLLIERY FC
SRC COLLEGE SPORTS CENTRE
|
|
07/12/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
v
PETERLEE UNITED
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
07/12/24 10:00
|
SACRISTON VICTORIA
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
SACRISTON COLLIERY WELFARE FOOTBALL
|
|
07/12/24 10:30
|
JARROW FC LIONS
v
WILLINGTON AFC RESERVES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
07/12/24 10:30
|
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
v
SOUTH MOOR TIGERS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 18 Division 2 |
07/12/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
07/12/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
v
WEST CORNFORTH YOUTH FC
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
v
SEAHAM UNITED
SOUTHERN AREA PITCH F
|
|
07/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
DURHAM COUNTY FC COLTS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
07/12/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
HARTON AND WESTOE UNITED
WINGATE WELFARE PARK
|
|
07/12/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
14 December 2024 |
Girls Under 7 League |
14/12/24 08:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
CHESTER LE STREET UNITED
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 08:45
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 09:20
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 09:20
|
CLS AMAZON GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 09:55
|
FC Hartlepool U7 Divas
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
14/12/24 09:55
|
SHINCLIFFE JUNIOR GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 10:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 10:30
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 11:05
|
BOLDON CA GIRLS
v
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 11:05
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 11:40
|
NORTH EAST SKILLS PURPLES
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
14/12/24 12:15
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
NORTH EAST SKILLS PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 12:15
|
DEERNESS VALLEY LIONESSES
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 12:50
|
CLS AMAZONS CUBS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 12:50
|
SHOTTON COLTS
v
CONSETT AFC STEELERS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
14/12/24 13:20
|
CLEGWELL FC
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 9 Premier Division |
14/12/24 08:45
|
BEAMISH LIONESSES
v
SHOTTON COLTS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/12/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
v
HORDEN CW Athena’s
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/12/24 08:45
|
ST HARTON AND WESTOE GIRLS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/12/24 09:40
|
HETTON JUNIORS U9 LIONESSES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
14/12/24 09:40
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/12/24 09:40
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/12/24 10:35
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/12/24 10:35
|
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
v
CONSETT LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/12/24 10:35
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
14/12/24 11:30
|
CHESTER LE STREET AMAZON GEMS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/12/24 11:30
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/12/24 11:30
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
v
LEON FC GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/12/24 12:25
|
CHESTER TOWN GIRLS
v
CLEVELAND HALL GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
14/12/24 12:25
|
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
v
SUNDERLAND WEST END REDS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Premier Division |
14/12/24 10:35
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
JARROW FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 11:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 11:30
|
HARTON AND WESTOE
v
WHICKHAM AFC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 12:25
|
BOLDON CA GIRLS
v
WASHINGTON ATHLETIC GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS REDS
v
LEAM RANGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
14/12/24 08:45
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK RAVENS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 09:40
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 09:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ROCKETS
v
RUTHERFORD GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 09:40
|
GATESHEAD CLEVELAND HALL
v
HILDA PARK GALACTICOS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 10:35
|
HEBBURN TOWN GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 10 Division 2 |
14/12/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 12:25
|
CLS AMAZON DIAMONDS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 12:25
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 12:25
|
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS U10s
v
CONSETT STEELERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 12:25
|
SEAHAM REDSTAR GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 11 9v9 Premier League |
14/12/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED GIRLS
v
CHESTER LE STREET TOWN GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
14/12/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN WILDCATS GIRLS
v
JARROW LIONESSES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL GIRLS BLUES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
14/12/24 12:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH FLAMES GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 1 |
14/12/24 09:00
|
CONSETT AFC WILDCATS
v
WHITELEAS JUNIORS GIRLS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
14/12/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS PINKS
v
WHICKHAM FELLSIDE FIRES
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH A 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
HERRINGTON FC GIRLS
THE VENUE
|
|
14/12/24 11:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS SCOTT
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
VALLEY ROAD COMMUNITY PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 12:30
|
CHESTER TOWN LIONESSES
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 11 9v9 Division 2 |
14/12/24 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
GATESHEAD REDHEUGH RED ROSES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
14/12/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
WASHINGTON FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
BOLDON CA GIRLS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
14/12/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP GIRLS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
BISHOP AUCKLAND BLACKS
v
BELMONT UNITED BLUEBIRDS
THE VENUE
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
14/12/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
14/12/24 10:10
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
14/12/24 11:50
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
14/12/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
14/12/24 09:30
|
BIRTLEY TOWN TORNADOES
v
BEAMISH LIONESSES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
14/12/24 11:10
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
14/12/24 11:20
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
14/12/24 09:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
14/12/24 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
14/12/24 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
14/12/24 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
BEAMISH LIONESSES
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
14/12/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
14/12/24 11:20
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
14/12/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
|
14/12/24 10:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
14/12/24 10:30
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
14/12/24 09:00
|
Whickham Fellside Fire
v
RUTHERFORD AFC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
14/12/24 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
ROKER RANGERS
WASHINGTON AFC 11V11 D
|
|
14/12/24 10:30
|
KILLINGWORTH REDS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
AMBERLEY PARK
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
14/12/24 08:45
|
SUNDERLAND WEST END GIRLS
v
CLEGWELL FC GIRLS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
14/12/24 10:30
|
CLS AMAZON SAPPHIRES
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH C
|
|
14/12/24 11:20
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 15 Premier Division |
14/12/24 12:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
14/12/24 11:00
|
CONSETT AFC PUMAS
v
DARLINGTON YOUNG BULLS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
14/12/24 10:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
LEAM RANGERS GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
14/12/24 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
14/12/24 10:30
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
T.I.B.S
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
14/12/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
14/12/24 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
v
JARROW FC VIKINGS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
14/12/24 11:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
14/12/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY TIGERS
v
VELOCITY FLAMES
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
14/12/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
PERKINSVILLA REC
|
|
14/12/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
14/12/24 10:30
|
WASHINGTON FC GIRLS
v
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
Girls Under 18s North Premier Division |
14/12/24 10:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
LEAM RANGERS FC ENCLOSED PITCH
|
|
14/12/24 10:00
|
WALLSEND GIRLS
v
NEWCASTLE EAST END
WALLSEND BOYS CLUB
|
|
14/12/24 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS U18s
v
JARROW FC LASSES
RIVERSIDE COMPLEX PITCH TWO
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
14/12/24 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
v
STOCKTON TOWN
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11 U13 U14
|
|
Under 8 Premier Division |
14/12/24 11:40
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
WASHINGTON FC LIONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:40
|
HETTON JUNIORS INTER
v
REVOLUTION GALACTICOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:40
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
SEABURN JUNIORS BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:40
|
WITTON PARK TASC INTERNATIONAL
v
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:15
|
DURHAM FC
v
LEAM RANGERS YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:15
|
HERRINGTON FC
v
WASHINGTON UNITED NAVY MILAN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
14/12/24 09:20
|
BOLDON COLTS
v
FC HARTLEPOOL BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WHICKHAM FC BLACKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:15
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
HILDA PARK YELLOWS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:50
|
BEAMISH ATHLETICO
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:50
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
HERRINGTON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 2 |
14/12/24 09:20
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:20
|
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
v
HERRINGTON FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:20
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
HETTON JUNIORS ROMA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:20
|
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
v
LEON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
14/12/24 09:55
|
COXHOE UNITED COBRAS
v
HARTLEPOOL FC REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
EASINGTON COLLIERY AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:55
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
BIRTLEY TOWN HOOPS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:55
|
HILDA PARK BLUES
v
PETERLEE TOWN
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:55
|
NORTH EAST SPORTS DEVILS
v
COXHOE UNITED CUBS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:55
|
WASHINGTON UNITED WHITE INTER
v
HERRINGTON FC WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
14/12/24 08:45
|
HARTON AND WESTOE FORZA
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED WHITE MILAN
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 08:45
|
WHITBURN PANTHERS
v
HARTON AND WESTOE REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 08:45
|
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
v
SUNDERLAND RCA REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 08:45
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:55
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
14/12/24 10:30
|
CHESTER TOWN LIONS
v
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 10:30
|
LEON FC BLUES
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 10:30
|
SEABURN JUNIORS FC GREENS
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 10:30
|
SHILDON AFC U8
v
GATESHEAD FC JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:05
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BARCA
v
WASHINGTON FC TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:05
|
WHITBURN AND CLEADON MADRID
v
BELMONT UNITED HAWKS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 6 |
14/12/24 11:05
|
ASHBROOKE ATHLETIC
v
WILLINGTON YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:05
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
SILKSWORTH YOUTH BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:05
|
BROWNEY FC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:05
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
HETTON JUNIORS U7 LAZIO
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:05
|
CHESTER UNITED LEOPARDS
v
WOLVISTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:05
|
HERRINGTON FC BLACKS
v
LEAM RANGERS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
14/12/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY FC
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 08:45
|
KIBBLESWORTH LJB
v
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 08:45
|
PASS SOCCER BLACKS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 09:55
|
WREKENTON NOU CAMP WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 10:30
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
WASHINGTON UNITED YELLOW INTER
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 13:20
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
BIRTLEY TOWN WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 8 |
14/12/24 11:40
|
FERRYHILL MINERS
v
BIRTLEY TOWN GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:40
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
WASHINGTON FC PUMAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:15
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS BALL
v
LEON FC GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END BLUES
v
HORDEN CW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:15
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
HETTON JUNIORS GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:15
|
WASHINGTON UNITED YELLOW MILAN
v
HETTON JUNIORS JUVENTUS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 9 |
14/12/24 10:30
|
HARTON and WESTOE FORCE
v
WITTON PARK TASC FLUMINENSE
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 10:30
|
NEW DURHAM AFC
v
WASHINGTON FC TIGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 10:30
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK EAGLES
v
WHITELEAS DRAGONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:40
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 11:40
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
DEERNESS VALLEY STORM
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 10 |
14/12/24 12:50
|
CHESTER LE STREET UNITED SHARKS
v
PASS SOCCER BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:50
|
CHESTER TOWN TIGERS
v
BEARPARK COMMUNITY COMETS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:50
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
LEON FC GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:50
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
EAST DURHAM BLUES TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:50
|
WASHINGTON JUNIORS
v
FC HARTLEPOOL GREENS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
14/12/24 12:50
|
WHITBURN and CLEADON TIGERS
v
EAST DURHAM REDS TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
14/12/24 08:30
|
BEAMISH RANGERS
v
LEON FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 08:30
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUE BARCA
v
DURHAM FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 08:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WITTON PARK TASC SANTOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 08:30
|
KILLINGWORTH FC
v
REVOLUTION GALACTICOS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 08:30
|
REVOLUTION ATHLETICO
v
NEW DURHAM AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 08:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
SEABURN JUNIORS REDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 1 |
14/12/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
WASHINGTON UNITED WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 09:25
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
CHILTON JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 09:25
|
LEAM RANGERS GREENS
v
SOUTH SHIELDS HARTON AND WESTOE JUNIORS U9 S WHITES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 09:25
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
NORTH EAST ELITE
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 09:25
|
WHITELEAS TITANS
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
14/12/24 10:20
|
BILLINGHAM UNITED
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 10:20
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
COXHOE UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 10:20
|
LEON FC BLUES
v
AJX FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 10:20
|
SHILDON AFC U9
v
HETTON JUNIORS MILAN
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 10:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 10:20
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
14/12/24 11:15
|
BOLDON COLTS
v
PETERLEE HELFORD YOUTH
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 11:15
|
CONSETT AFC BENFICA
v
DURHAM UNITED TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 11:15
|
HERRINGTON FC GREENS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD MADRID
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 11:15
|
JARROW FC JAGUARS
v
GATESHEAD JUNIORS U9S BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 11:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 11:15
|
SEATON CAREW COMETS
v
SOUTH SHIELDS GOLDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 4 |
14/12/24 12:10
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 12:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
VELOCITY HURRICANES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 12:10
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 12:10
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SILKSWORTH YOUTH FC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 12:10
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
SEABURN JUNIORS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
14/12/24 12:10
|
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
v
SHOTTON COLTS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
14/12/24 08:30
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
HILDA PARK
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 08:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 08:30
|
HOUGHTON ALBION LIONS
v
RUTHERFORD AFC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 08:30
|
LEON FC GOLD
v
GATESHEAD LJB BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 08:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
LEAM RANGERS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 09:25
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
HETTON JUNIORS LAZIO
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
14/12/24 09:25
|
CHILTON JUNIORS RAVENS
v
SOUTH SHIELDS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 09:25
|
PETERLEE TOWN FC
v
REVOLUTION CATALANS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 09:25
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
v
LEON FC GREENS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 09:25
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
DURHAM UNITED WOLVES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 10:20
|
BEAMISH BOCA JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 10:20
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
CONSETT AFC JUNIORS MAGPIES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
14/12/24 10:20
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
SHOTTON COLTS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 10:20
|
ESCOMB SAXONS
v
WASHINGTON ATHLETIC VALENCIA
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 10:20
|
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
v
JARROW PUMAS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 11:15
|
AUCKLAND MOORS UNITED
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 11:15
|
SHILDON AFC U9 Whites
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
14/12/24 11:15
|
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
v
LEAM RANGERS WHITES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
14/12/24 08:45
|
DURHAM UNITED LIONS
v
WITTON PARK TASC CORINTHIANS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 08:45
|
HERRINGTON FC
v
SUNDERLAND RCA REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 08:45
|
WHITELEAS COBRAS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 09:40
|
NEW DURHAM WASPS
v
DEERNESS VALLEY STORM
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
14/12/24 09:40
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
WASHINGTON FC TIGONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 09:40
|
LEON FC ORANGE
v
BOURNMOOR E-QUALITY PIONEERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 10:35
|
WASHINGTON NSG FC TIGERS
v
ROSEBERRY PARK FC FALCONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 10:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
CONSETT AFC PORTO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH BLUES
v
WITTON PARK TASC FLAMENGO
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
14/12/24 10:35
|
WITTON PARK TASC INTERNACIONAL
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 11:30
|
AJX ACADEMY BARCA
v
WHITELEAS FLAMES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 11:30
|
JARROW JAGUARS BLUES
v
DURHAM FC GATORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 11:30
|
SUNDERLAND WEST END REDS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
14/12/24 11:30
|
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
v
SOUTH MOOR JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 11 |
14/12/24 08:45
|
GATESHEAD JUNIORS WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 08:45
|
HEIGHINGTON FC
v
CONSETT AFC LISBON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 08:45
|
WASHINGTON UNITED SILVER
v
FISHBURN COMMUNITY FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 09:45
|
JARROW FC THUNDERCATS
v
SEABURN JUNIORS PURPLE
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 09:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
v
WASHINGTON ATHLETIC EINDHOVEN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 09:45
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HORDEN CW MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
14/12/24 08:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 08:30
|
DURHAM FC REDS
v
SOUTH SHIELDS CLARETS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 08:30
|
HEATON STANNINGTON JUNIORS
v
SEATON CAREW ATHLETIC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 08:30
|
HERRINGTON FC
v
DARLINGTON FC YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 08:30
|
LEON FC BLUES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 08:30
|
WHICKHAM FC BLACKS
v
SEABURN JUNIORS REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 1 |
14/12/24 09:25
|
ESCOMB FC
v
SILKSWORTH YOUTH FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 09:25
|
LEON FC WHITES
v
SOUTH SHIELDS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 09:25
|
MONTAGUE YELLOWS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 09:25
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 09:25
|
WHICKHAM FC BLUES
v
LEAM RANGERS GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 09:25
|
WITTON PARK TASC PALMEIRAS
v
WASHINGTON UNITED BLUE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 2 |
14/12/24 10:20
|
AJX ATHLETICO
v
NORTH EAST ELITE GREENS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 10:20
|
CHILTON JUNIORS
v
ROSEBERRY PARK
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 10:20
|
HERRINGTON FC GREEN
v
FC HARTLEPOOL REDS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 10:20
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 10:20
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER BLACKS
v
NORTH EAST ELITE
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 10:20
|
SEATON CAREW PREDATORS
v
NEW DURHAM FC WASPS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 3 |
14/12/24 11:15
|
BEAMISH LIONS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE MADRID
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 11:15
|
BLAKELAW INTER
v
NORTH EAST SKILLS FC NAVY
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 11:15
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 11:15
|
LEON FC
v
JARROW FC BARCA
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 11:15
|
SEABURN JUNIORS ORANGE
v
NORTH EAST SKILLS FC GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 11:15
|
SILKSWORTH YOUTH REDS
v
SEABURN JUNIORS BLUES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 4 |
14/12/24 12:10
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
v
HOUGHTON ALBION LIONS FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 12:10
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
DURHAM UNITED TIGERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 12:10
|
HILDA PARK
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
14/12/24 12:10
|
WASHINGTON UNITED
v
JARROW FC PANTHERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 5 |
14/12/24 08:45
|
SILKSWORTH YOUTH WHITES
v
DURHAM UNITED WOLVES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 08:45
|
VELOCITY BLACK CATS
v
WASHINGTON FC LIONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MADRID
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 08:45
|
Whickham Fellside Youth
v
SHOTTON COLTS FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 08:45
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
RUTHERFORD AFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 09:40
|
HERRINGTON FC REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 6 |
14/12/24 09:40
|
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 09:40
|
SUNDERLAND WOMENS ACADEMY
v
SUNDERLAND RCA WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 09:40
|
WINLATON RAIDERS
v
HETTON JUNIORS INTER
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 09:40
|
WITTON PARK TASC FLAMENGO
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 10:35
|
NORTH EAST SKILLS WHITES
v
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 10:35
|
WILLINGTON YOUTH
v
FELLING MAGPIES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
14/12/24 10:35
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
WHITBURN AND CLEADON TIGERS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 10:35
|
DURHAM WFC
v
BROWNEY FC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 10:35
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
WHICKHAM FC WHITES
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 11:30
|
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER YELLOWS
v
NORTH EAST SKILLS ORANGE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 11:30
|
WASHINGTON UNITED WHITES
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 11:30
|
WHICKHAM FC REDS
v
LEON FC GOLDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
14/12/24 11:30
|
LEON FC GREENS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 11:30
|
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 12:25
|
PETERLEE HELFORD FC
v
COXHOE UNITED BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 12:25
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 12:25
|
WASHINGTON UNITED GREENS
v
SHOTTON COLTS BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
14/12/24 12:25
|
WHITBURN AND CLEADON LIONS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 9 |
14/12/24 08:45
|
FISHBURN COMMUNITY
v
CONSETT REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 08:45
|
HORDEN CW MARRAS
v
WHITELEAS WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 08:45
|
SEATON CAREW JETS FC WHITES
v
CHILTON JUNIORS REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 09:45
|
BELMONT UNITED FALCONS
v
WHITELEAS WIZARDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 12:25
|
WASHINGTON NSG FC
v
DURHAM FC MILAN
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 10 |
14/12/24 09:45
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH FC
v
COXHOE UNITED BLACK
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 10:45
|
CONSETT AFC SMELTERS
v
SUNDERLAND RCA REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 10:45
|
GATESHEAD JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 10:45
|
HERRINGTON FC WHITES
v
WHITBURN PANTHERS FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 11:45
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
LJB SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 11 |
14/12/24 09:45
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACK BARCA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 10:45
|
HUMBLEDON AND PLAINS FARM YFC
v
HERRINGTON FC BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 10:45
|
SHINCLIFFE JUNIORS GREENS
v
SEAHAM REDSTAR
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 10:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HARTON and WESTOE GOLD
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 11:45
|
WHITBURN PANTHERS REDS
v
WITTON PARK TASC SANTOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Division 12 |
14/12/24 11:45
|
BEARPARK COMMUNITY ROCKETS
v
SILKSWORTH AND HALL FARM REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
14/12/24 11:45
|
DARLINGTON UNITED VIKINGS
v
KIBBLESWORTH LJB
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
14/12/24 09:00
|
DURHAM UNITED WOLVES
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
14/12/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE
v
BIRTLEY TOWN
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
HETTON JUNIORS INTER
v
HETTON JUNIORS JUVE
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
WASHINGTON FC LIONS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
SEABURN JUNIORS WHITES
v
SUNDERLAND WEST END
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
ESCOMB FC VIKINGS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH TWO
|
|
Under 11 9v9 Division 1 |
14/12/24 09:30
|
AJX FC MADRID
v
HILDA PARK
KING JAMES I ACADEMY
|
|
14/12/24 11:00
|
HETTON JUNIORS SAMPDORIA
v
AJX FC VALENCIA
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
SEATON CAREW TITANS
v
BOLDON COLTS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
WALKER CENTRAL WHITES
v
Sunderland Seaburn Juniors FC u11s Greens
TYNE VIEW PRIMARY SCHOOL
|
|
14/12/24 11:00
|
WHICKHAM FC
v
EASINGTON CW
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 2 |
14/12/24 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
SILKSWORTH YOUTH FC
v
SUNDERLAND WEST END WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS REDS
v
SEAHAM RED STAR Youth U11
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
14/12/24 11:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
HORDEN CW
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
14/12/24 11:00
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
ESCOMB SAXONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 11 9v9 Division 3 |
14/12/24 09:00
|
Gateshead F.C. Juniors U11 s
v
HERRINGTON FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
Sunderland Seaburn Juniors FC U11 Yellows
BOWBURN PARK 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U11 CASTLES
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
Sunderland Seaburn Juniors FC U11s Purples
v
WASHINGTON UNITED BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
WILLINGTON YOUTH
v
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
14/12/24 12:30
|
CONSETT AFC SHOTLEY
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
14/12/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC BLUES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
14/12/24 10:10
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
BELMONT UNITED HAWKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
WHITBURN PANTHERS FC REDS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
WINLATON TITANS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 5 |
14/12/24 09:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
CLEGWELL CA 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
ESCOMB WARRIORS
v
CLEGWELL FC KESTRELS
ETHERLEY CRICKET CLUB
|
|
14/12/24 09:00
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
HEBBURN TOWN GOLD BARCA
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC
v
WASHINGTON UNITED WHITES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
14/12/24 09:00
|
SOUTH MOOR WHITES
v
WASHINGTON FC TIGERS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 6 |
14/12/24 09:00
|
SOUTH MOOR MILAN
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 09:30
|
BELMONT UNITED EAGLES
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
14/12/24 10:10
|
COXHOE UNITED BLUES
v
WHITELEAS WASPS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
LEON FC WHITES
v
WASHINGTON NSG FC COBRAS
THE VENUE
|
|
Under 11 9v9 Division 7 |
14/12/24 09:00
|
DURHAM UNITED FC YOUTH PUMAS
v
COXHOE UNITED
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
14/12/24 09:00
|
ROKER RANGERS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 09:30
|
BLACKFYNE JUNIORS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
14/12/24 09:30
|
SHILDON AFC U11
v
SUNDERLAND RCA REDS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
14/12/24 10:10
|
SOUTHMOOR BLACKS
v
BEAMISH FC ROMA
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
JARROW FC BULLS
BRANDON CRICKET CLUB 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 8 |
14/12/24 10:30
|
EAST DURHAM BLUES
v
VELOCITY PREDATORS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
14/12/24 11:00
|
AJX FC ATLETICO
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH ONE
|
|
14/12/24 11:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
ROSEBERRY PARK
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
REVOLUTION CATALANS FC
v
FOUNDATION OF LIGHT PANTHERS
KINGS ACADEMY
|
|
14/12/24 11:00
|
SUNDERLAND WEST END YELLOWS
v
FARRINGDON DETACHED
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
WYNYARD VILLAGE FC
v
WASHINGTON ATHLETIC LAZIO
WYNYARD CHURCH OF ENGLAND PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 11 9v9 Division 9 |
14/12/24 09:00
|
NORTH EAST SKILLS GOLD
v
HORDEN CW JUNIORS MARRA
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
FISHBURN COMMUNITY
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U11 SPORTING
v
CONSETT NITRO
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
14/12/24 09:30
|
WINLATON COBRAS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
14/12/24 10:00
|
WEST RAINTON FC YOUTH
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
WEST RAINTON ADVENTURE LANE
|
|
14/12/24 10:10
|
NEW DURHAM AFC WASPS
v
DEERNESS VALLEY STORM
BOWBURN PARK 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 10 |
14/12/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC BAYERN.
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
14/12/24 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC NAPOLI.
v
CONSETT AFC GALAXY
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
14/12/24 09:00
|
SEAHAM UNITED
v
WILLINGTON YOUTH STRIPES
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
CONSETT AFC JUNIORS DERWENTSIDE
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 09:25
|
WHICKHAM FC REDS
v
VELOCITY COBRAS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
14/12/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE WARRIORS
v
BELMONT UNITED FALCONS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 11 9v9 Division 11 |
14/12/24 09:00
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
WHITBURN PANTHERS FC U11 WHITES
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
14/12/24 09:00
|
PETERLEE TOWN FC GOLD
v
WASHINGTON NSG FC TIGERS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
14/12/24 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
LEON FC BLACKS
WREKENTON NOU CAMP 9V9
|
|
14/12/24 09:30
|
BLACKFYNE JAGUARS
v
WHITELEAS RAIDERS
CONSETT CLARENCE GARDENS
|
|
14/12/24 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
SILKSWORTH YOUTH WHITES
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
14/12/24 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
SOUTHMOOR REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
FERRYHILL MINERS UNITED
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
WASHINGTON FC JAGUARS
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
WHITBURN and CLEADON WOLVES
v
PETERLEE HELFORD
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
CRAGHEAD FC
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
14/12/24 09:00
|
NEW FORDLEY
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
14/12/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
BOLDON COLTS BLUES
v
KILLINGWORTH REDS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 10:10
|
PASS SOCCER GREENS
v
CHESTER LE STREET TOWN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 10:20
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
TEESSIDE JUNIORS
EASINGTON ACADAMY
|
|
14/12/24 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
FC HARTLEPOOL WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
14/12/24 11:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
LEON FC WHITES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
14/12/24 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
BEAMISH FC JUVE
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
14/12/24 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
HILDA PARK YELLOWS
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
PETERLEE HELFORD
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
14/12/24 10:10
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
SWALWELL JUNIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
14/12/24 10:10
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
EASINGTON COLLIERY
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/12/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
BOLDON COLTS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
14/12/24 09:30
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
14/12/24 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
14/12/24 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
BEAMISH FC MADRID
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
14/12/24 11:20
|
CLEVELAND HALL
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 12:30
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
THORNLEY JUNIORS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
14/12/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
JARROW ST BEDES
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
14/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
14/12/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
LEAM RANGERS YELLOWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
14/12/24 09:35
|
VELOCITY FC LIONS
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
LEON FC REDS
v
SWALWELL JUNIORS KITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
14/12/24 10:10
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
SUNDERLAND ROKERITES
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 11:20
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
BIRTLEY TOWN
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
14/12/24 09:00
|
HERRINGTON FC WHITES
v
WHITELEAS LIONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
WASHINGTON UNITED BLUES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
14/12/24 11:20
|
DURHAM WFC
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 13:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
HERRINGTON FC GREENS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
14/12/24 09:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
HILDA PARK FC
v
HETTON JUNIORS ROMA
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
14/12/24 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
CROOK TOWN WOLVES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
14/12/24 10:30
|
EAST DURHAM
v
DURHAM FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
14/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
14/12/24 11:20
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
CONSETT AFC WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
14/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WASHINGTON FC PUMAS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
LEON FC BLACKS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
14/12/24 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
BOLDON CA GIRLS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
14/12/24 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUE
v
RUTHERFORD AFC
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
14/12/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
SHILDON AFC U12
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
14/12/24 09:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
SHOTTON COLTS BLUE
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
14/12/24 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
SEAHAM RED STAR
JACK CLARK PARK
|
|
14/12/24 10:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
CLEGWELL FC KESTRELS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
14/12/24 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
14/12/24 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
14/12/24 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
AJX FC ACADEMY
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
14/12/24 10:00
|
BLACKFYNE FC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
14/12/24 10:30
|
COXHOE UNITED DORTMUND
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
14/12/24 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
14/12/24 09:00
|
VELOCITY FC ALL STARS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
14/12/24 10:00
|
CRAGHEAD MILAN
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
CRAGHEAD LEGION
|
|
14/12/24 10:10
|
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
14/12/24 10:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
14/12/24 11:20
|
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
v
WASHINGTON FC JAGUARS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
14/12/24 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
WHITBURN PANTHERS FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
WEAR UNITED
v
CRAGHEAD MADRID
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
14/12/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
14/12/24 10:40
|
VELOCITY VIPERS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
14/12/24 10:40
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 13 Premier Division |
14/12/24 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
SHOTTON COLTS
LEYBURN GROVE
|
|
14/12/24 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
LEON FC WHITES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
14/12/24 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
SUNDERLAND ROKERITES
DENTON DENE 9V9
|
|
14/12/24 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
14/12/24 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
14/12/24 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
14/12/24 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
Under 13 Division 1 |
14/12/24 08:45
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
LEYBURN GROVE
|
|
14/12/24 09:00
|
LEAM RANGERS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
14/12/24 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
WEARSIDE REDS FC
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
14/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
GREATHAM HARTLEPOOL
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 2 |
14/12/24 09:30
|
DURHAM FC COLTS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
14/12/24 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
FELLING MAGPIES BLUES
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
14/12/24 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
ROSEBERRY PARK
BARMOOR HUB
|
|
14/12/24 10:00
|
DARLINGTON FC
v
JARROW DYNAMOS BLUE
ST AIDANS SCHOOL
|
|
14/12/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
WILLINGTON YOUTH
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
14/12/24 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
HEIGHINGTON FC
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 13 Division 3 |
14/12/24 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
CLEGWELL FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
14/12/24 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
JARROW FC CRUSADERS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
14/12/24 10:00
|
DURHAM WFC
v
FOUNDATION OF LIGHT
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
14/12/24 10:30
|
BELMONT UNITED
v
WHICKHAM FC BLUES
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
14/12/24 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
SHILDON AFC U13
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
14/12/24 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
DURHAM COUNTY
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 13 Division 4 |
14/12/24 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
THORNLEY JUNIORS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
14/12/24 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
VELOCITY SCORPIONS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
14/12/24 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
14/12/24 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
WASHINGTON UNITED BLUE
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
14/12/24 09:30
|
Whickham Fellside
v
SWALWELL JUNIORS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
14/12/24 12:00
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 13 Division 5 |
14/12/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
WASHINGTON NSG FC
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
CHILTON JUNIORS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
14/12/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
CONSETT AFC EAGLES
WINGATE WELFARE PARK
|
|
14/12/24 10:45
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
14/12/24 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
14/12/24 12:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
SUNDERLAND RCA GOLD
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 6 |
14/12/24 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
14/12/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
14/12/24 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
14/12/24 10:10
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
14/12/24 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
14/12/24 11:20
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
LEAM RANGERS GREENS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
14/12/24 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
DURHAM UNITED PANTHERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
14/12/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
WASHINGTON FC LYNX
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
14/12/24 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
DEERNESS VALLEY STORM
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
14/12/24 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
14/12/24 10:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
VELOCITY EAGLES
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Division 8 |
14/12/24 09:00
|
PETERLEE AZULS FC
v
WINGATE FC
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
14/12/24 09:00
|
WEAR UNITED BLUES
v
VELOCITY PYTHONS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
14/12/24 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
14/12/24 10:00
|
HILDA PARK
v
WASHINGTON FC PUMAS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
14/12/24 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
BRANDON TOP
|
|
14/12/24 11:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
Under 13 Division 9 |
14/12/24 09:00
|
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
v
Whickham Fellside Youth
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
14/12/24 09:30
|
AJX FC
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
BISHOP BARRINGTON SCHOOL
|
|
14/12/24 09:30
|
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
STARGATE PITCHES
|
|
14/12/24 10:30
|
WEAR UNITED YELLOWS
v
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 13 Division 10 |
14/12/24 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
THE VENUE
|
|
14/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
CONSETT AFC STORM
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
14/12/24 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
PETERLEE TOWN GOLD
FISHBURN CRICKET CLUB 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
WHITELEAS EAGLES
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
WHITLEAS HAWKS
v
WEAR UNITED VEDRA
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 14 Premier Division |
14/12/24 09:00
|
REVOLUTION FC
v
SEABURN JUNIORS
KINGS ACADEMY
|
|
14/12/24 10:00
|
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
v
BEAMISH FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
14/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
WASHINGTON FC TIGONS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
14/12/24 11:00
|
SILKSWORTH CW
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 1 |
14/12/24 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
BOLDON COLTS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
14/12/24 09:30
|
SEATON CAREW LIONS
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
HORNBY PARK 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
DURHAM FC
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
14/12/24 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
HETTON JUNIORS INTER
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
14/12/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
14/12/24 11:00
|
WINLATON TROJANS
v
CROOK TOWN YOUTH
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 14 Division 2 |
14/12/24 09:00
|
PASS SOCCER GREEN
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
MURTON WELFARE 9V9
|
|
14/12/24 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
REVOLUTION GALACTICOS
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
14/12/24 10:00
|
SHILDON A.F.C U14
v
WASHINGTON FC TIGERS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
14/12/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
14/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
CLEVELAND HALL BLUES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
14/12/24 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON REAL
v
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
14/12/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
RICHMONDSHIRE PP
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
14/12/24 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
SHOTTON COLTS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
14/12/24 10:45
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
CONSETT STEEL
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 14 Division 4 |
14/12/24 09:00
|
PRUDHOE BLUES
v
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
EASTWOODS PARK
|
|
14/12/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
14/12/24 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
14/12/24 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
REDBY CA
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
14/12/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
EAST DURHAM REDS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
14/12/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLDS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
14/12/24 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
WASHINGTON FC WILDCATS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
14/12/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
NSG ATHLETIC TIGERS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
ESCOMB YOUTH
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
14/12/24 10:00
|
LEON FC BLUES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
HERRINGTON BURN
|
|
14/12/24 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
GATESHEAD FC JUNIORS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
Under 14 Division 6 |
14/12/24 09:00
|
GREATHAM FC BLUES
v
ROSEBERRY PARK
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
14/12/24 09:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
FARRINGDON DETACHED REDS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
14/12/24 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
14/12/24 10:30
|
DURHAM COUNTY FC
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
Under 14 Division 7 |
14/12/24 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
14/12/24 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
COXHOE UNITED
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
14/12/24 09:30
|
ROKER RANGERS
v
HETTON LYONS YOUTH
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
14/12/24 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
BROWNEY GOLDS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
14/12/24 10:30
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
HETTON JUNIORS ROMA
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
14/12/24 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
WEAR UNITED FC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
14/12/24 10:30
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 8 |
14/12/24 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
WASHINGTON UNITED NAVY
CRAGHEAD FOOTBALL CLUB
|
|
14/12/24 09:30
|
CONSETT AFC BEDLAM
v
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
14/12/24 10:30
|
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
v
CATTERICK GARRISON FOOTALL CENTRE
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
14/12/24 11:00
|
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
14/12/24 12:00
|
NSG ATHLETIC PUMAS
v
EASINGTON COLIERY AFC
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 9 |
14/12/24 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WILLINGTON YOUTH
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
14/12/24 10:00
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
SEAHAM COAST YOUTH
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
CONSETT AFC CARNAGE
UGLY LANE
|
|
Under 15 Premier Division |
14/12/24 09:30
|
DARLINGTON FC
v
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
14/12/24 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
HURWORTH ALBION
USHAW MOOR CRICKET CLUB 11V11
|
|
14/12/24 10:30
|
Peterlee Helford Youth U15s Black
v
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
14/12/24 10:30
|
WITTON PARK TASC
v
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
WI
|
|
Under 15 Division 1 |
14/12/24 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
JARROW FC SHARKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
14/12/24 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
LEAM RANGERS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
14/12/24 10:00
|
SEATON CAREW SPARTANS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
HORNBY PARK 11V11
|
|
14/12/24 10:30
|
HEBBURN TOWN BLUE
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
14/12/24 12:00
|
RUTHERFORD AFC REDS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
14/12/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
SHILDON AFC U15
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
14/12/24 09:30
|
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
v
FARRINGDON DETACHED
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
14/12/24 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
14/12/24 10:30
|
GATESHEAD FC BLACKS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
14/12/24 10:30
|
SEDGEFIELD YOUTH F.C
v
HEIGHINGTON BOYS
SEDGEGFIELD COMM COLLEGE GRASS
|
|
14/12/24 12:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
14/12/24 09:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
ESCOMB WARRIORS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
14/12/24 09:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
14/12/24 10:00
|
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
v
CONSETT AFC JUVE
GREENSIDE SOCIAL CLUB
|
|
14/12/24 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
14/12/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS MADRID
v
SUNDERLAND CITY HORSWILL
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
14/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC PANTHERS
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
14/12/24 10:00
|
LEON FC WHITES
v
BYERS GREEN FC
HERRINGTON BURN
|
|
14/12/24 10:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
SHOTTON COLTS BLUE
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 15 Division 5 |
14/12/24 09:00
|
CLEGWELL KESTRALS
v
PETERLEE HELFORD ORANGE
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
14/12/24 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
WASHINGTON JUNIORS
BOWBURN PARK
|
|
14/12/24 10:00
|
BLAYDON FC
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
BLAYDON YOUTH & COMMUNITY CENTRE
|
|
14/12/24 10:00
|
MURTON COLLIERY YOUTH
v
GATESHEAD FC STRIPES
MURTON WELFARE ENCLOSED
|
|
14/12/24 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACK
v
WEAR UNITED BLUES
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
14/12/24 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
v
GREATHAM FC WHITES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 15 Division 6 |
14/12/24 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
v
WASHINGTON FC LIONS
JUBILEE FIELDS
|
|
14/12/24 10:30
|
WARK WANDERERS
v
WINLATON KNIGHTS
WARKS SPORTS CLUB
|
|
14/12/24 10:30
|
WHITELEAS WARRIORS
v
LEAM RANGERS BLUES
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
14/12/24 11:00
|
BLACKFYNE FC
v
PLAINS FARM BLUES
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
Under 15 Division 7 |
14/12/24 09:00
|
EAST DURHAM FC
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
14/12/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
BLACKHALL MONKS FC
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
14/12/24 09:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
14/12/24 12:00
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
14/12/24 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
DAWDON WELFARE PARK
|
|
14/12/24 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
14/12/24 10:00
|
CONSETT AFC MILAN
v
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
DELVES LANE FOOTBALL FIELD
|
|
14/12/24 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
WASHINGTON FC TIGERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
14/12/24 11:30
|
CORBRIDGE UNITED
v
WALDRIDGE PARK NETHERTON
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
Under 16 Premier Division |
14/12/24 09:00
|
SOUTH MOOR BLUES
v
WEST DENTON UNITED
QUAKING HOUSES 11V11
|
|
14/12/24 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
LEAM RANGERS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
14/12/24 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
HEXHAM CELTIC
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
14/12/24 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
STOCKSFIELD VIPERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
14/12/24 11:30
|
THROCKLEY MAGPIES
v
PLAINS FARM YELLOWS
NEWBURN SPORTS CENTRE
|
|
Under 16 Division 2 |
14/12/24 10:30
|
PETERLEE EVOLUTION FC
v
WHICKHAM FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 2
|
|
14/12/24 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
14/12/24 11:00
|
PRUDHOE YOUTH COBRAS
v
SEAHAM TOWN FC
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
14/12/24 11:30
|
HETTON LYONS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
14/12/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
FELLING MAGPIES WHITES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 16 Division 3 |
14/12/24 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
14/12/24 09:00
|
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
v
CONSETT A.F.C. AVENGERS
KING GEORGE PITCH A
|
|
14/12/24 11:30
|
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
v
HETTON JUNIORS MILAN
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL (ENCLOSED)
|
|
14/12/24 12:30
|
JARROW WARRIORS
v
NEW HERRINGTON ST AIDENS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 16 Division 4 |
14/12/24 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
DEERNESS VALLEY STORM
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
SEAHAM HARBOUR FC
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
14/12/24 11:00
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
FARRINGDON DETACHED REDS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
14/12/24 14:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
WITTON GILBERT
|
|
Under 16 Division 5 |
14/12/24 08:45
|
FARRINGDON DETACHED
v
OUSTON EAGLES
HYLTON ROAD SUNDERLAND PITCH B
|
|
14/12/24 09:30
|
CULLERCOATS RANGERS
v
SHILDON FC
CULLERCOATS LINKS AVE
|
|
14/12/24 09:30
|
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
v
CLEVELAND HALL BAYERN
CLARA VALE RECREATION GROUND
|
|
14/12/24 10:00
|
STOCKSFIELD FC
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
14/12/24 10:30
|
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
WEST AUCKLAND AFC
|
|
Under 16 Division 6 |
14/12/24 09:00
|
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
v
WEAR UNITED
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
14/12/24 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
14/12/24 10:30
|
HEXHAM HAWKS FC
v
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
HEXHAM FOOTBALL CENTRE
|
|
14/12/24 10:30
|
JARROW FC INTER
v
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
Under 16 Division 7 |
14/12/24 09:00
|
FOREST HALL FC
v
SHILDON AFC U16
EAST PALMERSVILLE SPORTS PAVILLION
|
|
14/12/24 09:30
|
CONSETT A.F.C. WHITES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CONSETT AFC 11V11
|
|
14/12/24 10:30
|
BELMONT UNITED
v
WREKENTON NOU CAMP BLUES
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
14/12/24 10:30
|
BLACKFYNE FC
v
WHITBURN PANTHERS FC
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
14/12/24 10:30
|
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
v
WALDRIDGE PARK LOMOND
GYPSIES GREEN STADIUM
|
|
Under 16 Division 8 |
14/12/24 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
NEWBIGGIN HALL JFC
BIRTLEY BOXING CLUB
|
|
Under 17 Division 1 |
14/12/24 09:00
|
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
v
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
14/12/24 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
FC HARTLEPOOL REDS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
14/12/24 10:00
|
NEWCASTLE SPORTING CLUB
v
CONSETT AFC FALCONS
KIBBLESWORTH PARK
|
|
14/12/24 10:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
BOLDON COLTS BARCA
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
14/12/24 09:30
|
CHESTER TOWN WHITES
v
DALTON PARK RANGERS
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
14/12/24 09:30
|
WIDEOPEN WARRIORS
v
SHILDON AFC U17
LOCKEY PARK, WIDEOPEN
|
|
14/12/24 10:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
SOUTHERN AREA PITCH E
|
|
14/12/24 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
Under 17 Division 3 |
14/12/24 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
DARLINGTON YOUTH
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
14/12/24 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
14/12/24 09:30
|
SILKSWORTH LIONS COAST
v
HEATON HAWKS KESTRELS
RYHOPE CW
|
|
14/12/24 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
v
WILLINGTON YOUTH BLUES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 17 Division 4 |
14/12/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
14/12/24 10:00
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
14/12/24 10:30
|
BEDLINGTON UNITED LOCOS
v
NSG ATHLETIC TIGERS
BLYTH SPORTING CLUB
|
|
14/12/24 10:30
|
CRAGHEAD FC
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
NORTH DURHAM ACADEMY
|
|
Under 18 Premier League |
14/12/24 10:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
ESCOMB YOUTH
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
14/12/24 10:30
|
NORTH SHIELDS
v
SHILDON AFC
COLLINGWOOD VIEW PLAYING FIELDS
|
|
14/12/24 11:00
|
CONSETT AFC STEELERS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
CONSETT AFC 11V11
|
|
14/12/24 11:15
|
STOCKSFIELD JUNIORS HORNETS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 18 Division 1 |
14/12/24 09:00
|
EASINGTON COLLIERY FC
v
SOUTH MOOR TIGERS
EASINGTON ACADAMY
|
|
14/12/24 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD
v
SACRISTON VICTORIA
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
14/12/24 09:00
|
PETERLEE UNITED
v
JARROW FC LIONS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
14/12/24 10:00
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
14/12/24 10:00
|
WILLINGTON AFC RESERVES
v
BILLINGHAM UNITED WASPS
WILLINGTON AFC
|
|
Under 18 Division 2 |
14/12/24 09:00
|
SEAHAM UNITED
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
14/12/24 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
14/12/24 09:30
|
DURHAM COUNTY FC COLTS
v
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
HAZELWELL CENTRE 11V11
|
|
14/12/24 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
WASHINGTON FC TIGERS
WINGATE WELFARE PARK
|
|
14/12/24 09:30
|
WEST CORNFORTH YOUTH FC
v
WHICKHAM FELLSIDE
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
21 December 2024 |
Under 18 Division 2 |
21/12/24 09:00
|
SEAHAM UNITED
v
WEST CORNFORTH YOUTH FC
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
21/12/24 09:00
|
SUNDERLAND RCA YOUTH REDS
v
SOUTH TYNESIDE FC
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
21/12/24 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
v
SHOTTON COLTS
SOUTHERN AREA PITCH F
|
|
21/12/24 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HARTON AND WESTOE UNITED
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
21/12/24 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
21/12/24 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
v
DURHAM COUNTY FC COLTS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
04 January 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
04/01/25 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
04/01/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
04/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
04/01/25 09:15
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
04/01/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
04/01/25 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
04/01/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
v
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
04/01/25 10:10
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
04/01/25 10:30
|
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
04/01/25 11:20
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
BIRTLEY TOWN TORNADOES
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
04/01/25 12:00
|
BEAMISH LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
04/01/25 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
04/01/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
BEAMISH LIONESSES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
04/01/25 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
04/01/25 11:00
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
04/01/25 11:20
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
04/01/25 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
04/01/25 09:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
04/01/25 10:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
BELMONT UNITED ROBINS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
04/01/25 10:10
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
CONSETT AFC PANTHERS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
04/01/25 10:10
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
04/01/25 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
DARLINGTON RA GIRLS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
04/01/25 10:30
|
JARROW HURRICANES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
04/01/25 10:30
|
Whickham Fellside Fire
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
04/01/25 11:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
WASHINGTON AFC 11V11 D
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
04/01/25 09:00
|
CLEGWELL FC GIRLS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
04/01/25 09:00
|
CLS AMAZON SAPPHIRES
v
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH C
|
|
04/01/25 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
04/01/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
SUNDERLAND WEST END GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
Girls Under 14 Division 1 |
04/01/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
04/01/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
v
BORO RANGERS GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
04/01/25 10:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
ST AIDANS SCHOOL
|
|
04/01/25 10:00
|
T.I.B.S
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
CONYERS SCHOOL
|
|
04/01/25 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
04/01/25 10:25
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
04/01/25 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
DARLINGTON TOWN GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 3G
|
|
04/01/25 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
JARROW FC VIKINGS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
04/01/25 09:00
|
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
v
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
04/01/25 10:30
|
VELOCITY FLAMES
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
DOWNHILL COMPLEX PITCH C
|
|
04/01/25 12:00
|
WASHINGTON FC GIRLS
v
DEERNESS VALLEY TIGERS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
04/01/25 12:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
04/01/25 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
04/01/25 09:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
v
DURHAM UNITED GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11 U13 U14
|
|
04/01/25 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
STOCKTON TOWN
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
04/01/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SOUTH SHIELDS FC
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
04/01/25 11:00
|
WHITBURN PANTHERS FC REDS
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
04/01/25 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
EASINGTON COLLIERY CW
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
04/01/25 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
04/01/25 09:00
|
NEW FORDLEY
v
CHESTER LE STREET TOWN
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
04/01/25 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
LEON FC WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
04/01/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
TEESSIDE JUNIORS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
04/01/25 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
AMBERLEY PARK
|
|
04/01/25 11:20
|
PASS SOCCER GREENS
v
BOLDON COLTS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
04/01/25 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
HETTON JUNIORS LAZIO
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
04/01/25 09:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
VELOCITY WOLVES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
04/01/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
BOLDON COLTS
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
04/01/25 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
BEAMISH FC JUVE
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
04/01/25 10:10
|
PETERLEE HELFORD
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
04/01/25 11:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
EASINGTON COLLIERY
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
04/01/25 10:30
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
CLEVELAND HALL
SHOTTON PARK
|
|
04/01/25 10:40
|
BEAMISH FC MADRID
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
04/01/25 11:00
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
WASHINGTON FC TIGONS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
04/01/25 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
BELMONT UNITED HAWKS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
04/01/25 11:20
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
POOLS YOUTH FC REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
04/01/25 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
04/01/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
LEON FC REDS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
04/01/25 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
04/01/25 10:10
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
SWALWELL JUNIORS KITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
04/01/25 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
04/01/25 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
04/01/25 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
SOUTH SHIELDS WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
04/01/25 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
VELOCITY FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
04/01/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
04/01/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
DURHAM WFC
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
04/01/25 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
04/01/25 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
04/01/25 10:10
|
HERRINGTON FC GREENS
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
04/01/25 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
CONSETT AFC WOLVES
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
04/01/25 09:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
WHITELEAS TIGERS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
04/01/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
EAST DURHAM
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
04/01/25 09:15
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
04/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
HILDA PARK FC
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
04/01/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
HETTON JUNIORS MILAN
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
04/01/25 12:00
|
DURHAM FC
v
GATESHEAD FC JUNIORS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
04/01/25 09:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
04/01/25 09:30
|
SHILDON AFC U12
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
04/01/25 10:10
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
04/01/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
WASHINGTON FC TIGERS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
04/01/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUE
v
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
04/01/25 09:00
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
04/01/25 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
DURHAM UNITED TIGERS
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
04/01/25 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
ROSEBERRY PARK DRAGONS
JACK CLARK PARK
|
|
04/01/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
FELLING MAGPIES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
04/01/25 10:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
SEAHAM RED STAR
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
04/01/25 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
CLEGWELL FC KESTRELS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
04/01/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
04/01/25 09:30
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
AJX FC ACADEMY
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
04/01/25 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
FELLING MAGPIES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
04/01/25 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
v
BLACKFYNE FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
04/01/25 10:30
|
COXHOE UNITED DORTMUND
v
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
04/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
COXHOE UNITED BLACKS
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
04/01/25 09:00
|
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
v
CRAGHEAD MILAN
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
04/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
VELOCITY FC ALL STARS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
04/01/25 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
04/01/25 11:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
04/01/25 12:30
|
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
v
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
04/01/25 08:30
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
VELOCITY VIPERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
04/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
FISHBURN COMMUNITY
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
04/01/25 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
WEAR UNITED
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
04/01/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
WHITBURN PANTHERS FC
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
04/01/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
04/01/25 11:20
|
CONSETT WARRIORS
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 13 Premier Division |
04/01/25 08:45
|
LEON FC WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
04/01/25 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
STOCKTON TOWN BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
04/01/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
04/01/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
WHICKHAM FC REDS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
04/01/25 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
MONTAGU BLUES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
04/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
04/01/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
WEARSIDE REDS FC
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
04/01/25 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
04/01/25 09:00
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
LEAM RANGERS
LEYBURN GROVE
|
|
04/01/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
HURWORTH ALBION
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
04/01/25 09:30
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
BEAMISH LIONS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
04/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
WASHINGTON FC LIONS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 2 |
04/01/25 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
FC HARTLEPOOL
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
04/01/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
DURHAM FC COLTS
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
04/01/25 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
v
DARLINGTON FC
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
04/01/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
04/01/25 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
CLEVELAND HALL BLUES
BARMOOR HUB
|
|
04/01/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
JARROW DYNAMOS BLUE
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 Division 3 |
04/01/25 09:00
|
CLEGWELL FC
v
FOUNDATION OF LIGHT
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
04/01/25 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
WHICKHAM FC BLUES
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
04/01/25 09:00
|
JARROW FC CRUSADERS
v
PETERLEE TOWN FC
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
04/01/25 10:00
|
DURHAM WFC
v
JARROW YOUTH UNITED
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
04/01/25 10:30
|
BELMONT UNITED
v
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
Under 13 Division 4 |
04/01/25 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
FARRINGDON RANGERS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
04/01/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
DURHAM FC DIAMONDS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
04/01/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
Whickham Fellside
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
04/01/25 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
CONSETT A.F.C LIONS
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
04/01/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
04/01/25 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 13 Division 5 |
04/01/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
WHICKHAM FC WHITES
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
04/01/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
CONSETT AFC EAGLES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
04/01/25 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
SUNDERLAND RCA GOLD
CHILTON
|
|
04/01/25 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
HETTON JUNIORS JUVE
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
|
04/01/25 11:00
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
SHOTTON COLTS BLUES
CONSETT AFC 11V11
|
|
04/01/25 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 6 |
04/01/25 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
04/01/25 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
04/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
FELLING MAGPIES BLACKS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
04/01/25 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
HETTON JUNIORS ROMA
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
04/01/25 10:10
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
04/01/25 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
EAST DURHAM WARRIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
04/01/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
04/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
04/01/25 09:35
|
VELOCITY EAGLES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
04/01/25 10:00
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
04/01/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
SEATON CAREW TIGERS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
Under 13 Division 8 |
04/01/25 09:00
|
PETERLEE AZULS FC
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
04/01/25 09:00
|
VELOCITY PYTHONS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
04/01/25 09:00
|
WEAR UNITED BLUES
v
HILDA PARK
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
04/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WASHINGTON FC PUMAS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
04/01/25 09:30
|
WINGATE FC
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
WINGATE WELFARE PARK
|
|
04/01/25 10:30
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
GATESHEAD JUNIORS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
Under 13 Division 9 |
04/01/25 09:00
|
WALDRIDGE PARK FC LIONS
v
WEAR UNITED YELLOWS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
04/01/25 09:30
|
AJX FC
v
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
BISHOP BARRINGTON SCHOOL
|
|
04/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
04/01/25 09:30
|
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
v
COXHOE UNITED BLACKS
STARGATE PITCHES
|
|
Under 13 Division 10 |
04/01/25 08:50
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
WEAR UNITED VEDRA
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
04/01/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
FISHBURN COMMUNITY
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
04/01/25 09:30
|
CONSETT AFC STORM
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
CONSETT AFC 11V11
|
|
04/01/25 10:00
|
WHITELEAS EAGLES
v
WASHINGTON FC TIGERS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WHITLEAS HAWKS
BRANDON TOP
|
|
Under 14 Premier Division |
04/01/25 09:00
|
REVOLUTION FC
v
SOUTH SHIELDS FC
KINGS ACADEMY
|
|
04/01/25 09:00
|
SEABURN JUNIORS
v
LEON FC WHITES
LEYBURN GROVE
|
|
04/01/25 09:30
|
BEAMISH FC
v
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 14 Division 1 |
04/01/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC REDS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
04/01/25 09:30
|
DURHAM FC
v
PRUDHOE BLACKS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
04/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WINLATON TROJANS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
04/01/25 09:30
|
SEATON CAREW LIONS
v
FOUNDATION OF LIGHT
HORNBY PARK 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
ST HILDS SCHOOL
|
|
04/01/25 13:00
|
CROOK TOWN YOUTH
v
BOLDON COLTS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
Under 14 Division 2 |
04/01/25 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
04/01/25 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
PASS SOCCER GREEN
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
04/01/25 10:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE
v
WASHINGTON FC TIGERS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
04/01/25 10:15
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
KINGS ACADEMY
|
|
04/01/25 10:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
SHILDON A.F.C U14
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
04/01/25 09:30
|
CONSETT STEEL
v
STOCKSFIELD EAGLES
CONSETT AFC 11V11
|
|
04/01/25 10:00
|
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
FERRAND PARK
|
|
Under 14 Division 4 |
04/01/25 09:00
|
EAST DURHAM REDS
v
HEBBURN TOWN GOLDS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
04/01/25 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
04/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
04/01/25 10:30
|
REDBY CA
v
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
04/01/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
BROWNEY BLACKS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
04/01/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
v
PRUDHOE BLUES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
Under 14 Division 5 |
04/01/25 09:00
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
LEON FC BLUES
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
04/01/25 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
CLEGWELL FC HAWKS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
04/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
ST HARTON and WESTOE VIPERS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
04/01/25 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
FELLING MAGPIES
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
04/01/25 10:30
|
ESCOMB YOUTH
v
DURHAM UNITED FC LIONS
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 14 Division 6 |
04/01/25 09:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
DURHAM COUNTY FC
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
04/01/25 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
LEON FC GOLDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
04/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
GREATHAM FC BLUES
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
04/01/25 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
ROSEBERRY PARK
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
v
SUNDERLAND RCA REDS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
Under 14 Division 7 |
04/01/25 09:00
|
COXHOE UNITED
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
04/01/25 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
HORDEN WELFARE PARK
|
|
04/01/25 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
BROWNEY GOLDS
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
04/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
PRUDHOE YELLOWS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
04/01/25 09:30
|
ROKER RANGERS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
04/01/25 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
04/01/25 09:30
|
CONSETT AFC BEDLAM
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
04/01/25 10:10
|
SWALWELL SWIFTS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
04/01/25 10:30
|
EASINGTON COLIERY AFC
v
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
04/01/25 12:00
|
NSG ATHLETIC PUMAS
v
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 9 |
04/01/25 09:00
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
FERRYHILL MINERS UTD
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
04/01/25 09:30
|
CONSETT AFC CARNAGE
v
GATESHEAD FELL ORANGE
CONSETT AFC 11V11
|
|
04/01/25 10:00
|
HEBBURN TOWN BLACKS
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 15 Premier Division |
04/01/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
04/01/25 09:30
|
DARLINGTON FC
v
Peterlee Helford Youth U15s Black
ST AIDANS SCHOOL
|
|
04/01/25 09:30
|
HURWORTH ALBION
v
WITTON PARK TASC
HACSA SPORTS FIELD, 11V11
|
|
04/01/25 10:00
|
HILDA PARK JUNIORS
v
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
Under 15 Division 1 |
04/01/25 09:00
|
JARROW FC SHARKS
v
RUTHERFORD AFC REDS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
04/01/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
v
LEAM RANGERS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
HEBBURN TOWN BLUE
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
FC HARTLEPOOL WHITES
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
04/01/25 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
SEATON CAREW SPARTANS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
04/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
04/01/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
SOUTH TYNESIDE FC
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
04/01/25 10:10
|
FARRINGDON DETACHED
v
SHILDON AFC U15
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
04/01/25 10:30
|
SEDGEFIELD YOUTH F.C
v
GATESHEAD FC BLACKS
SEDGEGFIELD COMM COLLEGE GRASS
|
|
Under 15 Division 3 |
04/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
04/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
NEW BIGGIN HALL
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
04/01/25 11:00
|
CONSETT AFC JUVE
v
HEBBURN TOWN GOLD
CONSETT AFC 11V11
|
|
04/01/25 11:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
HETTON JUNIORS LAZIO
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
04/01/25 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
LEON FC WHITES
SHOTTON PARK
|
|
04/01/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA BLUES
v
WASHINGTON FC PUMAS
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
04/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
SUNDERLAND CITY HORSWILL
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
04/01/25 11:00
|
PLAINS FARM REDS
v
WASHINGTON FC PANTHERS
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
Under 15 Division 5 |
04/01/25 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED BLACK
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
04/01/25 10:00
|
MURTON COLLIERY YOUTH
v
CLEGWELL KESTRALS
MURTON WELFARE ENCLOSED
|
|
04/01/25 10:10
|
GREATHAM FC WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
04/01/25 10:30
|
PETERLEE HELFORD ORANGE
v
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
04/01/25 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
BLAYDON FC
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 15 Division 6 |
04/01/25 09:30
|
PLAINS FARM BLUES
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
04/01/25 10:30
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
WHITELEAS WARRIORS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
04/01/25 10:30
|
WARK WANDERERS
v
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
WARKS SPORTS CLUB
|
|
04/01/25 10:30
|
WASHINGTON FC LIONS
v
BLACKFYNE FC
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 15 Division 7 |
04/01/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
04/01/25 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
WASHINGTON UNITED NAVY
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
04/01/25 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
CROFT SCHOOL
|
|
04/01/25 10:30
|
EAST DURHAM FC
v
ROSEBERRY PARK
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
04/01/25 10:30
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
Under 15 Division 8 |
04/01/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
VELOCITY TIGERS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
04/01/25 09:30
|
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
v
CATTERICK GARRISON FC
BISHOP MIDDLEHAM LEISURE PARK
|
|
04/01/25 10:30
|
WALDRIDGE PARK NETHERTON
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
04/01/25 12:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
CONSETT AFC MILAN
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
04/01/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
CORBRIDGE UNITED
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
04/01/25 10:30
|
GATESHEAD F.C. JUNIORS
v
WHITELEAS ROCKETS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
11 January 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
11/01/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
11/01/25 09:30
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
11/01/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
11/01/25 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
11/01/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
v
BEAMISH LIONESSES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
11/01/25 10:15
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
11/01/25 10:45
|
BIRTLEY TOWN TORNADOES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
11/01/25 11:10
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
11/01/25 09:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
11/01/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
11/01/25 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
11/01/25 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
11/01/25 10:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
11/01/25 11:20
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
11/01/25 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
WREKENTON NOU CAMP
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
11/01/25 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
|
11/01/25 10:10
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
11/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
11/01/25 10:30
|
JARROW HURRICANES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
11/01/25 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
WASHINGTON AFC 11V11 D
|
|
11/01/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
ROKER RANGERS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
11/01/25 12:00
|
Whickham Fellside Fire
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
11/01/25 08:45
|
SUNDERLAND WEST END GIRLS
v
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
11/01/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
11/01/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
v
CLEGWELL FC GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
11/01/25 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
SEATON CAREW FC VIXENS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
11/01/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
T.I.B.S
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
11/01/25 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
11/01/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
11/01/25 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
v
BOLDON CA GIRLS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
11/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
v
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
11/01/25 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
THORNABY GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
11/01/25 12:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
11/01/25 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
FELLING MAGPIES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
11/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
WASHINGTON FC GIRLS
PERKINSVILLA REC
|
|
11/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
v
DEERNESS VALLEY TIGERS
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
11/01/25 10:30
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
VELOCITY FLAMES
SILKSWORTH JUNIOR SCHOOL
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
11/01/25 10:00
|
DURHAM UNITED GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
11/01/25 10:30
|
MIDDLETON RANGERS
v
STOCKTON TOWN
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
11/01/25 09:00
|
NEW FORDLEY
v
TEESSIDE JUNIORS
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
11/01/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
PASS SOCCER GREENS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
11/01/25 09:30
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
KILLINGWORTH REDS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
11/01/25 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
11/01/25 10:00
|
BOLDON COLTS BLUES
v
CHESTER LE STREET TOWN
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
11/01/25 10:00
|
LEON FC WHITES
v
FC HARTLEPOOL WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
11/01/25 10:20
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
EASINGTON ACADAMY
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
11/01/25 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
11/01/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY
v
SWALWELL JUNIORS
EASINGTON ACADAMY
|
|
11/01/25 09:00
|
PETERLEE HELFORD
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
11/01/25 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
11/01/25 10:40
|
BEAMISH FC JUVE
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
11/01/25 11:00
|
BOLDON COLTS
v
VELOCITY WOLVES
BOLDON COMM ASSOC
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
11/01/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
THORNLEY JUNIORS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
WASHINGTON FC TIGONS
SHOTTON PARK
|
|
11/01/25 09:30
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
BEAMISH FC MADRID
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
11/01/25 10:00
|
CLEVELAND HALL
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
11/01/25 10:30
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
11/01/25 08:30
|
VELOCITY FC LIONS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
11/01/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
11/01/25 10:10
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
11/01/25 11:20
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
JARROW ST BEDES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
11/01/25 11:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
SUNDERLAND ROKERITES
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
11/01/25 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
11/01/25 10:00
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
WHITELEAS LIONS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
11/01/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
11/01/25 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
HERRINGTON FC GREENS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
11/01/25 10:10
|
DURHAM WFC
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
11/01/25 13:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
HERRINGTON FC WHITES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
11/01/25 09:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
HILDA PARK FC
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
11/01/25 10:10
|
CONSETT AFC WOLVES
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
11/01/25 10:30
|
EAST DURHAM
v
HETTON JUNIORS ROMA
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
11/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
11/01/25 11:20
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
CROOK TOWN WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
11/01/25 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
11/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WILLINGTON YOUTH BLUE
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
SHILDON AFC U12
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
11/01/25 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
11/01/25 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
v
RUTHERFORD AFC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
11/01/25 12:30
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
11/01/25 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
SUNDERLAND RCA REDS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
11/01/25 10:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
SEAHAM RED STAR
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
11/01/25 10:10
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
HARTON AND WESTOE AVENGERS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
11/01/25 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
SHOTTON COLTS BLUE
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
11/01/25 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
CLEGWELL FC KESTRELS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
11/01/25 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
11/01/25 10:00
|
AJX FC ACADEMY
v
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
11/01/25 10:00
|
BLACKFYNE FC
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
11/01/25 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
11/01/25 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
COXHOE UNITED DORTMUND
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
11/01/25 11:20
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
11/01/25 09:00
|
VELOCITY FC ALL STARS
v
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
11/01/25 10:00
|
CRAGHEAD MILAN
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CRAGHEAD LEGION
|
|
11/01/25 10:10
|
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
11/01/25 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
CHESTER LE ST RIVERSIDE 3G
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
11/01/25 08:30
|
VELOCITY VIPERS
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
CRAGHEAD MADRID
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
11/01/25 09:00
|
WEAR UNITED
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
CONSETT WARRIORS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
11/01/25 10:40
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
FISHBURN COMMUNITY
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 13 Premier Division |
11/01/25 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
LEYBURN GROVE
|
|
11/01/25 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
SHOTTON COLTS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
11/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
WHICKHAM FC REDS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
11/01/25 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
DENTON DENE 9V9
|
|
11/01/25 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
LEON FC WHITES
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
11/01/25 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
Under 13 Division 1 |
11/01/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
WASHINGTON FC LIONS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
11/01/25 09:00
|
LEAM RANGERS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
11/01/25 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
11/01/25 09:30
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
11/01/25 10:00
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
GREATHAM HARTLEPOOL
LEYBURN GROVE
|
|
11/01/25 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
Under 13 Division 2 |
11/01/25 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
v
HEIGHINGTON FC
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
11/01/25 09:00
|
JARROW DYNAMOS BLUE
v
FELLING MAGPIES BLUES
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
11/01/25 09:30
|
DURHAM FC COLTS
v
ROSEBERRY PARK
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
11/01/25 10:00
|
DARLINGTON FC
v
WILLINGTON YOUTH
ST AIDANS SCHOOL
|
|
11/01/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
11/01/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
CLEVELAND HALL BLUES
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 13 Division 3 |
11/01/25 09:00
|
CLEGWELL FC
v
BELMONT UNITED
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
11/01/25 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
PETERLEE TOWN FC
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
11/01/25 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
JARROW YOUTH UNITED
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
11/01/25 10:00
|
DURHAM WFC
v
JARROW FC CRUSADERS
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
11/01/25 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
SOUTH MOOR JUNIORS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
11/01/25 12:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
SHILDON AFC U13
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 4 |
11/01/25 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
11/01/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
VELOCITY SCORPIONS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
11/01/25 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
11/01/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
DURHAM FC DIAMONDS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
11/01/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED BLUE
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
11/01/25 09:30
|
Whickham Fellside
v
WASHINGTON UNITED GOLD
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 13 Division 5 |
11/01/25 09:00
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
11/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
BIRTLEY TOWN WHITES
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
11/01/25 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
WINGATE WELFARE PARK
|
|
11/01/25 11:00
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
WHICKHAM FC WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
11/01/25 11:20
|
CONSETT AFC EAGLES
v
CHILTON JUNIORS
CONSETT AFC 11V11
|
|
11/01/25 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 13 Division 6 |
11/01/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
11/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
11/01/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
11/01/25 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
11/01/25 10:30
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
LEAM RANGERS GREENS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
11/01/25 11:20
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
FELLING MAGPIES BLACKS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
11/01/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
DEERNESS VALLEY STORM
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
11/01/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
11/01/25 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
WASHINGTON FC LYNX
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
11/01/25 10:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
11/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
VELOCITY EAGLES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
11/01/25 09:00
|
PETERLEE AZULS FC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
11/01/25 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
11/01/25 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
v
WINGATE FC
BLACKWELL MEADOWS
|
|
11/01/25 10:00
|
HILDA PARK
v
VELOCITY PYTHONS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
11/01/25 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 13 Division 9 |
11/01/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
WEAR UNITED YELLOWS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
11/01/25 09:30
|
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
v
AJX FC
STARGATE PITCHES
|
|
11/01/25 10:10
|
WALDRIDGE PARK FC LIONS
v
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
11/01/25 10:30
|
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
v
COXHOE UNITED BLACKS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
Under 13 Division 10 |
11/01/25 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
WHITELEAS EAGLES
THE VENUE
|
|
11/01/25 09:00
|
WEAR UNITED VEDRA
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
11/01/25 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WASHINGTON FC TIGERS
FISHBURN CRICKET CLUB 11V11
|
|
11/01/25 10:00
|
WHITLEAS HAWKS
v
PETERLEE TOWN GOLD
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
11/01/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
CONSETT AFC STORM
BRANDON TOP
|
|
Under 14 Premier Division |
11/01/25 09:00
|
SEABURN JUNIORS
v
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
LEYBURN GROVE
|
|
11/01/25 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
v
RUTHERFORD AFC
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
11/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
LEON FC WHITES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
11/01/25 11:00
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
v
WASHINGTON FC TIGONS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
11/01/25 11:00
|
SILKSWORTH CW
v
REVOLUTION FC
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 1 |
11/01/25 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
CROOK TOWN YOUTH
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
11/01/25 09:30
|
WINLATON TROJANS
v
SEATON CAREW LIONS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
11/01/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
11/01/25 10:00
|
BOLDON COLTS
v
HETTON JUNIORS INTER
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
11/01/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
11/01/25 12:00
|
DURHAM FC
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 14 Division 2 |
11/01/25 09:00
|
PASS SOCCER GREEN
v
BLACKFYNE FC
MURTON WELFARE 9V9
|
|
11/01/25 10:00
|
SHILDON A.F.C U14
v
HYLTON COLLIERY WELFARE
KING JAMES I ACADEMY
|
|
11/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
11/01/25 10:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
CLEVELAND HALL BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
11/01/25 11:20
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
REVOLUTION GALACTICOS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 14 Division 3 |
11/01/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
11/01/25 10:00
|
STOCKSFIELD EAGLES
v
SHOTTON COLTS
STOCKSFIELD CRICKET CLUB 9V9
|
|
11/01/25 10:30
|
RICHMONDSHIRE PP
v
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
COLBURN COMMUNITY SPORTS CENTRE
|
|
11/01/25 10:45
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
WHITBURN AND CLEADON REAL
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 14 Division 4 |
11/01/25 09:00
|
PRUDHOE BLUES
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
EASTWOODS PARK
|
|
11/01/25 09:00
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
EAST DURHAM REDS
HARTON ACADEMY 3G
|
|
11/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
v
REDBY CA
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
11/01/25 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
11/01/25 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLDS
v
WASHINGTON JUNIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
11/01/25 12:00
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 5 |
11/01/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
11/01/25 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
LEON FC BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
11/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
NSG ATHLETIC TIGERS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
11/01/25 10:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
11/01/25 12:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
DURHAM UNITED FC LIONS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
Under 14 Division 6 |
11/01/25 09:00
|
GREATHAM FC BLUES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
11/01/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
FARRINGDON DETACHED REDS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
11/01/25 10:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
11/01/25 10:00
|
LEON FC GOLDS
v
SUNDERLAND RCA REDS
HERRINGTON BURN
|
|
11/01/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
Under 14 Division 7 |
11/01/25 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
11/01/25 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
11/01/25 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
WEAR UNITED FC
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
11/01/25 10:30
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
ROKER RANGERS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
11/01/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
HETTON LYONS YOUTH
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
11/01/25 10:30
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
11/01/25 11:00
|
COXHOE UNITED
v
HETTON JUNIORS ROMA
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
11/01/25 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
CRAGHEAD FOOTBALL CLUB
|
|
11/01/25 09:00
|
SWALWELL SWIFTS
v
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
11/01/25 10:10
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
CATTERICK GARRISON FOOTALL CENTRE
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
11/01/25 10:30
|
EASINGTON COLIERY AFC
v
CONSETT AFC BEDLAM
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
11/01/25 10:30
|
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
v
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
Under 14 Division 9 |
11/01/25 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
11/01/25 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
CONSETT AFC CARNAGE
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
11/01/25 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
HEBBURN TOWN BLACKS
UGLY LANE
|
|
11/01/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
GATESHEAD FELL ORANGE
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 15 Premier Division |
11/01/25 09:30
|
HURWORTH ALBION
v
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
HACSA SPORTS FIELD, 11V11
|
|
11/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
DARLINGTON FC
USHAW MOOR CRICKET CLUB 11V11
|
|
11/01/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
Peterlee Helford Youth U15s Black
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
11/01/25 10:30
|
WITTON PARK TASC
v
HILDA PARK JUNIORS
WI
|
|
11/01/25 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
v
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 15 Division 1 |
11/01/25 09:00
|
LEAM RANGERS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
11/01/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
11/01/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
11/01/25 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
11/01/25 10:30
|
HEBBURN TOWN BLUE
v
JARROW FC SHARKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
11/01/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC REDS
v
SEATON CAREW SPARTANS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
11/01/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
FARRINGDON DETACHED
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
11/01/25 09:30
|
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
11/01/25 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
11/01/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
HEIGHINGTON BOYS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
11/01/25 12:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
GATESHEAD FC BLACKS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
11/01/25 09:00
|
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
v
CONSETT AFC JUVE
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
|
|
11/01/25 10:00
|
NEW BIGGIN HALL
v
DURHAM COUNTY FC
GALA FIELD
|
|
11/01/25 10:00
|
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
v
HETTON JUNIORS LAZIO
GREENSIDE SOCIAL CLUB
|
|
11/01/25 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
ESCOMB WARRIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
11/01/25 10:30
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
Under 15 Division 4 |
11/01/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS MADRID
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
11/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC PANTHERS
v
WASHINGTON FC PUMAS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
11/01/25 09:30
|
SUNDERLAND CITY HORSWILL
v
PLAINS FARM REDS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
11/01/25 10:00
|
BYERS GREEN FC
v
SHOTTON COLTS BLUE
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
11/01/25 10:00
|
LEON FC WHITES
v
CLEVELAND HALL CA BLUES
HERRINGTON BURN
|
|
Under 15 Division 5 |
11/01/25 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
CLEGWELL KESTRALS
BOWBURN PARK
|
|
11/01/25 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
v
MURTON COLLIERY YOUTH
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
11/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
PETERLEE HELFORD ORANGE
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
11/01/25 10:00
|
BLAYDON FC
v
GREATHAM FC WHITES
BLAYDON YOUTH & COMMUNITY CENTRE
|
|
11/01/25 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
WASHINGTON JUNIORS
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 15 Division 6 |
11/01/25 09:00
|
LEAM RANGERS BLUES
v
FELLING MAGPIES BLUES
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
11/01/25 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
WARK WANDERERS
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
11/01/25 10:30
|
WHITELEAS WARRIORS
v
WINLATON KNIGHTS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
11/01/25 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
v
WASHINGTON FC LIONS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 7 |
11/01/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
11/01/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
11/01/25 10:30
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
11/01/25 10:30
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
ROSEBERRY PARK
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
11/01/25 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
EAST DURHAM FC
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
11/01/25 09:00
|
VELOCITY TIGERS
v
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
11/01/25 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
RUTHERFORD AFC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
11/01/25 11:30
|
CORBRIDGE UNITED
v
CONSETT AFC MILAN
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
11/01/25 12:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WALDRIDGE PARK NETHERTON
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 16 Division 3 |
11/01/25 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDENS
v
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
Under 17 Premier Division |
11/01/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
11/01/25 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
NSG ATHLETIC COBRAS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
18 January 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
18/01/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
18/01/25 09:15
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
18/01/25 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
18/01/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
18/01/25 11:00
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
ST AIDANS SCHOOL
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
18/01/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
18/01/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN TORNADOES
v
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
18/01/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
18/01/25 10:10
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
18/01/25 11:20
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
18/01/25 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
18/01/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
BEAMISH LIONESSES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
18/01/25 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
18/01/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
18/01/25 10:30
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
18/01/25 12:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
18/01/25 09:00
|
CONSETT AFC PANTHERS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
CONSETT AFC 11V11
|
|
18/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
DARLINGTON RA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
BELMONT UNITED ROBINS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
18/01/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
18/01/25 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
18/01/25 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
v
Whickham Fellside Fire
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
18/01/25 10:25
|
HARTON AND WESTOE GIRLS
v
KILLINGWORTH REDS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
18/01/25 10:30
|
JARROW HURRICANES
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
18/01/25 09:00
|
CLS AMAZON SAPPHIRES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH C
|
|
18/01/25 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
18/01/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
CLEGWELL FC GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
18/01/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
18/01/25 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
18/01/25 10:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
18/01/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
18/01/25 10:00
|
THORNABY GIRLS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
NORTHFIELD SPORTSDROME
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
18/01/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
v
DARLINGTON TOWN GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
18/01/25 11:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
FELLING MAGPIES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
18/01/25 11:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Girls Under 18s Central League |
18/01/25 09:00
|
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
18/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
18/01/25 10:30
|
WASHINGTON FC GIRLS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
18/01/25 11:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
DEERNESS VALLEY TIGERS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
18/01/25 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11 U13 U14
|
|
18/01/25 10:45
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
MIDDLETON RANGERS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
18/01/25 08:45
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
NEW FORDLEY
v
LEON FC WHITES
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
18/01/25 10:00
|
BOLDON COLTS BLUES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
18/01/25 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT
AMBERLEY PARK
|
|
18/01/25 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
EASINGTON COLLIERY CW
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
18/01/25 10:10
|
PASS SOCCER GREENS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
18/01/25 08:30
|
VELOCITY WOLVES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
BEAMISH FC JUVE
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
HILDA PARK YELLOWS
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
18/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
18/01/25 10:20
|
EASINGTON COLLIERY
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
EASINGTON ACADAMY
|
|
18/01/25 11:00
|
BOLDON COLTS
v
PETERLEE HELFORD
BOLDON COMM ASSOC
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
18/01/25 09:30
|
BEAMISH FC MADRID
v
CLEVELAND HALL
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
18/01/25 10:10
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
18/01/25 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
POOLS YOUTH FC REDS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
18/01/25 11:00
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
18/01/25 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
18/01/25 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
WASHINGTON FC TIGONS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
18/01/25 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
VELOCITY FC LIONS
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
18/01/25 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
BIRTLEY TOWN
HEDWORTHFIELD CA
|
|
18/01/25 10:10
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
18/01/25 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
SWALWELL JUNIORS KITES
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
18/01/25 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
18/01/25 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
18/01/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
HERRINGTON FC GREENS
v
WASHINGTON UNITED BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
18/01/25 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
DURHAM WFC
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
18/01/25 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
18/01/25 11:20
|
HERRINGTON FC WHITES
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
18/01/25 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
18/01/25 09:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
18/01/25 09:15
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
CROOK TOWN WOLVES
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
18/01/25 10:00
|
HILDA PARK FC
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
18/01/25 10:10
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
DURHAM FC
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
18/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
EAST DURHAM
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
18/01/25 09:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
18/01/25 09:30
|
SHILDON AFC U12
v
WASHINGTON FC PUMAS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
18/01/25 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
WILLINGTON YOUTH BLUE
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
18/01/25 10:10
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
18/01/25 11:45
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
RUTHERFORD AFC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
18/01/25 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
FELLING MAGPIES
CLEGWELL CA 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
18/01/25 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
JACK CLARK PARK
|
|
18/01/25 10:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
ROSEBERRY PARK DRAGONS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
18/01/25 10:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
18/01/25 11:00
|
SEAHAM RED STAR
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
18/01/25 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
18/01/25 09:30
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
18/01/25 10:00
|
AJX FC ACADEMY
v
FELLING MAGPIES
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
18/01/25 10:30
|
COXHOE UNITED DORTMUND
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
18/01/25 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
COXHOE UNITED BLACKS
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
18/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
BLACKFYNE FC
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
18/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
18/01/25 10:10
|
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
18/01/25 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
CRAGHEAD MILAN
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
18/01/25 11:20
|
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
18/01/25 12:30
|
CONSETT DRAGONS
v
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
18/01/25 09:00
|
WEAR UNITED
v
HEIGHINGTON FC
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
18/01/25 09:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
18/01/25 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
18/01/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
CRAGHEAD MADRID
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
18/01/25 10:40
|
VELOCITY VIPERS
v
FISHBURN COMMUNITY
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
Under 13 Premier Division |
18/01/25 08:45
|
LEON FC WHITES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
MONTAGU BLUES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
18/01/25 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
STOCKTON TOWN BLUES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
18/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
18/01/25 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
18/01/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
SUNDERLAND ROKERITES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 1 |
18/01/25 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
WEARSIDE REDS FC
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
18/01/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
LEAM RANGERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
18/01/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
BEAMISH LIONS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
18/01/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
18/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
HURWORTH ALBION
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 2 |
18/01/25 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
WILLINGTON YOUTH
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
18/01/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
DARLINGTON FC
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
18/01/25 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
DURHAM FC COLTS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
18/01/25 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
JARROW DYNAMOS BLUE
BARMOOR HUB
|
|
18/01/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
FC HARTLEPOOL
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 13 Division 3 |
18/01/25 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
18/01/25 09:00
|
CLEGWELL FC
v
WHICKHAM FC BLUES
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
18/01/25 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
JARROW YOUTH UNITED
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
18/01/25 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
SHILDON AFC U13
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
18/01/25 10:00
|
DURHAM WFC
v
SOUTH MOOR JUNIORS
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
18/01/25 10:30
|
BELMONT UNITED
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
Under 13 Division 4 |
18/01/25 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
Whickham Fellside
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
18/01/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
FARRINGDON RANGERS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
18/01/25 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
18/01/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
CONSETT A.F.C LIONS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
18/01/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
WASHINGTON UNITED GOLD
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
18/01/25 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
SWALWELL JUNIORS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 13 Division 5 |
18/01/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
18/01/25 09:30
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
CHILTON JUNIORS
CONSETT AFC 11V11
|
|
18/01/25 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
SUNDERLAND RCA GOLD
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
|
18/01/25 10:45
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
18/01/25 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
SHOTTON COLTS BLUES
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
18/01/25 12:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
HETTON JUNIORS JUVE
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 6 |
18/01/25 09:00
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
HETTON JUNIORS ROMA
CONSETT AFC 11V11
|
|
18/01/25 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
18/01/25 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
18/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
EAST DURHAM WARRIORS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
18/01/25 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
18/01/25 10:10
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
Under 13 Division 7 |
18/01/25 08:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
DEERNESS VALLEY STORM
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
18/01/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
18/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
18/01/25 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
18/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
18/01/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
SEATON CAREW TIGERS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
18/01/25 09:00
|
VELOCITY PYTHONS
v
PETERLEE AZULS FC
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
18/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
18/01/25 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
BLACKWELL MEADOWS
|
|
18/01/25 10:00
|
HILDA PARK
v
GATESHEAD JUNIORS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
18/01/25 10:10
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WINGATE FC
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
18/01/25 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 13 Division 9 |
18/01/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
18/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
v
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
18/01/25 10:30
|
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
v
COXHOE UNITED BLACKS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
18/01/25 11:20
|
WALDRIDGE PARK FC LIONS
v
AJX FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 13 Division 10 |
18/01/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK FALCONS
v
PETERLEE TOWN GOLD
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
18/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WEAR UNITED VEDRA
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
18/01/25 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
FISHBURN CRICKET CLUB 11V11
|
|
18/01/25 09:30
|
CONSETT AFC STORM
v
WHITLEAS HAWKS
CONSETT AFC 11V11
|
|
18/01/25 10:00
|
WHITELEAS EAGLES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Premier Division |
18/01/25 09:00
|
REVOLUTION FC
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
KINGS ACADEMY
|
|
18/01/25 09:00
|
SEABURN JUNIORS
v
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
LEYBURN GROVE
|
|
18/01/25 09:30
|
LEON FC WHITES
v
SILKSWORTH CW
RYHOPE CW
|
|
18/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 14 Division 1 |
18/01/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC REDS
v
DURHAM FC
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
18/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
CROOK TOWN YOUTH
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
18/01/25 09:30
|
SEATON CAREW LIONS
v
BOLDON COLTS
HORNBY PARK 11V11
|
|
18/01/25 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
18/01/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
WINLATON TROJANS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 14 Division 2 |
18/01/25 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
18/01/25 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
SHILDON A.F.C U14
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
18/01/25 10:15
|
REVOLUTION GALACTICOS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE
KINGS ACADEMY
|
|
18/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
PASS SOCCER GREEN
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
18/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
WASHINGTON FC TIGERS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
18/01/25 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
CONSETT STEEL
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
18/01/25 10:00
|
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
v
STOCKSFIELD EAGLES
FERRAND PARK
|
|
18/01/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
RICHMONDSHIRE PP
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
18/01/25 10:45
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 14 Division 4 |
18/01/25 09:00
|
EAST DURHAM REDS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
18/01/25 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
18/01/25 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
HEBBURN TOWN GOLDS
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
18/01/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
18/01/25 10:30
|
REDBY CA
v
PRUDHOE BLUES
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
18/01/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
18/01/25 09:00
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
DURHAM UNITED FC LIONS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
18/01/25 10:00
|
LEON FC BLUES
v
DEERNESS VALLEY STORM
HERRINGTON BURN
|
|
18/01/25 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
18/01/25 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
CLEGWELL FC HAWKS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
18/01/25 12:00
|
ST HARTON and WESTOE VIPERS
v
NSG ATHLETIC TIGERS
HARTON ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 6 |
18/01/25 09:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
18/01/25 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
18/01/25 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
GREATHAM FC BLUES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
Under 14 Division 7 |
18/01/25 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
WEAR UNITED FC
HORDEN WELFARE PARK
|
|
18/01/25 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
18/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
18/01/25 09:30
|
ROKER RANGERS
v
PRUDHOE YELLOWS
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
18/01/25 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
BROWNEY GOLDS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
18/01/25 10:30
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
COXHOE UNITED
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
18/01/25 10:30
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 8 |
18/01/25 09:00
|
CATTERICK GARRISON FOOTALL CENTRE
v
CRAGHEAD FC
CRAGHEAD FOOTBALL CLUB
|
|
18/01/25 09:30
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
WASHINGTON UNITED NAVY
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 3
|
|
18/01/25 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
v
SWALWELL SWIFTS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
18/01/25 10:30
|
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
v
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
Under 14 Division 9 |
18/01/25 09:30
|
CONSETT AFC CARNAGE
v
SEAHAM COAST YOUTH
CONSETT AFC 11V11
|
|
18/01/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
18/01/25 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
SHILDON AFC U14 WHITES
UGLY LANE
|
|
18/01/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
BRANDON TOP
|
|
Under 15 Premier Division |
18/01/25 09:00
|
Peterlee Helford Youth U15s Black
v
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
18/01/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
v
WITTON PARK TASC
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
18/01/25 09:30
|
DARLINGTON FC
v
HURWORTH ALBION
ST AIDANS SCHOOL
|
|
Under 15 Division 1 |
18/01/25 09:00
|
JARROW FC SHARKS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
18/01/25 10:00
|
SEATON CAREW SPARTANS
v
HEBBURN TOWN BLUE
HORNBY PARK 11V11
|
|
18/01/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
FC HARTLEPOOL WHITES
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
18/01/25 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
18/01/25 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
LEAM RANGERS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
18/01/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
FARRINGDON DETACHED
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
18/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
SOUTH TYNESIDE FC
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
18/01/25 10:30
|
GATESHEAD FC BLACKS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
18/01/25 10:30
|
SEDGEFIELD YOUTH F.C
v
SHILDON AFC U15
SEDGEGFIELD COMM COLLEGE GRASS
|
|
18/01/25 12:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
18/01/25 10:00
|
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
v
NEW BIGGIN HALL
GREENSIDE SOCIAL CLUB
|
|
18/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
18/01/25 10:30
|
ESCOMB WARRIORS
v
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
18/01/25 10:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
HEBBURN TOWN GOLD
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Under 15 Division 4 |
18/01/25 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
NORTH EAST SPORTS MADRID
SHOTTON PARK
|
|
18/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
SUNDERLAND CITY HORSWILL
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
18/01/25 09:30
|
PLAINS FARM REDS
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
18/01/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA BLUES
v
BYERS GREEN FC
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
18/01/25 10:30
|
WASHINGTON FC PANTHERS
v
LEON FC WHITES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 15 Division 5 |
18/01/25 09:00
|
CLEGWELL KESTRALS
v
WASHINGTON UNITED BLACK
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
18/01/25 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
BOWBURN PARK
|
|
18/01/25 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
BLAYDON FC
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
18/01/25 10:00
|
MURTON COLLIERY YOUTH
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
MURTON WELFARE ENCLOSED
|
|
18/01/25 10:30
|
PETERLEE HELFORD ORANGE
v
GREATHAM FC WHITES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
Under 15 Division 6 |
18/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
PLAINS FARM BLUES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
18/01/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
v
WHITELEAS WARRIORS
JUBILEE FIELDS
|
|
18/01/25 10:30
|
WARK WANDERERS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
WARKS SPORTS CLUB
|
|
18/01/25 11:00
|
WINLATON KNIGHTS
v
LEAM RANGERS BLUES
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 15 Division 7 |
18/01/25 09:00
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
BLACKHALL MONKS FC
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
18/01/25 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
CROFT SCHOOL
|
|
18/01/25 10:30
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
18/01/25 12:00
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
18/01/25 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
DAWDON WELFARE PARK
|
|
Under 15 Division 8 |
18/01/25 09:30
|
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
BISHOP MIDDLEHAM LEISURE PARK
|
|
18/01/25 10:00
|
CONSETT AFC MILAN
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
DELVES LANE FOOTBALL FIELD
|
|
18/01/25 10:00
|
CORBRIDGE UNITED
v
CATTERICK GARRISON FC
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
18/01/25 12:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
VELOCITY TIGERS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
25 January 2025 |
Girls Under 9 Premier Division |
25/01/25 08:45
|
HORDEN CW Athena’s
v
BEAMISH LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 1 |
25/01/25 08:45
|
BOLDON CA GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
25/01/25 09:40
|
WHICKHAM FC GIRLS PHOENIX
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
25/01/25 10:35
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GIRLS GOLD
v
LEAM RANGERS GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 9 Division 2 |
25/01/25 09:40
|
CLEVELAND HALL GIRLS
v
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 10 Division 1 |
25/01/25 11:30
|
RUTHERFORD GIRLS
v
GATESHEAD CLEVELAND HALL
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
25/01/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
25/01/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
25/01/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
25/01/25 11:20
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
DARLINGTON FC QUAKERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
25/01/25 12:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
25/01/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
25/01/25 09:15
|
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
25/01/25 10:15
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
BIRTLEY TOWN TORNADOES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
25/01/25 11:10
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
25/01/25 11:20
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
25/01/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
25/01/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
25/01/25 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
25/01/25 10:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
25/01/25 11:20
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
25/01/25 11:50
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
25/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
25/01/25 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
CONSETT AFC PANTHERS
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
|
25/01/25 10:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
WREKENTON NOU CAMP
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
25/01/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
25/01/25 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
v
ROKER RANGERS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
25/01/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
25/01/25 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
Whickham Fellside Fire
WASHINGTON AFC 11V11 D
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
25/01/25 08:45
|
SUNDERLAND WEST END GIRLS
v
SEATON CAREW FC VIXENS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
25/01/25 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
v
CLEGWELL FC GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
25/01/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
25/01/25 11:20
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
CLS AMAZON SAPPHIRES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
25/01/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS
v
THORNABY GIRLS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
25/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
v
T.I.B.S
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
25/01/25 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
BOLDON CA GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
25/01/25 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
25/01/25 11:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
25/01/25 09:00
|
VELOCITY FLAMES
v
WASHINGTON FC GIRLS
DOWNHILL COMPLEX PITCH C
|
|
25/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
25/01/25 10:30
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
25/01/25 10:30
|
MIDDLETON RANGERS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
Under 10 Division 11 |
25/01/25 08:45
|
HARTON and WESTOE GOLD
v
WASHINGTON FC WILDCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
25/01/25 11:00
|
HETTON JUNIORS INTER
v
WASHINGTON UNITED NAVY
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
25/01/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
CHESTER LE STREET TOWN
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
25/01/25 09:30
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
BOLDON COLTS BLUES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
25/01/25 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
PASS SOCCER GREENS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
25/01/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
KILLINGWORTH REDS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
25/01/25 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
25/01/25 11:20
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
NEW FORDLEY
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
25/01/25 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
SWALWELL JUNIORS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
25/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
HETTON JUNIORS LAZIO
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
25/01/25 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
VELOCITY WOLVES
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
25/01/25 10:20
|
EASINGTON COLLIERY
v
PETERLEE HELFORD
EASINGTON ACADAMY
|
|
25/01/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
25/01/25 10:40
|
BEAMISH FC JUVE
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
25/01/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
WASHINGTON FC LIONS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
BEAMISH FC MADRID
SHOTTON PARK
|
|
25/01/25 10:00
|
CLEVELAND HALL
v
BELMONT UNITED HAWKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
25/01/25 10:30
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
25/01/25 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
25/01/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
25/01/25 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
JARROW ST BEDES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
25/01/25 09:35
|
VELOCITY FC LIONS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
25/01/25 10:00
|
LEON FC REDS
v
SUNDERLAND ROKERITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
25/01/25 10:10
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
LEAM RANGERS YELLOWS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
25/01/25 10:10
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
25/01/25 11:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
SOUTH SHIELDS WHITES
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
25/01/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
WASHINGTON UNITED BLUES
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
25/01/25 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
25/01/25 10:00
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
25/01/25 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
HERRINGTON FC WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
25/01/25 11:20
|
DURHAM WFC
v
HERRINGTON FC GREENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
25/01/25 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
25/01/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
HETTON JUNIORS ROMA
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
25/01/25 10:10
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
25/01/25 10:30
|
EAST DURHAM
v
HETTON JUNIORS MILAN
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
25/01/25 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
SOUTH SHIELDS BLUE
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
25/01/25 12:30
|
CONSETT AFC WOLVES
v
HILDA PARK FC
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
25/01/25 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
WASHINGTON FC TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
25/01/25 09:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
SHILDON AFC U12
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
25/01/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
WILLINGTON YOUTH BLUE
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
25/01/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
25/01/25 11:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
LEON FC BLACKS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
25/01/25 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
SHOTTON COLTS BLUE
CLEGWELL CA 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
HARTON AND WESTOE AVENGERS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
SUNDERLAND RCA REDS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
DURHAM UNITED TIGERS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
25/01/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
SEAHAM RED STAR
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
25/01/25 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
ROSEBERRY PARK DRAGONS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
25/01/25 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
FELLING MAGPIES
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
25/01/25 10:00
|
BLACKFYNE FC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
25/01/25 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
v
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
25/01/25 10:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
COXHOE UNITED DORTMUND
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
25/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
25/01/25 11:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
AJX FC ACADEMY
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
25/01/25 09:00
|
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
v
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
25/01/25 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
CONSETT DRAGONS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
25/01/25 11:20
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
VELOCITY FC ALL STARS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
25/01/25 12:30
|
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
25/01/25 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
VELOCITY VIPERS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
FISHBURN COMMUNITY
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
WEAR UNITED
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
25/01/25 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
CONSETT WARRIORS
CRAGHEAD LEGION
|
|
25/01/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
25/01/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
25/01/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
Under 13 Premier Division |
25/01/25 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
25/01/25 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
DENTON DENE 9V9
|
|
25/01/25 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
25/01/25 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
25/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
LEON FC WHITES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
25/01/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
GREATHAM HARTLEPOOL
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
25/01/25 09:00
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
HURWORTH ALBION
LEYBURN GROVE
|
|
25/01/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
WASHINGTON FC LIONS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
25/01/25 09:30
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 13 Division 2 |
25/01/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
ROSEBERRY PARK
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
v
CLEVELAND HALL BLUES
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
25/01/25 09:00
|
JARROW DYNAMOS BLUE
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
25/01/25 09:30
|
DURHAM FC COLTS
v
FC HARTLEPOOL
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
25/01/25 10:00
|
DARLINGTON FC
v
FELLING MAGPIES BLUES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
25/01/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 Division 3 |
25/01/25 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
BELMONT UNITED
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
25/01/25 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
DURHAM COUNTY
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
25/01/25 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
WHICKHAM FC BLUES
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
25/01/25 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
DURHAM WFC
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
25/01/25 10:35
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
JARROW FC CRUSADERS
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
Under 13 Division 4 |
25/01/25 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
25/01/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
25/01/25 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
25/01/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
DURHAM FC DIAMONDS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
25/01/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
THORNLEY JUNIORS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
25/01/25 09:30
|
Whickham Fellside
v
WASHINGTON UNITED BLUE
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 13 Division 5 |
25/01/25 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
HETTON JUNIORS JUVE
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
25/01/25 09:00
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
BIRTLEY TOWN WHITES
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
25/01/25 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
CHILTON
|
|
25/01/25 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
WHICKHAM FC WHITES
WINGATE WELFARE PARK
|
|
25/01/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
WASHINGTON NSG FC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
25/01/25 11:00
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
CONSETT AFC EAGLES
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 6 |
25/01/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
25/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
HETTON JUNIORS ROMA
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
25/01/25 10:10
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
LEAM RANGERS GREENS
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
25/01/25 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
25/01/25 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
25/01/25 10:30
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
FELLING MAGPIES BLACKS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
Under 13 Division 7 |
25/01/25 08:30
|
VELOCITY EAGLES
v
DURHAM UNITED PANTHERS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
25/01/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
RUTHERFORD AFC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
25/01/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
25/01/25 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
SEATON CAREW TIGERS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
25/01/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
WASHINGTON FC LYNX
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
25/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
SHINCLIFFE JUNIORS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
25/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
HILDA PARK
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
25/01/25 09:30
|
WINGATE FC
v
WEAR UNITED BLUES
WINGATE WELFARE PARK
|
|
25/01/25 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
v
PETERLEE AZULS FC
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
25/01/25 10:10
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
25/01/25 11:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
VELOCITY PYTHONS
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
Under 13 Division 9 |
25/01/25 09:00
|
Whickham Fellside Youth
v
AJX FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
25/01/25 10:30
|
WEAR UNITED YELLOWS
v
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
25/01/25 10:45
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 13 Division 10 |
25/01/25 09:00
|
WEAR UNITED VEDRA
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
25/01/25 09:30
|
CONSETT AFC STORM
v
WHITELEAS EAGLES
CONSETT AFC 11V11
|
|
25/01/25 10:00
|
PETERLEE TOWN GOLD
v
WASHINGTON FC TIGERS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
25/01/25 10:00
|
WHITLEAS HAWKS
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
25/01/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
FISHBURN COMMUNITY
BRANDON TOP
|
|
Under 14 Premier Division |
25/01/25 09:00
|
SEABURN JUNIORS
v
BEAMISH FC
LEYBURN GROVE
|
|
25/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
REVOLUTION FC
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
25/01/25 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
v
SOUTH SHIELDS FC
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
25/01/25 11:00
|
SILKSWORTH CW
v
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 1 |
25/01/25 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
HETTON JUNIORS INTER
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
25/01/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
WINLATON TROJANS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
25/01/25 10:00
|
BOLDON COLTS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
25/01/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
ST HILDS SCHOOL
|
|
25/01/25 12:00
|
DURHAM FC
v
FOUNDATION OF LIGHT
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
25/01/25 13:00
|
CROOK TOWN YOUTH
v
SEATON CAREW LIONS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
Under 14 Division 2 |
25/01/25 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
BLACKFYNE FC
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
25/01/25 10:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
25/01/25 10:00
|
SHILDON A.F.C U14
v
REVOLUTION GALACTICOS
KING JAMES I ACADEMY
|
|
25/01/25 10:30
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
25/01/25 11:20
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
PASS SOCCER GREEN
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 14 Division 3 |
25/01/25 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
SPENNITHORNE and HARMBYJFC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
25/01/25 10:30
|
WHITBURN AND CLEADON REAL
v
CONSETT STEEL
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
Under 14 Division 4 |
25/01/25 09:00
|
PRUDHOE BLUES
v
EAST DURHAM REDS
EASTWOODS PARK
|
|
25/01/25 09:00
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
BROWNEY BLACKS
HARTON ACADEMY 3G
|
|
25/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
v
FC HARTLEPOOL WHITES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
25/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
WASHINGTON JUNIORS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
25/01/25 10:30
|
REDBY CA
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
25/01/25 10:30
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
HEBBURN TOWN GOLDS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 5 |
25/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
LEON FC BLUES
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
25/01/25 10:15
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
FELLING MAGPIES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
25/01/25 10:30
|
ESCOMB YOUTH
v
GATESHEAD FC JUNIORS
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
25/01/25 13:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
CLEGWELL FC HAWKS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 14 Division 6 |
25/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
SUNDERLAND RCA REDS
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
Under 14 Division 7 |
25/01/25 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
25/01/25 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
HETTON LYONS YOUTH
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
25/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
25/01/25 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
25/01/25 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
25/01/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
25/01/25 11:00
|
COXHOE UNITED
v
ROKER RANGERS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
25/01/25 09:00
|
SWALWELL SWIFTS
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
25/01/25 10:10
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
25/01/25 10:30
|
EASINGTON COLIERY AFC
v
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
25/01/25 10:30
|
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
v
CRAGHEAD FC
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
25/01/25 12:00
|
NSG ATHLETIC PUMAS
v
CONSETT AFC BEDLAM
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 9 |
25/01/25 09:00
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
25/01/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
25/01/25 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
HEBBURN TOWN BLACKS
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
25/01/25 10:00
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
SHILDON AFC U14 WHITES
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
25/01/25 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
WALDRIDGE PARK DUNSTON
KIBBLESWORTH PARK
|
|
25/01/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 15 Premier Division |
25/01/25 09:30
|
HURWORTH ALBION
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
HACSA SPORTS FIELD, 11V11
|
|
25/01/25 10:00
|
HILDA PARK JUNIORS
v
Peterlee Helford Youth U15s Black
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
25/01/25 10:30
|
WITTON PARK TASC
v
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
WI
|
|
25/01/25 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 15 Division 1 |
25/01/25 09:00
|
LEAM RANGERS
v
RUTHERFORD AFC REDS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
25/01/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
25/01/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
25/01/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
JARROW FC SHARKS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
25/01/25 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
SEATON CAREW SPARTANS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
25/01/25 10:30
|
HEBBURN TOWN BLUE
v
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
25/01/25 09:00
|
FARRINGDON DETACHED
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
25/01/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
25/01/25 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
HEIGHINGTON BOYS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
25/01/25 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
FELLING MAGPIES BLACKS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
25/01/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
25/01/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
GATESHEAD FC BLACKS
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
Under 15 Division 3 |
25/01/25 09:00
|
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
v
HETTON JUNIORS LAZIO
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
|
|
25/01/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
DURHAM COUNTY FC
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
25/01/25 09:30
|
CONSETT AFC JUVE
v
ESCOMB WARRIORS
CONSETT AFC 11V11
|
|
25/01/25 12:00
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
NEW BIGGIN HALL
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
25/01/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS MADRID
v
PLAINS FARM REDS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
25/01/25 09:30
|
SUNDERLAND CITY HORSWILL
v
LEON FC WHITES
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
25/01/25 10:00
|
BYERS GREEN FC
v
WASHINGTON FC PANTHERS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
25/01/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
WASHINGTON FC PUMAS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 15 Division 5 |
25/01/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
NEW DURHAM AFC
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
25/01/25 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
GATESHEAD FC STRIPES
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
25/01/25 10:00
|
BLAYDON FC
v
PETERLEE HELFORD ORANGE
BLAYDON YOUTH & COMMUNITY CENTRE
|
|
25/01/25 10:10
|
GREATHAM FC WHITES
v
MURTON COLLIERY YOUTH
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
25/01/25 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACK
v
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
25/01/25 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
CLEGWELL KESTRALS
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 15 Division 6 |
25/01/25 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
WINLATON KNIGHTS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
25/01/25 09:00
|
LEAM RANGERS BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
25/01/25 09:30
|
PLAINS FARM BLUES
v
WARK WANDERERS
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
25/01/25 10:30
|
WHITELEAS WARRIORS
v
BLACKFYNE FC
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
Under 15 Division 7 |
25/01/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
25/01/25 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
25/01/25 10:00
|
LEON FC
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
HERRINGTON BURN
|
|
25/01/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
EAST DURHAM FC
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
25/01/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
25/01/25 12:00
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
ROSEBERRY PARK
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 15 Division 8 |
25/01/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
CATTERICK GARRISON FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
25/01/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
WALDRIDGE PARK NETHERTON
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
25/01/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
DURHAM UNITED LIONS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
25/01/25 09:00
|
VELOCITY TIGERS
v
CORBRIDGE UNITED
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
25/01/25 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
CONSETT AFC MILAN
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 17 Premier Division |
25/01/25 09:40
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
v
JARROW FC KNIGHTS
RIVERSIDE COMPLEX 3G
|
|
01 February 2025 |
Girls Under 9 Premier Division |
01/02/25 08:45
|
SHOTTON COLTS GIRLS
v
HORDEN CW Athena’s
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
01/02/25 09:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
01/02/25 10:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
01/02/25 10:00
|
T.I.B.S
v
BORO RANGERS GIRLS
CONYERS SCHOOL
|
|
01/02/25 10:30
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
THORNABY GIRLS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
01/02/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
01/02/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
DARLINGTON TOWN GIRLS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
01/02/25 11:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
JARROW FC VIKINGS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
01/02/25 08:45
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
SILKSWORTH JUNIOR SCHOOL
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
01/02/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 10 Division 11 |
01/02/25 08:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
01/02/25 09:00
|
NEW FORDLEY
v
KILLINGWORTH REDS
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
01/02/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
01/02/25 10:00
|
BOLDON COLTS BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
01/02/25 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
01/02/25 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
LEON FC WHITES
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
01/02/25 10:10
|
PASS SOCCER GREENS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
01/02/25 10:20
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
EASINGTON ACADAMY
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
01/02/25 09:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
01/02/25 09:00
|
PETERLEE HELFORD
v
VELOCITY WOLVES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
01/02/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
01/02/25 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
01/02/25 11:00
|
BOLDON COLTS
v
BEAMISH FC JUVE
BOLDON COMM ASSOC
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
01/02/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
01/02/25 09:30
|
BEAMISH FC MADRID
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
01/02/25 09:30
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
01/02/25 10:10
|
CLEVELAND HALL
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
01/02/25 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
01/02/25 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
THORNLEY JUNIORS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
01/02/25 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
01/02/25 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
01/02/25 09:35
|
VELOCITY FC LIONS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
01/02/25 10:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
LEAM RANGERS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
01/02/25 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
LEON FC REDS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
01/02/25 10:10
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
BIRTLEY TOWN
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
01/02/25 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
01/02/25 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
01/02/25 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
DURHAM WFC
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
01/02/25 10:10
|
HERRINGTON FC GREENS
v
HERRINGTON FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
01/02/25 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
WASHINGTON UNITED BLUES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
01/02/25 13:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
01/02/25 09:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
GATESHEAD FC JUNIORS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
01/02/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
HETTON JUNIORS MILAN
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
01/02/25 10:00
|
HILDA PARK FC
v
CROOK TOWN WOLVES
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
01/02/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
EAST DURHAM
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
01/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
CONSETT AFC WOLVES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
01/02/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
01/02/25 08:45
|
LEON FC BLACKS
v
WASHINGTON FC PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
01/02/25 09:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
01/02/25 09:30
|
SHILDON AFC U12
v
WASHINGTON FC TIGERS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
01/02/25 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
01/02/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUE
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
01/02/25 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
FELLING MAGPIES
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
01/02/25 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
HARTON AND WESTOE AVENGERS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
01/02/25 10:10
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
01/02/25 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
01/02/25 11:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
01/02/25 11:00
|
SEAHAM RED STAR
v
CLEGWELL FC KESTRELS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
01/02/25 10:00
|
AJX FC ACADEMY
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
01/02/25 10:30
|
COXHOE UNITED DORTMUND
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
01/02/25 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
01/02/25 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
01/02/25 10:40
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
01/02/25 09:00
|
VELOCITY FC ALL STARS
v
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
01/02/25 10:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
01/02/25 11:20
|
CONSETT DRAGONS
v
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
01/02/25 12:30
|
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
v
WASHINGTON FC JAGUARS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
01/02/25 09:00
|
WEAR UNITED
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
01/02/25 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
01/02/25 09:35
|
VELOCITY VIPERS
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
01/02/25 09:35
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
01/02/25 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
HEIGHINGTON FC
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
01/02/25 10:10
|
CONSETT WARRIORS
v
CRAGHEAD MADRID
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
01/02/25 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
WHITBURN PANTHERS FC
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 13 Premier Division |
01/02/25 08:45
|
LEON FC WHITES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
01/02/25 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
LEYBURN GROVE
|
|
01/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SUNDERLAND ROKERITES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
01/02/25 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
MONTAGU BLUES
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
01/02/25 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
STOCKTON TOWN BLUES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 1 |
01/02/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
01/02/25 09:00
|
LEAM RANGERS
v
WEARSIDE REDS FC
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
01/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
01/02/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
BEAMISH LIONS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
01/02/25 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
GREATHAM HARTLEPOOL
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
01/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 2 |
01/02/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
DARLINGTON FC
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
01/02/25 09:30
|
DURHAM FC COLTS
v
JARROW DYNAMOS BLUE
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
01/02/25 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
HEIGHINGTON FC
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
01/02/25 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
FELLING MAGPIES BLUES
BARMOOR HUB
|
|
01/02/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
01/02/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
WILLINGTON YOUTH
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 13 Division 3 |
01/02/25 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
BELMONT UNITED
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
01/02/25 09:00
|
CLEGWELL FC
v
DURHAM WFC
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
01/02/25 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
WHICKHAM FC BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
01/02/25 09:00
|
JARROW FC CRUSADERS
v
DURHAM COUNTY
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
01/02/25 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
01/02/25 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
JARROW YOUTH UNITED
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
Under 13 Division 4 |
01/02/25 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
SWALWELL JUNIORS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
01/02/25 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
Whickham Fellside
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
01/02/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
01/02/25 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
WASHINGTON UNITED BLUE
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
01/02/25 12:00
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 13 Division 5 |
01/02/25 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
CONSETT AFC EAGLES
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
01/02/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
01/02/25 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
WINGATE WELFARE PARK
|
|
01/02/25 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
CONSETT AFC DORTMUND
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
|
01/02/25 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
SUNDERLAND RCA GOLD
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
01/02/25 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
CHILTON JUNIORS
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 13 Division 6 |
01/02/25 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
01/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
01/02/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
01/02/25 10:10
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
EAST DURHAM WARRIORS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
01/02/25 10:15
|
LEAM RANGERS GREENS
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
01/02/25 11:20
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
01/02/25 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
DEERNESS VALLEY STORM
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
01/02/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
VELOCITY EAGLES
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
01/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
01/02/25 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
01/02/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
SOUTH SHIELDS WHITES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Division 8 |
01/02/25 09:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
01/02/25 09:00
|
VELOCITY PYTHONS
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
01/02/25 09:00
|
WEAR UNITED BLUES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
01/02/25 10:00
|
HILDA PARK
v
WINGATE FC
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
PETERLEE AZULS FC
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
01/02/25 11:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 13 Division 9 |
01/02/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
01/02/25 09:30
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
WALDRIDGE PARK FC LIONS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
01/02/25 10:30
|
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
v
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
01/02/25 10:30
|
WEAR UNITED YELLOWS
v
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 13 Division 10 |
01/02/25 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
PETERLEE TOWN GOLD
THE VENUE
|
|
01/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
ROSEBERRY PARK FALCONS
WASHINGTON AFC 11V11 A
|
|
01/02/25 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
CONSETT AFC STORM
FISHBURN CRICKET CLUB 11V11
|
|
01/02/25 10:00
|
WHITELEAS EAGLES
v
WHITLEAS HAWKS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
WEAR UNITED VEDRA
BRANDON TOP
|
|
Under 14 Premier Division |
01/02/25 09:00
|
SEABURN JUNIORS
v
RUTHERFORD AFC
LEYBURN GROVE
|
|
01/02/25 09:30
|
LEON FC WHITES
v
WASHINGTON FC TIGONS
RYHOPE CW
|
|
01/02/25 10:00
|
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
BEAMISH FC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
01/02/25 11:00
|
SILKSWORTH CW
v
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 1 |
01/02/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC REDS
v
PRUDHOE BLACKS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
01/02/25 09:30
|
SEATON CAREW LIONS
v
HETTON JUNIORS INTER
HORNBY PARK 11V11
|
|
01/02/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
BOLDON COLTS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
01/02/25 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
CROOK TOWN YOUTH
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
01/02/25 11:00
|
WINLATON TROJANS
v
DURHAM FC
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 14 Division 2 |
01/02/25 09:00
|
PASS SOCCER GREEN
v
HYLTON COLLIERY WELFARE
MURTON WELFARE 9V9
|
|
01/02/25 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
SHILDON A.F.C U14
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
01/02/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
CLEVELAND HALL BLUES
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
01/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC WHITES
v
REVOLUTION GALACTICOS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
01/02/25 12:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 14 Division 3 |
01/02/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON REAL
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
01/02/25 09:30
|
SHOTTON COLTS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
|
|
01/02/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
CONSETT STEEL
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 14 Division 4 |
01/02/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
PRUDHOE BLUES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
01/02/25 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
EAST DURHAM REDS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
01/02/25 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
01/02/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
REDBY CA
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
01/02/25 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLDS
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 5 |
01/02/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
DURHAM UNITED FC LIONS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
01/02/25 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
ESCOMB YOUTH
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
01/02/25 09:00
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
01/02/25 10:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
01/02/25 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
ST HARTON and WESTOE VIPERS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
01/02/25 12:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
LEON FC BLUES
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 6 |
01/02/25 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
GREATHAM FC BLUES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
01/02/25 09:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
01/02/25 10:00
|
WHITELEAS SHARKS
v
ROSEBERRY PARK
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
01/02/25 10:30
|
DURHAM COUNTY FC
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
Under 14 Division 7 |
01/02/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
01/02/25 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
WEAR UNITED FC
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
01/02/25 09:30
|
ROKER RANGERS
v
HETTON JUNIORS ROMA
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
01/02/25 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
BROWNEY GOLDS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
PRUDHOE YELLOWS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
01/02/25 12:00
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
COXHOE UNITED
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 8 |
01/02/25 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
EASINGTON COLIERY AFC
CRAGHEAD FOOTBALL CLUB
|
|
01/02/25 09:30
|
CONSETT AFC BEDLAM
v
NSG ATHLETIC PUMAS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
01/02/25 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
v
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 14 Division 9 |
01/02/25 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
FERRYHILL MINERS UTD
KING JAMES I ACADEMY
|
|
01/02/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
WILLINGTON YOUTH
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
01/02/25 10:00
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
01/02/25 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
UGLY LANE
|
|
Under 15 Premier Division |
01/02/25 09:00
|
Peterlee Helford Youth U15s Black
v
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 3
|
|
01/02/25 09:30
|
DARLINGTON FC
v
WITTON PARK TASC
ST AIDANS SCHOOL
|
|
01/02/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
HILDA PARK JUNIORS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 11V11
|
|
01/02/25 11:00
|
SPENNYMOOR TOWN FC KNIGHTS
v
HURWORTH ALBION
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 15 Division 1 |
01/02/25 09:00
|
JARROW FC SHARKS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
01/02/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
01/02/25 10:00
|
SEATON CAREW SPARTANS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
HORNBY PARK 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
HEBBURN TOWN BLUE
v
LEAM RANGERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
01/02/25 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
01/02/25 09:00
|
HEIGHINGTON BOYS
v
SOUTH TYNESIDE FC
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
01/02/25 09:30
|
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
01/02/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
SHILDON AFC U15
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
01/02/25 10:30
|
GATESHEAD FC BLACKS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
01/02/25 10:30
|
SEDGEFIELD YOUTH F.C
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
SEDGEGFIELD COMM COLLEGE GRASS
|
|
01/02/25 12:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
FARRINGDON DETACHED
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
01/02/25 09:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
01/02/25 09:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
CONSETT AFC JUVE
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
01/02/25 10:00
|
NEW BIGGIN HALL
v
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
GALA FIELD
|
|
01/02/25 10:00
|
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
GREENSIDE SOCIAL CLUB
|
|
01/02/25 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
WASHINGTON UNITED GOLD
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
01/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
PLAINS FARM REDS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
01/02/25 10:00
|
LEON FC WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
HERRINGTON BURN
|
|
01/02/25 10:30
|
WASHINGTON FC PANTHERS
v
SHOTTON COLTS BLUE
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
01/02/25 11:30
|
SUNDERLAND CITY HORSWILL
v
BYERS GREEN FC
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
Under 15 Division 5 |
01/02/25 09:00
|
CLEGWELL KESTRALS
v
WASHINGTON JUNIORS
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
01/02/25 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
GREATHAM FC WHITES
BOWBURN PARK
|
|
01/02/25 10:00
|
MURTON COLLIERY YOUTH
v
PETERLEE HELFORD ORANGE
MURTON WELFARE ENCLOSED
|
|
01/02/25 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACK
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
01/02/25 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
v
WEAR UNITED BLUES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 15 Division 6 |
01/02/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
v
FELLING MAGPIES BLUES
JUBILEE FIELDS
|
|
01/02/25 10:30
|
WARK WANDERERS
v
WASHINGTON FC LIONS
WARKS SPORTS CLUB
|
|
01/02/25 10:30
|
WHITELEAS WARRIORS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
01/02/25 11:00
|
BLACKFYNE FC
v
LEAM RANGERS BLUES
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
Under 15 Division 7 |
01/02/25 09:00
|
EAST DURHAM FC
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
01/02/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
LEON FC
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
01/02/25 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
CROFT SCHOOL
|
|
01/02/25 12:00
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
01/02/25 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
BLACKHALL MONKS FC
DAWDON WELFARE PARK
|
|
01/02/25 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
WASHINGTON UNITED NAVY
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
01/02/25 10:00
|
CONSETT AFC MILAN
v
WALDRIDGE PARK NETHERTON
DELVES LANE FOOTBALL FIELD
|
|
01/02/25 10:00
|
CORBRIDGE UNITED
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
01/02/25 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
VELOCITY TIGERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 16 Division 2 |
01/02/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
v
FELLING MAGPIES WHITES
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE (TECH PITCH)
|
|
01/02/25 12:00
|
WHICKHAM FC
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
AXWELL PARK,
|
|
Under 17 Division 1 |
01/02/25 10:00
|
NEWCASTLE SPORTING CLUB
v
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
KIBBLESWORTH PARK
|
|
08 February 2025 |
Girls Under 9 Division 2 |
08/02/25 08:45
|
CROOK TOWN AFC YOUTH RAVENS
v
WASHINGTON ATHLETIC JAGUARS
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
08/02/25 08:45
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS HOUGHTON
WASHINGTON HUB PITCH 2 7V7
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
08/02/25 09:15
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
08/02/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
08/02/25 10:10
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
08/02/25 10:10
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
08/02/25 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
08/02/25 12:30
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
08/02/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
v
BIRTLEY TOWN TORNADOES
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
08/02/25 09:15
|
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
08/02/25 10:10
|
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
08/02/25 11:10
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
08/02/25 11:20
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
BEAMISH LIONESSES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
08/02/25 09:00
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
08/02/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
08/02/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
08/02/25 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
08/02/25 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
08/02/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
08/02/25 09:00
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
08/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
WREKENTON NOU CAMP
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
08/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
DARLINGTON RA GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
08/02/25 10:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
08/02/25 10:30
|
JARROW HURRICANES
v
Whickham Fellside Fire
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
08/02/25 12:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
ROKER RANGERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
08/02/25 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
08/02/25 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
v
SUNDERLAND WEST END GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
08/02/25 10:45
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
CLEGWELL FC GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
08/02/25 11:30
|
SEATON CAREW FC VIXENS
v
CLS AMAZON SAPPHIRES
HORNBY PARK 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
08/02/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
08/02/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
08/02/25 10:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
08/02/25 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
v
T.I.B.S
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
08/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
v
LEAM RANGERS GIRLS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
08/02/25 11:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
THORNABY GIRLS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
08/02/25 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
08/02/25 10:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
DARLINGTON TOWN GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
08/02/25 11:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
JARROW FC VIKINGS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
08/02/25 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
DURHAM COUNTY FC GIRLS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
08/02/25 11:00
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
08/02/25 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
08/02/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
KILLINGWORTH REDS
EASINGTON ACADAMY
|
|
08/02/25 09:00
|
NEW FORDLEY
v
PASS SOCCER GREENS
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
08/02/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
BOLDON COLTS BLUES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
08/02/25 11:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
CHESTER LE STREET TOWN
ST AIDANS SCHOOL
|
|
08/02/25 12:30
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
08/02/25 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
08/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
BOLDON COLTS
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
08/02/25 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
08/02/25 10:10
|
SWALWELL JUNIORS
v
PETERLEE HELFORD
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
08/02/25 10:40
|
BEAMISH FC JUVE
v
EASINGTON COLLIERY
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
08/02/25 11:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
08/02/25 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
08/02/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
POOLS YOUTH FC REDS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
08/02/25 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
BELMONT UNITED HAWKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
08/02/25 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
THORNLEY JUNIORS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
08/02/25 11:00
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
WASHINGTON FC LIONS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
08/02/25 11:20
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
CLEVELAND HALL
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
08/02/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
VELOCITY FC LIONS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
08/02/25 10:00
|
LEON FC REDS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
08/02/25 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
08/02/25 10:10
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
WASHINGTON FC WILDCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
08/02/25 10:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
08/02/25 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
08/02/25 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
SOUTH SHIELDS WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
08/02/25 09:00
|
DURHAM WFC
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
08/02/25 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
08/02/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
08/02/25 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
08/02/25 11:20
|
HERRINGTON FC GREENS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
08/02/25 11:20
|
HERRINGTON FC WHITES
v
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
08/02/25 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
WHITELEAS TIGERS
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
08/02/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
CONSETT AFC WOLVES
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
08/02/25 09:15
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
HILDA PARK FC
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
08/02/25 09:30
|
DURHAM FC
v
EAST DURHAM
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
08/02/25 10:10
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
SOUTH SHIELDS BLUE
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
08/02/25 11:20
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
08/02/25 11:20
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
08/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
08/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
08/02/25 09:30
|
SHILDON AFC U12
v
LEON FC BLACKS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
08/02/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUE
v
BOLDON CA GIRLS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
08/02/25 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
ROSEBERRY PARK DRAGONS
CLEGWELL CA 9V9
|
|
08/02/25 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
SUNDERLAND RCA REDS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
08/02/25 09:00
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
08/02/25 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
SEAHAM RED STAR
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
08/02/25 09:30
|
HARTON AND WESTOE AVENGERS
v
DURHAM UNITED TIGERS
JACK CLARK PARK
|
|
08/02/25 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
08/02/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
COXHOE UNITED BLACKS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
08/02/25 09:30
|
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
v
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
08/02/25 10:00
|
BLACKFYNE FC
v
COXHOE UNITED DORTMUND
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
08/02/25 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
AJX FC ACADEMY
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
08/02/25 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
08/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
FELLING MAGPIES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
08/02/25 09:00
|
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
08/02/25 10:00
|
CRAGHEAD MILAN
v
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
CRAGHEAD LEGION
|
|
08/02/25 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
VELOCITY FC ALL STARS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
08/02/25 11:20
|
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
08/02/25 12:30
|
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
v
CONSETT DRAGONS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
08/02/25 08:30
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
WHITBURN PANTHERS FC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
08/02/25 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
08/02/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
FISHBURN COMMUNITY
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
08/02/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
WEAR UNITED
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
08/02/25 11:20
|
CONSETT WARRIORS
v
HEIGHINGTON FC
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 13 Premier Division |
08/02/25 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
08/02/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
WHICKHAM FC REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
08/02/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
MONTAGU BLUES
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
08/02/25 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
08/02/25 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
LEON FC WHITES
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
08/02/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
08/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
08/02/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
LEAM RANGERS
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
08/02/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
08/02/25 09:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
HURWORTH ALBION
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
08/02/25 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
GREATHAM HARTLEPOOL
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
08/02/25 09:30
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
08/02/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
Under 13 Division 2 |
08/02/25 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
08/02/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
FC HARTLEPOOL
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
08/02/25 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
v
JARROW DYNAMOS BLUE
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
08/02/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
CLEVELAND HALL BLUES
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
08/02/25 10:00
|
DARLINGTON FC
v
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
ST AIDANS SCHOOL
|
|
08/02/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
DURHAM FC COLTS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 Division 3 |
08/02/25 09:00
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
SOUTH MOOR JUNIORS
DOWNHILL HUB COMPLEX PITCH ONE 11V11
|
|
08/02/25 09:00
|
JARROW FC CRUSADERS
v
SHILDON AFC U13
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
08/02/25 10:30
|
BELMONT UNITED
v
DURHAM WFC
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
08/02/25 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
PETERLEE TOWN FC
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 13 Division 4 |
08/02/25 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
08/02/25 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
08/02/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
FARRINGDON RANGERS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
08/02/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
DURHAM FC DIAMONDS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
08/02/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
CONSETT A.F.C LIONS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
08/02/25 09:30
|
Whickham Fellside
v
THORNLEY JUNIORS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
Under 13 Division 5 |
08/02/25 09:00
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
08/02/25 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
SHOTTON COLTS BLUES
CHILTON
|
|
08/02/25 09:30
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
BIRTLEY TOWN WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
08/02/25 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
|
08/02/25 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
WASHINGTON NSG FC
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
08/02/25 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
WHICKHAM FC WHITES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 6 |
08/02/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
HETTON JUNIORS ROMA
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
08/02/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
08/02/25 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
FELLING MAGPIES BLACKS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
08/02/25 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
08/02/25 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
08/02/25 10:30
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
EAST DURHAM WARRIORS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
Under 13 Division 7 |
08/02/25 08:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
08/02/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
08/02/25 09:35
|
VELOCITY EAGLES
v
RUTHERFORD AFC
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
08/02/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
SEATON CAREW TIGERS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
08/02/25 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
08/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
08/02/25 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
VELOCITY PYTHONS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
08/02/25 09:30
|
WINGATE FC
v
GATESHEAD JUNIORS
WINGATE WELFARE PARK
|
|
08/02/25 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
BLACKWELL MEADOWS
|
|
08/02/25 10:00
|
HILDA PARK
v
PETERLEE AZULS FC
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
08/02/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
WASHINGTON FC PUMAS
BRANDON TOP
|
|
Under 13 Division 9 |
08/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
v
AJX FC
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
08/02/25 10:30
|
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
v
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
08/02/25 10:45
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
WEAR UNITED YELLOWS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
08/02/25 12:00
|
Whickham Fellside Youth
v
RYTON and CRAWCROOK BLACKS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 14 Premier Division |
08/02/25 09:00
|
REVOLUTION FC
v
LEON FC WHITES
KINGS ACADEMY
|
|
08/02/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
SOUTH SHIELDS FC
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
08/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
08/02/25 12:00
|
BEAMISH FC
v
SILKSWORTH CW
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 14 Division 1 |
08/02/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
08/02/25 09:30
|
DURHAM FC
v
BOLDON COLTS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
08/02/25 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
08/02/25 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
SEATON CAREW LIONS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
08/02/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
WINLATON TROJANS
ST HILDS SCHOOL
|
|
08/02/25 13:00
|
CROOK TOWN YOUTH
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
Under 14 Division 2 |
08/02/25 10:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
08/02/25 11:30
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
WASHINGTON FC TIGERS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
Under 14 Division 3 |
08/02/25 10:30
|
WHITBURN AND CLEADON REAL
v
SHOTTON COLTS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
Under 14 Division 4 |
08/02/25 09:00
|
EAST DURHAM REDS
v
BROWNEY BLACKS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
08/02/25 09:00
|
PRUDHOE BLUES
v
WASHINGTON JUNIORS
EASTWOODS PARK
|
|
08/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
v
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
08/02/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
08/02/25 10:30
|
REDBY CA
v
HEBBURN TOWN GOLDS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
08/02/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
08/02/25 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
FELLING MAGPIES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
08/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
DURHAM UNITED FC LIONS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
08/02/25 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
LEON FC BLUES
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
08/02/25 10:30
|
ESCOMB YOUTH
v
DEERNESS VALLEY STORM
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 14 Division 6 |
08/02/25 09:00
|
GREATHAM FC BLUES
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
08/02/25 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
SUNDERLAND RCA REDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
08/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
ROSEBERRY PARK
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
08/02/25 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
WHITELEAS SHARKS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
08/02/25 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
DURHAM COUNTY FC
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
Under 14 Division 7 |
08/02/25 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
PRUDHOE YELLOWS
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
08/02/25 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
HORDEN WELFARE PARK
|
|
08/02/25 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
08/02/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
08/02/25 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
HETTON LYONS YOUTH
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
08/02/25 11:00
|
COXHOE UNITED
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
08/02/25 09:00
|
SWALWELL SWIFTS
v
EASINGTON COLIERY AFC
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
08/02/25 12:00
|
NSG ATHLETIC PUMAS
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
08/02/25 12:00
|
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
v
WASHINGTON UNITED NAVY
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 14 Division 9 |
08/02/25 09:00
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
SHILDON AFC U14 WHITES
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
08/02/25 09:30
|
HEBBURN TOWN BLACKS
v
CONSETT AFC CARNAGE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
08/02/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
GATESHEAD FELL ORANGE
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
08/02/25 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
Under 15 Premier Division |
08/02/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
WITTON PARK TASC
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 15 Division 1 |
08/02/25 09:00
|
JARROW FC SHARKS
v
SEATON CAREW SPARTANS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
08/02/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
v
HEBBURN TOWN BLUE
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
08/02/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
08/02/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
08/02/25 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
LEAM RANGERS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
08/02/25 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
RUTHERFORD AFC REDS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
Under 15 Division 2 |
08/02/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
08/02/25 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
08/02/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
SHILDON AFC U15
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
08/02/25 10:10
|
FARRINGDON DETACHED
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
08/02/25 11:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
FELLING MAGPIES BLACKS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
08/02/25 09:00
|
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
v
WASHINGTON UNITED GOLD
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
|
|
08/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
HEBBURN TOWN GOLD
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
08/02/25 09:30
|
CONSETT AFC JUVE
v
NEW BIGGIN HALL
CONSETT AFC 11V11
|
|
08/02/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 4 |
08/02/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
08/02/25 11:30
|
SUNDERLAND CITY HORSWILL
v
WASHINGTON FC PANTHERS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
Under 15 Division 5 |
08/02/25 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
08/02/25 10:00
|
BLAYDON FC
v
MURTON COLLIERY YOUTH
BLAYDON YOUTH & COMMUNITY CENTRE
|
|
08/02/25 10:10
|
GREATHAM FC WHITES
v
WASHINGTON UNITED BLACK
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
08/02/25 10:30
|
GATESHEAD FC STRIPES
v
CLEGWELL KESTRALS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
08/02/25 10:30
|
PETERLEE HELFORD ORANGE
v
NEW DURHAM AFC
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
08/02/25 10:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 15 Division 6 |
08/02/25 09:00
|
LEAM RANGERS BLUES
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
08/02/25 09:30
|
PLAINS FARM BLUES
v
WHITELEAS WARRIORS
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
08/02/25 09:30
|
WINLATON KNIGHTS
v
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
08/02/25 10:30
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
BLACKFYNE FC
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 7 |
08/02/25 09:00
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
EAST DURHAM FC
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
08/02/25 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
08/02/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
08/02/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 8 |
08/02/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
08/02/25 09:30
|
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
v
CORBRIDGE UNITED
BISHOP MIDDLEHAM LEISURE PARK
|
|
08/02/25 10:30
|
WALDRIDGE PARK NETHERTON
v
CATTERICK GARRISON FC
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
08/02/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
CONSETT AFC MILAN
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
08/02/25 12:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
VELOCITY TIGERS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 16 Division 2 |
08/02/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE JUNIORS FC U16 BLACKS
v
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE (TECH PITCH)
|
|
08/02/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
PETERLEE EVOLUTION FC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 17 Division 3 |
08/02/25 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
Under 18 Division 2 |
08/02/25 09:00
|
SEAHAM UNITED
v
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
08/02/25 09:30
|
WHICKHAM FELLSIDE
v
WEST CORNFORTH YOUTH FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
08/02/25 10:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
SOUTH TYNESIDE FC
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
15 February 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
15/02/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
15/02/25 09:00
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
15/02/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
15/02/25 09:30
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
ST AIDANS SCHOOL
|
|
15/02/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
HETTON JUNIORS GIRLS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
15/02/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
15/02/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
15/02/25 10:15
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
BEAMISH LIONESSES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
15/02/25 11:10
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
15/02/25 11:20
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
BIRTLEY TOWN TORNADOES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
15/02/25 09:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
15/02/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
15/02/25 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
15/02/25 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
15/02/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
15/02/25 11:20
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
15/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
15/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
15/02/25 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
15/02/25 11:20
|
CONSETT AFC PANTHERS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
15/02/25 10:30
|
ROKER RANGERS
v
JARROW HURRICANES
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
15/02/25 10:00
|
SEATON CAREW FC VIXENS
v
CLEGWELL FC GIRLS
HORNBY PARK 11V11
|
|
15/02/25 10:30
|
CLS AMAZON SAPPHIRES
v
SUNDERLAND WEST END GIRLS
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH C
|
|
15/02/25 12:00
|
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
15/02/25 10:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
v
CONSETT AFC PUMAS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
15/02/25 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
15/02/25 10:25
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
T.I.B.S
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
15/02/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
THORNABY GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
15/02/25 11:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
15/02/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
15/02/25 11:00
|
DURHAM COUNTY FC GIRLS
v
DARLINGTON TOWN GIRLS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
15/02/25 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
TEESSIDE JUNIORS
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
15/02/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
FC HARTLEPOOL WHITES
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
15/02/25 09:30
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
FOUNDATION OF LIGHT
ST AIDANS SCHOOL
|
|
15/02/25 10:00
|
BOLDON COLTS BLUES
v
NEW FORDLEY
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
15/02/25 10:00
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
LEON FC WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
15/02/25 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
EASINGTON COLLIERY CW
AMBERLEY PARK
|
|
15/02/25 10:10
|
PASS SOCCER GREENS
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
15/02/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
EASINGTON ACADAMY
|
|
15/02/25 09:35
|
VELOCITY WOLVES
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
15/02/25 11:00
|
BOLDON COLTS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
BOLDON COMM ASSOC
|
|
15/02/25 11:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
BEAMISH FC JUVE
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
15/02/25 11:20
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
HILDA PARK YELLOWS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
15/02/25 09:30
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
THORNLEY JUNIORS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
15/02/25 10:00
|
CLEVELAND HALL
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
15/02/25 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
15/02/25 10:40
|
BEAMISH FC MADRID
v
WASHINGTON FC TIGONS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
15/02/25 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
15/02/25 12:30
|
WASHINGTON FC LIONS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
15/02/25 08:45
|
LEON FC REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
15/02/25 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
LEAM RANGERS YELLOWS
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
15/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SUNDERLAND ROKERITES
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
15/02/25 09:35
|
VELOCITY FC LIONS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
15/02/25 10:10
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
15/02/25 11:20
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
JARROW ST BEDES
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
15/02/25 11:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
BIRTLEY TOWN
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
15/02/25 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
HERRINGTON FC GREENS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
15/02/25 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
15/02/25 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
15/02/25 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
15/02/25 12:30
|
HERRINGTON FC WHITES
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
15/02/25 13:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
WHITELEAS LIONS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
15/02/25 09:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
HETTON JUNIORS ROMA
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
15/02/25 10:00
|
HILDA PARK FC
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
15/02/25 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
15/02/25 10:10
|
CONSETT AFC WOLVES
v
DURHAM FC
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
15/02/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
15/02/25 10:30
|
EAST DURHAM
v
CROOK TOWN WOLVES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
15/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
15/02/25 08:45
|
LEON FC BLACKS
v
BOLDON CA GIRLS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
15/02/25 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
v
SHILDON AFC U12
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
15/02/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
15/02/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUE
v
WASHINGTON FC TIGERS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
15/02/25 09:00
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
SUNDERLAND RCA REDS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
15/02/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
SHOTTON COLTS BLUE
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
15/02/25 10:10
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
CLEGWELL FC KESTRELS
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
15/02/25 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
HARTON AND WESTOE AVENGERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
15/02/25 11:00
|
SEAHAM RED STAR
v
FELLING MAGPIES
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
15/02/25 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
15/02/25 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
15/02/25 10:00
|
AJX FC ACADEMY
v
COXHOE UNITED DORTMUND
BISHOP BARRINGTON SCHOOL PITCH TWO 9V9
|
|
15/02/25 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
15/02/25 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
15/02/25 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
15/02/25 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
BLACKFYNE FC
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
15/02/25 09:00
|
VELOCITY FC ALL STARS
v
CONSETT DRAGONS
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
15/02/25 10:10
|
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
15/02/25 10:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
15/02/25 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CHESTER LE ST RIVERSIDE 3G
|
|
15/02/25 12:30
|
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
v
CRAGHEAD MILAN
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
15/02/25 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
15/02/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
15/02/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
15/02/25 09:00
|
WEAR UNITED
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
15/02/25 09:35
|
VELOCITY VIPERS
v
CRAGHEAD MADRID
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
15/02/25 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
WHITBURN PANTHERS FC
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Premier Division |
15/02/25 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
LEYBURN GROVE
|
|
15/02/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
SUNDERLAND ROKERITES
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
15/02/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
STOCKTON TOWN BLUES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
15/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
15/02/25 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
DENTON DENE 9V9
|
|
15/02/25 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
SHOTTON COLTS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
15/02/25 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
LEON FC WHITES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
15/02/25 08:45
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
LEYBURN GROVE
|
|
15/02/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
15/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
GREATHAM HARTLEPOOL
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
15/02/25 09:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
15/02/25 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
EASINGTON COLLIERY AFC
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
15/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
BEAMISH LIONS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 2 |
15/02/25 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
v
WILLINGTON YOUTH
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
15/02/25 09:00
|
JARROW DYNAMOS BLUE
v
HEIGHINGTON FC
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
15/02/25 09:30
|
DURHAM FC COLTS
v
FELLING MAGPIES BLUES
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
15/02/25 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
DARLINGTON FC
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
15/02/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL
v
ROSEBERRY PARK
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
15/02/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 13 Division 3 |
15/02/25 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
15/02/25 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
DURHAM WFC
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
15/02/25 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
BELMONT UNITED
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
15/02/25 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
CLEGWELL FC
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 13 Division 4 |
15/02/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
Whickham Fellside
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
15/02/25 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
WASHINGTON UNITED BLUE
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
15/02/25 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
15/02/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
15/02/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
15/02/25 12:00
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
THORNLEY JUNIORS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 13 Division 5 |
15/02/25 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
15/02/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
WASHINGTON NSG FC
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
15/02/25 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
SUNDERLAND RCA GOLD
WINGATE WELFARE PARK
|
|
15/02/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
15/02/25 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
CONSETT AFC DORTMUND
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
15/02/25 12:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
CHILTON JUNIORS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 6 |
15/02/25 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
15/02/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
LEAM RANGERS GREENS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
15/02/25 10:10
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
15/02/25 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
15/02/25 11:20
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
15/02/25 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
WASHINGTON FC LYNX
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
15/02/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
SHINCLIFFE JUNIORS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
15/02/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
SOUTH SHIELDS WHITES
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
15/02/25 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
VELOCITY EAGLES
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
15/02/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
DURHAM UNITED PANTHERS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
15/02/25 10:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Division 8 |
15/02/25 09:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
15/02/25 09:00
|
PETERLEE AZULS FC
v
WEAR UNITED BLUES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
15/02/25 09:00
|
VELOCITY PYTHONS
v
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
15/02/25 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
WINGATE FC
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
15/02/25 09:30
|
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
v
WASHINGTON FC PUMAS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
15/02/25 10:00
|
HILDA PARK
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 11V11
|
|
Under 14 Premier Division |
15/02/25 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
v
WASHINGTON FC TIGONS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
15/02/25 10:00
|
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
v
REVOLUTION FC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
15/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC
v
SEABURN JUNIORS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
15/02/25 11:00
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
v
BEAMISH FC
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
15/02/25 11:00
|
SILKSWORTH CW
v
RUTHERFORD AFC
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 1 |
15/02/25 09:30
|
WINLATON TROJANS
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
15/02/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
HETTON JUNIORS INTER
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
15/02/25 10:00
|
BOLDON COLTS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
15/02/25 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
PRUDHOE BLACKS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
15/02/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
v
SEATON CAREW LIONS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 14 Division 3 |
15/02/25 10:30
|
WHITBURN AND CLEADON REAL
v
STOCKSFIELD EAGLES
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
Under 14 Division 4 |
15/02/25 09:00
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
REDBY CA
HARTON ACADEMY 3G
|
|
15/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
15/02/25 10:00
|
BROWNEY BLACKS
v
WASHINGTON JUNIORS
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
15/02/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
PRUDHOE BLUES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
15/02/25 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLDS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
15/02/25 10:30
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
EAST DURHAM REDS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 5 |
15/02/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
15/02/25 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
GATESHEAD FC JUNIORS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
15/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
ESCOMB YOUTH
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
15/02/25 10:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
15/02/25 10:00
|
ST HARTON and WESTOE VIPERS
v
LEON FC BLUES
HARTON ACADEMY 3G
|
|
15/02/25 12:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
DURHAM UNITED FC LIONS
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 6 |
15/02/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
15/02/25 09:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
GREATHAM FC BLUES
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
15/02/25 10:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
15/02/25 10:00
|
WHITELEAS SHARKS
v
FARRINGDON DETACHED REDS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
15/02/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
Under 14 Division 7 |
15/02/25 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
COXHOE UNITED
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
15/02/25 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
HETTON LYONS YOUTH
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
15/02/25 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
WEAR UNITED FC
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
15/02/25 09:30
|
ROKER RANGERS
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
15/02/25 10:30
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
15/02/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
HETTON JUNIORS ROMA
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 14 Division 8 |
15/02/25 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
CONSETT AFC BEDLAM
CRAGHEAD FOOTBALL CLUB
|
|
15/02/25 10:30
|
EASINGTON COLIERY AFC
v
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
15/02/25 10:30
|
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
v
NSG ATHLETIC PUMAS
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
Under 14 Division 9 |
15/02/25 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
CONSETT AFC CARNAGE
KING JAMES I ACADEMY
|
|
15/02/25 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
15/02/25 10:00
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
WILLINGTON YOUTH
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
15/02/25 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
SEAHAM COAST YOUTH
KIBBLESWORTH PARK
|
|
15/02/25 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
UGLY LANE
|
|
15/02/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
HEBBURN TOWN BLACKS
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 15 Premier Division |
15/02/25 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
v
DARLINGTON FC
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
15/02/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
HURWORTH ALBION
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 15 Division 1 |
15/02/25 09:00
|
LEAM RANGERS
v
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
15/02/25 09:30
|
SEATON CAREW SPARTANS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
HORNBY PARK 11V11
|
|
15/02/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
v
JARROW FC SHARKS
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
15/02/25 10:30
|
HEBBURN TOWN BLUE
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
15/02/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC REDS
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
15/02/25 13:00
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
15/02/25 09:00
|
GATESHEAD FC BLACKS
v
SOUTH TYNESIDE FC
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
15/02/25 09:30
|
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
v
HEIGHINGTON BOYS
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
15/02/25 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
15/02/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
15/02/25 12:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
15/02/25 09:00
|
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
|
|
15/02/25 10:00
|
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
v
DURHAM COUNTY FC
GREENSIDE SOCIAL CLUB
|
|
15/02/25 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
15/02/25 12:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
CONSETT AFC JUVE
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
Under 15 Division 4 |
15/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC PANTHERS
v
BYERS GREEN FC
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
15/02/25 11:30
|
SUNDERLAND CITY HORSWILL
v
NORTH EAST SPORTS MADRID
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
Under 15 Division 5 |
15/02/25 09:00
|
CLEGWELL KESTRALS
v
BLAYDON FC
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
15/02/25 09:00
|
NEW DURHAM AFC
v
MURTON COLLIERY YOUTH
BOWBURN PARK
|
|
15/02/25 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
v
GATESHEAD FC STRIPES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
15/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
WASHINGTON JUNIORS
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
15/02/25 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACK
v
PETERLEE HELFORD ORANGE
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
Under 15 Division 6 |
15/02/25 09:00
|
LEAM RANGERS BLUES
v
PLAINS FARM BLUES
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
15/02/25 09:30
|
BLACKFYNE FC
v
WINLATON KNIGHTS
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
|
|
15/02/25 10:30
|
WHITELEAS WARRIORS
v
WASHINGTON FC LIONS
TEMPLE PARK JUNIOR SCHOOL 11V11
|
|
15/02/25 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
v
FELLING MAGPIES BLUES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 7 |
15/02/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
15/02/25 10:00
|
LEON FC
v
BLACKHALL MONKS FC
HERRINGTON BURN
|
|
15/02/25 10:30
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
15/02/25 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
DAWDON WELFARE PARK
|
|
15/02/25 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
15/02/25 09:00
|
VELOCITY TIGERS
v
WALDRIDGE PARK NETHERTON
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
15/02/25 10:00
|
CORBRIDGE UNITED
v
DURHAM UNITED LIONS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
15/02/25 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
15/02/25 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 16 Division 3 |
15/02/25 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDENS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
Under 18 Division 1 |
15/02/25 10:00
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
WILLINGTON AFC RESERVES
RIVERSIDE COMPLEX PITCH ONE
|
|
22 February 2025 |
Girls Under 7 League |
22/02/25 09:20
|
CLS AMAZON GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 Premier Division |
22/02/25 09:20
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
CHESTER-LE-STREET UNITED GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 8 First Division |
22/02/25 08:45
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
22/02/25 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
22/02/25 09:15
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
22/02/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
22/02/25 11:20
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
22/02/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
22/02/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND PINKS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
22/02/25 10:10
|
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
v
BIRTLEY TOWN TORNADOES
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 9V9
|
|
22/02/25 10:10
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
22/02/25 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
22/02/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
22/02/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
22/02/25 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
BEAMISH LIONESSES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
22/02/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
22/02/25 11:20
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
22/02/25 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
22/02/25 10:30
|
BELMONT UNITED ROBINS
v
DARLINGTON RA GIRLS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
22/02/25 12:30
|
CONSETT AFC PANTHERS
v
WREKENTON NOU CAMP
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
22/02/25 10:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
22/02/25 10:30
|
JARROW HURRICANES
v
KILLINGWORTH REDS
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
22/02/25 08:45
|
SUNDERLAND WEST END GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
CLEGWELL FC GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
22/02/25 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
v
SEATON CAREW FC VIXENS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Girls Under 15 Premier Division |
22/02/25 09:30
|
STOCKTON TOWN YOUTH U15 GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
22/02/25 12:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB LIONESSES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
22/02/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
v
BORO RANGERS GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
22/02/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
v
BOLDON CA GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
22/02/25 09:00
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
22/02/25 10:00
|
T.I.B.S
v
THORNABY GIRLS
CONYERS SCHOOL
|
|
22/02/25 10:30
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
22/02/25 13:30
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
ST AIDANS SCHOOL
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
22/02/25 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
22/02/25 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
22/02/25 11:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
WASHINGTON FC GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 8 Division 2 |
22/02/25 09:20
|
HEBBURN TOWN BLUE MADRID
v
WHITBURN AND CLEADON JFC REAL
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 3 |
22/02/25 12:15
|
NORTH EAST SPORTS DEVILS
v
COXHOE UNITED COBRAS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 4 |
22/02/25 10:30
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 7 |
22/02/25 10:30
|
KIBBLESWORTH LJB
v
BELMONT UNITED FALCONS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 9 Premier Division |
22/02/25 08:30
|
NEW DURHAM AFC
v
SEABURN JUNIORS REDS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
22/02/25 08:30
|
WITTON PARK TASC SANTOS
v
HETTON JUNIORS INTER
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
22/02/25 08:30
|
BILLINGHAM UNITED
v
SHILDON AFC U9
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
22/02/25 08:30
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
COXHOE UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 3 |
22/02/25 08:30
|
JARROW FC JAGUARS
v
BOLDON COLTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
22/02/25 08:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
RUTHERFORD AFC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
22/02/25 08:30
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
LEAM RANGERS BLUES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
22/02/25 09:25
|
GATESHEAD LJB BLUES
v
LEON FC GOLD
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 6 |
22/02/25 08:30
|
LEON FC GREENS
v
WASHINGTON UNITED GOLDS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
22/02/25 08:30
|
SOUTH SHIELDS BLUES
v
DURHAM UNITED WOLVES
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 7 |
22/02/25 08:30
|
WHITBURN and CLEADON JFC PANTHERS
v
WASHINGTON ATHLETIC SANTOS
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 8 |
22/02/25 09:40
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
NORTH EAST SKILLS NAVY
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 9 |
22/02/25 08:45
|
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 9 Division 10 |
22/02/25 09:40
|
WHITELEAS FLAMES
v
WILLINGTON YOUTH WHITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Under 10 Premier Division |
22/02/25 11:15
|
HEATON STANNINGTON JUNIORS
v
BELMONT UNITED EAGLES
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
22/02/25 11:15
|
SEABURN JUNIORS REDS
v
SEATON CAREW ATHLETIC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
22/02/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
BOLDON COLTS BLUES
EASINGTON ACADAMY
|
|
22/02/25 09:00
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
LEON FC WHITES
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
NEW FORDLEY
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
22/02/25 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
TEESSIDE JUNIORS
AMBERLEY PARK
|
|
22/02/25 11:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
22/02/25 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
v
PETERLEE HELFORD
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
22/02/25 09:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
BOLDON COLTS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
BEAMISH FC JUVE
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
22/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
HILDA PARK YELLOWS
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
22/02/25 10:20
|
EASINGTON COLLIERY
v
VELOCITY WOLVES
EASINGTON ACADAMY
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
22/02/25 10:10
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
22/02/25 10:30
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
SHOTTON PARK
|
|
22/02/25 10:40
|
BEAMISH FC MADRID
v
WASHINGTON FC LIONS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
22/02/25 11:00
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
POOLS YOUTH FC REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
22/02/25 11:30
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
WASHINGTON FC TIGONS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
22/02/25 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
CLEVELAND HALL
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
22/02/25 10:00
|
LEON FC REDS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
22/02/25 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
VELOCITY FC LIONS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
22/02/25 10:10
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
BIRTLEY TOWN
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
22/02/25 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
22/02/25 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
SWALWELL JUNIORS KITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
22/02/25 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
22/02/25 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
22/02/25 09:00
|
DURHAM WFC
v
HERRINGTON FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
22/02/25 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
22/02/25 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
22/02/25 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
22/02/25 10:10
|
HERRINGTON FC GREENS
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
22/02/25 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
DURHAM FC
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
22/02/25 09:15
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
EAST DURHAM
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
22/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
WHITELEAS TIGERS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
22/02/25 10:10
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
HILDA PARK FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
22/02/25 10:10
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
22/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS BLUE
v
HETTON JUNIORS MILAN
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
22/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
BOLDON CA GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLDS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
22/02/25 10:10
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
22/02/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH BLUE
v
SHILDON AFC U12
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
22/02/25 11:20
|
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
v
LEON FC BLACKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
22/02/25 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
CLEGWELL CA 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
DURHAM UNITED TIGERS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
SHOTTON COLTS BLUE
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
22/02/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
HARTON AND WESTOE AVENGERS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
22/02/25 11:00
|
SEAHAM RED STAR
v
ROSEBERRY PARK DRAGONS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
22/02/25 10:00
|
BLACKFYNE FC
v
AJX FC ACADEMY
CLARENCE GDNS PITCH, DIXON ST BLACKHILL, DH8 5UE
|
|
22/02/25 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
22/02/25 10:30
|
COXHOE UNITED DORTMUND
v
COXHOE UNITED BLACKS
COXHOE ACTIVE LIFE CENTRE
|
|
22/02/25 10:30
|
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
v
FELLING MAGPIES
DURHAM TEES VALLEY AIRPORT
|
|
22/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
22/02/25 09:00
|
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
v
VELOCITY FC ALL STARS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
22/02/25 10:10
|
CONSETT DRAGONS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
22/02/25 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
22/02/25 11:20
|
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
22/02/25 08:30
|
WASHINGTON UNITED BLACKS
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
22/02/25 09:00
|
WEAR UNITED
v
VELOCITY VIPERS
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
22/02/25 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
CONSETT WARRIORS
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
22/02/25 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
CRAGHEAD LEGION
|
|
22/02/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
22/02/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
WHITBURN PANTHERS FC
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Premier Division |
22/02/25 08:45
|
LEON FC WHITES
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
MONTAGU BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
22/02/25 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
22/02/25 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
WHICKHAM FC REDS
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
22/02/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
22/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
SUNDERLAND ROKERITES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
22/02/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
22/02/25 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
LEAM RANGERS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
22/02/25 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
WASHINGTON FC LIONS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
22/02/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
22/02/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 2 |
22/02/25 09:00
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
22/02/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
WILLINGTON YOUTH
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
JARROW DYNAMOS BLUE
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
22/02/25 10:00
|
CLEVELAND HALL BLUES
v
FC HARTLEPOOL
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
22/02/25 10:00
|
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
v
DURHAM FC COLTS
BARMOOR HUB
|
|
22/02/25 10:00
|
DARLINGTON FC
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
ST AIDANS SCHOOL
|
|
Under 13 Division 3 |
22/02/25 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
DURHAM WFC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
22/02/25 09:00
|
CLEGWELL FC
v
JARROW FC CRUSADERS
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
22/02/25 10:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
JARROW YOUTH UNITED
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
22/02/25 10:30
|
BELMONT UNITED
v
FOUNDATION OF LIGHT
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
22/02/25 12:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
SHILDON AFC U13
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
Under 13 Division 4 |
22/02/25 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
SWALWELL JUNIORS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
22/02/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
22/02/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
FARRINGDON RANGERS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
22/02/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
22/02/25 09:30
|
Whickham Fellside
v
DURHAM FC DIAMONDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
22/02/25 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
CONSETT A.F.C LIONS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 13 Division 5 |
22/02/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
HETTON JUNIORS JUVE
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
SUNDERLAND RCA GOLD
v
WASHINGTON NSG FC
VENERABLE BEDE ACADEMY.
|
|
22/02/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
WHICKHAM FC WHITES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
22/02/25 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
CHILTON
|
|
22/02/25 09:30
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
CONSETT AFC 11V11
|
|
22/02/25 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
SHOTTON COLTS BLUES
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
|
Under 13 Division 6 |
22/02/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
22/02/25 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
EAST DURHAM WARRIORS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
22/02/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
22/02/25 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
WASHINGTON FC JAGUARS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
22/02/25 10:10
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
HETTON JUNIORS ROMA
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
22/02/25 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
22/02/25 08:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
22/02/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
RUTHERFORD AFC
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
22/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
SEATON CAREW TIGERS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
22/02/25 09:35
|
VELOCITY EAGLES
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
22/02/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
SOUTH SHIELDS WHITES
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
22/02/25 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
Under 13 Division 8 |
22/02/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
HILDA PARK
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
22/02/25 09:30
|
WINGATE FC
v
VELOCITY PYTHONS
WINGATE WELFARE PARK
|
|
22/02/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
GATESHEAD JUNIORS
BRANDON TOP
|
|
22/02/25 11:20
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
22/02/25 12:30
|
WEAR UNITED BLUES
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
Under 13 Division 9 |
22/02/25 10:30
|
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
v
WALDRIDGE PARK FC LIONS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
22/02/25 12:00
|
Whickham Fellside Youth
v
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 14 Premier Division |
22/02/25 09:00
|
REVOLUTION FC
v
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
KINGS ACADEMY
|
|
22/02/25 09:00
|
SEABURN JUNIORS
v
SILKSWORTH CW
LEYBURN GROVE
|
|
22/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
BEAMISH FC
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
22/02/25 09:30
|
LEON FC WHITES
v
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
RYHOPE CW
|
|
Under 14 Division 1 |
22/02/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC REDS
v
BOLDON COLTS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
22/02/25 09:30
|
HETTON JUNIORS INTER
v
DURHAM FC
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
22/02/25 09:30
|
PRUDHOE BLACKS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
22/02/25 09:30
|
SEATON CAREW LIONS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
HORNBY PARK 11V11
|
|
22/02/25 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
WINLATON TROJANS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
22/02/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
CROOK TOWN YOUTH
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 14 Division 3 |
22/02/25 09:30
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 14 Division 4 |
22/02/25 09:00
|
EAST DURHAM REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
22/02/25 09:00
|
PRUDHOE BLUES
v
BROWNEY BLACKS
EASTWOODS PARK
|
|
22/02/25 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
22/02/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
HEBBURN TOWN GOLDS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
22/02/25 10:30
|
REDBY CA
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
22/02/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
22/02/25 09:00
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
DEERNESS VALLEY STORM
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
22/02/25 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
WASHINGTON FC WILDCATS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
22/02/25 10:00
|
LEON FC BLUES
v
CLEGWELL FC HAWKS
HERRINGTON BURN
|
|
22/02/25 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
v
DURHAM UNITED FC LIONS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
Under 14 Division 6 |
22/02/25 09:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
22/02/25 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
ROSEBERRY PARK
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
22/02/25 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
22/02/25 10:10
|
GREATHAM FC BLUES
v
LEON FC GOLDS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
22/02/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
v
WHITELEAS SHARKS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
22/02/25 11:30
|
SUNDERLAND RCA REDS
v
DURHAM COUNTY FC
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
Under 14 Division 7 |
22/02/25 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
PRUDHOE YELLOWS
HORDEN WELFARE PARK
|
|
22/02/25 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
COXHOE UNITED
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
22/02/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
BROWNEY GOLDS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
22/02/25 09:30
|
ROKER RANGERS
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
22/02/25 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
22/02/25 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
22/02/25 10:30
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
Under 14 Division 8 |
22/02/25 09:30
|
CONSETT AFC BEDLAM
v
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
CONSETT SPORTS CENTER MEDOMSLEY ROAD 11 V 11
|
|
22/02/25 10:10
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
NSG ATHLETIC PUMAS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
Under 14 Division 9 |
22/02/25 09:00
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
22/02/25 09:30
|
CONSETT AFC CARNAGE
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
CONSETT AFC 11V11
|
|
22/02/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
WALDRIDGE PARK DUNSTON
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
22/02/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
FERRYHILL MINERS UTD
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 15 Premier Division |
22/02/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
v
Peterlee Helford Youth U15s Black
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
Under 15 Division 1 |
22/02/25 09:00
|
JARROW FC SHARKS
v
LEAM RANGERS
HEDWORTHFIELD CA
|
|
22/02/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
RUTHERFORD AFC REDS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
22/02/25 10:00
|
SEATON CAREW SPARTANS
v
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
HORNBY PARK 11V11
|
|
22/02/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
22/02/25 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
22/02/25 10:30
|
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
v
HEBBURN TOWN BLUE
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
22/02/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
22/02/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE FC
v
FELLING MAGPIES BLACKS
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
22/02/25 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
FARRINGDON DETACHED
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
22/02/25 10:30
|
GATESHEAD FC BLACKS
v
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
22/02/25 10:30
|
SEDGEFIELD YOUTH F.C
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SEDGEGFIELD COMM COLLEGE GRASS
|
|
Under 15 Division 3 |
22/02/25 09:30
|
CONSETT AFC JUVE
v
WASHINGTON FC WILDCATS
CONSETT AFC 11V11
|
|
22/02/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
22/02/25 10:30
|
ESCOMB WARRIORS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
22/02/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA BLUES
v
WASHINGTON FC PANTHERS
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
Under 15 Division 5 |
22/02/25 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
GREATHAM FC WHITES
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
22/02/25 10:00
|
BLAYDON FC
v
NEW DURHAM AFC
BLAYDON YOUTH & COMMUNITY CENTRE
|
|
22/02/25 10:00
|
MURTON COLLIERY YOUTH
v
WASHINGTON UNITED BLACK
MURTON WELFARE ENCLOSED
|
|
22/02/25 10:10
|
CLEGWELL KESTRALS
v
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
CLEGWELL CA 3G PITCH
|
|
22/02/25 10:30
|
PETERLEE HELFORD ORANGE
v
WEAR UNITED BLUES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
Under 15 Division 6 |
22/02/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
LEAM RANGERS BLUES
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
22/02/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
v
BLACKFYNE FC
JUBILEE FIELDS
|
|
22/02/25 10:30
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
PLAINS FARM BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
22/02/25 10:30
|
WARK WANDERERS
v
WHITELEAS WARRIORS
WARKS SPORTS CLUB
|
|
22/02/25 11:00
|
WINLATON KNIGHTS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 15 Division 7 |
22/02/25 09:00
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
LEON FC
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
22/02/25 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
22/02/25 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
CROFT SCHOOL
|
|
22/02/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
22/02/25 10:30
|
EAST DURHAM FC
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
22/02/25 10:30
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
Under 15 Division 8 |
22/02/25 09:30
|
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
v
WASHINGTON FC TIGERS
BISHOP MIDDLEHAM LEISURE PARK
|
|
22/02/25 09:30
|
DURHAM UNITED LIONS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
22/02/25 10:00
|
CONSETT AFC MILAN
v
CATTERICK GARRISON FC
DELVES LANE FOOTBALL FIELD
|
|
22/02/25 10:30
|
WALDRIDGE PARK NETHERTON
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
22/02/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
VELOCITY TIGERS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 16 Division 2 |
22/02/25 09:00
|
SEAHAM TOWN FC
v
PRUDHOE YOUTH COBRAS
PARKSIDE SEAHAM
|
|
Under 17 Division 2 |
22/02/25 10:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
v
WHITELEAS ROCKETS
SOUTHERN AREA PITCH E
|
|
Under 18 Division 2 |
22/02/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH REDS
v
WHICKHAM FELLSIDE
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
01 March 2025 |
Girls Under 15 Premier Division |
01/03/25 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
VELOCITY DIAMONDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
01/03/25 10:45
|
BEAMISH LIONESSES
v
DARLINGTON FC
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
01/03/25 10:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
CONSETT AFC PUMAS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
01/03/25 09:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
01/03/25 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
01/03/25 10:25
|
LEAM RANGERS GIRLS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
Girls Under 16 Division 1 |
01/03/25 12:30
|
FELLING MAGPIES
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 9 Premier Division |
01/03/25 08:30
|
LEON FC WHITES
v
NEW DURHAM AFC
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 2 |
01/03/25 08:30
|
LEON FC BLUES
v
COXHOE UNITED BLUES
FORD QUARRY HUB PITCHES 1 AND 3 (RFYL)
|
|
Under 9 Division 5 |
01/03/25 08:30
|
LEON FC GOLD
v
RUTHERFORD AFC
CASTLE VIEW ENTERPRISE ACADEMY 3G SMALLSIDED
|
|
Under 9 Division 11 |
01/03/25 08:45
|
WASHINGTON ATHLETIC MIAMI
v
GATESHEAD JUNIORS WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
|
|
Under 10 Premier Division |
01/03/25 11:15
|
HEATON STANNINGTON JUNIORS
v
HERRINGTON FC
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 11 9v9 Division 12 |
01/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
SOUTHMOOR REDS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
01/03/25 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
BOLDON COLTS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
01/03/25 08:45
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
KILLINGWORTH REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
EASINGTON COLLIERY CW
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
01/03/25 09:30
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
NEW FORDLEY
ST AIDANS SCHOOL
|
|
01/03/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
01/03/25 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
PASS SOCCER GREENS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
01/03/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
01/03/25 10:00
|
HILDA PARK YELLOWS
v
BOLDON COLTS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
01/03/25 10:10
|
SWALWELL JUNIORS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
01/03/25 10:20
|
EASINGTON COLLIERY
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
EASINGTON ACADAMY
|
|
01/03/25 10:40
|
BEAMISH FC JUVE
v
VELOCITY WOLVES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
01/03/25 11:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
PETERLEE HELFORD
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
01/03/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
THORNLEY JUNIORS
SHOTTON PARK
|
|
01/03/25 09:30
|
POOLS YOUTH FC REDS
v
WASHINGTON FC LIONS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
01/03/25 10:10
|
CLEVELAND HALL
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
01/03/25 10:30
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
BEAMISH FC MADRID
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
01/03/25 12:30
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
BELMONT UNITED HAWKS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
01/03/25 08:30
|
VELOCITY FC LIONS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
01/03/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
SUNDERLAND ROKERITES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
01/03/25 10:10
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
LEAM RANGERS YELLOWS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
01/03/25 10:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
JARROW ST BEDES
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
01/03/25 11:20
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
LEON FC REDS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
01/03/25 11:20
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
01/03/25 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
HERRINGTON FC WHITES
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
01/03/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
HERRINGTON FC GREENS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
01/03/25 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
WHITELEAS LIONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
01/03/25 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
RUTHERFORD AFC SWIFT
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
01/03/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
01/03/25 11:20
|
DURHAM WFC
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
01/03/25 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
SOUTH SHIELDS BLUE
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
01/03/25 09:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
GATESHEAD FC JUNIORS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
CONSETT AFC WOLVES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
01/03/25 10:10
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HILDA PARK FC
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
01/03/25 10:30
|
EAST DURHAM
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
01/03/25 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
v
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
01/03/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
LEON FC BLACKS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
01/03/25 09:00
|
CLEGWELL FC KESTRELS
v
HARTON AND WESTOE AVENGERS
CLEGWELL CA 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
NAFC JUNIOR SECTION WHITES
v
SHOTTON COLTS BLUE
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK DRAGONS
v
FELLING MAGPIES
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
01/03/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
v
SUNDERLAND RCA REDS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
01/03/25 10:10
|
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS ORANGE
v
SEAHAM RED STAR
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
01/03/25 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH YELLOWS
v
DURHAM UNITED TIGERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
01/03/25 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
AJX FC ACADEMY
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
01/03/25 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR BARCA
v
COXHOE UNITED DORTMUND
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
01/03/25 10:10
|
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
v
HARTLEPOOL ST FRANCIS BLUES
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
01/03/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
01/03/25 11:20
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
MIDDLETON RANGERS TORNADOES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
01/03/25 09:00
|
VELOCITY FC ALL STARS
v
CRAGHEAD MILAN
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
01/03/25 10:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
CHESTER LE ST RIVERSIDE 3G
|
|
01/03/25 11:00
|
WASHINGTON UNITED YELLOWS
v
WASHINGTON FC JAGUARS
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
|
|
01/03/25 12:30
|
CONSETT AFC JUNIORS STEELERS BLUE
v
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
01/03/25 09:00
|
WEAR UNITED
v
CONSETT WARRIORS
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
01/03/25 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
HEIGHINGTON FC
CRAGHEAD LEGION
|
|
01/03/25 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
01/03/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
01/03/25 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
VELOCITY VIPERS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 13 Premier Division |
01/03/25 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
WHICKHAM FC REDS
LEYBURN GROVE
|
|
01/03/25 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
01/03/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
STOCKTON TOWN BLUES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
01/03/25 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
LEON FC WHITES
DENTON DENE 9V9
|
|
01/03/25 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
01/03/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
SHOTTON COLTS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
01/03/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
01/03/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
BEAMISH LIONS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
01/03/25 09:00
|
LEAM RANGERS
v
WASHINGTON FC LIONS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
01/03/25 10:00
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
LEYBURN GROVE
|
|
Under 13 Division 2 |
01/03/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
FELLING MAGPIES BLUES
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
v
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL AND FUTSAL CLUB
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
01/03/25 09:00
|
JARROW DYNAMOS BLUE
v
CLEVELAND HALL BLUES
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
01/03/25 09:30
|
DURHAM FC COLTS
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
01/03/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
ROSEBERRY PARK
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 13 Division 3 |
01/03/25 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
JARROW FC CRUSADERS
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
01/03/25 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
WHICKHAM FC BLUES
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
01/03/25 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
FOUNDATION OF LIGHT
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
01/03/25 10:00
|
DURHAM WFC
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
01/03/25 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
PETERLEE TOWN FC
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
01/03/25 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
BELMONT UNITED
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 13 Division 4 |
01/03/25 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
DURHAM FC DIAMONDS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
01/03/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
WASHINGTON UNITED BLUE
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
01/03/25 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
THORNLEY JUNIORS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
01/03/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
Whickham Fellside
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
01/03/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
01/03/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
VELOCITY SCORPIONS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 13 Division 5 |
01/03/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
SUNDERLAND RCA GOLD
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
01/03/25 09:30
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
CHILTON JUNIORS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
01/03/25 09:30
|
SHOTTON COLTS BLUES
v
BIRTLEY TOWN WHITES
WINGATE WELFARE PARK
|
|
01/03/25 10:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
01/03/25 10:10
|
CONSETT AFC EAGLES
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
CONSETT AFC 11V11
|
|
01/03/25 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
CONSETT AFC DORTMUND
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 13 Division 6 |
01/03/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
LEAM RANGERS GREENS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
01/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
01/03/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
FELLING MAGPIES BLACKS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
01/03/25 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
01/03/25 10:30
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
Under 13 Division 7 |
01/03/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
WASHINGTON FC LYNX
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
01/03/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
DURHAM UNITED PANTHERS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
01/03/25 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
SHINCLIFFE JUNIORS
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
01/03/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
VELOCITY EAGLES
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
01/03/25 10:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
01/03/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
01/03/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
01/03/25 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
v
WEAR UNITED BLUES
BLACKWELL MEADOWS
|
|
01/03/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
WINGATE FC
BRANDON TOP
|
|
01/03/25 11:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
WASHINGTON FC PUMAS
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
Under 13 Division 9 |
01/03/25 10:30
|
Whickham Fellside Youth
v
WALDRIDGE PARK FC LIONS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 14 Premier Division |
01/03/25 09:00
|
SEABURN JUNIORS
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
LEYBURN GROVE
|
|
01/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
RUTHERFORD AFC
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
01/03/25 09:30
|
BEAMISH FC
v
REVOLUTION FC
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
01/03/25 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
v
LEON FC WHITES
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
01/03/25 11:00
|
SILKSWORTH CW
v
SOUTH SHIELDS FC
FARRINGDON COMMUNITY ACADEMY 3G
|
|
Under 14 Division 1 |
01/03/25 09:30
|
WINLATON TROJANS
v
PRUDHOE BLACKS
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
01/03/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
01/03/25 10:00
|
BOLDON COLTS
v
FOUNDATION OF LIGHT
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
01/03/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
HETTON JUNIORS INTER
ST HILDS SCHOOL
|
|
01/03/25 12:00
|
DURHAM FC
v
SEATON CAREW LIONS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
01/03/25 13:00
|
CROOK TOWN YOUTH
v
WASHINGTON ATHLETIC REDS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
Under 14 Division 3 |
01/03/25 10:45
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
SHOTTON COLTS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
Under 14 Division 4 |
01/03/25 09:00
|
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
HARTON ACADEMY 3G
|
|
01/03/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
v
WASHINGTON JUNIORS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
01/03/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
01/03/25 10:30
|
HEBBURN TOWN GOLDS
v
PRUDHOE BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
01/03/25 10:30
|
REDBY CA
v
EAST DURHAM REDS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
01/03/25 12:00
|
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
v
BROWNEY BLACKS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
Under 14 Division 5 |
01/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
WASHINGTON AFC 11V11 B
|
|
01/03/25 10:00
|
CLEGWELL FC HAWKS
v
ST HARTON and WESTOE VIPERS
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL
|
|
01/03/25 10:15
|
DURHAM UNITED FC LIONS
v
LEON FC BLUES
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
01/03/25 10:30
|
ESCOMB YOUTH
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
01/03/25 12:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
01/03/25 13:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
FELLING MAGPIES
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 14 Division 6 |
01/03/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK
v
SUNDERLAND RCA REDS
SEAHAM NEW DRIVE 9V9
|
|
01/03/25 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
01/03/25 10:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
GREATHAM FC BLUES
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
01/03/25 10:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
FARRINGDON DETACHED REDS
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 2
|
|
01/03/25 10:00
|
WHITELEAS SHARKS
v
LEON FC GOLDS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
01/03/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
PARK VIEW SCHOOL CHURCH CHASE 11V11
|
|
Under 14 Division 7 |
01/03/25 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
01/03/25 09:00
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
01/03/25 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
HETTON JUNIORS ROMA
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
01/03/25 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
HETTON LYONS YOUTH
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
01/03/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
ROKER RANGERS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
01/03/25 10:30
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
01/03/25 11:00
|
COXHOE UNITED
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
01/03/25 10:30
|
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
v
CRAGHEAD FC
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
Under 14 Division 9 |
01/03/25 09:30
|
HEBBURN TOWN BLACKS
v
SHILDON AFC U14 WHITES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
01/03/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
CONSETT AFC CARNAGE
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
01/03/25 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
01/03/25 10:00
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
01/03/25 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
KIBBLESWORTH PARK
|
|
Under 15 Premier Division |
01/03/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
DARLINGTON FC
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
01/03/25 10:30
|
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
v
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
Under 15 Division 1 |
01/03/25 09:00
|
LEAM RANGERS
v
SEATON CAREW SPARTANS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
01/03/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
v
JARROW FC SHARKS
MONKWEARMOUTH ACADEMY 11V11
|
|
01/03/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
01/03/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
01/03/25 10:30
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
DOWNHILL HUB PITCH 2 11V11
|
|
01/03/25 10:30
|
HEBBURN TOWN BLUE
v
RUTHERFORD AFC REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
01/03/25 09:00
|
FARRINGDON DETACHED
v
HEIGHINGTON BOYS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
01/03/25 09:30
|
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
v
SOUTH TYNESIDE FC
ROSSMERE PARK HARTLEPOOL
|
|
01/03/25 09:30
|
HETTON JUNIORS NAPOLI
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
HETTON SCHOOL, 11V11 U14 TO ADULTS
|
|
01/03/25 09:30
|
SHILDON AFC U15
v
GATESHEAD FC BLACKS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
|
|
01/03/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS
v
FELLING MAGPIES BLACKS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
01/03/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
Under 15 Division 3 |
01/03/25 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD
v
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
01/03/25 09:00
|
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
v
DURHAM COUNTY FC
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
|
|
01/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
ESCOMB WARRIORS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
01/03/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
HETTON JUNIORS LAZIO
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
01/03/25 09:30
|
CONSETT AFC JUVE
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 15 Division 5 |
01/03/25 09:00
|
GREATHAM FC WHITES
v
GATESHEAD FC STRIPES
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
01/03/25 09:00
|
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
v
BLAYDON FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
01/03/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
v
CLEGWELL KESTRALS
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
|
|
01/03/25 09:30
|
WASHINGTON JUNIORS
v
PETERLEE HELFORD ORANGE
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
|
|
01/03/25 10:30
|
WASHINGTON UNITED BLACK
v
NEW DURHAM AFC
SOUTHERN AREA PITCH C
|
|
01/03/25 12:00
|
WEAR UNITED BLUES
v
MURTON COLLIERY YOUTH
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
Under 15 Division 6 |
01/03/25 09:00
|
LEAM RANGERS BLUES
v
WARK WANDERERS
LEAM RANGERS FC 11V11
|
|
01/03/25 09:30
|
PLAINS FARM BLUES
v
WINLATON KNIGHTS
PLAINS FARM SCHOOL
|
|
01/03/25 10:30
|
FELLING MAGPIES BLUES
v
WASHINGTON FC LIONS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
01/03/25 11:30
|
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
v
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 15 Division 7 |
01/03/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
EAST DURHAM FC
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
01/03/25 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
01/03/25 10:00
|
LEON FC
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
HERRINGTON BURN
|
|
01/03/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
01/03/25 10:30
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
01/03/25 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
ROSEBERRY PARK
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
01/03/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
v
RUTHERFORD AFC
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX PITCH 1
|
|
01/03/25 09:00
|
VELOCITY TIGERS
v
CONSETT AFC MILAN
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
01/03/25 10:30
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
CORBRIDGE UNITED
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
01/03/25 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
DURHAM UNITED LIONS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 16 Division 2 |
01/03/25 09:30
|
PRUDHOE YOUTH COBRAS
v
HETTON LYONS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 3
|
|
Under 16 Division 3 |
01/03/25 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDENS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
Under 16 Division 4 |
01/03/25 10:00
|
SEAHAM HARBOUR FC
v
CONSETT AFC CANNONS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
08 March 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
08/03/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
08/03/25 09:15
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
08/03/25 09:30
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
08/03/25 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
08/03/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
08/03/25 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
08/03/25 09:00
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
08/03/25 09:15
|
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
08/03/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
v
BEAMISH LIONESSES
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
08/03/25 10:10
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
08/03/25 09:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
08/03/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
08/03/25 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
08/03/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
08/03/25 11:00
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
ST AIDANS SCHOOL
|
|
08/03/25 11:20
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
08/03/25 09:00
|
CONSETT AFC PANTHERS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
CONSETT AFC 11V11
|
|
08/03/25 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
08/03/25 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
|
08/03/25 10:30
|
BELMONT UNITED ROBINS
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
08/03/25 11:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
08/03/25 10:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
08/03/25 10:30
|
JARROW HURRICANES
v
WASHINGTON FC TIGERS
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
08/03/25 10:30
|
ROKER RANGERS
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
08/03/25 09:30
|
SEATON CAREW FC VIXENS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
HORNBY PARK 11V11
|
|
08/03/25 10:45
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
08/03/25 12:00
|
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Girls Under 15 Division 1 |
08/03/25 09:00
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
08/03/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY YOUTH FALCONS
v
THORNABY GIRLS
DURHAM COMMUNITY BUSINESS COLLEGE 11V11
|
|
08/03/25 10:00
|
BOLDON CA GIRLS
v
BORO RANGERS GIRLS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
08/03/25 10:00
|
T.I.B.S
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
CONYERS SCHOOL
|
|
08/03/25 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
08/03/25 10:40
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
08/03/25 11:30
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
08/03/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 10 Premier Division |
08/03/25 11:15
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUE BARCA
v
HEATON STANNINGTON JUNIORS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
08/03/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
EASINGTON ACADAMY
|
|
08/03/25 09:00
|
NEW FORDLEY
v
FOUNDATION OF LIGHT
ANNITSFORD PLAYING FIELDS
|
|
08/03/25 09:00
|
PASS SOCCER GREENS
v
LEON FC WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
08/03/25 10:00
|
BOLDON COLTS BLUES
v
TEESSIDE JUNIORS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
08/03/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
CHESTER LE STREET TOWN
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
08/03/25 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
AMBERLEY PARK
|
|
08/03/25 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
08/03/25 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
08/03/25 09:00
|
PETERLEE HELFORD
v
BEAMISH FC JUVE
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 9V9 PITCH 1
|
|
08/03/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
HETTON JUNIORS LAZIO
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
08/03/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
v
SWALWELL JUNIORS
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
08/03/25 11:00
|
BOLDON COLTS
v
EASINGTON COLLIERY
BOLDON COMM ASSOC
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
08/03/25 09:00
|
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
v
WASHINGTON FC TIGONS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE 3G
|
|
08/03/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
BELMONT UNITED HAWKS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
08/03/25 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
POOLS YOUTH FC REDS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
08/03/25 10:10
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
THORNLEY JUNIORS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
08/03/25 11:00
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
08/03/25 11:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
CLEVELAND HALL
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
08/03/25 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
08/03/25 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
SWALWELL JUNIORS KITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
08/03/25 10:00
|
LEON FC REDS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
08/03/25 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
HEDWORTHFIELD CA
|
|
08/03/25 10:10
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
VELOCITY FC LIONS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
08/03/25 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
BIRTLEY TOWN
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
08/03/25 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
08/03/25 08:45
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
08/03/25 09:00
|
HERRINGTON FC WHITES
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
08/03/25 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
DURHAM WFC
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
08/03/25 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
WASHINGTON UNITED BLUES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
08/03/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
08/03/25 09:00
|
HETTON JUNIORS MILAN
v
CROOK TOWN WOLVES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
08/03/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
WHITELEAS TIGERS
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
08/03/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
HETTON JUNIORS ROMA
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
08/03/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
08/03/25 10:00
|
HILDA PARK FC
v
EAST DURHAM
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
08/03/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
DURHAM FC
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
08/03/25 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
FOUNDATION OF LIGHT GOLD
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
08/03/25 10:10
|
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 7 |
08/03/25 09:00
|
DURHAM UNITED TIGERS
v
WASHINGTON ATHLETIC SPARTA
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH ONE
|
|
Under 12 9v9 Division 8 |
08/03/25 09:00
|
COXHOE UNITED BLACKS
v
BLACKFYNE FC
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
08/03/25 10:30
|
FELLING MAGPIES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
08/03/25 10:00
|
CRAGHEAD MILAN
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
CRAGHEAD LEGION
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
08/03/25 09:00
|
WEAR UNITED
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
HYLTON CASTLE PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
08/03/25 09:35
|
VELOCITY VIPERS
v
HEIGHINGTON FC
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
08/03/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
FISHBURN COMMUNITY
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
08/03/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
08/03/25 11:20
|
CONSETT WARRIORS
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 13 Premier Division |
08/03/25 08:45
|
LEON FC WHITES
v
SUNDERLAND ROKERITES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
08/03/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
SHOTTON COLTS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
08/03/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
08/03/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
08/03/25 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
08/03/25 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
MONTAGU BLUES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
08/03/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 1 |
08/03/25 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
08/03/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
08/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
HURWORTH ALBION
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
08/03/25 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
LEAM RANGERS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
08/03/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
08/03/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
WEARSIDE REDS FC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 3 |
08/03/25 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
CLEGWELL FC
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
08/03/25 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
PETERLEE TOWN FC
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
08/03/25 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
JARROW FC CRUSADERS
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
08/03/25 12:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
DURHAM WFC
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 4 |
08/03/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
SWALWELL JUNIORS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
08/03/25 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
WASHINGTON UNITED GOLD
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
08/03/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
VELOCITY SCORPIONS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
08/03/25 09:30
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
FARRINGDON RANGERS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
08/03/25 09:30
|
Whickham Fellside
v
CONSETT A.F.C LIONS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
08/03/25 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 13 Division 5 |
08/03/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
CONSETT AFC DORTMUND
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
08/03/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
08/03/25 09:30
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
SHOTTON COLTS BLUES
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
08/03/25 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
CHILTON JUNIORS
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
|
08/03/25 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
08/03/25 12:30
|
CONSETT AFC EAGLES
v
WHICKHAM FC WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 6 |
08/03/25 09:00
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
WASHINGTON FC JAGUARS
CONSETT AFC 11V11
|
|
08/03/25 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
EAST DURHAM WARRIORS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
08/03/25 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
08/03/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
08/03/25 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
08/03/25 10:10
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
Under 13 Division 7 |
08/03/25 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
08/03/25 08:45
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
VELOCITY EAGLES
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
08/03/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
08/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
SOUTH SHIELDS WHITES
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
08/03/25 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
DEERNESS VALLEY STORM
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
08/03/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
08/03/25 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
BLACKWELL MEADOWS
|
|
08/03/25 10:10
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
VELOCITY PYTHONS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
08/03/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
PETERLEE AZULS FC
BRANDON TOP
|
|
08/03/25 11:00
|
GATESHEAD JUNIORS
v
WEAR UNITED BLUES
GATESHEAD STADIUM 11V11
|
|
Under 14 Premier Division |
08/03/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
v
LEON FC WHITES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
08/03/25 12:00
|
BEAMISH FC
v
SOUTH SHIELDS FC
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 14 Division 1 |
08/03/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL
v
PRUDHOE BLACKS
ST HILDS SCHOOL
|
|
08/03/25 12:00
|
DURHAM FC
v
CROOK TOWN YOUTH
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 14 Division 4 |
08/03/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
HEBBURN TOWN GOLDS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
Under 14 Division 5 |
08/03/25 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
ESCOMB YOUTH
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
08/03/25 12:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
FELLING MAGPIES
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 6 |
08/03/25 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP REDS
v
SUNDERLAND RCA REDS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
08/03/25 10:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
FARRINGDON DETACHED REDS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
08/03/25 10:00
|
LEON FC GOLDS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
HERRINGTON BURN
|
|
08/03/25 10:00
|
WHITELEAS SHARKS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
08/03/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
v
GREATHAM FC BLUES
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
Under 14 Division 7 |
08/03/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
WEAR UNITED FC
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
08/03/25 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
HETTON JUNIORS ROMA
HORDEN WELFARE PARK
|
|
08/03/25 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
PRUDHOE YELLOWS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
08/03/25 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
08/03/25 09:30
|
ROKER RANGERS
v
BROWNEY GOLDS
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
08/03/25 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
08/03/25 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
COXHOE UNITED
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
08/03/25 09:00
|
CRAGHEAD FC
v
SWALWELL SWIFTS
CRAGHEAD FOOTBALL CLUB
|
|
Under 14 Division 9 |
08/03/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
FERRYHILL MINERS UTD
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
08/03/25 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
GATESHEAD FELL ORANGE
UGLY LANE
|
|
Under 15 Premier Division |
08/03/25 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
v
Peterlee Helford Youth U15s Black
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
08/03/25 10:30
|
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
v
DARLINGTON FC
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
Under 15 Division 1 |
08/03/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC REDS
v
LEAM RANGERS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
08/03/25 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
SHILDON AFC U15
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
08/03/25 09:00
|
HEIGHINGTON BOYS
v
SEDGEFIELD YOUTH F.C
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
08/03/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
Under 15 Division 3 |
08/03/25 10:30
|
ESCOMB WARRIORS
v
DURHAM COUNTY FC
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
08/03/25 10:00
|
BYERS GREEN FC
v
SUNDERLAND CITY HORSWILL
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
08/03/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA BLUES
v
LEON FC WHITES
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
Under 15 Division 5 |
08/03/25 09:00
|
GATESHEAD FC STRIPES
v
PETERLEE HELFORD ORANGE
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
08/03/25 10:10
|
GREATHAM FC WHITES
v
NEW DURHAM AFC
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
Under 15 Division 6 |
08/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
WINLATON KNIGHTS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 15 Division 7 |
08/03/25 09:00
|
EAST DURHAM FC
v
WASHINGTON UNITED NAVY
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
08/03/25 09:00
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
08/03/25 09:00
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
08/03/25 09:00
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
BLACKHALL MONKS FC
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
08/03/25 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
CROFT SCHOOL
|
|
08/03/25 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
LEON FC
DAWDON WELFARE PARK
|
|
Under 15 Division 8 |
08/03/25 10:30
|
WALDRIDGE PARK NETHERTON
v
RUTHERFORD AFC
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
08/03/25 10:30
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
Under 16 Division 3 |
08/03/25 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDENS
v
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
HERRINGTON PARK PITCH C
|
|
08/03/25 11:30
|
HEBBURN CLEGWELL HAWKS
v
CONSETT A.F.C. AVENGERS
HEBBURN COMPREHENSIVE SCHOOL (ENCLOSED)
|
|
Under 16 Division 7 |
08/03/25 09:00
|
FOREST HALL FC
v
FELLING MAGPIES BLACKS
EAST PALMERSVILLE SPORTS PAVILLION
|
|
08/03/25 09:30
|
WREKENTON NOU CAMP BLUES
v
BELMONT UNITED
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
15 March 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
15/03/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
15/03/25 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
15/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
15/03/25 09:15
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
15/03/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
15/03/25 10:10
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
15/03/25 09:00
|
FARRINGDON DETACHED GIRLS
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
15/03/25 10:40
|
BEAMISH LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS BLACKS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
15/03/25 09:00
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
15/03/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
15/03/25 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
15/03/25 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
BEAMISH LIONESSES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
15/03/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
15/03/25 10:40
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
15/03/25 10:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
ST BEDES CATHOLIC SCHOOL 6TH FORM COLLEGE
|
|
15/03/25 10:30
|
BELMONT UNITED ROBINS
v
CONSETT AFC PANTHERS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
15/03/25 10:30
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
DARLINGTON RA GIRLS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
15/03/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
15/03/25 10:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
RUTHERFORD AFC
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
15/03/25 10:30
|
ROKER RANGERS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
15/03/25 10:30
|
Whickham Fellside Fire
v
JARROW HURRICANES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
15/03/25 08:45
|
SUNDERLAND WEST END GIRLS
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
15/03/25 09:30
|
SEATON CAREW FC VIXENS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
HORNBY PARK 11V11
|
|
15/03/25 12:00
|
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
v
CLS AMAZON SAPPHIRES
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
15/03/25 10:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
BORO RANGERS GIRLS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
15/03/25 11:15
|
BOLDON CA GIRLS
v
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11V11
|
|
Girls Under 18s Central League |
15/03/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
VELOCITY FLAMES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
15/03/25 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT
v
EASINGTON COLLIERY CW
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
15/03/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
NEW FORDLEY
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
15/03/25 10:00
|
LEON FC WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
15/03/25 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
15/03/25 10:10
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
PASS SOCCER GREENS
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
15/03/25 08:30
|
VELOCITY WOLVES
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
15/03/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
15/03/25 09:30
|
BEAMISH FC JUVE
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
15/03/25 10:10
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
BOLDON COLTS
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
15/03/25 10:20
|
EASINGTON COLLIERY
v
HILDA PARK YELLOWS
EASINGTON ACADAMY
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
15/03/25 09:00
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
WASHINGTON FC LIONS
SHOTTON PARK
|
|
15/03/25 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
CLEVELAND HALL
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
15/03/25 10:10
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
15/03/25 10:10
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
DURHAM UNITED FC WOLVES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
15/03/25 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
BEAMISH FC MADRID
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
15/03/25 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
WASHINGTON FC WILDCATS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
15/03/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
SOUTH SHIELDS WHITES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
15/03/25 10:10
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
15/03/25 10:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
15/03/25 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
15/03/25 10:40
|
VELOCITY FC LIONS
v
LEON FC REDS
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
15/03/25 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
JARROW ST BEDES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
15/03/25 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
MIDDLETON RANGERS HAWKS
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
15/03/25 10:00
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
WASHINGTON JUNIORS BLUES
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
15/03/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
HERRINGTON FC WHITES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
15/03/25 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
15/03/25 10:10
|
HERRINGTON FC GREENS
v
WHITELEAS LIONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
15/03/25 09:00
|
CROOK TOWN WOLVES
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
HARTSIDE PRIMARY ACADEMY
|
|
15/03/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 2) 9V9
|
|
15/03/25 09:30
|
DURHAM FC
v
HILDA PARK FC
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
15/03/25 10:30
|
EAST DURHAM
v
WHITELEAS TIGERS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
15/03/25 11:20
|
CONSETT AFC WOLVES
v
HETTON JUNIORS MILAN
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
15/03/25 11:20
|
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
v
WASHINGTON FC TIGERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
15/03/25 12:30
|
CONSETT DRAGONS
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
15/03/25 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
15/03/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
CONSETT WARRIORS
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
15/03/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
WEAR UNITED
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
15/03/25 09:00
|
WHITBURN PANTHERS FC
v
VELOCITY VIPERS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 9V9
|
|
15/03/25 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
FISHBURN COMMUNITY
CRAGHEAD LEGION
|
|
15/03/25 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
15/03/25 10:15
|
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Premier Division |
15/03/25 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
WHICKHAM FC REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
15/03/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
15/03/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
15/03/25 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
LEON FC WHITES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
15/03/25 09:30
|
MONTAGU BLUES
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
DENTON DENE 9V9
|
|
15/03/25 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
STOCKTON TOWN BLUES
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
15/03/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
15/03/25 08:45
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
BEAMISH LIONS
LEYBURN GROVE
|
|
15/03/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
15/03/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
GREATHAM HARTLEPOOL
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
15/03/25 09:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
15/03/25 09:30
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
WASHINGTON FC LIONS
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
15/03/25 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
LEAM RANGERS
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
Under 13 Division 3 |
15/03/25 10:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
15/03/25 10:30
|
JARROW YOUTH UNITED
v
CLEGWELL FC
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
15/03/25 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
RICHMONDSHIRE PRO PLAYER
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
15/03/25 10:30
|
SOUTH MOOR JUNIORS
v
DURHAM COUNTY
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
Under 13 Division 4 |
15/03/25 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
THORNLEY JUNIORS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
15/03/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
DURHAM FC DIAMONDS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
15/03/25 09:00
|
FARRINGDON RANGERS
v
CONSETT A.F.C LIONS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
15/03/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
15/03/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
15/03/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED GOLD
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 13 Division 5 |
15/03/25 09:00
|
CONSETT AFC EAGLES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
CONSETT AFC 11V11
|
|
15/03/25 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
SHOTTON COLTS BLUES
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
15/03/25 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
BIRTLEY TOWN WHITES
CHILTON
|
|
15/03/25 10:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
CONSETT AFC DORTMUND
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
15/03/25 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
SUNDERLAND RCA GOLD
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 13 Division 6 |
15/03/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
15/03/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
FELLING MAGPIES BLACKS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
15/03/25 09:00
|
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
BILLY HARDY SPORTS COMPLEX
|
|
15/03/25 10:30
|
EAST DURHAM WARRIORS
v
HETTON JUNIORS ROMA
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
15/03/25 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
JARROW FC DYNAMO WHITE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
15/03/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY STORM
v
CLEVELAND HALL YELLOWS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
15/03/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
v
SEATON CAREW TIGERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
15/03/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
v
RUTHERFORD AFC
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
15/03/25 09:35
|
VELOCITY EAGLES
v
WASHINGTON FC LYNX
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
15/03/25 10:00
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
DURHAM UNITED PANTHERS
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
15/03/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
15/03/25 09:00
|
VELOCITY PYTHONS
v
WASHINGTON FC PUMAS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
15/03/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
WINGATE FC
WHITBURN AND CLEADON PITCH 4
|
|
15/03/25 10:00
|
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
v
GATESHEAD JUNIORS
BLACKWELL MEADOWS
|
|
15/03/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
BRANDON TOP
|
|
Under 14 Premier Division |
15/03/25 11:00
|
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
v
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 14 Division 4 |
15/03/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
PRUDHOE BLUES
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
Under 14 Division 5 |
15/03/25 09:00
|
FELLING MAGPIES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
15/03/25 09:00
|
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
v
NSG ATHLETIC TIGERS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11 PITCH 2
|
|
Under 14 Division 6 |
15/03/25 10:00
|
LEON FC GOLDS
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
HERRINGTON BURN
|
|
15/03/25 10:00
|
WHITELEAS SHARKS
v
SUNDERLAND RCA REDS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
15/03/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
v
ROSEBERRY PARK
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
Under 14 Division 7 |
15/03/25 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
15/03/25 09:00
|
COXHOE UNITED
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
15/03/25 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
HORDEN WELFARE PARK
|
|
15/03/25 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
ROKER RANGERS
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
15/03/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HETTON LYONS YOUTH
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
15/03/25 09:30
|
PRUDHOE YELLOWS
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
PRUDHOE EASTWOODS SCHOOL 11V11 PITCH 1
|
|
15/03/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 14 Division 8 |
15/03/25 12:00
|
NSG ATHLETIC PUMAS
v
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 9 |
15/03/25 09:00
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
15/03/25 09:30
|
CONSETT AFC CARNAGE
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
CONSETT AFC 11V11
|
|
15/03/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
HEBBURN TOWN BLACKS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
15/03/25 10:00
|
FERRYHILL MINERS UTD
v
WALDRIDGE PARK DUNSTON
FERRYHILL SPORT & EDUCATION CENTRE
|
|
15/03/25 10:00
|
KIBBLESWORTH LJB 2011
v
SHILDON AFC U14 WHITES
KIBBLESWORTH PARK
|
|
15/03/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 15 Division 1 |
15/03/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC REDS
v
HEBBURN TOWN BLUE
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
15/03/25 09:00
|
HEIGHINGTON BOYS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
15/03/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
HETTON JUNIORS NAPOLI
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
15/03/25 11:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
GATESHEAD FC BLACKS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
15/03/25 10:00
|
NEW BIGGIN HALL
v
WASHINGTON UNITED GOLD
GALA FIELD
|
|
15/03/25 10:30
|
ESCOMB WARRIORS
v
HEBBURN TOWN GOLD
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
15/03/25 10:00
|
BYERS GREEN FC
v
LEON FC WHITES
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
15/03/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA BLUES
v
SHOTTON COLTS BLUE
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
Under 15 Division 5 |
15/03/25 09:00
|
GREATHAM FC WHITES
v
WEAR UNITED BLUES
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
15/03/25 10:30
|
GATESHEAD FC STRIPES
v
WASHINGTON UNITED BLACK
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
Under 15 Division 6 |
15/03/25 09:30
|
WINLATON KNIGHTS
v
FELLING MAGPIES BLUES
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 15 Division 7 |
15/03/25 09:00
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
15/03/25 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
EAST DURHAM FC
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
15/03/25 10:00
|
LEON FC
v
SEAHAM RED STAR YOUTH
HERRINGTON BURN
|
|
15/03/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
ROSEBERRY PARK
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
15/03/25 10:30
|
DURHAM UNITED FC PUMAS
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
|
|
15/03/25 10:30
|
WASHINGTON UNITED NAVY
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
Under 15 Division 8 |
15/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
CATTERICK GARRISON FC
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
15/03/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
15/03/25 10:30
|
WALDRIDGE PARK NETHERTON
v
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
ANNIFIELD PLAIN PARK
|
|
Under 16 Division 7 |
15/03/25 10:30
|
BELMONT UNITED
v
SHILDON AFC U16
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
15/03/25 10:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
CORBRIDGE UNITED
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
15/03/25 09:30
|
WIDEOPEN WARRIORS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
LOCKEY PARK, WIDEOPEN
|
|
Under 18 Premier League |
15/03/25 10:00
|
SOUTH SHIELDS FC
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
22 March 2025 |
Girls Under 10 Division 2 |
22/03/25 08:45
|
CONSETT STEELERS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS BLUES
DOWNHILL HUB COMPLEX 7V7 PITCH 1
|
|
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
22/03/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
22/03/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
22/03/25 11:50
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
22/03/25 12:30
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
22/03/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
22/03/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN TORNADOES
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
22/03/25 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
v
BISHOP AUCKLAND PINKS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
22/03/25 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
BEAMISH LIONESSES
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
22/03/25 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
22/03/25 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
22/03/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
22/03/25 10:10
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
22/03/25 09:15
|
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
v
DARLINGTON RA GIRLS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
22/03/25 10:10
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
BELMONT UNITED ROBINS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
22/03/25 10:30
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
22/03/25 11:20
|
CONSETT AFC PANTHERS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
22/03/25 10:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
22/03/25 10:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
JARROW HURRICANES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
22/03/25 10:30
|
ROKER RANGERS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
22/03/25 09:30
|
SEATON CAREW FC VIXENS
v
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
HORNBY PARK 11V11
|
|
Girls Under 14 Division 2 |
22/03/25 09:30
|
CONSETT AFC JAGUARS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
CONSETT AFC 11V11
|
|
22/03/25 09:30
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
v
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 11V11 U13 U14
|
|
22/03/25 10:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
v
COXHOE UNITED LIONESSES
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
22/03/25 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
Girls Under 18s Central League |
22/03/25 10:00
|
BIRTLEY TOWN GIRLS
v
CONSETT AFC JUNIORS LADIES
BIRTLEY LEISURE CENTRE
|
|
Girls Under 18s South Premier Division |
22/03/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 8 Premier Division |
22/03/25 08:45
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
REVOLUTION GALACTICOS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 1 |
22/03/25 08:45
|
SUNDERLAND WEST END WHITES
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH U8 YELLOW
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 8 Division 5 |
22/03/25 08:45
|
SHILDON AFC U8
v
HARTON AND WESTOE TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
22/03/25 08:45
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 3
|
|
Under 10 Division 3 |
22/03/25 08:30
|
LEON FC
v
WASHINGTON UNITED YELLOWS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G MINI SOCCER
|
|
Under 10 Division 6 |
22/03/25 08:45
|
SHINCLIFFE JUNIOR WHITES
v
WASHINGTON JUNIORS SWIFTS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 7 |
22/03/25 08:45
|
WHICKHAM FC REDS
v
DURHAM WFC
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 10 Division 8 |
22/03/25 08:45
|
PETERLEE HELFORD FC
v
WASHINGTON FC JAGUARS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
22/03/25 08:45
|
ST HARTON AND WESTOE YELLOWS
v
SHOTTON COLTS BLUE
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
22/03/25 08:45
|
WASHINGTON UNITED GREENS
v
LEAM RANGERS YELLOWS
MONKTON STADIUM JARROW
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
22/03/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY CW
v
FC HARTLEPOOL WHITES
EASINGTON ACADAMY
|
|
22/03/25 09:00
|
PASS SOCCER GREENS
v
KILLINGWORTH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
22/03/25 09:00
|
WHITBURN AND CLEADON JFC
v
LEON FC WHITES
WHITBURN AND CLEADON JFC. 9V9
|
|
22/03/25 10:00
|
BOLDON COLTS BLUES
v
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 9V9
|
|
22/03/25 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
DARLINGTON FC FEETHAMS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
22/03/25 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
22/03/25 09:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
22/03/25 10:10
|
HETTON JUNIORS LAZIO
v
VELOCITY WOLVES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
22/03/25 11:00
|
BOLDON COLTS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
BOLDON COMM ASSOC
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
22/03/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC WOLVES
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 3 9V9
|
|
22/03/25 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
SHOTTON COLTS JUNIORS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
22/03/25 10:40
|
BEAMISH FC MADRID
v
SUNDERLAND WESTEND REDS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
22/03/25 11:00
|
BELMONT UNITED HAWKS
v
THORNLEY JUNIORS
SHERBURN PRIMARY SCHOOL
|
|
22/03/25 11:20
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
22/03/25 08:45
|
LEON FC REDS
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
22/03/25 09:00
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
MORTIMER COMMUNITY COLLEGE
|
|
22/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
BIRTLEY TOWN
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
22/03/25 09:35
|
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
v
SUNDERLAND ROKERITES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
22/03/25 09:35
|
VELOCITY FC LIONS
v
SWALWELL JUNIORS KITES
CASTLETOWN PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
22/03/25 10:10
|
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 9V9
|
|
22/03/25 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
JARROW ST BEDES
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
22/03/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANES
v
DURHAM WFC
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
22/03/25 09:00
|
WASHINGTON JUNIORS BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
GEORGE WASHINGTON PRIMARY SCHOOL 9V9
|
|
22/03/25 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
22/03/25 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
HERRINGTON FC WHITES
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
22/03/25 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
HERRINGTON FC GREENS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
22/03/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
WHITELEAS LIONS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
22/03/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
HETTON JUNIORS MILAN
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
22/03/25 10:00
|
HILDA PARK FC
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
22/03/25 10:10
|
CONSETT AFC WOLVES
v
SOUTH SHIELDS BLUE
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
22/03/25 10:10
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
EAST DURHAM
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
22/03/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
HETTON JUNIORS ROMA
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
22/03/25 12:00
|
DURHAM FC
v
CROOK TOWN WOLVES
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
22/03/25 10:00
|
LEON FC BLACKS
v
WHICKHAM FELLSIDE YOUTH
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 9 |
22/03/25 11:20
|
CONSETT AFC Juniors U12 STEELERS RED
v
PETERLEE HELFORD YOUTH ORANGE
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
22/03/25 11:20
|
CONSETT DRAGONS
v
CRAGHEAD MILAN
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
22/03/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
EAST DURHAM YOUTH BLUES
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
22/03/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
22/03/25 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WHITBURN PANTHERS FC
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
22/03/25 09:35
|
VELOCITY VIPERS
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
22/03/25 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
CRAGHEAD MADRID
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Premier Division |
22/03/25 08:45
|
LEON FC WHITES
v
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
22/03/25 08:45
|
SEABURN JUNIORS FC REDS
v
SUNDERLAND ROKERITES
LEYBURN GROVE
|
|
22/03/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFTS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
22/03/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
22/03/25 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
22/03/25 09:30
|
STOCKTON TOWN BLUES
v
MONTAGU BLUES
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB
|
|
22/03/25 10:00
|
WHICKHAM FC REDS
v
SHOTTON COLTS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
22/03/25 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
22/03/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
v
EASINGTON COLLIERY AFC
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
22/03/25 09:00
|
LEAM RANGERS
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
22/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC LIONS
v
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
22/03/25 09:30
|
BEAMISH LIONS
v
HURWORTH ALBION
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
|
|
22/03/25 10:00
|
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
v
WEARSIDE REDS FC
LEYBURN GROVE
|
|
Under 13 Division 3 |
22/03/25 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
FOUNDATION OF LIGHT
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
22/03/25 10:00
|
DURHAM WFC
v
CLEGWELL FC
DURHAM UNIVERSITY RACECOURSE GROUND,
|
|
22/03/25 10:10
|
JARROW FC CRUSADERS
v
SOUTH MOOR JUNIORS
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
22/03/25 10:30
|
BELMONT UNITED
v
SHILDON AFC U13
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
22/03/25 10:30
|
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
v
JARROW YOUTH UNITED
WOODHAM COMMUNITY TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
Under 13 Division 4 |
22/03/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
v
WASHINGTON UNITED BLUE
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 11V11
|
|
22/03/25 09:00
|
CONSETT A.F.C LIONS
v
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
22/03/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
WASHINGTON UNITED GOLD
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
22/03/25 09:30
|
DURHAM FC DIAMONDS
v
VELOCITY SCORPIONS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
22/03/25 09:30
|
Whickham Fellside
v
FARRINGDON RANGERS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
|
|
22/03/25 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 13 Division 5 |
22/03/25 09:00
|
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
v
SHOTTON COLTS BLUES
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
22/03/25 09:00
|
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
v
WHICKHAM FC WHITES
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
22/03/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN WHITES
v
HETTON JUNIORS JUVE
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
22/03/25 10:10
|
CONSETT AFC EAGLES
v
WASHINGTON NSG FC
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 6 |
22/03/25 09:00
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
WARDLEY WELFARE PITCH 3 9V9
|
|
22/03/25 09:00
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
22/03/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
v
LEAM RANGERS GREENS
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 2
|
|
22/03/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
22/03/25 10:10
|
WASHINGTON FC JAGUARS
v
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
22/03/25 11:20
|
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
v
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
22/03/25 08:30
|
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
v
VELOCITY EAGLES
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
22/03/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS
v
SUNDERLAND WEST END BLACKS
WELLFIELD SCHOOL U13/U14 PITCH
|
|
22/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
DURHAM UNITED PANTHERS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
22/03/25 10:00
|
CLEVELAND HALL YELLOWS
v
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
CLEVELAND HALL COMMUNITY ASSOCIATION
|
|
22/03/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
DEERNESS VALLEY STORM
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
22/03/25 10:30
|
SEATON CAREW TIGERS
v
SOUTH SHIELDS WHITES
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Division 8 |
22/03/25 09:30
|
WINGATE FC
v
PETERLEE AZULS FC
WINGATE WELFARE PARK
|
|
22/03/25 10:10
|
WASHINGTON FC PUMAS
v
HILDA PARK
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Under 14 Division 5 |
22/03/25 12:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 6 |
22/03/25 09:00
|
FARRINGDON DETACHED REDS
v
SUNDERLAND RCA REDS
HIGHFIELD PRIMARY SCHOOL
|
|
22/03/25 10:00
|
LEON FC GOLDS
v
ROSEBERRY PARK
HERRINGTON BURN
|
|
22/03/25 10:00
|
WHITELEAS SHARKS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
22/03/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
Under 14 Division 7 |
22/03/25 09:00
|
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
v
COXHOE UNITED
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
22/03/25 09:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
v
HETTON JUNIORS ROMA
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
22/03/25 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
v
WEAR UNITED FC
DAME MARGARET WASHINGTON
|
|
22/03/25 09:30
|
ROKER RANGERS
v
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
THOMPSON PARK PITCH A
|
|
22/03/25 10:00
|
CORBRIDGE UNITED COMETS
v
PRUDHOE YELLOWS
TYNEDALE PARK CORBRIDGE
|
|
22/03/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
v
BROWNEY GOLDS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 14 Division 9 |
22/03/25 09:30
|
SHILDON AFC U14 WHITES
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
KING JAMES I ACADEMY
|
|
22/03/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WARRIORS
v
CONSETT AFC CARNAGE
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
22/03/25 10:00
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
FERRYHILL MINERS UTD
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
22/03/25 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
SEAHAM COAST YOUTH
UGLY LANE
|
|
22/03/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 15 Division 1 |
22/03/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC REDS
v
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
22/03/25 09:00
|
HEIGHINGTON BOYS
v
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
22/03/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH
v
FARRINGDON DETACHED
DORLONCO PLAYING FIELD PAVILION AND PLAYING FIELDS
|
|
22/03/25 10:30
|
FELLING MAGPIES BLACKS
v
BIRTLEY TOWN JUNIORS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
22/03/25 09:00
|
DURHAM COUNTY FC
v
WASHINGTON UNITED GOLD
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
22/03/25 10:30
|
ESCOMB WARRIORS
v
NEW BIGGIN HALL
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
22/03/25 10:00
|
BYERS GREEN FC
v
SOUTH SHIELDS FC WHITES
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
22/03/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA BLUES
v
PLAINS FARM REDS
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
Under 15 Division 5 |
22/03/25 09:00
|
GATESHEAD FC STRIPES
v
WASHINGTON JUNIORS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
Under 15 Division 7 |
22/03/25 09:00
|
EAST DURHAM FC
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
|
|
22/03/25 09:00
|
SOUTH TYNESIDE ROYALS
v
WASHINGTON UNITED NAVY
BENTS PARK SOUTH SHIELDS
|
|
22/03/25 09:00
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
BLACKHALL MONKS FC
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
22/03/25 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
CROFT SCHOOL
|
|
22/03/25 12:30
|
ROSEBERRY PARK
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
DAWDON WELFARE PARK
|
|
22/03/25 12:30
|
SEAHAM RED STAR YOUTH
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
SEAHAM NEW DRIVE
|
|
Under 15 Division 8 |
22/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGERS
v
CORBRIDGE UNITED
WASHINGTON AFC 11V11 C
|
|
22/03/25 12:00
|
DURHAM UNITED LIONS
v
RUTHERFORD AFC
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
29 March 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
29/03/25 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
29/03/25 09:15
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
29/03/25 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
DARLINGTON FC QUAKERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
29/03/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
29/03/25 10:10
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
29/03/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
v
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
29/03/25 10:10
|
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
v
CHESTER LE STREET UNITED YOUTH BLACKS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
29/03/25 12:00
|
BEAMISH LIONESSES
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
29/03/25 09:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
29/03/25 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
29/03/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
ST AIDANS SCHOOL
|
|
29/03/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
ST AIDANS SCHOOL
|
|
29/03/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
29/03/25 10:00
|
DARLINGTON RA GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
EDUCATION VILLAGE ACADEMY TRUST
|
|
29/03/25 10:30
|
BELMONT UNITED ROBINS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
29/03/25 10:30
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
29/03/25 12:30
|
CONSETT AFC PANTHERS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
CONSETT AFC 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
29/03/25 10:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
ROKER RANGERS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
29/03/25 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
29/03/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
29/03/25 10:00
|
LEON FC WHITES
v
CHESTER LE STREET TOWN
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
29/03/25 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
BOLDON COLTS BLUES
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
29/03/25 10:10
|
GATESHEAD FC PERFORMANCE BLUES
v
FOUNDATION OF LIGHT
GATESHEAD STADIUM 9V9
|
|
29/03/25 11:00
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
PASS SOCCER GREENS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
29/03/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
SWALWELL JUNIORS FC PITCH 2
|
|
29/03/25 09:30
|
BEAMISH FC JUVE
v
HETTON JUNIORS LAZIO
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
29/03/25 10:10
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
PETERLEE HELFORD
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
29/03/25 11:00
|
BOLDON COLTS
v
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
BOLDON COMM ASSOC
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
29/03/25 09:00
|
HEBBURN TOWN GOLD MADRID
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
29/03/25 09:00
|
SHOTTON COLTS JUNIORS
v
POOLS YOUTH FC REDS
SHOTTON PARK
|
|
29/03/25 10:00
|
CLEVELAND HALL
v
BEAMISH FC MADRID
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
29/03/25 11:00
|
SUNDERLAND WESTEND REDS
v
BELMONT UNITED HAWKS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
29/03/25 12:15
|
THORNLEY JUNIORS
v
WASHINGTON FC LIONS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
29/03/25 09:00
|
SILKSWORTH AND HALL FARM
v
VELOCITY FC LIONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
29/03/25 09:30
|
BIRTLEY TOWN
v
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
|
|
29/03/25 10:10
|
JARROW ST BEDES
v
SOUTH SHIELDS WHITES
HEDWORTHFIELD CA
|
|
29/03/25 10:15
|
LEAM RANGERS YELLOWS
v
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
29/03/25 10:30
|
SWALWELL JUNIORS KITES
v
LEON FC REDS
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
29/03/25 10:40
|
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
v
WASHINGTON FC WILDCATS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
29/03/25 11:00
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
29/03/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
HERRINGTON FC GREENS
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
29/03/25 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
29/03/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
GATESHEAD REDHEUGH REDS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9V9 PITCH 4
|
|
29/03/25 10:00
|
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
v
DURHAM WFC
DOWNHILL HUB COMPLEX 9V9 PITCH 3
|
|
29/03/25 10:00
|
WHITELEAS LIONS
v
HERRINGTON FC WHITES
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
29/03/25 09:00
|
CONSETT AFC WOLVES
v
GATESHEAD FC JUNIORS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
29/03/25 09:00
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
HETTON JUNIORS MILAN
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
29/03/25 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
HILDA PARK FC
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
29/03/25 12:00
|
DURHAM FC
v
SOUTH SHIELDS BLUE
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
29/03/25 09:00
|
EAST DURHAM YOUTH BLUES
v
CRAGHEAD MADRID
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 4. 9V9
|
|
29/03/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
29/03/25 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
29/03/25 10:10
|
CONSETT WARRIORS
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
29/03/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC PSG
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 13 Premier Division |
29/03/25 08:45
|
LEON FC WHITES
v
RUTHERFORD AFC SWIFTS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
29/03/25 08:45
|
SUNDERLAND ROKERITES
v
MONTAGU BLUES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
29/03/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
29/03/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
STOCKTON TOWN BLUES
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
29/03/25 09:00
|
SHOTTON COLTS
v
SEABURN JUNIORS FC REDS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
29/03/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
v
WHICKHAM FC REDS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
29/03/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
v
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 1 |
29/03/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
29/03/25 09:00
|
GREATHAM HARTLEPOOL
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
BRIERTON SPORT CENTRE
|
|
29/03/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
v
LEAM RANGERS
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
29/03/25 09:00
|
WEARSIDE REDS FC
v
BEAMISH LIONS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
29/03/25 09:30
|
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
v
HURWORTH ALBION
WEST CORNFORTH COMMUNITY CENTRE
|
|
29/03/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
WASHINGTON FC LIONS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
Under 13 Division 3 |
29/03/25 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
BELMONT UNITED
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
29/03/25 09:30
|
SHILDON AFC U13
v
CLEGWELL FC
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
|
|
29/03/25 10:00
|
WHICKHAM FC BLUES
v
SOUTH MOOR JUNIORS
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
Under 13 Division 4 |
29/03/25 08:30
|
VELOCITY SCORPIONS
v
CONSETT A.F.C LIONS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
29/03/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
FARRINGDON RANGERS
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
29/03/25 09:00
|
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
v
DURHAM FC DIAMONDS
SHINEY ROW PRIMARY SCHOOL
|
|
29/03/25 09:00
|
SWALWELL JUNIORS
v
Whickham Fellside
SWALWELL JUNIORS PITCH 1
|
|
29/03/25 09:00
|
WASHINGTON UNITED BLUE
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
SOUTHERN AREA PITCH B
|
|
29/03/25 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 13 Division 5 |
29/03/25 10:00
|
WESTERHOPE UNITED WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC YOUTH
VALLEY VIEW SPORTS PAVILION.
|
|
29/03/25 11:20
|
CONSETT AFC EAGLES
v
CONSETT AFC DORTMUND
CONSETT AFC 11V11
|
|
29/03/25 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
WHICKHAM FC WHITES
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
29/03/25 12:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
v
SUNDERLAND RCA GOLD
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Under 13 Division 6 |
29/03/25 09:00
|
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
v
WASHINGTON FC JAGUARS
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 1) 9V9
|
|
29/03/25 09:00
|
DURHAM UNITED FC TIGERS
v
EAST DURHAM WARRIORS
USHAW MOOR CRICKET CLUB 9V9 PITCH TWO
|
|
29/03/25 09:00
|
LEAM RANGERS GREENS
v
CONSETT A.F.C. JUNIORS BAYERN
LEAM RANGERS FC 9V9
|
|
29/03/25 09:30
|
SUNDERLAND RCA YOUTH WHITES
v
FELLING MAGPIES BLACKS
FARRINGDON JUNIOR SCHOOL
|
|
29/03/25 10:10
|
JARROW FC DYNAMO WHITE
v
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
|
|
29/03/25 10:30
|
HEBBURN TOWN F.C. ( JUNIORS ) GREENS
v
HETTON JUNIORS ROMA
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 13 Division 7 |
29/03/25 09:00
|
WASHINGTON FC LYNX
v
SHINCLIFFE JUNIORS
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
29/03/25 09:35
|
VELOCITY EAGLES
v
SEATON CAREW TIGERS
REDHOUSE ACADEMY, 11V11
|
|
29/03/25 10:00
|
SUNDERLAND WEST END BLACKS
v
RUTHERFORD AFC
FORD QUARRY HUB PITCH TWO 11V11
|
|
29/03/25 10:30
|
DURHAM UNITED PANTHERS
v
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
29/03/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS WHITES
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLACKS
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 8 |
29/03/25 09:00
|
PETERLEE AZULS FC
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11V11 PITCH 2
|
|
Under 14 Division 3 |
29/03/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 14 Division 4 |
29/03/25 10:30
|
REDBY CA
v
BROWNEY BLACKS
SUNDERLAND THOMPSON PARK PITCH C
|
|
Under 14 Division 6 |
29/03/25 10:00
|
LEON FC GOLDS
v
FARRINGDON DETACHED REDS
HERRINGTON BURN
|
|
29/03/25 10:00
|
WHITELEAS SHARKS
v
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 14 Division 7 |
29/03/25 09:00
|
BROWNEY GOLDS
v
CORBRIDGE UNITED COMETS
FRONT STREET EAST - CROXDALE
|
|
29/03/25 09:00
|
COXHOE UNITED
v
PRUDHOE YELLOWS
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
29/03/25 09:00
|
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
HORDEN WELFARE PARK
|
|
29/03/25 09:00
|
WEAR UNITED FC
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U14 Whites
SUCCESS ROAD PITCH A
|
|
29/03/25 09:30
|
HETTON JUNIORS ROMA
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
29/03/25 10:00
|
HETTON LYONS YOUTH
v
ROKER RANGERS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
29/03/25 10:30
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK FALCONS
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
Under 14 Division 9 |
29/03/25 09:00
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
GATESHEAD FELL ORANGE
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
29/03/25 09:30
|
CONSETT AFC CARNAGE
v
WALDRIDGE PARK DUNSTON
CONSETT AFC 11V11
|
|
29/03/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
29/03/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
ST HILDS SCHOOL
|
|
29/03/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
SHILDON AFC U14 WHITES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 15 Division 1 |
29/03/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC REDS
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 15 Division 2 |
29/03/25 09:00
|
HEIGHINGTON BOYS
v
FELLING MAGPIES BLACKS
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
29/03/25 11:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
WELLFIELD SCHOOL 11V11
|
|
Under 15 Division 3 |
29/03/25 10:00
|
NEW BIGGIN HALL
v
HEBBURN TOWN GOLD
GALA FIELD
|
|
29/03/25 10:30
|
ESCOMB WARRIORS
v
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 15 Division 4 |
29/03/25 10:00
|
CLEVELAND HALL CA BLUES
v
NORTH EAST SPORTS MADRID
COACH LANE SPORTS CENTRE
|
|
Under 15 Division 5 |
29/03/25 09:00
|
GATESHEAD FC STRIPES
v
GREATHAM FC WHITES
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
Under 15 Division 7 |
29/03/25 09:00
|
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
v
Whickham Fellside Youth U15 Blues
SUCCESS ROAD PITCH B
|
|
29/03/25 09:00
|
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
v
ROSEBERRY PARK
WHITBURN AND CLEADON PITCH 3
|
|
29/03/25 10:00
|
BLACKHALL MONKS FC
v
SOUTH TYNESIDE ROYALS
BLACKHALL WELFARE PARK
|
|
29/03/25 10:30
|
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
v
EAST DURHAM FC
CROFT SCHOOL
|
|
29/03/25 10:30
|
DEERNESS VALLEY THUNDER
v
LEON FC
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
|
|
Under 15 Division 8 |
29/03/25 09:30
|
DURHAM UNITED LIONS
v
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
FYNDOUNE SCHOOL PITCH 1
|
|
29/03/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
05 April 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
05/04/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
05/04/25 09:15
|
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9V9
|
|
05/04/25 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
05/04/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
DARLINGTON FC QUAKERS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
05/04/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
05/04/25 09:00
|
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
BRINKBURN CA PITCH 2. 9V9 11V11
|
|
05/04/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
v
BIRTLEY TOWN TORNADOES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
05/04/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
DEERNESS VALLEY CHEETAHS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
05/04/25 09:00
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
05/04/25 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
05/04/25 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
05/04/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
05/04/25 10:40
|
BEAMISH LIONESSES
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
05/04/25 09:00
|
HETTON JUNIORS GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
HETTON SCHOOL, 9V9
|
|
05/04/25 09:00
|
WREKENTON NOU CAMP
v
CONSETT AFC PANTHERS
WREKENTON NOU CAMP 11V11
|
|
05/04/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
05/04/25 10:30
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
05/04/25 10:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
Whickham Fellside Fire
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
05/04/25 10:30
|
JARROW HURRICANES
v
RUTHERFORD AFC
JARROW FC PERTH GREEN CA
|
|
Girls Under 16 League Premier Division |
05/04/25 10:00
|
WHITLEY BAY SPORTING CLUB
v
LEAM RANGERS GIRLS
MONKSEATON HIGH SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
05/04/25 08:45
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
EASINGTON COLLIERY CW
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
05/04/25 09:30
|
DARLINGTON FC FEETHAMS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
ST AIDANS SCHOOL
|
|
05/04/25 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
FC HARTLEPOOL WHITES
AMBERLEY PARK
|
|
05/04/25 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
NEW FORDLEY
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
05/04/25 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
VELOCITY WOLVES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
05/04/25 09:00
|
HEBBURN TOWN BLUE BARCA
v
BORO SPORTS ACADEMY ATLETICO
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
05/04/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
BEAMISH FC JUVE
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
05/04/25 09:00
|
WASHINGTON FC TIGONS
v
WASHINGTON FC LIONS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
05/04/25 10:00
|
SHILDON RAILWAY YOUTH
v
BORO SPORTS ACADEMY MADRID
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE
|
|
05/04/25 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
POOLS YOUTH FC REDS
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
05/04/25 08:45
|
LEON FC REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
05/04/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
NEW HERRINGTON TEAM SPORTS TIGERS
WASHINGTON HUB PITCH 4 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
05/04/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC SWIFT
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
RUTHERFORD AFC 9V9
|
|
05/04/25 09:30
|
MIDDLETON RANGERS HAWKS
v
HERRINGTON FC GREENS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
05/04/25 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
DURHAM WFC
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
05/04/25 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
DEERNESS VALLEY HURRICANES
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
05/04/25 10:00
|
HILDA PARK FC
v
SOUTH SHIELDS BLUE
ROSEBERRY PLAYING FIELDS 9V9
|
|
05/04/25 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
05/04/25 12:00
|
DURHAM FC
v
CONSETT AFC WOLVES
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 12 9v9 Division 6 |
05/04/25 09:00
|
HEBBURN TOWN JUNIOR VALENCIA
v
WILLINGTON YOUTH BLUE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
05/04/25 09:00
|
CONSETT WARRIORS
v
WEAR UNITED
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
05/04/25 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
05/04/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
HEIGHINGTON FC
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
05/04/25 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
WHITBURN PANTHERS FC
CRAGHEAD LEGION
|
|
Under 13 Premier Division |
05/04/25 09:30
|
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
v
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
HORNBY PARK (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 13 Division 1 |
05/04/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
WASHINGTON FC LIONS
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
05/04/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLDS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
05/04/25 10:00
|
HURWORTH ALBION
v
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
HACSA SPORTS FIELD, 9V9
|
|
Under 13 Division 3 |
05/04/25 10:30
|
BELMONT UNITED
v
PETERLEE TOWN FC
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
Under 13 Division 4 |
05/04/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
v
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
CROOK PRIMARY SCHOOL 9V9 11V11
|
|
Under 13 Division 5 |
05/04/25 10:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
05/04/25 12:00
|
WASHINGTON NSG FC
v
CONSETT AFC EAGLES
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Premier Division |
05/04/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
LEON FC WHITES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 4 |
05/04/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
WASHINGTON JUNIORS
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
Under 14 Division 5 |
05/04/25 12:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
GATESHEAD FC JUNIORS
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 6 |
05/04/25 10:00
|
LEON FC GOLDS
v
WHITELEAS SHARKS
HERRINGTON BURN
|
|
05/04/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
v
FARRINGDON DETACHED REDS
WHITWORTH PARK ACADEMY PITCH 2
|
|
Under 14 Division 7 |
05/04/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
Under 14 Division 9 |
05/04/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
FERRYHILL MINERS UTD
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
05/04/25 10:00
|
GATESHEAD FELL ORANGE
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
MOSS HEAPS PLAYING FIELDS 11V11
|
|
05/04/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 15 Division 2 |
05/04/25 09:00
|
HEIGHINGTON BOYS
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
Under 15 Division 3 |
05/04/25 10:00
|
NEW BIGGIN HALL
v
CONSETT AFC JUVE
GALA FIELD
|
|
05/04/25 10:30
|
ESCOMB WARRIORS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
COCKTON HILL RECREATION GROUND 11V11
|
|
Under 15 Division 5 |
05/04/25 09:00
|
GATESHEAD FC STRIPES
v
NEW DURHAM AFC
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
Under 15 Division 7 |
05/04/25 09:00
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 15 Division 8 |
05/04/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 17 Division 2 |
05/04/25 09:00
|
GATESHEAD F.C. JUNIORS
v
NSG ATHLETIC COBRAS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
12 April 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
12/04/25 09:00
|
WASHINGTON FC WILDCATS
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
WASHINGTON AFC 9V9 B
|
|
12/04/25 09:30
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
12/04/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
12/04/25 10:10
|
WASHINGTON FC LIONESSES
v
HETTON JUNIORS GIRLS
WASHINGTON AFC 9V9 A
|
|
12/04/25 10:40
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
12/04/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
12/04/25 10:10
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
12/04/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
ST AIDANS SCHOOL
|
|
12/04/25 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
BEAMISH LIONESSES
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
12/04/25 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11V11
|
|
12/04/25 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
12/04/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
WREKENTON NOU CAMP
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
12/04/25 10:30
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
12/04/25 10:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
HARTON AND WESTOE GIRLS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
Girls Under 14 Division 1 |
12/04/25 11:30
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLD
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 2 9V9
|
|
Girls Under 14 Division 2 |
12/04/25 10:00
|
NEWCASTLE DYNAMO FC
v
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH COBRAS
WHICKHAM SCHOOL AND SPORTS COLLEGE
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
12/04/25 08:45
|
SUNDERLAND WEST END
v
ESCOMB FC VIKINGS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
12/04/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
LEON FC WHITES
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
12/04/25 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
FOUNDATION OF LIGHT REDS
AMBERLEY PARK
|
|
12/04/25 10:00
|
TEESSIDE JUNIORS
v
FOUNDATION OF LIGHT
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
12/04/25 10:10
|
PASS SOCCER GREENS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
12/04/25 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
12/04/25 09:00
|
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
v
EASINGTON COLLIERY
WHITWORTH PARK SCHOOL 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 2 |
12/04/25 10:30
|
THORNLEY JUNIORS
v
SHILDON RAILWAY YOUTH
THORNLEY WELFARE PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 3 |
12/04/25 08:45
|
LEON FC REDS
v
SILKSWORTH AND HALL FARM
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 4 |
12/04/25 09:30
|
WASHINGTON UNITED BLUES
v
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
12/04/25 10:00
|
SUNDERLAND CITY JUNIORS RAICH CARTER
v
WHITELEAS LIONS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
12/04/25 09:00
|
CONSETT AFC WOLVES
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
12/04/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
v
SOUTH SHIELDS BLUE
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
12/04/25 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
EAST DURHAM
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
12/04/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
WHITBURN PANTHERS FC
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
12/04/25 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
12/04/25 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
CRAGHEAD LEGION
|
|
12/04/25 11:00
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
12/04/25 11:20
|
CONSETT WARRIORS
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 13 Division 1 |
12/04/25 09:00
|
EASINGTON COLLIERY AFC
v
HURWORTH ALBION
EASINGTON COLLIERY AFC 11V11
|
|
12/04/25 10:30
|
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
v
COXHOE UNITED YOUTH U13 BLUES
SOUTH SHIELDS FC 11V11
|
|
Under 13 Division 3 |
12/04/25 08:50
|
PETERLEE TOWN FC
v
WHICKHAM FC BLUES
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 1
|
|
12/04/25 09:00
|
DURHAM COUNTY
v
DURHAM WFC
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
|
|
12/04/25 10:30
|
BELMONT UNITED
v
JARROW FC CRUSADERS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
Under 13 Division 5 |
12/04/25 09:30
|
CONSETT AFC DORTMUND
v
WASHINGTON NSG FC
CONSETT AFC 11V11
|
|
12/04/25 10:00
|
WHICKHAM FC WHITES
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
THE GLEBE WHICKHAM FC 9V9 & 11V11
|
|
12/04/25 12:30
|
CONSETT AFC EAGLES
v
WESTERHOPE UNITED WHITES
CONSETT AFC 11V11
|
|
Under 14 Premier Division |
12/04/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
WREKENTON NOU CAMP YOUTH BLUE
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
12/04/25 12:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
CLEGWELL FC HAWKS
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 6 |
12/04/25 10:00
|
LEON FC GOLDS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
HERRINGTON BURN
|
|
12/04/25 10:00
|
WHITELEAS SHARKS
v
DURHAM COUNTY FC
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 14 Division 7 |
12/04/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
HETTON LYONS YOUTH
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
Under 14 Division 9 |
12/04/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
SHILDON AFC U14 WHITES
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
12/04/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
SEAHAM COAST YOUTH
ST HILDS SCHOOL
|
|
12/04/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
CONSETT AFC CARNAGE
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 15 Premier Division |
12/04/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
HILDA PARK JUNIORS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 15 Division 2 |
12/04/25 09:00
|
HEIGHINGTON BOYS
v
GATESHEAD FC BLACKS
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
Under 15 Division 3 |
12/04/25 10:00
|
NEW BIGGIN HALL
v
WASHINGTON FC WILDCATS
GALA FIELD
|
|
Under 15 Division 5 |
12/04/25 09:00
|
GATESHEAD FC STRIPES
v
WEAR UNITED BLUES
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
Under 15 Division 7 |
12/04/25 09:00
|
Whickham Fellside Youth U15 Blues
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11 JUNIOR PITCH
|
|
Under 15 Division 8 |
12/04/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
WASHINGTON FC TIGERS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
19 April 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
19/04/25 09:00
|
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
v
WASHINGTON FC WILDCATS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
19/04/25 09:30
|
DARLINGTON FC QUAKERS
v
ROSEBERRY PARK RAVENS
ST AIDANS SCHOOL
|
|
19/04/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
19/04/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
WASHINGTON FC LIONESSES
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
19/04/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
GREENFIELD SCHOOL, NEWTON AYCLIFFE PITCH TWO
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
19/04/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
v
BOLDON CA GIRLS SAPPHIRES
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
19/04/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
DURHAM UNITED LEOPARDS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
19/04/25 09:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
BEAMISH LIONESSES
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
19/04/25 09:00
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
19/04/25 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
19/04/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
ST AIDANS SCHOOL
|
|
19/04/25 10:00
|
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
v
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 2
|
|
19/04/25 10:10
|
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
19/04/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
19/04/25 10:30
|
DURHAM UNITED LEOPARDS
v
WREKENTON NOU CAMP
NEW COLLEGE DURHAM
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
19/04/25 09:00
|
RUTHERFORD AFC
v
WASHINGTON FC TIGERS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
19/04/25 10:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
KILLINGWORTH REDS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
Girls Under 13 Division 3 |
19/04/25 10:00
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES ARROWS
v
BIRTLEY TOWN GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX COUNCIL FIELDS 11V11
|
|
Girls Under 14 Division 2 |
19/04/25 10:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
v
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11V11
|
|
Under 13 Division 3 |
19/04/25 10:30
|
BELMONT UNITED
v
JARROW YOUTH UNITED
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
Under 13 Division 5 |
19/04/25 11:00
|
HETTON JUNIORS JUVE
v
CONSETT AFC EAGLES
HETTON SCHOOL, 11V11 U13S
|
|
Under 14 Division 3 |
19/04/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
v
STOCKSFIELD EAGLES
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
26 April 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
26/04/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
CLEVELAND HALL GIRLS BLUES
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
26/04/25 09:30
|
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9V9
|
|
26/04/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
26/04/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
v
FARRINGDON DETACHED GIRLS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
26/04/25 09:00
|
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
HERMITAGE ACADEMY 11V11 PITCH D
|
|
26/04/25 09:00
|
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
v
MIDDLESBROUGH GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
|
|
26/04/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
Washington Athletic Youth U13 s Tigers Girls
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
26/04/25 09:30
|
DARLINGTON FC YOUTH QUAKERS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUES
ST AIDANS SCHOOL
|
|
26/04/25 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
DARLINGTON FC YOUTH FEETHAMS
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
26/04/25 10:00
|
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
26/04/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
BOLDON CA GIRLS DIAMONDS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
26/04/25 10:30
|
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
v
CONSETT AFC PANTHERS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
26/04/25 10:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
WASHINGTON FC TIGERS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
Under 11 9v9 Premier Division |
26/04/25 08:45
|
SUNDERLAND WEST END
v
HETTON JUNIORS INTER
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
26/04/25 08:45
|
LEON FC WHITES
v
EASINGTON COLLIERY CW
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
26/04/25 10:00
|
KILLINGWORTH REDS
v
NEW FORDLEY
AMBERLEY PARK
|
|
Under 12 9v9 Division 1 |
26/04/25 09:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
v
HETTON JUNIORS LAZIO
BRANDON SPORTS CLUB 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
26/04/25 09:00
|
CONSETT AFC WOLVES
v
CROOK TOWN WOLVES
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
26/04/25 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
26/04/25 10:30
|
EAST DURHAM
v
SOUTH SHIELDS BLUE
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 5
|
|
26/04/25 12:00
|
DURHAM FC
v
HETTON JUNIORS MILAN
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
26/04/25 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
26/04/25 09:30
|
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
v
DEERNESS VALLEY FC THUNDER
RIVERSIDE COMPLEX 9V9 PITCH 1
|
|
26/04/25 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
WASHINGTON UNITED BLACKS
CRAGHEAD LEGION
|
|
26/04/25 10:10
|
CONSETT WARRIORS
v
VELOCITY VIPERS
CONSETT AFC 9V9 PITCH
|
|
Under 13 Division 5 |
26/04/25 09:30
|
CHILTON JUNIORS
v
CONSETT AFC EAGLES
CHILTON
|
|
Under 14 Premier Division |
26/04/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
SILKSWORTH CW
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
26/04/25 12:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
DEERNESS VALLEY STORM
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 6 |
26/04/25 10:00
|
LEON FC GOLDS
v
DURHAM COUNTY FC
HERRINGTON BURN
|
|
Under 14 Division 7 |
26/04/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
FELLING MAGPIES 14S BLACKS
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
Under 14 Division 9 |
26/04/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
BRANDON TOP
|
|
26/04/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 15 Premier Division |
26/04/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
DURHAM UNITED FC TIGERS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 15 Division 2 |
26/04/25 09:00
|
HEIGHINGTON BOYS
v
SHILDON AFC U15
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
Under 15 Division 3 |
26/04/25 10:00
|
NEW BIGGIN HALL
v
ESCOMB WARRIORS
GALA FIELD
|
|
Under 15 Division 5 |
26/04/25 09:00
|
GATESHEAD FC STRIPES
v
BLAYDON FC
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
Under 17 Division 2 |
26/04/25 09:30
|
CHESTER TOWN WHITES
v
NSG ATHLETIC COBRAS
CARDINAL HULME SCHOOL
|
|
03 May 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
03/05/25 09:00
|
ROSEBERRY PARK RAVENS
v
DARLINGTON FC QUAKERS
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 2
|
|
03/05/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 9V9
|
|
03/05/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
Girls Under 12 9v9 Division 1 |
03/05/25 09:00
|
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U12 LIONESSES
v
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
03/05/25 09:30
|
BEAMISH LIONESSES
v
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
03/05/25 09:30
|
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
v
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
03/05/25 09:30
|
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
v
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
GREATHAM SPORTS FIELD
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
03/05/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
CONSETT AFC PANTHERS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
03/05/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Girls Under 14 Division 1 |
03/05/25 13:30
|
DARLINGTON TOWN FC
v
BISHOP AUCKLAND GIRLS
EASTBOURNE SPORTS COMPLEX 11V11
|
|
Under 12 9v9 Premier Division |
03/05/25 08:45
|
CHESTER LE STREET TOWN
v
TEESSIDE JUNIORS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
03/05/25 08:45
|
LEON FC WHITES
v
KILLINGWORTH REDS
FORD QUARRY HUB PITCH THREE 9V9
|
|
03/05/25 10:00
|
FC HARTLEPOOL WHITES
v
EASINGTON COLLIERY CW
HARTLEPOOL GRAYFIELD
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
03/05/25 11:20
|
GATESHEAD FC JUNIORS
v
WHITELEAS TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
03/05/25 09:00
|
HEIGHINGTON FC
v
WASHINGTON ATHLETIC PSG
HEIGHINGTON PLAYING FIELDS 9V9
|
|
03/05/25 09:15
|
FISHBURN COMMUNITY
v
WEAR UNITED
FISHBURN CRICKET CLUB 9V9
|
|
03/05/25 10:00
|
CRAGHEAD MADRID
v
CHESTER LE STREET UNITED BLUES
CRAGHEAD LEGION
|
|
03/05/25 10:00
|
NORTH EAST SPORTS ROCKETS
v
VELOCITY VIPERS
MONKWEARMOUTH ACADEMY (PITCH 1) 9V9
|
|
Under 14 Premier Division |
03/05/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
WASHINGTON FC TIGONS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 5 |
03/05/25 12:00
|
NSG ATHLETIC TIGERS
v
ESCOMB YOUTH
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 6 |
03/05/25 10:00
|
LEON FC GOLDS
v
WREKENTON NOU CAMP REDS
HERRINGTON BURN
|
|
Under 14 Division 7 |
03/05/25 09:00
|
CROOK TOWN AFC YOUTH PANTHERS UNITED
v
ROKER RANGERS
CROOK COMMUNITY LEISURE CENTRE
|
|
Under 14 Division 9 |
03/05/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
WILLINGTON YOUTH
BRANDON TOP
|
|
03/05/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 15 Premier Division |
03/05/25 10:30
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
v
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 1
|
|
Under 15 Division 4 |
03/05/25 10:00
|
BYERS GREEN FC
v
NORTH EAST SPORTS MADRID
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
Under 15 Division 5 |
03/05/25 09:00
|
GATESHEAD FC STRIPES
v
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
GATESHEAD COLLEGE, ACADEMY FOR SPORT
|
|
Under 17 Division 2 |
03/05/25 09:30
|
WIDEOPEN WARRIORS
v
NSG ATHLETIC COBRAS
LOCKEY PARK, WIDEOPEN
|
|
10 May 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
10/05/25 09:00
|
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
v
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FOOTBALL CLUB
PARK VIEW COMP NORTH LODGE SITE 9V9
|
|
10/05/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
HARTON AND WESTOE JUNIORS GIRLS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
Girls Under 13 Premier Division |
10/05/25 09:00
|
MIDDLESBROUGH GIRLS
v
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
|
|
10/05/25 10:30
|
Gateshead Redheugh 1957 Youth U13 Red Roses Girls
v
BORO RANGERS JUNIORS UNDER 13 GIRLS REDS
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
10/05/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
10/05/25 10:00
|
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
v
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
SEAHAM LEISURE CENTRE PITCH 1
|
|
10/05/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
KILLINGWORTH REDS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
10/05/25 08:45
|
GATESHEAD REDHEUGH REDS
v
HETTON JUNIORS MILAN
GATESHEAD REDHEUGH ESLINGTON PARK
|
|
10/05/25 11:00
|
SOUTH SHIELDS FC BLUES
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
SOUTH SHIELDS FC 9V9
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
10/05/25 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
HETTON JUNIORS ROMA
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
10/05/25 12:00
|
DURHAM FC
v
NORTH EAST SPORTS YOUTH GUNNERS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
Under 12 9v9 Division 10 |
10/05/25 10:40
|
VELOCITY VIPERS
v
CONSETT WARRIORS
REDHOUSE ACADEMY 9V9
|
|
10/05/25 11:20
|
WASHINGTON ATHLETIC FEYENOORD
v
CRAGHEAD MADRID
USWORTH COLLIERY PRIMARY SCHOOL
|
|
Under 14 Premier Division |
10/05/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) BLUES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 6 |
10/05/25 10:00
|
LEON FC GOLDS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
HERRINGTON BURN
|
|
Under 14 Division 9 |
10/05/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
WALDRIDGE PARK DUNSTON
BRANDON TOP
|
|
10/05/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
WILLINGTON YOUTH
ST HILDS SCHOOL
|
|
17 May 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
17/05/25 09:00
|
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
v
BORO RANGERS GIRLS GOLD
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9V9
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
17/05/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
DARLINGTON RA GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
17/05/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 11 9v9 Division 4 |
17/05/25 11:00
|
WINLATON TITANS
v
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
WINLATON WEST LANE SCHOOL
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
17/05/25 09:30
|
DURHAM FC
v
WASHINGTON ATHLETIC WARRIORS
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE.
|
|
17/05/25 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
SOUTH TYNESIDE MILAN
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 14 Premier Division |
17/05/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
BEAMISH FC
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 9 |
17/05/25 09:00
|
SEAHAM COAST YOUTH
v
WILLINGTON YOUTH
SEAHAM NEW DRIVE 11V11
|
|
17/05/25 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
UGLY LANE
|
|
17/05/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
FERRYHILL MINERS UTD
BRANDON TOP
|
|
Under 15 Division 7 |
17/05/25 10:00
|
LEON FC
v
DURHAM UNITED FC PUMAS
HERRINGTON BURN
|
|
Under 16 Division 2 |
17/05/25 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH KNIGHTS
v
SEAHAM TOWN FC
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
24 May 2025 |
Girls Under 12 9v9 Premier Division |
24/05/25 10:00
|
BORO RANGERS GIRLS GOLD
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
TRINITY CATHOLIC COLLEGE
|
|
Girls Under 13 Division 1 |
24/05/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
BELMONT UNITED ROBINS
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Girls Under 13 Division 2 |
24/05/25 12:00
|
RUTHERFORD AFC
v
SEAHAM ROSEBERRY PARK HARRIERS
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 12 9v9 Division 5 |
24/05/25 09:15
|
SOUTH TYNESIDE MILAN
v
DURHAM FC
GYPSIES GREEN STADIUM 9V9
|
|
24/05/25 10:00
|
WHITELEAS TIGERS
v
SOUTH SHIELDS BLUE
TEMPLE PARK JUNIORS 9V9
|
|
Under 14 Premier Division |
24/05/25 10:30
|
RUTHERFORD AFC
v
EASINGTON COLLIERY YOUTH WHITES
RUTHERFORD AFC 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
24/05/25 12:00
|
NSG ATHLETIC PUMAS
v
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 9 |
24/05/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
BRANDON TOP
|
|
24/05/25 10:30
|
HEBBURN TOWN BLACKS
v
WILLINGTON YOUTH
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
|
|
Under 15 Premier Division |
24/05/25 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
v
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
Under 15 Division 7 |
24/05/25 10:00
|
LEON FC
v
EAST DURHAM FC
HERRINGTON BURN
|
|
Under 18 Premier League |
24/05/25 10:00
|
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
v
SOUTH SHIELDS FC
WHITWORTH PARK SCHOOL PITCH 3
|
|
31 May 2025 |
Girls Under 13 Division 1 |
31/05/25 10:00
|
BISHOP AUCKLAND GIRLS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
HUNWICK CRICKET CLUB 11V11
|
|
Under 14 Division 8 |
31/05/25 12:00
|
NSG ATHLETIC PUMAS
v
CATTERICK GARRISON FOOTALL CENTRE
BURNSIDE WORKING MENS CLUB
|
|
Under 14 Division 9 |
31/05/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
SHILDON AFC U14 WHITES
BRANDON TOP
|
|
31/05/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
FERRYHILL MINERS UTD
ST HILDS SCHOOL
|
|
31/05/25 10:30
|
WILLINGTON YOUTH
v
KIBBLESWORTH LJB 2011
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY
|
|
Under 15 Premier Division |
31/05/25 09:00
|
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
v
HILDA PARK JUNIORS
WASHINGTON HUB PITCH 4 11V11
|
|
Under 15 Division 7 |
31/05/25 10:00
|
LEON FC
v
WASHINGTON UNITED NAVY
HERRINGTON BURN
|
|
01 June 2025 |
Under 11 9v9 Division 9 |
01/06/25 09:00
|
HORDEN CW JUNIORS MARRA
v
NORTH EAST SKILLS GOLD
WELLFIELD SCHOOL 9V9
|
|
06 June 2025 |
Under 11 9v9 Division 4 |
06/06/25 09:00
|
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
v
SOUTH SHIELDS FC
SPENNYMOOR TUDHOE COMPLEX 9V9
|
|
06/06/25 11:00
|
WILLINGTON YOUTH WHITES
v
SOUTH SHIELDS FC
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 9V9
|
|
07 June 2025 |
Under 14 Division 9 |
07/06/25 09:30
|
CONSETT AFC CARNAGE
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
CONSETT AFC 11V11
|
|
07/06/25 10:00
|
WALDRIDGE PARK DUNSTON
v
WILLINGTON YOUTH
UGLY LANE
|
|
07/06/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
FC HARTLEPOOL WARRIORS
BRANDON TOP
|
|
Under 15 Division 7 |
07/06/25 10:00
|
LEON FC
v
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS
HERRINGTON BURN
|
|
Under 16 Division 7 |
07/06/25 10:30
|
BELMONT UNITED
v
WHITBURN PANTHERS FC
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
14 June 2025 |
Girls Under 13 Division 1 |
14/06/25 10:30
|
BELMONT UNITED ROBINS
v
HETTON JUNIORS GIRLS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
Under 14 Division 9 |
14/06/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
GATESHEAD FELL ORANGE
BRANDON TOP
|
|
14/06/25 10:30
|
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
v
SHILDON AFC U14 WHITES
ST HILDS SCHOOL
|
|
Under 15 Division 7 |
14/06/25 10:00
|
LEON FC
v
ROSEBERRY PARK
HERRINGTON BURN
|
|
21 June 2025 |
Girls Under 13 Division 1 |
21/06/25 10:30
|
BELMONT UNITED ROBINS
v
WASHINGTON FC LIONESSES
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
Under 14 Division 9 |
21/06/25 10:00
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
v
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
BRANDON SPORTS CLUB 11 V 11
|
|
21/06/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
SEAHAM COAST YOUTH
BRANDON TOP
|
|
Under 15 Division 7 |
21/06/25 10:00
|
LEON FC
v
DEERNESS VALLEY THUNDER
HERRINGTON BURN
|
|
28 June 2025 |
Girls Under 13 Division 1 |
28/06/25 10:30
|
BELMONT UNITED ROBINS
v
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
BELMONT COMMUNITY CENTRE 11 V 11
|
|
Under 14 Division 9 |
28/06/25 10:30
|
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
v
HEBBURN TOWN BLACKS
BRANDON TOP
|
|
Under 15 Division 7 |
28/06/25 10:00
|
LEON FC
v
Whitburn & Cleadon Youth U15 Whitburn and Cleadon JFC Warriors
HERRINGTON BURN
|
|